Imperia Online Poland  
Czerwiec 04, 2024, 15:23:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 74   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tawerna Świata 3 PL - wątek z rezerwacją stolików dla aktywnych z tego świata.  (Przeczytany 242204 razy)
0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.
CYPISEK
Szeregowiec
*

Karma: +18/-2
Offline Offline

Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #900 : Marzec 12, 2010, 22:39:42 »

CHOLERCIA Undecided
to naprawde koniec
niewiem co zrobić z wolnym czasem. ciezko bedzie sie nie złamać i nie zalogować na nastepnym świecie. *xxx*
trzymajcie kciuki zebym sie nie złamał Undecided
pozdro Grin
Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #901 : Marzec 13, 2010, 01:41:08 »

Niestety to już jest koniec nie ma już nic :p
pisałem to dziś do sojuszników ze jak dla mnie era mogła by trwać następne 365 dni bo w takim składzie grac to marzenie
Konrad zwany krwawym Papą  Wink Grin *hahaha* mistrz słowa pisanego wielki wojownik człowiek demolka jak do was pisze to na pewno podstęp Tongue
olki- cichy nokaut jak zabrakło mediacji to Olki pisał coś jak rura bomber jak przyłożyć to z grubej rury  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
ewa -zwana krwawa mery  Lips Sealed *hahaha* *hahaha* chyba nie muszę tu przytaczać Wikipedii Tongue Wink Grin
jarek asasyn naszego soja nigdy się nie ujawniał co robi człowiek niespodzianka
Nones zwany smerfem  Grin trenuje nad kończeniem er  Wink Smiley
tamas - szkoda ze nie mógł pokazać klasy a jest wielka
Akasha - kobieta miód Wink nic tylko przyłożyć do rany i konać  Wink Grin
balka -terminator (będą kręcić serial bo gra jak StarBlade)
tak  w skrócie mogę opisać świrów z którymi miałem zaszczyt grać Tongue *hahaha* *hahaha*
 cóż mogę napisać o pl 3 kliknę tyle ............................... sami wiecie o co kaman i co dopisać   *pardon*

podziękowania składam Adampolowi ze w ostatnich dniach gry mnie zmobilizował do pilnowania woja  Wink Grin

co do sojuszy dziękuje tym lepszym którzy pokonali nasz sojusz i czasami byliśmy bezradni pomimo szczerych chęci  i to fakt, za to dziękuje  wspaniałe emocje w grze

nie dziękuję sojuszowi Power czułem się jak lis w kurniku  Wink Grin Grin Grin

podziwiam sojusz aniołów sruu bandytów Myrmidoni chłopaki macie potencjał tak trzymać pomimo słabszych wyników niż sojusz Power nie macie się czego wstydzić jak dla mnie jesteście wielcy i w przyszłej erze lejcie Power  Wink

dziękuje wszystkim sojuszom z którymi w pewnych etapach gry współpracowaliśmy wasza pomoc to na szczęście 1% naszego sukcesu Tongue  jak pisałem wyżej mieliśmy Papesmerfa który działa w soju jak 10 świetnych graczy  ,,człowiek orkiestra ''  Wink *hahaha* *hahaha*
dziękuje graczom którzy pisali obraźliwe info w grze byliście jak skrzydła dla Dedala  Wink i z ręką na sercu przyznam się ze nie zgłosiłem nic z pl 3ale na przyszłość chłopaki jak przegrywać to z podniesionym czołem  Wink każdy jest do powalenia tylko trzeba to przyjąć z pełna świadomością  zemsta w IO to wspaniała siła napędowa a nie ciemna strona mocy czyli programiki zasiadka itp.Tongue
Ja z czystym sumieniem będę się szczycił wynikami w grze na pl 3 bo mam świadomość ze sam na to zapracowałem i nikt nigdy nie zarzuci mi ze nie grałem  uczciwie i tego życzę na przyszłość starym wyjadaczom z pl 3 jak i nowym spragnionym krwi gaczom  Wink

Gratuluje Aolis cesarzowej tej ery klasa sama w sobie
również gratuluje Pierzakowi który zamyka stawkę w top 50 pkt  Wink (miałem 70 mln surki do wydania za wojny  *hahaha* *pardon* niestety wbiłem się do top 50 pkt ) ale zadowolony jestem jak zwykle, Olki za mną Tongue Tongue :p


na koniec chce podziękować tym którzy wytrwali do końca ery to 50 % sukcesu nie ważne co osiągniesz w grze liczy się ze dotrwałeś/aś tu mam duży szacunek do graczy i za to dziękuje jesteście wielcy  Wink
wini cieszysz się dużym szacunkiem wiec tez masz gratki tak trzymaj bądź jak sól tej gry  Wink jesteś wodzem a tak powstają legendy  moi mili wrogowie dziękuje za  świetną zabawę fajny lajcik Tongue fajnie się gra jak znasz 99% ludzi  bawiących się jak ty  Wink Grin Grin




 
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2010, 09:43:09 wysłane przez Morglith » Zapisane

MalRud
Porucznik
***

Karma: +154/-25
Offline Offline

Wiadomości: 101



Zobacz profil
« Odpowiedz #902 : Marzec 13, 2010, 13:24:48 »

No i koniec  Smiley  Powiem tak – gdyby Morg, Konrad, Olki, balka i jarek grali od początku w jednym soju – no to nie oszukujmy się – nie byłoby gracza ani sojuszu , który by im się oparł   >Grin

Ode mnie niekończące się kissy dla chłopaków, za zaakceptowanie w soju  lajtowo grającego dziewczęcia   *kissgirl* *kissgirl* *kissgirl* *kissgirl*

To co najlepiej będę wspominać z pl3 to oczywiście klimat w soju   *BEACH*  każdy z nas bawił się grą, więc nie było żadnego napinania  się  *TRAINING* ani boleści   *HOSPITAL*. Miliony stron spamu na dowolne tematy, mega poczucie humoru każdego z chłopaków – miło się tam urzędowało  *heart*  plus to, że każdy gra na własnym koncie…. Świadomość, że jak zalogowany jest Konrad to jest to właśnie Konrad – bezcenna  *dance* (no dobra, ze dwa razy smerfetka mi przylutowała  *black_eye* za zbyt gorące pw do olkiego  *TENDER*  Grin Grin Grin)
Jak już wspomniałam dla żadnego z chłopaków gra sama w sobie nie była żadnym wyzwaniem, więc zdecydowanie naszym wspólnym celem była dobra zabawa  *beer*
Konrad z właściwą sobie lekkością trzymał rękę na pulsie i po japońsku ogarniał całe nasze towarzystwo  Cool  Od początku do końca w akcji, plan na low point rozpracowany na tip top, realizacja idealna . Klasa sama w sobie  *hooray*

Morg w ciągu miesiąca zbudował konto prawie od zera, strzelił sobe marszałka i wprowadził konto do wszystkich możliwych topów  Shocked Shocked Shocked Strach pomyśleć co by się działo, gdyby tak zagrał roczną erę całą od poczatku do końca  *headache* *headache* *headache*.  (Morg przecież wiem że mnie uwielbiasz  *heart* , text o rodzynku był git  *GIRL_IN_LOVE*) Grin Grin Grin  *hihi*

Olki  pokazał jak zbędne są zasiadki nawet jeśli nie ma się za dużo czasu na grę – po prostu wrzucał urlop i już  Cool. Nie przeszkodziło mu to  pobić rekordu plądrowań   *easy* o zbudowaniu potęznego konta nie wspomnę. A jak do liczby pląderek dodać honor z jakim skończył   Shocked Shocked Shocked … czapki z głów.  *bravo* *bravo* *bravo*

Baaaaaardzo żałuję że nie grali z nami dłużej seba  *heart*, balka, jarek, i Tamas  *beer* *beer* *beer* *beer*

Mój plan na pl3 był prosty - low point czyli wojo tak, eko nie  Grin  Co ja się naczytałam pw od przeciwników, jakie to ja mam marniutkie konto  *hahaha* i w ogóle czy ja wiem że trzeba farmy zbudować, żeby ludziki urosły…  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Marne eko oznaczało, że  jeżdzenie po monetkach nie wchodziło w grę przecież przywiezienie kasy ze skarbonki to cud.   Cry  Skarbonki jak dla mnie na pl3 mogłyby nie istnieć Ba, powiem więcej… chyba ani razu w tej erze nie puściłam fali…. Tzn. zawsze tylko jeden atak całym wojem *pardon* żadnych optymalizacji w kwestii składu woja – zawsze „all” . Tylko liczbę trebów musiałam zmieniać, bo rzadko kiedy dało się wszystkie zabrać  *SARCASTIC* *SARCASTIC* *SARCASTIC*. wszystko to z bardzo prostego powodu…. Nie chciało mi się  *pardon* *pardon* *pardon* *hahaha*  Zawsze sejw na aktywnych graczach, najlepiej takich co maja ok. 30- 50 % woja tego co ja. Plus kasiorka oczywiście mile widziana *HI* Takich ataków nie trzeba pilnować, a poza kasą chłopaki zawsze pkt wojskowe zbierali  *ice* W ten sposób sejwowałam wojo CAŁĄ ERĘ *HI* Nigdy nie miałam w planach atakowania armii większych od mojej  *pardon* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

 Moim osobistym rekordem , który chciałam pobić był stosunek zabitych do straconych = 4. Jakby to powiedzieć – nie udalo się  *pardon*


Mam PRAWIE  4 ( dokładnie 3,81) razy więcej zabitych wrogów niż straconych żołnierzy.

Pomimo porażki w osiągnięciu magicznej dla mnie 4, znalazłam się na 8 miejscu w rankingu wojskowym



oraz na 10 w rankingu honoru:



Przy tak dużej liczbie wyśmienitych graczy uważam to za spory sukces  *hooray* szczególnie, że zostało to osiągnięte na tym super ekstra wypasionym koncie  *SARCASTIC*




no i krwiożercza armia  *SARCASTIC*


To nie koniec mojej relacji ale dokończę troszke później *rose*
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2010, 12:04:54 wysłane przez MalRud » Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #903 : Marzec 13, 2010, 13:40:22 »

Jak teraz dołożę swoją, a będzie prawdopodobnie dwa razy większe niż dwa poprzednie wpisy razem wzięte, to chyba przeczytam to już tylko ja sam.  *hahaha* *hahaha* *hahaha* Reszta padnie z wyczerpania.  *hahaha* *hahaha*
Zapisane

Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #904 : Marzec 13, 2010, 13:55:54 »

Ewa rodzyneczku przecież wiesz ze uwielbiam grac z Tobą  ;)i nawet nigdy się nie stresowałem odebraniem funkcji lidera  Grin Grin Grin
nie pomyślałem podczas gry razem ale nie mam nr gg do ciebie  Shocked Shocked Shocked o numerze telefonu nie wspomnę  Grin
jak zadzwonię to będzie i żyli długo i szczęśliwie  Grin Grin Grin
ech pomyliłem się to nie ta bajka Tongue *hahaha*
Zapisane

MalRud
Porucznik
***

Karma: +154/-25
Offline Offline

Wiadomości: 101



Zobacz profil
« Odpowiedz #905 : Marzec 13, 2010, 14:05:49 »

Konrado, dawaj  *YAHOO*
Morg, my to historycznie i biblijnie jesteśmy sobie przeznaczeni, brak gg tego nie zmieni  *hahaha* , choć to pożycie długie i szczęśliwe rzeczywiście chyba coś tam nie do końca wyszło  Grin Grin Grin  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #906 : Marzec 13, 2010, 14:09:07 »

Konrado, dawaj  *YAHOO*
Morg, my to historycznie i biblijnie jesteśmy sobie przeznaczeni, brak gg tego nie zmieni  *hahaha* , choć to pożycie długie i szczęśliwe rzeczywiście chyba coś tam nie do końca wyszło  Grin Grin Grin  *hahaha* *hahaha* *hahaha*


wyszło wyszło uwielbiam sie z tobą przekomarzać  Wink podziękowania za powstanie z żebra przyjmuje tylko na gg  Grin Grin Grin przeprosiny za jabłko tez  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
wąż mi podpowiada ze nr tel tez mile widziany  Wink Grin
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2010, 14:13:05 wysłane przez Morglith » Zapisane

MalRud
Porucznik
***

Karma: +154/-25
Offline Offline

Wiadomości: 101



Zobacz profil
« Odpowiedz #907 : Marzec 13, 2010, 14:15:08 »

Mój drogi tylko od Ciebie nie dostałam foty bez listka, nie będziemy budować przyszłości na tak niepewnych przesłankach  Tongue  Grin Grin Grin Grin
Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #908 : Marzec 13, 2010, 14:17:51 »

Mój drogi tylko od Ciebie nie dostałam foty bez listka, nie będziemy budować przyszłości na tak niepewnych przesłankach  Tongue  Grin Grin Grin Grin

Moja miła nie jestem łatwy ze mną trzeba pochodzić  Wink Grin *hahaha*
Zapisane

MalRud
Porucznik
***

Karma: +154/-25
Offline Offline

Wiadomości: 101



Zobacz profil
« Odpowiedz #909 : Marzec 13, 2010, 14:26:14 »

No proszę Cię Shocked Znaczy do kina musze z Tobą chodzić i na spacery  ? ? ? ?   Shocked Pamiętać o imieninach, urodzinach, rocznicach. ? ? ? ?.. Shocked Shocked Shocked  To jakiś hardkor   *IMPOSSIBLE*
Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #910 : Marzec 13, 2010, 14:28:14 »

No proszę Cię Shocked Znaczy do kina musze z Tobą chodzić i na spacery  ? ? ? ?   Shocked Pamiętać o imieninach, urodzinach, rocznicach. ? ? ? ?.. Shocked Shocked Shocked  To jakiś hardkor   *IMPOSSIBLE*

niestety inaczej mam opory nad pozowaniem do fotki  Grin Grin Grin
Zapisane

MalRud
Porucznik
***

Karma: +154/-25
Offline Offline

Wiadomości: 101



Zobacz profil
« Odpowiedz #911 : Marzec 13, 2010, 14:31:18 »

No nie mogę , toć to jakieś średniowiecze  Shocked Teraz się tak nie robi  Cool Cyknij fotę telefonem przed lustrem a ja Ci w tym czasie napiszę numer tel  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Zapisane
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #912 : Marzec 13, 2010, 14:34:51 »

No nie mogę , toć to jakieś średniowiecze  Shocked Teraz się tak nie robi  Cool Cyknij fotę telefonem przed lustrem a ja Ci w tym czasie napiszę numer tel  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Slyszalem ze teraz sa modne fotki od piekarnika  *hahaha*
Zapisane

Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #913 : Marzec 13, 2010, 14:35:10 »

No dobra nie ma że to że tamto. Wypiłem kawkę to napiszę "troszkę" od siebie. Ostrzega jednak że tekst będzie naszpikowany skrajnie subiektywny treściami pozytywnymi. Bo właśnie przez takie okulary  *PINKGLASSES* pstrzegam zakończony pl3.

Dla mnie to była świetna ery, ze względu na możliwość gry w świetnym sojuszu, w którym na temat każdego z członków mógłbym napisać elaborat. Dla Waszego dobra nie zrobię tego.  *beer* Dla Ewki, Morga, Olkiego... balki, jarka, Tamasa i Sebiego, kilka zdań później. Zacznę od kilku słów do poznanych graczy z innych sojuszy.  Wink

Aolis - to kobieta, do której topowe miejsca przyklejają się jak (nie potrafię znaleźć odpowiedniego określenia). Nawet tu w poukładanym alfabetycznie spisie jest pierwsza.  Grin To kobieta, która nie pozostawia innych obojętnych wobec siebie. Z innymi jak rozmawiałem o Aolis, to albo ją nienawidzili albo uwielbiali. Nic pośredniego nie wchodziło w grę.  Grin Grin  Przesadzam oczywiście  Wink. Nie mniej coś w tym jest. Nie zmienia to jednak faktu że brnie do celu z zaciętością. Zajęła 1 miejsca, bo na nie pracowała. Reszta zrobiła mniej i nie ma o co dywagować.  Smiley
Gratulacje Aolis.  *beer*

berg - lewy sierpowy Dominium, przez całą erę.  Grin Wisiał swoją armią nad naszymi prowincjami jak rózga nad garbem niesfornego.  Grin Gratki że dotrwałeś do końca ery.  *beer*

Chmura, Rudy - chyba jedeni z najlepszych graczy pod względem umiejętności militarnych na pl3. Chodzili na sekundowe "powroty" że strach. JChmura szedł na powrót jarka 2 sek po, na szczęscie pomylił oblęzenie z bitwą w polu. Nie zapomnę jak ratowaliśmy jarka po nalocie dywanowym jak wracała mu armia na minus, a Chmura, Anyt i adampol biegli już na wyżerkę  *headache* Te półtora godziny ratowania jarka chyba zabrało mi 1,5 roku życia.  *black_eye* Gratki  *beer*

Cosiarz (Dzikusek)- Dzięki dla kosiarza, za powieszenie kosy nad naszymi ciemiężycielami  Dominium, BMW  Grin*beer* *beer* Fajna atmosferka grozy na pl3. Gratki  *beer*

młody (adampol) - niemiłosiernie przetrzepał skórę nam (czyli zmęczonym emerytom) na koniec ery.  Grin
Tyko jedną wojnę przegraliśmy w ataku. Właśnie z Tobą.  Wink  *beer*
tieg (Anytiow) - super przeciwnik, który podtrzymywał aktywność pl3 przy życiu. Dobra gra, duże zaangażowanie. Niestety musiałeś też frycowe zapłacić i sporo czasu zbierać doświadczenie. Gdybyś z tym doświadczeniem co masz teraz zaczynał erę rok temu, to strach się bać.  Grin
Gratuluję szczególnie, bo pokonałeś mnie w ostatniej walce. Szedłem sobie odrobić straty wojenne, kilkoma zbrojnymi zastępami. Szli jak po swoje. Już byłem w ogródku, już witałem się z gąską, ... a tu wiadro zimnej wody. Anyt się zalogował 15 min przed i jeszcze "uglebił" mi jeden z zastępów.  Cry Cry Gratki Anytiow.  *beer* *beer*


Wini - Szara Eminencja pl3. Jak pomyślę o Winim, to widzę gościa co w długim płaszczu, postawionym kołnierzem i kapeluszem, przechadza się po pl3. Obserwuje, kalkuluje, tu komuś rękę poda, tam kogoś zastrzeli.   Grin Grin Tak na poważnie Wini, dzięki za kilka intensywnych weekendowych dyskusji. Można było z Tobą prowadzić interesującą konwersację na każdy temat. Aż nie wierzę, że mogliśmy poświęcić setki pw i dyskutować o lasach, psach, dziewczynach z Sosnowca... a nawet o moim teściu.  *hahaha* *hahaha* *hahaha* Wini gratki za osiągi na pl3. Grając tak mało osiągnąłeś bardzo dużo. Moje uznanie.  *beer* *beer*


Reszty teraz nie zdążę dopisać, a dla sojuszników musi być special thanks  Grin

« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2010, 14:40:31 wysłane przez Konrad » Zapisane

Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #914 : Marzec 13, 2010, 14:39:33 »

No nie mogę , toć to jakieś średniowiecze  Shocked Teraz się tak nie robi  Cool Cyknij fotę telefonem przed lustrem a ja Ci w tym czasie napiszę numer tel  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

zero romantyzmu

a chciałem cie oprowadzać po raju  Lips Sealed Grin Grin (idzie do łazienki robić fotkę)  Grin
Zapisane

Strony: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 74   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!