Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 08:17:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 74   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tawerna Świata 3 PL - wątek z rezerwacją stolików dla aktywnych z tego świata.  (Przeczytany 240314 razy)
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #840 : Marzec 02, 2010, 22:06:59 »

Olki - dzieki za linka a teraz tak ...

Po pierwsze nie mam czasu na granie ostatnio co z reszta widac - nie odpisuje w "popros o pomoc", nie pisze postow, nie atakuje graczy, nie ma mnie na czacie. Ledwo ciagne PL1 - z reszta od dluzszego czasu moje konto widnieje jako te do oddania na forum ale poki co sie nikt nie zglosil - linka sami sobie poszukajcie ciezkie to nie jest.

Po drugie poza IO PL1 mam tez konto na Space Invasion - aktualne TOP7 (po graczu Kaczord*, sojusz Bloody Devils, aktualny nick: =Crane=) jak chce sobie ktos sprawdzic wystarczy zalozyc tam konto na UNI3 i napisac do mnie PW - to odpisze, nie ma problemu. I teraz tak ... jakbym mial prowadzic 3 konta na tak wysokim poziomie na 2 calkiem roznych grach to bym chyba padl. Nie jest to realne. Na SI zasiadka odpada, gra jest trudniejsza, brak FS = zlom.

Co do Darka - no na poczatku jakies baty dostales plus jakas blacha w obronie, reszte ery z tego co widze po punktach militarnych to albo jechales na szmacie albo robiles za farme. Pierwszy do walki z Wlatcami_Much i pierwsza ofiara wojny - jak dla mnie bomba. Naklepali na tobie punktow i nic wiecej.

Uprzedzalem ze Aolis dobrze gra to mnie wysmialiscie - teraz widze ze do smiechu wam nie jest. Moze ujme to tak ... jak gralem na SI uczylem grac innych, mialem tam swoj jak to teraz nazywaja "legendarny" sojusz X Legion (filmik na YouTube) i podobnie robie i robilem tutaj. Nauczylem Aolis korzystac z kalka, wyliczac itp. i w tym nic zlego nie widze. To ze macie teraz przesrane to juz wasza sprawa.

Z PL3 zrezygnowalem dawno bo to nudny swiat - na swiezaka 16 medali w 6 miesiecy? Parodia. Ile tam Darek masz honoru? 1200? No to zes nawalczyl chlopie za wszystkie czasy ... ja PL1 zaczalem 3 miesiace po poczatku PL1 i mam juz 2200 ... jakies pytania? 3 miesiace jestem w plecy a honoru prawie 2 razy tyle.

Wasza sprawa co tam robicie i szczerze mowiac mnie to nie obchodzi - zostalo wam tam z tydzien gry i nie zycze sobie zeby sobie ktos mna geby wycieral bo przestane przebierac w slowach. Wali mnie to czy gracie z wujkiem, ciocia, mama, tata, ulubionym chomikiem czy kotem. Jedni graja lepiej, inni gorzej ... jedni niech naucza sie wygrywac a inni przegrywac. Tomasowi za wlot na mnie pogratulowalem na PW czy na GG - zrobiles cos podobnego kiedys? Jak nie to naucz sie przegrywac. Jak kogos znalem i mialem jego GG to czasem przepraszalem za atak - to tylko gra i tam roznie sie uklada ale bynajmniej do nikogo nic osobistego nie mam. Ostatnio na PL1 na urlop poszedl yoyko to spytalem czy jeszcze bedzie gral i pomimo ze tam mnie obrazal na PW to bardzo chetnie pogralbym z nim na jednym swiecie dalej bo gracz z niego jest niezly.

Pozdrawiam.
Zapisane

Na emeryturze Wink
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #841 : Marzec 02, 2010, 22:18:22 »

Angel, niczego nie osiągnąłeś na pl3. Nie odzywaj się.  :Smiley
Legendarny jest tylko Pasibrzuch-plądrownik   Grin

Jeszcze dodam, że Ty zrobiłeś 16 blach w 6 miesięcy, a Cypis zrobił 7 blach w 6 minut i to na farmach.  *BOSS* *BOSS* *BOSS*

No z czym do ludzi  tutaj   *hahaha*
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2010, 22:22:43 wysłane przez Konrad » Zapisane

darek884
Szeregowiec
*

Karma: +3/-7
Offline Offline

Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #842 : Marzec 02, 2010, 22:28:37 »

angel ani ty nie jesteś tak cudownym graczem ani aolis ani tym bardziej ja ! ale nie wmówisz mi że ktoś wytrzyma przez 7 miesięcy grać 24 na 24  robiąć sobie przerwy 20 minutowe ! jak tak to grutuluje i to już jest kpina ! kiedyś było lepiej ! 6 h na offie i było dobrze ale jakiś .... to zmienił !!  angel nie ja to wymyśliłem ale co do zachowania się sie konto aolis widzę żbiżność z twoim zachowaniem !  gratuluje 24 na 24 zombi hehehe
Zapisane
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #843 : Marzec 02, 2010, 22:44:09 »

Angel, niczego nie osiągnąłeś na pl3. Nie odzywaj się.  :Smiley
Legendarny jest tylko Pasibrzuch-plądrownik   Grin

Jeszcze dodam, że Ty zrobiłeś 16 blach w 6 miesięcy, a Cypis zrobił 7 blach w 6 minut i to na farmach.  *BOSS* *BOSS* *BOSS*

No z czym do ludzi  tutaj   *hahaha*

Zawsze to lepsze niz latanie po graczach co ledwo wiedza jak wojo na skarbonke ruszyc. Co to za frajda latac po graczach ktorych wojo w sporej czesci przypadkow stoi 18/24? Zagraj na SI dobij do 200k pkt - szybko ci taka gre z glowy wybija. Powyzej 200k pkt stref ochronnych nie ma ...
Mozesz sprobowac pograc "low-point" za jakies 3 tygodnie na UNI1 - zycze powodzenia. A ze to pewnie dla Ciebie nowa gra tak jak dla mnie bylo IO to przyzwyczajaj sie do tego ze to Ciebie beda lali a nie Ty kogos. Widzisz teraz roznice?
Zapisane

Na emeryturze Wink
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #844 : Marzec 02, 2010, 23:03:24 »

Zawsze to lepsze niz latanie po graczach co ledwo wiedza jak wojo na skarbonke ruszyc. Co to za frajda latac po graczach ktorych wojo w sporej czesci przypadkow stoi 18/24? Zagraj na SI dobij do 200k pkt - szybko ci taka gre z glowy wybija. Powyzej 200k pkt stref ochronnych nie ma ...
Mozesz sprobowac pograc "low-point" za jakies 3 tygodnie na UNI1 - zycze powodzenia. A ze to pewnie dla Ciebie nowa gra tak jak dla mnie bylo IO to przyzwyczajaj sie do tego ze to Ciebie beda lali a nie Ty kogos. Widzisz teraz roznice?

A w czym mam widzieć różnicę?

P.S. Dobra nieaktuale. Na czacie się dowiedziałem o co kaman.  Smiley
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2010, 23:33:42 wysłane przez Konrad » Zapisane

berg
Sierżant
**

Karma: +26/-9
Offline Offline

Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #845 : Marzec 03, 2010, 02:31:00 »

Berg, omenie Nemo. Gratulacje blaszki za wykończenie Killthorna!  Grin *beer* *beer*

Jeżeli chodzi o transparentność to MaRu, Pasibrzuch, Ważniak, Papasmerf. 100% transparentności w logowaniu. Jedno konto jeden gracz cała era.
Kto nie mógł grać, urlop lub wypad z sojuszu.  Grin
Ja to nawet musiałem czaić się w domu, bo moja żona czyhała na pozostawione konto. Hasła nawet w przeglądarce nie miałem zapamiętanego, bo jeden błąd i żona rozwiązałaby mi armię, wzięła kredyt, usunęła wszystkich z sojuszu i odpaliła urlop.  Grin Grin

Jak sądzę do mnie pijesz Darku. Otóż z całą stanowczością dementuję. Uznaję tylko jedno bóstwo. Wyznaję kult Pasibrzucha.  *WASSUP* *WASSUP* i oraz własnego pełnego brzucha.

Zresztą za kilka lat w wikipedii będą pisać: "Darek, Wini, Aolis, Anytiow, Papasmerf - drobni rzezimieszkowie epoki Pasibrzucha"  *GIRL_CRAZY*


za trud, chowanie się przed własną połowicą i nieokiełznane skłonności by grać Grin Grin Grin
the Winner is ... Konrad vel. Papasmerf *beer* *beer* *beer*
każdy z nas ma trudności by grać ale Twoje wydają mi sie uniwersalne/ponadczasowe jak kiedyś napiszesz fraszkę na ten temat to...., huk moje dzieci się będą głowić a ja tylko wtedy wspomnę: tak Papasmerf mówił o tym że to tylko gra, że ważne jest aby dobiec do mety itp *HI* *HI* *HI* moi drodzy nie chrzańmy, ktoś już tu spieprz..., rywalizację wojenną, niech Ci co nie walczyli pokażą że umieją  Cool, to już koniec więc nie chowajmy się pod spódnicami, idźmy na całość *dance* *dance* 
Zapisane
berg
Sierżant
**

Karma: +26/-9
Offline Offline

Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #846 : Marzec 03, 2010, 02:52:59 »

i tylko dodam, niektórzy się naprawdę starali by grać na maxa...., nie wiem jak to jest jak konto dogląda dwóch/trzech wytrawnych graczy szczerze to troszkę mnie bulwersują takie sugestie ze strony innych i brak zaprzeczenia ze strony adresatów tych sugestii, jakby nie było jest to obejście reguł = czyli niedozwolone zachowanie ale w praktyce nie wykrywalne, ok można stworzyć konto które będzie doglądane 24h/na dobę ale po co to komu??? widać wielu z nas traci kontakt z rzeczywistością grając w IO *hahaha* *hahaha* *hahaha*
ps. a z resztą....
Zapisane
Adrian1
Szeregowiec
*

Karma: +5/-1
Offline Offline

Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #847 : Marzec 03, 2010, 10:11:55 »

ale rzeźnia o co wy się kłócicie?? *xxx* 80% ludzi na io jak nie więcej gra nie zgodnie z "zasadami" normalne, tak jak w życiu większość kombinuje jak tu coś osiągnąć czy to pracodawcy czy pracownicy jak ominąć prawo, jak wyjść na swoje albo ktoś się do tego dostosuje albo odpada niestety takie społeczeństwo takie czasy - nikt nie jest bez winy ja osobiście tego nie popieram ale zawsze było wiadomo że pierwszy 1 000 000 trzeba ukraść Grin dajcie spokój kłótniom i wytykaniu sobie czegokolwiek zaraz kończy się era jaki sens jest rzucanie błotem w siebie za parę dni i tak nikt nie będzie pamiętał co było na pl 3 - oprócz wyznawców Pasibrzucha  Grin Grin Grin Grin
Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #848 : Marzec 03, 2010, 10:24:53 »

za parę dni i tak nikt nie będzie pamiętał co było na pl 3 - oprócz wyznawców Pasibrzucha  Grin Grin Grin Grin

 Grin Grin Grin faktycznie wyznawcy Pasibrzucha będą długo pamiętać tę erę łącznie z samym guru  Wink *hahaha* *hahaha*
Zapisane

Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #849 : Marzec 03, 2010, 11:27:32 »

za parę dni i tak nikt nie będzie pamiętał co było na pl 3 - oprócz wyznawców Pasibrzucha  Grin Grin Grin Grin

Ja na pewno będe pamiętał mimo krótkiej pamięci długotrwałej.  *freak*

Pamiętam wszystkie swoje skończone ery w IO. Było ich sporo i każda inna i każdą wspominam dobrze. Pl3 także zapamiętam.


Jednak póki co zmiana na pozycji wicelidera militarnego rankingu sojuszy  Smiley

1   Shy_Girl         527809
^2   BMW        173772
V3   Dominium        173238
4   _Imperia_1     107836
Zapisane

Adrian1
Szeregowiec
*

Karma: +5/-1
Offline Offline

Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #850 : Marzec 03, 2010, 12:00:57 »

Pamiętam wszystkie swoje skończone ery w IO. Było ich sporo i każda inna i każdą wspominam dobrze. Pl3 także zapamiętam.

bo jesteś jednym z wyznawców *hihi* *hihi* *hihi*


« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2010, 12:38:53 wysłane przez Adrian1 » Zapisane
Adrian1
Szeregowiec
*

Karma: +5/-1
Offline Offline

Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #851 : Marzec 03, 2010, 18:39:40 »

eh ta gra ma same ograniczenia Shocked Shocked Shocked chciałem dziś wstawić 1 szt żelaza bo widzę deficyt  *xxx* za skromną kwotę 1 000 000  Grin a tu się nie da Shocked Shocked co to za wolny rynek??? co to za handel???  *crazy* *crazy* *crazy* Grin Grin Grin Grin
Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #852 : Marzec 03, 2010, 18:59:25 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*

ten rynek jak firma grosik kto nie wtopi kasy ten nie zrozumie  Wink Grin
Zapisane

Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #853 : Marzec 04, 2010, 00:21:14 »

od adampola (który niestety nie ma konta na forum) dla wyznawców pasibrzucha  Grin Grin Grin
http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/26/2010_2_28/26031150_26028136_222696

Pasibrzuch tylko się zlitował nad swoim wiernym wyznawcą i przez nieskrywane poświęcenie i wielkomyślność dał mu odrobinę radości.  *SARCASTIC* *SARCASTIC*
Zapisane

Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #854 : Marzec 04, 2010, 00:52:59 »

o pasibrzuch to taki widze dobry guru dbający o wyznawców, kurcze może ja też się załapię. Jakie są wymagania wstępne coby wstąpić do sekty?  Wink

Pasibrzuszek kocha i dba o wszystkich wyznawców jego, którzy na czas regulują opłatę członkowską.  *HI*

Weź duży kredyt i zostaw kasę w ostatniej prowincji. Jak Pasikonik się nakarmi to zostaniesz przyjęty do społeczności.  Lips Sealed Lips Sealed
Zapisane

Strony: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 74   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!