Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 08:30:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 74   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tawerna Świata 3 PL - wątek z rezerwacją stolików dla aktywnych z tego świata.  (Przeczytany 240315 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #600 : Styczeń 28, 2010, 15:50:19 »

Atmosfera na pl3 jest tak rozgrzana że chyba ściągnę Tuskowi czapkę, za ciepło się zrobiło żeby nosić "Słońce Peru".  *BEACH*
Poszukam jakiegoś innego awatara.  Grin
Zapisane

mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #601 : Styczeń 28, 2010, 15:56:00 »

http://www.obrazky.pl/obrazky/lysy-szczur-834-OBRAZKY.PL.jpg *hahaha*
Przynajniej nie bedzie mial goraca *freak*
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2010, 15:57:48 wysłane przez cosiarz » Zapisane

Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #602 : Styczeń 28, 2010, 16:07:21 »


Nie no , bez przesady. Musi być jakaś nutka agresji, przyczajenia do skoku itp.  Grin Grin
http://www.obrazky.pl/obrazky/szal-poscielowy-981-OBRAZKY.PL.jpg

A to Morg ---> http://www.obrazky.pl/obrazky/sama-lama-744-OBRAZKY.PL.jpg
 Grin
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2010, 16:08:52 wysłane przez Konrad » Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #603 : Styczeń 28, 2010, 16:11:15 »

Konrad, czy to jest ten Twój Reksio-zabójca, o którym tyle opowiadałeś??? *hahaha* *hahaha*
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #604 : Styczeń 28, 2010, 16:15:59 »

Konrad, czy to jest ten Twój Reksio-zabójca, o którym tyle opowiadałeś??? *hahaha* *hahaha*

Hehehe, podobny z agrsji, ale ma nieco większe ząbki i blondyn *TEASE*
Zapisane

Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #605 : Styczeń 28, 2010, 16:23:14 »


Konrad prosiłem nie wklejać moich zdjęć  *PUNISH*
Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #606 : Styczeń 28, 2010, 16:25:54 »

Hehehe, podobny z agrsji, ale ma nieco większe ząbki i blondyn *TEASE*

no to juz nie wiem *SCRATCH* to jakas nowsza wersja tygrysa szablozebnego?
Zapisane
Adrian1
Szeregowiec
*

Karma: +5/-1
Offline Offline

Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #607 : Styczeń 28, 2010, 17:10:25 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ja bym jeszcze dodał rzeź niewiniątek, teksańską piłą łańcuchową.  *hahaha* *hahaha*
trochę nam wstyd  *freak* bo to chyba rzeczywiście rzeź niewiniątek  Embarrassed nic się nie dzieje ze strony Power 3 ataki 4 pląderki Cry a wynik wojny po dzisiejszej nocy 
POWER    2010-01-27 09:04:53    2010-02-03 09:04:53    44008    11610    32398 eh i to by chyba było na tyle  *SCRATCH*
   
      
Zapisane
qrwiszonek
Szeregowiec
*

Karma: +3/-6
Offline Offline

Wiadomości: 24



Zobacz profil
« Odpowiedz #608 : Styczeń 28, 2010, 18:11:55 »



Ja się przyglądam czasami grze w PL3 i widzę przekręty, że hej Smiley
Co do wątku z Aolis i jej oszustw to powinien być ban, nikt nie powinien postępować w ten sposób.  żal.pl

Co innego poinformować o konsekwencjach, a co innego wymuszać czyt szantażować.

Ludzie za mniejsze przewinienia dostawali bana. Czyli po raz kolejny w tej grze liczą się układy z adminami. Szkoda, że nie ma Colamana, bo on coś mógł by wskórać. A tak trzeba udowadniać adminom że są w błędzie, uciekać się do opinii prawników (były takie:) ) by ktoś zrozumiał, że ta gra podlega zasadą prawa.   
Zapisane
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #609 : Styczeń 28, 2010, 18:31:45 »


Ja się przyglądam czasami grze w PL3 i widzę przekręty, że hej Smiley
Co do wątku z Aolis i jej oszustw to powinien być ban, nikt nie powinien postępować w ten sposób.  żal.pl

Co innego poinformować o konsekwencjach, a co innego wymuszać czyt szantażować.

Ludzie za mniejsze przewinienia dostawali bana. Czyli po raz kolejny w tej grze liczą się układy z adminami. Szkoda, że nie ma Colamana, bo on coś mógł by wskórać. A tak trzeba udowadniać adminom że są w błędzie, uciekać się do opinii prawników (były takie:) ) by ktoś zrozumiał, że ta gra podlega zasadą prawa.   
Kiedy powien ze cie zniszcze? czy to jest grozba karalna polskim prawem? Zeby to bylo w realu to tak, ale to jest GRA!! ktorej celem jest wlasnie zniszczenie wroga i wygranie ery wszelkimi mozliwymi sposobami w roznych rankingach (ekonomicznym, militarnym badz w honorze). Gdyby to byla wiadomosc w stylu " zniszcze twoje zycie, spale dom,itp" - zeby zahaczalo w zycie w realu mozna bylo by sadzic gracza prawnie i dac mu bana. Zreszta gdy ktos nie chce z kims rozmawiac jest opcja "ignoruj tego gracza" i z glowy. To jest tylko gra, cieszcie sie chwila i bawcie sie!!! Korzystajac z okazji chcialbym pozdrowic mame, tate, brata i siostre kocham was !!! Kiss *freak*
Zapisane

qrwiszonek
Szeregowiec
*

Karma: +3/-6
Offline Offline

Wiadomości: 24



Zobacz profil
« Odpowiedz #610 : Styczeń 28, 2010, 18:38:10 »

Kiedy powien ze cie zniszcze? czy to jest grozba karalna polskim prawem? Zeby to bylo w realu to tak, ale to jest GRA!! ktorej celem jest wlasnie zniszczenie wroga i wygranie ery wszelkimi mozliwymi sposobami w roznych rankingach (ekonomicznym, militarnym badz w honorze). Gdyby to byla wiadomosc w stylu " zniszcze twoje zycie, spale dom,itp" - zeby zahaczalo w zycie w realu mozna bylo by sadzic gracza prawnie i dac mu bana. Zreszta gdy ktos nie chce z kims rozmawiac jest opcja "ignoruj tego gracza" i z glowy. To jest tylko gra, cieszcie sie chwila i bawcie sie!!! Korzystajac z okazji chcialbym pozdrowic mame, tate, brata i siostre kocham was !!! Kiss *freak*

Nie bo to część walki, ale jak powiesz że "wyrzuć z soja swgo kumpla bo Cie zniszczę" to jest już szantaż.
Jakbyś napisał, że: "posiadanie danej osoby naraża Cię na ataki z mojej strony"
Ot co mała zmiana sposobu pisania i nie ma konsekwencji.
W tym przypadku aolis postąpiła chamsko i głupio,  powinna zostać ukarana!!!
Zapisane
Aolis
Sierżant
**

Karma: +29/-17
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #611 : Styczeń 28, 2010, 18:38:39 »


Ja się przyglądam czasami grze w PL3 i widzę przekręty, że hej Smiley
Co do wątku z Aolis i jej oszustw to powinien być ban, nikt nie powinien postępować w ten sposób.  żal.pl

Co innego poinformować o konsekwencjach, a co innego wymuszać czyt szantażować.

Ludzie za mniejsze przewinienia dostawali bana. Czyli po raz kolejny w tej grze liczą się układy z adminami. Szkoda, że nie ma Colamana, bo on coś mógł by wskórać. A tak trzeba udowadniać adminom że są w błędzie, uciekać się do opinii prawników (były takie:) ) by ktoś zrozumiał, że ta gra podlega zasadą prawa.   
Przede wszystkim gratulacje nicku- dziwię się, że jeszcze za niego nie dostałeś bana.
A co do moich oszustw- jakoś bana nigdy nie dostałam, a sprawdzana byłam częściej niż myślisz, więc to pomówienie z twojej strony i oszczerstwo.
Poza tym nie grasz na PL3, to zamilcz.
Nie bo to część walki, ale jak powiesz że "wyrzuć z soja swgo kumpla bo Cie zniszczę" to jest już szantaż.
Jakoś nie cierpię na demencję starczą, nie mam alzhaimera i sklerozy i nie przypominam sobie, żebym coś takiego napisała. Poza tym, gdybym nawet napisała, to nie widzę nic w tym złego Smiley Ot taki styl gry. Uprzedzenie o ataku....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2010, 18:43:14 wysłane przez Aolis » Zapisane


Kiedy przeczytałam o szkodliwości picia alkoholu rzuciłam czytanie.
qrwiszonek
Szeregowiec
*

Karma: +3/-6
Offline Offline

Wiadomości: 24



Zobacz profil
« Odpowiedz #612 : Styczeń 28, 2010, 18:40:52 »

Korzystajac z okazji chcialbym pozdrowic mame, tate, brata i siostre kocham was !!!

Poczytaj to zdanie kilka razy, przemyśl:) Polska trudny język
Zapisane
qrwiszonek
Szeregowiec
*

Karma: +3/-6
Offline Offline

Wiadomości: 24



Zobacz profil
« Odpowiedz #613 : Styczeń 28, 2010, 18:45:37 »

Przede wszystkim gratulacje nicku- dziwię się, że jeszcze za niego nie dostałeś bana.
A co do moich oszustw- jakoś bana nigdy nie dostałam, a sprawdzana byłam częściej niż myślisz, więc to pomówienie z twojej strony i oszczerstwo.
Poza tym nie grasz na PL3, to zamilcz.Jakoś nie cierpię na demencję starczą, nie mam alzhaimera i sklerozy i nie przypominam sobie, żebym coś takiego napisała. Poza tym, gdybym nawet napisała, to nie widzę nic w tym złego Smiley Ot taki styl gry. Uprzedzenie o ataku....

Nick nie świadczy o kulturze osobistej i inteligencji, lecz słowa i czyny.
Zapisane
sir_chmura
Szeregowiec
*

Karma: +7/-2
Offline Offline

Wiadomości: 32



Zobacz profil
« Odpowiedz #614 : Styczeń 28, 2010, 18:49:35 »

 *kissgirl* Dziołchy używają czarów  ;D bo ciągle są na plusie lub minusie i znikają z armią, więc odwiedziny są bardzo skromne nie takie jak powinien być przyjęty gość *hihi*

A co do wypowiedzenia wojenki samotni - a co was nie stać?   >Grin
Zapisane
Strony: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 74   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!