Imperia Online Poland  
Czerwiec 04, 2024, 07:01:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 74   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tawerna Świata 3 PL - wątek z rezerwacją stolików dla aktywnych z tego świata.  (Przeczytany 242099 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
warrior9
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +51/-84
Offline Offline

Wiadomości: 344



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #570 : Styczeń 27, 2010, 14:57:25 »

HYY dotarła do mnie dziwna sprawa. Otóz jeden z graczy szantarzuje mojego kolege iz jesli nie wywali graczy z sojuszu to wypowie wojne. O ile znam Polskie prawo a brzmi ono cytuje,,

Szantaż - przestępstwo przeciwko wolności, polegające na próbie zmuszenia osoby do określonego działania lub zaniechania pod groźbą bezprawną zastosowania przemocy lub ujawnienia pewnych, częściowo lub w pełni prawdziwych informacji,

Zmuszenie innej osoby do określonego działania
ciężar gatunkowy   występek
przepis karny   art. 191 § 1. K.k.
grożąca kara   pozbawienia wolności do lat 3
forma winy   umyślna w zamiarze bezpośrednim kierunkowym
odpowiedzialność nieletnich   tak

Według polskiego prawa osoby łamice prawo a zgłoszone do odpowiednich instytucji sa karane. IO podlega polskiemu (europejskiemu) prawu tak ze osoby w łamiace ten przepis sa karane przez GM lub Petya czyli soba dostanie bana Grin bo przepis mówi pozbawienie wolnosci (zamkiniecie czegos ) (dostepu do wolnosci) (dostepu do konta) tak czy owak kara musi byc i ban na rozmowy to nie kara zgodnie z z kodeksem prawa Grin
Zapisane

mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #571 : Styczeń 27, 2010, 15:08:52 »

HYY dotarła do mnie dziwna sprawa. Otóz jeden z graczy szantarzuje mojego kolege iz jesli nie wywali graczy z sojuszu to wypowie wojne. O ile znam Polskie prawo a brzmi ono cytuje,,

a kto szantazuje?
Zapisane

Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #572 : Styczeń 27, 2010, 17:28:33 »

Warior wystarczy zgłosić do moderatora  Wink nawet jak gramy przeciwko sobie szantaż to element strategi jeżeli nie  traci tonu dobrego smaku  ;)nie trzeba odrazu podważać autorytetu innych graczy  Lips Sealed oczywiście problem zgłoszony  Wink na przyszłość proponuje cierpliwie poczekać na odpowiedz zanim zaczniemy szkalować innych graczy i wiem ze emocje biorą gore czasami  ale moja rada mniej emocji w grze podkreślam to tylko gra  Wink
Zapisane

mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #573 : Styczeń 27, 2010, 17:46:26 »

A jak wojna Imperi z najliczniejszym sojuszem Power?
Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #574 : Styczeń 27, 2010, 17:46:36 »

od kiedy jakies prawo obowiazuje na IO? oprocz regulaminu gry, czatu i forum (na pierwszej stronie lub w ogloszeniach na forum jak ktos nie wie gdzie szukac!) to nie obowiazaja tu nikogo zadne inne prawa!!!

przypominam- to tylko gra a nie miejsce na paragrafy!!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 17:50:04 wysłane przez olki » Zapisane
Aolis
Sierżant
**

Karma: +29/-17
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #575 : Styczeń 27, 2010, 18:16:46 »

Właściwie to nie wiem czy to odpowiedni dział, chociaż dotyczy PL3. Otóż pewnego razu dostałam od swojego sojusznika oto takie PW (jako, że nie wolno cytować wiadomosci prywatnych, nie napiszę od kogo): "aolis ciągle jest na imperii".(jeśli będzie konieczność zgłoszę to wiadomość do administracji jako potwierdzenie, że nie kłamię).
No cóż, ewidentnie widać, że kolega sprzedawał statusy online, czy innych sojuszników również to już tylko domysły. W związku z tym + paroma innymi sprawami, podziękowałam koledze za współpracę i pomogłam mu wyjść z sojuszu.
Teraz zaczęłam dostawać w sumie obrażające mnie PW od tego gracza:
"Podziękowanie za oszustwa jakich się dopuściłaś, niestety kapowanie na sojuszników masz chyba we krwi ( dostałem baty od xxxxx dzięki tobie i nie zaprzeczaj bo umiem logicznie myśleć). Ciekawe jak długo jeszcze będziesz oszukiwać, zamiast uczciwie grać??"
"(....)Jakbyś mnie nie wyrzuciła z powodu swoich ambicji miałbym to gdzieś. Wielce obrażony i wszechmocny kapuś (sprawa z xxxxx , ja nie mam do niego nic). Ale za to, że mnie sprzedałaś bo bałaś się iż mogę dogonić cie w pt, należy się brzydzić twoim postępowaniem"

Zastanawiam się jak może mnie oskarżać o kapowanie czy też oszustwa nie mając żadnego dowodu na to??
Ja natomiast dowód na jego "kapowanie" mam.
A co do pkt, to czy mam więcej czy mniej od kogoś jest mi to po prostu bez różnicy. To, że mam więcej wcale nie jest takie ciekawe. W swoim zasięgu mam 6 graczy: 2 na urlopie, 2 wywiesiło mi szmatę, 1 sojusznik i 1 partner przymierza :/ Nawet nie mam kogo lać.
Zapisane


Kiedy przeczytałam o szkodliwości picia alkoholu rzuciłam czytanie.
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #576 : Styczeń 27, 2010, 18:39:05 »

a tak swoja droga- atak na goscia, ktory gra na kredkach jest zabroniony! Kradziez mienia warrior, za to tez jest ban!!!
 *offtopic* *hahaha*
Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #577 : Styczeń 27, 2010, 19:55:17 »

A jak wojna Imperi z najliczniejszym sojuszem Power?

Właśnie to musi być pogrom  Grin do tego widzę ze BMW wzmacnia szeregi tak dajemy im łupnia  Tongue *hahaha* >Grin
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 19:59:07 wysłane przez Morglith » Zapisane

mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #578 : Styczeń 27, 2010, 19:59:39 »

Niby o 15 bylo 11k do przodu a wojna od 9 aktywna:D
Zapisane

Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #579 : Styczeń 27, 2010, 20:05:49 »

dziewczynki dają szanse dominium  Grin później zostaną skarceni  Wink Smiley chwilowo musimy miażdżyc Bmw i pokazać kto tu rządzi na pl 3  Tongue Tongue Tongue
Zapisane

Adrian1
Szeregowiec
*

Karma: +5/-1
Offline Offline

Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #580 : Styczeń 27, 2010, 21:06:35 »

A jak wojna Imperi z najliczniejszym sojuszem Power?
wynik wojny  16898    4434    12464

ps. war plądrowanie i mordowanie jest też zabronione w polskim prawie i podlega trochę wyższej każe Lips Sealed
   
Zapisane
Aolis
Sierżant
**

Karma: +29/-17
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #581 : Styczeń 27, 2010, 22:24:12 »

a ja tam w jakimś sensie popieram Warriora
(...) itd.
Ja nikomu nie grożę, ewentualnie informuje. A warr i tak sam ucieka z soja, jak tylko wojnę wypowiem Smiley
Ot i obrońca uciśnionych się znalazł.
Zapisane


Kiedy przeczytałam o szkodliwości picia alkoholu rzuciłam czytanie.
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #582 : Styczeń 27, 2010, 22:27:41 »


Szantaż - przestępstwo przeciwko wolności, polegające na próbie zmuszenia osoby do określonego działania lub zaniechania pod groźbą bezprawną zastosowania przemocy lub ujawnienia pewnych, częściowo lub w pełni prawdziwych informacji,

Zmuszenie innej osoby do określonego działania
ciężar gatunkowy   występek
przepis karny   art. 191 § 1. K.k.
grożąca kara   pozbawienia wolności do lat 3
forma winy   umyślna w zamiarze bezpośrednim kierunkowym
odpowiedzialność nieletnich   tak

Według polskiego prawa osoby łamice prawo a zgłoszone do odpowiednich instytucji sa karane. IO podlega polskiemu (europejskiemu) prawu tak ze osoby w łamiace ten przepis sa karane przez GM lub Petya czyli soba dostanie bana Grin bo przepis mówi pozbawienie wolnosci (zamkiniecie czegos ) (dostepu do wolnosci) (dostepu do konta) tak czy owak kara musi byc i ban na rozmowy to nie kara zgodnie z z kodeksem prawa Grin

Ja także przyznaję się, że swego czasu szantażowałem Pasibrzucha-Morglitha żeby przerwał urlop i wrócił na pl3 do sojuszu nieumarłych dziewcząt Grin Grin
I nie wiem jakim cudem... ale udało się!!  *dance* *dance*
I za to, że się udało, to Kodeks Karny, Kodeks Cywilny, Sądy Koleżeńskie, Samosądy Samoobrony, etc. powinny mieć jakikolwiek paragraf, artykuł lub ustęp przyznając mi nagrodę za to osiągnięcie  *hooray* *hooray*  Wink Grin
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 22:30:07 wysłane przez Konrad » Zapisane

Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #583 : Styczeń 27, 2010, 22:50:15 »

wątek jednak jak widać się przyjął, a tu tyle ciekawych wojen na pl3 (Shy_girls vs. BMW, Imperia vs. Power, )... moze jakieś opisy walk co ciekawsze raporty oczyściłyby atmosfere Smiley
Pozdrawiam

Zgadzam się z tieg.  Smiley Prosimy o relacje.
Na pl3 w końcu ruszyło.  *YAHOO* Mimo że jestem niepoprawnym optymistą, to lekko spisałem na straty pl3, a tu miła niespodzianka. W parę dni; Dominium, Samotnia, Imperia ruszyły do walki  *HI* Top punktowy zabrał się do roboty. Zaczynam lubić ten świat  Grin Grin Grin
Zapisane

Adrian1
Szeregowiec
*

Karma: +5/-1
Offline Offline

Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #584 : Styczeń 28, 2010, 00:43:31 »

hehe, z maszej strony nie ma co opisywać większość dnia leżymy do góry brzuchem... coś tam jakieś trzy pląderki posłaliśmy łacznie  Embarrassed Embarrassed  no i tam ja sobie jeżdze namiętnie po pustakach licząc na to, że nabije na tyle pkt póki dziewczynki są zajęte BMW Wink
jeśli chodzi o samotnie to natomiast do nich plecami leżymy i ciężko nam sięgnąć... też tam jakieś łącznie z obu stron może 5 ataków Smiley... no, no więc nuda... ale pdobno wojna Shy_girl - BMW przyniosła trafienia po obu stronach Smiley, a Imperia - BMW to podobno jakaś masakra teksańską piłą łańcuchową  *freak*
może nie masakra  *freak* ale chłopaki wyposzczeni chyba bo latają jak najęci *hihi* i nie do BMW tylko Power ciekawe co nocka pokaże Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 74   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!