Imperia Online Poland  
Czerwiec 04, 2024, 04:34:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 74   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tawerna Świata 3 PL - wątek z rezerwacją stolików dla aktywnych z tego świata.  (Przeczytany 242081 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #510 : Styczeń 21, 2010, 16:21:57 »

*freak* *freak* *freak* podpisaliśmy gołąbeczki białe z BMW
Pozdrawiam

A bili Was?  *freak* *freak*
Zapisane

mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #511 : Styczeń 21, 2010, 16:48:59 »

To ja moze wprowadze troche rozrywki dla niesmalych dziewczynek  Grin  a konkretnie dla jarka  >Grin ... nie zna dnia ani godziny  *freak*
Zapisane

Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #512 : Styczeń 21, 2010, 16:59:35 »

To ja moze wprowadze troche rozrywki dla niesmalych dziewczynek  Grin  a konkretnie dla jarka  >Grin ... nie zna dnia ani godziny  *freak*

Jarko tu raczej nie zagląda więc przekażę mu pozdrowienia.  *hihi*
Co do godziny to tego nikt nie wie. Co do dnia to wiadomo cosiarz że masz czas do 11 marca.  Wink Później to już będzie zimny kotlet.  Grin
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2010, 17:11:18 wysłane przez Konrad » Zapisane

mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #513 : Styczeń 21, 2010, 17:02:49 »

Poczekam do Wielkanocy *freak*
Zapisane

Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #514 : Styczeń 21, 2010, 17:08:06 »

pps. poprstu na koniec ery mamy inny sojusz na celowniku i wolimy sobie pozabezpieczać inne fronty Smiley

JPII powiedział "Nie lękajcie się". Teig jeżeli się boicie wielu frontów to nie powinniście dyskutować o rankingu militarnym sojuszy.
Zaraz piszę do adminów petycję żeby Was zdegradowali, bo nie zasługujecie na top3 mil. sojuszu.  Grin Grin Grin
Zapisane

mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #515 : Styczeń 21, 2010, 17:26:13 »

Cos nie tematu ... Jak tam marchewy?
Zapisane

berg
Sierżant
**

Karma: +26/-9
Offline Offline

Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #516 : Styczeń 21, 2010, 17:34:49 »

JPII powiedział "Nie lękajcie się". Teig jeżeli się boicie wielu frontów to nie powinniście dyskutować o rankingu militarnym sojuszy.
Zaraz piszę do adminów petycję żeby Was zdegradowali, bo nie zasługujecie na top3 mil. sojuszu.  Grin Grin Grin


a kto wg. Ciebie zasługuje? *hahaha* *hahaha* *hahaha*
tak z ciekawości jak połączyć pkt militarne sojuszy z miejsc rankingu eko 1-6 to mają mniej niż my >Grin >Grin >Grin nie mówiąc o Was naturalnie, ale Wy sami wykresliliście się poza nawias tj. nie zależy Wam na rozwoju tylko na walce
zresztą nie trudno jest prowadzić kilka wojen jednocześnie sztuką jest je wygrać ;D

Zapisane
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #517 : Styczeń 21, 2010, 17:38:14 »


a kto wg. Ciebie zasługuje? *hahaha* *hahaha* *hahaha*
tak z ciekawości jak połączyć pkt militarne sojuszy z miejsc rankingu eko 1-6 to mają mniej niż my >Grin >Grin >Grin nie mówiąc o Was naturalnie, ale Wy sami wykresliliście się poza nawias tj. nie zależy Wam na rozwoju tylko na walce
zresztą nie trudno jest prowadzić kilka wojen jednocześnie sztuką jest je wygrać ;D


A moze dlatego ze wywolanie wojny kosztuje kilkaset mln? Cry
Zapisane

Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #518 : Styczeń 21, 2010, 17:52:56 »

nie trudno jest prowadzić kilka wojen jednocześnie sztuką jest je wygrać ;D

No to właśnie robimy non stop.  Grin

tak z ciekawości jak połączyć pkt militarne sojuszy z miejsc rankingu eko 1-6 to mają mniej niż my >Grin >Grin >Grin nie mówiąc o Was naturalnie,
Berg nie bądź śmieszny z jakimś rankingiem eco. Gdybyśmy przyjeli do soja wszystkich tych którzy chcieli dojść to byśmy byli w top3 eko. Pytanie po co nam to? Żeby paś owce?
Owce są dobre dla farmerów. My potrzebujemy tych co trzymają miecz w ręku i nie dają się rozjechać jak dżdżownica po deszczu.

a kto wg. Ciebie zasługuje? *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Sojuszy dobrze wymiatających w wojnach nie zauważyłem na pl3. Jest sporo pojedynczych graczy których uważam za niezłych fajterów. Gdyby ich zebrać do jednego teamu to byłaby niezła brygada.  Cool
Zapisane

Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #519 : Styczeń 21, 2010, 17:57:53 »

a kto wg. Ciebie zasługuje? *hahaha* *hahaha* *hahaha*
tak z ciekawości jak połączyć pkt militarne sojuszy z miejsc rankingu eko 1-6 to mają mniej niż my >Grin >Grin >Grin nie mówiąc o Was naturalnie, ale Wy sami wykresliliście się poza nawias tj. nie zależy Wam na rozwoju tylko na walce
zresztą nie trudno jest prowadzić kilka wojen jednocześnie sztuką jest je wygrać ;D

Mowisz ze macie wiecej punktow militarnych jako sojusz niz inni z TOP 6 ... no tak z tym ze jak na koniec ery zechca sobie powalczyc tym co nabudowali to sie okaze ze pod koniec ery w wynikach mozesz zostac na szarym koncu. Podejzewam ze to nie beda walki po 5000 czy 10000 punktow militarnych tylko znacznie wiecej. Jedno takie starcie to okolo 30000 do 40000 ... 3 czy 4 starcia i masz ze 100.000 ...

Kolejna sprawa to koszt wojny ... gdzie sojusze nizej punktowane maja je bardzo tanio to te wyzej sklasyfikowane placa po 100 do 200 milionow a to juz spora roznica.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2010, 18:00:23 wysłane przez Angel » Zapisane

Na emeryturze Wink
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #520 : Styczeń 21, 2010, 19:38:18 »

To ja moze wprowadze troche rozrywki dla niesmalych dziewczynek  Grin  a konkretnie dla jarka  >Grin ... nie zna dnia ani godziny  *freak*


Mc, zezlomowal Cie moze? *ice*
Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #521 : Styczeń 21, 2010, 19:58:53 »

To ja moze wprowadze troche rozrywki dla niesmalych dziewczynek  Grin  a konkretnie dla jarka  >Grin ... nie zna dnia ani godziny  *freak*

a kto narzeka na brak rozrywki chyba ze się nudzicie bo w 1-ej wersji nazwy soja miało być Kabaret  Grin Grin Grin
Zapisane

berg
Sierżant
**

Karma: +26/-9
Offline Offline

Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #522 : Styczeń 22, 2010, 00:41:12 »


Konrad z rozczarowaniem stwierdzam że Ty naprawdę masz jakieś problemy z rozumieniem tekstu...,  albo ja pisze w sposób niezrozumiały Huh? Huh? Huh? sam nie wiem... Huh? Huh? Huh?
napisałeś, że nie zasługujemy na top3 militarny to Ci pokazałem, na prostym przykładzie, że co by nie mówić pod względem wojenki jesteśmy jakby nie było tylko za Wami, bo inne sojusze może nie tyle, że nie walczą ale nie prowadzą wojen hę  Tongue Tongue Tongue dlatego nie rozumiem po kiego wyjeżdzasz z tekstem, że jakbyście chcieli to i w eko byscie byli najlepsi skoro ta uwaga Shy w ogóle nie dotyczyła  Grin Grin Grin a różnica jest zasadnicza pomiędzy naszymi sojuszami bo my chcemy i zawsze chcieliśmy się rozwijać i czasem chwila oddechu od wojennej zawieruchy jest zbawienna ;D, Wy natomiast od zawsze deklarowaliście że tylko wojna Was interesuje więc o co Ci biega z tym rankingiem eko bo pomimo wytężenia umysłu nie kumam *crazy* *crazy* *crazy*

Angel - pewnie będzie jak piszesz tylko, że: tak się składa, że my też jesteśmy wysoko w rankingach więc niechybnie część z walk o których mówisz padnie udziałem moich sojuszników  Cool Cool Cool a wtedy ciężko bedzie nas dogonić, zwłaszcza, że jak zauważasz koszt wypowiedzenia wojny będzie duży i wiele bitew będzie stoczonych poza wojną, a tym samym nie zaliczonych do rankingu militarnego a o nim dla przypomnienia w tej dyskusji jest mowa Tongue Tongue Tongue,
a poza tym przecież koszt wypowiedzenia wojny nie zawsze był tak mega duży a np. Samotnia stoczyła do tej pory jedną wojenkę, Imperia - 4, BMW -11 z czego 4 przez nas wypowiedziane więc jedno co można stwierdzić to jedynie to, że najlepsze sojusze z naszego świata zwyczajnie wojną nie były zainteresowane   *pardon* *pardon* *pardon*a dlaczego to już je trzeba zapytać  Grin w każdym razie wniosek z tego taki, że to czy się to komuś podoba czy nie DOMINIUM będzie miało medalik militarny w tej erze  Cool Cool Cool
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #523 : Styczeń 22, 2010, 00:56:05 »

Konrad z rozczarowaniem stwierdzam że Ty naprawdę masz jakieś problemy z rozumieniem tekstu...,  albo ja pisze w sposób niezrozumiały Huh? Huh? Huh? sam nie wiem... Huh? Huh? Huh?

Ja myślę że jedno i drugie.  Wink

Przyznaję że czasami na forum czytam sporo i często "lecę po łebkach z tekstem"  Embarrassed Ale faktem też jest że kolejny raz posypałem się na Twoim tekście   Grin

Pisz do mnie tekstem prostym jak do prostego chłopa pańszczyźnianego.  *freak* Lips Sealed
Ewentualnie jeżeli będziesz w naszej tawernie snuł meandryczne opisy to daj jakieś ostrzeżenie żebym znowu nie zrobił szpagatu spostrzeżeniowego.  Wink Grin Grin

 *beer* *beer* *beer*

No dobra żeby nie było że już totalnie nic nie pojmuję to poprawię się i jeszcze raz ustosunkuje do Twojej wypowiedzi berg.  Smiley

a kto wg. Ciebie zasługuje? *hahaha* *hahaha* *hahaha*
tak z ciekawości jak połączyć pkt militarne sojuszy z miejsc rankingu eko 1-6 to mają mniej niż my >Grin >Grin >Grin nie mówiąc o Was naturalnie, ale Wy sami wykresliliście się poza nawias tj. nie zależy Wam na rozwoju tylko na walce
zresztą nie trudno jest prowadzić kilka wojen jednocześnie sztuką jest je wygrać ;D

Może zacznę od końca.
To nie jest tak że nie zależy nam na rozwoju. Po prostu kontrolujemy swój rozwój tak, aby ciągle mieć 200-300 celów w zasięgu x2-x5. Poprzedniej ery grałem sobie eco i miałem przez parę miesięcy po 9-12 kont w widoku x2. Wynudziłem się jak mops (cokolwiek to znaczy  Grin ). Wiesz jakie to przytłaczająco nudne jeżeli za każdym logowaniem widzisz tylko skrawek tabeli  .  *tired*

Natomiast na pl3 umawiamy się na pewne przedziały pkt, w których możemy sobie grać mając pod dostatkiem przeciwników wojennych.

Nieprawda jest że się nie rozwijamy. W listopadzie dyskutowałem z Morgiem (Pasibrzuch) i Ewa (MaRu) do ile podciągamy eco i ustaliliśmy przedział pkt. Jeżeli obserwowałeś moje imperium, to zauważyłeś że 9 miesięcy grałem na 5 prowincjach, podobnie Morg i Ewa. Trzymałem pułap ludności na 100-115k. W grudniu po ustaleniach w sojuszu, przypakowaliśmy trochę. Ja mam obecnie 9 prowincji, pułap ludności podniosłem do 140-160k, podciągnąłem też handel, medycynę i parę innych badań, które celowo hamowałem wcześniej żeby nie rosnąć w pkt.
Tak więc rozwijamy się w sposób maksymalnie kontrolowany.  Wink

Co do rankingu militarnego sojuszy to rzeczywiście bieda z nędzą na pl3. Nie ma sensu porównywać się do dużych sojuszy i sumować ich pkt militarnych ponieważ oni nie są zainteresowani wojnami. Od strony strony skarbca sojuszowego zapatrzeni są w swój rozwój technologiczny niż w wojny.
Dlatego w kontekście wojen na pl3, nie ma za bardzo co się cieszyć że się jest jednookim wśród ślepców. I nie piję tu do dużych sojuszy, ponieważ w IO nie ma przymusu walczyć. Te sojusze wybrały taką drogę i ich wybór. Natomiast Dominium chcą się mniej lub bardziej gloryfikować na podium milatarnym sojuszy powinno w moim odczuciu pokazać troszkę więcej.
Jeżeli dojdzie do wojny między nami, najlepiej ustawionej 1 na 1, a nie tak jak ostatnia, gdzie wydaliśmy kasę na inne wojny i pierwsze 4 dni walczyliśmy z innymi przeciwnikami. Jeżeli dojdzie do takie wojny i pokażecie że walczycie z pomysłem, jak to napisaliście w opisie sojuszu, to w tej tawernie uznam waszą pozycję w rankingu i zdejmę czapkę.
Wojna z doświadczonym przeciwnikiem nie polega na posyłaniu non stop "na pałę całej armii" i liczenie na cud.
Może w pierwszej wojnie udało Wam się, bo balka często nie pilnował armii. W drugiej wojnie balka z nami już nie grał i jezeli widzicie że stara strategia się nie sprawdza to trzeba coś nowego. A wierzcie mi że wystarczyłyby drobne modyfikacje w Waszym stylu walki i macie nas bez problemu. I wiem że jesteście w stanie to zrobić, co i nas zmusi do większego wysiłku. Wtedy wojna może być bardziej zacięta i zostanie w pamięci.
Póki co nie zachwycacie ani aktywnością ani stylem walki. Dlatego napisałem że nie widzę na pl3 sojuszu mogących chwalić się grupowym współdziałaniem podczas wojen i rankingiem militarnym.

Co do naszego sojuszu to na początku ery założyliśmy zrobić 100 wojen w czasie ery.
To był nasz cel ale niestety już go nie osiągniemy, natomiast dalej możemy mierzyć w rekord ilości wojen i sądzę że go pobijemy. To od września nasz nowy cel. Natomiast pozycja w rankingu militarnym sojuszy jest tylko efektem ubocznym naszej działalności wojennej w dążeniu do założonego celu. Nie zakładaliśmy zwycięstwa w żadnym rankingu, bo zdawaliśmy sobie sprawę że małe konta nie mogą sie równać z wielkimi w osiągach. Chwilowo jest troszkę inaczej i prawdopodobnie utrzymamy w top1 mil. sojuszy, a już na pewno nie spadniemy z podium. Ale to tak jak mówiłem miły dodatek do rekordu ilości wojen podobnie jak medale czy inne dość wysokie rankingi naszych graczy.  Smiley

« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2010, 10:54:04 wysłane przez Konrad » Zapisane

Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #524 : Styczeń 22, 2010, 11:49:26 »

Rozmawialem dzis z Aolis ... podobno trafiles Anytionow moje stare konto na ktorym gra Bizono. Oj cos mi sie zdaje ze masz przechlapane  *hahaha* Niewiele sie chyba pomyle twierdzac ze szmata ci nie pomoze. Nie zdziwie sie jak ktoregos dnia wpadnie do ciebie ktos z wizyta  *hihi*
Zapisane

Na emeryturze Wink
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 74   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!