Imperia Online Poland  
Czerwiec 04, 2024, 15:38:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 74   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tawerna Świata 3 PL - wątek z rezerwacją stolików dla aktywnych z tego świata.  (Przeczytany 242210 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #495 : Styczeń 13, 2010, 10:43:59 »

Kondrad power znalazł sposób żebyście  im wojny nie wypowiedzieli. Grin Grin

ja moich dawców i bez wojny kasuje Tongue Grin
Zapisane
Aolis
Sierżant
**

Karma: +29/-17
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #496 : Styczeń 13, 2010, 19:13:36 »

Że tak zmienię temat  *SCRATCH*

Widzieliście ile POWERowców się narobiło na pl3??? Jest ich jak mrówków...  *hahaha* *hahaha*
Niom, wysyłaja propozycję do graczy, z różnych sojuszy żeby do nich przeszli. Ciekawe co oferują w zamian? Naukowca za 40 tygodni?
W sumie dla mnie to bez różnicy, jak ktoś będzie chciał przejść to i tak nie zatrzymam Grin Tylko pytanie kto będzie chciał ?


A tak na poważnie, wiecie jaki jest spam w 40 osobowym soju??? Brrr, nawet nie chcę o tym mysleć..
Zapisane


Kiedy przeczytałam o szkodliwości picia alkoholu rzuciłam czytanie.
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #497 : Styczeń 13, 2010, 19:22:06 »

A tak na poważnie, wiecie jaki jest spam w 40 osobowym soju??? Brrr, nawet nie chcę o tym mysleć..

wiesz jak spamuje 5 osób w naszym soju  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #498 : Styczeń 13, 2010, 19:58:52 »

wiesz jak spamuje 5 osób w naszym soju  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*

po 2-3 dniowym urlopie zastaje sie srednio 2-5 stron...raz mialem 11 stronicowa lekturke *ice* evil3
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #499 : Styczeń 13, 2010, 23:28:47 »

A tak na poważnie, wiecie jaki jest spam w 40 osobowym soju??? Brrr, nawet nie chcę o tym mysleć..

Jeżeli są aktywni tak jak my to niczego nie dogadają przez pw. 40 osób. U nas są 4 osoby a jak się rozgadają to .... ostatnio wieczorem wyskoczyłem po piwo i orzeszki na CPN, a jak wróciłem to były dwie strony wiadomości masowych.
Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #500 : Styczeń 19, 2010, 12:11:31 »

no co to za zastój? :rant:

w przerwie wysysania szpiku z naszych dawców zagrałem sobie w czarno-czerwone *ice* *easy*



po kilkunastu próbach, przelogowywaniu itp. stwierdzam, że nie ma systemu do tego dodatku evil3
to jest jak w automatach, albo Ci podejdzie ciąg karty ( z góry przeznaczony) albo spalisz wszystko przy kolejnej próbie evil3
dla przykładu, miałem na poczatku 7 czarnych pozniej 1 czerwona i nastepnie 3 czarne, dalej 3 proby na przemian *xxx*
po wylogowaniu kilka razy ciągi byly calkiem inne *suicide*
Zapisane
berg
Sierżant
**

Karma: +26/-9
Offline Offline

Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #501 : Styczeń 19, 2010, 15:05:08 »

niby cisza ale z rankingów wynika, że została stoczona największa bitwa jak do tej pory na pl3 *ok* *ok* *ok* główni bohaterowie to darek884 i...Huh? ponoć Wini ale to tylko plotki Lips Sealed, się może rekordziści pochwalą!!!
w każdym razie gratulacje >Grin
Zapisane
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #502 : Styczeń 19, 2010, 16:19:21 »

tak, Wini *hihi* puscil do Darka i odpalil urlop *hihi*
Zapisane
berg
Sierżant
**

Karma: +26/-9
Offline Offline

Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #503 : Styczeń 20, 2010, 02:02:57 »

strach się bać *hihi* *hihi* *hihi* Shy czy Wy wypowiadacie wojne każdemu kto uciułał choć troche woja??? a my mieliśmy ambitne plany Was zdetronizować w rakingu militarnym, ale jak będziecie tak pogrywać to lipa z rozrywki Huh? Huh? Huh? to może przynajmniej żeby udokumentować swoją supremację na tym świecie zjedziecie nas  Lips Sealed coś się zacznie dziaćprzynajmniej Grin Grin Grin
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #504 : Styczeń 20, 2010, 10:42:33 »

strach się bać *hihi* *hihi* *hihi* Shy czy Wy wypowiadacie wojne każdemu kto uciułał choć troche woja Huh?

Nasze kryteria wypowiadania wojen są proste i brutalne tak jak prosta i brutalna jest sama wojna  Grin

Wojna ma być opłacalna. Czyli jak najtaniej wypowiedziana i żeby na przeciwniku jak najwięcej zarobić.
   
   a) Czyli najlepiej wypowiadać wojny z free. Atakujemy agresorów innych wojen.
   b) Jeżeli już płacimy za wojnę, to atakujemy wpierw tych co mamy w zasięgu x2 bo najtaniej, później x3, x4
   c) Atakujemy tych co maja wojo na którym zrobimy kasiorę w postaci przychodów.

       Idealna wojna dla nas to taka za free i gdy jesteśmy w stanie pokonać armie przeciwnika i zarobić na niej. Ale jeżeli w zasięgu x2 mamy sporo celów do ataku, to mimo opłaty wojennej wychodzimy na +. Niedawno, w tym wątku podałem kalkulację wojny z POWER.


a my mieliśmy ambitne plany Was zdetronizować w rakingu militarnym, ale jak będziecie tak pogrywać to lipa z rozrywki Huh? Huh?

Plan to za mało. Schemat wygląda tak:

Plan - Realizacja - Ewaluacja - Ewentualna Korekta Planu...  i powtarzamy ten schemat aż do osiągnięcia sukcesu.  Grin Grin



to może przynajmniej żeby udokumentować swoją supremację na tym świecie zjedziecie nas  Lips Sealed coś się zacznie dziać przynajmniej Grin Grin Grin

Po co dokumentować coś co zostało już udokumentowane?  *hihi*  W ostatniej wojnie pokonaliśmy Was.  Tongue
Piłeczka leży po Waszej stronie. Po drugie jesteście nieopłacalnym dla nas przeciwnikiem wojennym. Kryteria powyżej. Wypowiedzenie wojny 70M. Armii Wam nie ubijemy raczej bo macie większe, a póki co mamy jeszcze komu wypowiadać wojny opłacalne.  *pardon*

Natomiast mamy ciekawą propozycję zakończenia ery. Może uda się zorganizować TotalWar.  Smiley
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2010, 11:50:13 wysłane przez Konrad » Zapisane

Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #505 : Styczeń 20, 2010, 13:59:14 »

jedną wygraliście a jedną przegraliście Smiley

Zgadza sie tylko że w odwrotnej kolejności.  Grin Podobnie jak z Elitą gdy byliśmy jeszcze w ZOMO.  *freak*

Zresztą co tu dużo gadać. Mamy już stoczone 67 wojen na pl3 z czego chyba ze 3 przegraliśmy.
Niepokonani nie jesteśmy, ale wygrywamy póki co ranking militarny sojuszy.  *ice*
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2010, 15:23:05 wysłane przez Konrad » Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #506 : Styczeń 20, 2010, 16:44:33 »



Zresztą co tu dużo gadać. Mamy już stoczone 67 wojen na pl3 z czego chyba ze 3 przegraliśmy.


w tym jedna ze mna *hahaha* >Grin

to może przynajmniej żeby udokumentować swoją supremację na tym świecie zjedziecie nas  Lips Sealed coś się zacznie dziaćprzynajmniej Grin Grin Grin

my nic nie musimy udokumentowywac, grajac na lajcie i tak zaszlismy baaardzo daleko Smiley
a tak swoja droga, piszesz o zjechaniu...hmm i tak dlugo siedzieliscie cicho, czyzby niemoc? teraz uciulaliscie troche woja i juz wojna moze byc? podczas ostatniej wchodzilem do Ciebie, teraz juz nie bo na biezaco rozstrzeliwuje wojo ( Grin ) specjalnie dla Ciebie zszedlem z urlopu mimo wazniejszych od IO spraw w realu a tu taka niespodzianka...wskoczyles na urlop ;D

nie widze zadnych przeciwnosci co do wojny, oczywiscie jesli kreca Was pladerki i bicie pustakow (jak ostatnio)
no i oczywiscie jesli ja wypowiecie, a nie podlaczycie sie za free Smiley

Shy czy Wy wypowiadacie wojne każdemu kto uciułał choć troche woja???

mielismy plan przed startem ery i skrupulatnie go wykonujemy, ze tak powiem- ze swietnym skutkiem Smiley

tak, jak wpadam w szal bojowy to nie patrze na zasieg...nie gram honorowo i zwykle zlomuje slabszych graczy z x3, x5
nie uzywam zasiegu x2, tak jakby zniknal mi z panelu *pardon*

...teraz czas na przemyslenia...

pzdr *beer*

Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #507 : Styczeń 20, 2010, 23:14:26 »

...nie gram honorowo i zwykle zlomuje slabszych graczy z x3, x5

Olki popraw się  Grin Grin
Ja nie, ja jestem bardzo honorowy. Nie faworyzuję nikogo  *ice* W jakimkolwiek zasięgu zwęszę korzyści, to wąsacze ruszają.  Wink Grin Grin

Ale dzisiaj mieliśmy anomalia na rynku. Wpierw kupiłem ponad 1M żelaza po 1.22. Nie wiem czy ktoś celowo wstawił po tej cenie czy pomylił się i myślał że wstawia drewno.  Huh? A teraz wieczorem sprzedałem 40k żelaza po 30 i praktycznie odzyskałem całą kwotę wydaną na zakup ponad 1M żelaza.  *xxx* *xxx* *xxx*
Zapisane

berg
Sierżant
**

Karma: +26/-9
Offline Offline

Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #508 : Styczeń 21, 2010, 00:21:27 »

a tak swoja droga, piszesz o zjechaniu...hmm i tak dlugo siedzieliscie cicho, czyzby niemoc? teraz uciulaliscie troche woja i juz wojna moze byc? podczas ostatniej wchodzilem do Ciebie, teraz juz nie bo na biezaco rozstrzeliwuje wojo ( Grin ) specjalnie dla Ciebie zszedlem z urlopu mimo wazniejszych od IO spraw w realu a tu taka niespodzianka...wskoczyles na urlop ;D

rozczaruje Cię - nigdy przed Tobą nie uciekałem Huh? o tym że nie będę mógł grać w tygodniu pomiędzy 16-22 XI wiedzialem od dawna bo zwyczajnie zdawałem wtedy egzaminy,  jak nie pamiętasz to ja próbowałem Was namówić do śmielszych poczynań na początku wojny wiedząc że nie powalcze w niej do końca Grin Grin Grin, poza tym mylisz się twierdząc że pokonałbyś mnie wtedy ;D z tego co pamiętam zanim Ty poszedłeś na urlop puściłem do Ciebie szpiegów i aktywowałem jak już wojsko było w prowincji, na kalko wychodziło że w ataku ani Ty mnie ani ja ciebie nie położe Huh? Huh? Huh?  ale nie ma co rozkminiać starych tematów *ok*


nie widze zadnych przeciwnosci co do wojny, oczywiscie jesli kreca Was pladerki i bicie pustakow (jak ostatnio)

fakt trzeba będzie pomyśleć nad tą wojną bo przecież nie będziemy budować teraz eko *hahaha* tylko musicie dać znać kiedy macie jakieś wolne terminy *hahaha* *hahaha* *hahaha*

no i oczywiscie jesli ja wypowiecie, a nie podlaczycie sie za free Smiley


[/quote]

przy Waszym systemie permanentnej wojny wydawanie kasy po to żeby się zWami  poganiać byłoby zwykłym marnotrawstwem Grin Grin Grin

pozdro *beer*

ps. za holerę się nie naucze cytować na tym forum...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2010, 06:39:18 wysłane przez Morglith » Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #509 : Styczeń 21, 2010, 00:37:53 »

pozdro *beer*

ps. za holerę się nie naucze cytować na tym forum...


To nie pij tyle  Wink Grin Grin Grin
Zapisane

Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 74   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!