Imperia Online Poland  
Czerwiec 04, 2024, 13:05:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 74   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tawerna Świata 3 PL - wątek z rezerwacją stolików dla aktywnych z tego świata.  (Przeczytany 242172 razy)
0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #345 : Listopad 29, 2009, 11:17:49 »


jedno co mnie cieszy to to że wychodzi na to, że jarek12 i Wazniak mają wojo, z którym moglibyśmy powalczyć wię może kiedyś Lips Sealed >Grin Grin


hmmm, ostatnio jak "moglibyśmy powalczyć" to jakoś na urlop Ci sie zebrało Huh? nie wnikam co było przyczyną, ale wiesz... Wink


ale akcja na tyberiusza pierwsza klasa, jak ataki szły "chwila" po sobie to jeszcze większe gratulacje Wink


ataki nie szly jeden po drugim...jako ze pomylilem karte to stal 6min w prowce i w dodatku zrobil blad w stylu Lamy Cool Grin ale tu nie ma sie co tym szczycic ;D

ataki jeden po drugim poszly na fifip'a...gosc niemal nieuchwytny stal sie 6 dnia uchwytny(to juz inna bajka) >Grin Grin



Do normalnych doszły nasze prywatne farmy - trzej bracia K.  *freak* *freak* (Kilerowiec, kiepek, kazuki)




 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Zapisane
warrior9
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +51/-84
Offline Offline

Wiadomości: 344



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #346 : Listopad 29, 2009, 21:27:51 »

Hehehe , no właśnie rano je ubiłem podczas wojny Smiley Mam nadzieję że mam zgodę na te raporty ...

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/58/2009_11_28/58004677_58002648_150793
http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/58/2009_11_28/58007619_58002648_150797
Ja od levaorna , on ode mnie Smiley Przynajmniej jest z niego jakiś przeciwnik. On nie ucieka z sojuszu będąc liderem tylko po to żeby go przeciwnik nie splądrował jak ty, gdy w Hell byłeś  *ok*

,,Tawerna Świata 3 PL - wątek z rezerwacją stolików dla aktywnych z tego świata''

no własnie chyba nie zrozumiałes nagółówka Grin załuz osobny watek moze cos sie wypowiem tutaj nie ma co mięszać Grin poza tym 7 to przesłość Grin
Zapisane

Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #347 : Listopad 29, 2009, 22:04:27 »

Tak sorso warior ma racje farm jest wiele a to żadna niespodzianka na pl 3 Tongue piszesz coś graj udowodnij swoje racje  Wink Grin a nie przegranego(,,urlopowanego''Tongue) w sumie pozostawiam wolne tłumaczenie  Wink Tongue w sumie w tym wątku chodzi o świetną zabawę i emocje a nie o śmiały tryb gry gdzie większość PL zazdrości nam rozrywki Tongue ale w sumie jaki świat i jacy gracze Tongue niestety poziom gry jest skandalicznie zaniżony Tongue i nie wiem czemu chyba większość przegranych graczy nie lubi się angażować w myślenie Tongue a szkoda bo już po 2 przegranych wojnach widać zdecydowanie  prowadzenie sojuszu Tongue jak nie ma poprawnych zmian  i 6 wojna to wtopa to czas obalić wodza  Wink *SCRATCH* oby przyszły wódz wyciągnął wnioski z porażek Tongue w sumie mam mało pkt ale postanowiłem wzmocnić słabsze sojusze rada w walce przeciwko dziewuchom Tongue bo witki opadają jak prze kilka naście mc chwalą się zwycięstwami a o prażakach nabierają pary w usta Tongue na szczęście pl 3 to zdecydowanie dominacja dziewczynek Tongue terror to już nasze motto  Grin i szykuje takiego AAR-a ze lepiej żeby ci liczący się już dziś się urlopowali Tongue bo wtopę zaliczyli najwięksi Tongue i żaden następny wpis w niczym nie przyćmi prawdy o danym soju na pl 3 Tongue


dodam więcej chcecie reprezentować swoim nickiem jakiś poziom wzbudzający grozę  Wink to zapraszam do wojenki biorąc pod uwagę dotychczasowe wtopy  *hahaha*  *pardon* nie chce być złośliwy Tongue ale muszę  Huh? *hahaha* bo już dalej nie można tak łatwo bić pkt zawsze miałem nadzieje ze pl to zaprawka przed Interem jak macie zamiar kontynuować grę na pl 3 w obecnym składzie to szczerze odradzam nudy i beztroskiego grania bo wroga prawie nie widać  *SCRATCH* Embarrassed i nuda wieje ze hohoho tak wiec wszelkie przechwałki na koniec ery to pomyłka bo SZCZERZE NIE MA SIĘ CZYM CHWALIĆ   *pardon* jest 4 mc do końca ery mój AAR może się zmienić to dzięki aktywnym graczom  Wink tylko niech to będzie przechwałka godna prawdziwych wojowników Tongue a nie jakiś opis pastwienia się nad słabszymi Tongue niech dziewczynki będą tym wyznacznikiem dojrzałej gry  Cool
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2009, 22:56:34 wysłane przez Morglith » Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #348 : Listopad 29, 2009, 23:51:04 »

Tak sorso warior ma racje farm jest wiele a to żadna niespodzianka na pl 3 Tongue piszesz coś graj udowodnij swoje racje  Wink Grin a nie przegranego(,,urlopowanego''Tongue) w sumie pozostawiam wolne tłumaczenie  Wink Tongue w sumie w tym wątku chodzi o świetną zabawę i emocje a nie o śmiały tryb gry gdzie większość PL zazdrości nam rozrywki Tongue ale w sumie jaki świat i jacy gracze Tongue niestety poziom gry jest skandalicznie zaniżony Tongue i nie wiem czemu chyba większość przegranych graczy nie lubi się angażować w myślenie Tongue a szkoda bo już po 2 przegranych wojnach widać zdecydowanie  prowadzenie sojuszu Tongue jak nie ma poprawnych zmian  i 6 wojna to wtopa to czas obalić wodza  Wink *SCRATCH* oby przyszły wódz wyciągnął wnioski z porażek Tongue w sumie mam mało pkt ale postanowiłem wzmocnić słabsze sojusze rada w walce przeciwko dziewuchom Tongue bo witki opadają jak prze kilka naście mc chwalą się zwycięstwami a o prażakach nabierają pary w usta Tongue na szczęście pl 3 to zdecydowanie dominacja dziewczynek Tongue terror to już nasze motto  Grin i szykuje takiego AAR-a ze lepiej żeby ci liczący się już dziś się urlopowali Tongue bo wtopę zaliczyli najwięksi Tongue i żaden następny wpis w niczym nie przyćmi prawdy o danym soju na pl 3 Tongue


dodam więcej chcecie reprezentować swoim nickiem jakiś poziom wzbudzający grozę  Wink to zapraszam do wojenki biorąc pod uwagę dotychczasowe wtopy  *hahaha*  *pardon* nie chce być złośliwy Tongue ale muszę  Huh? *hahaha* bo już dalej nie można tak łatwo bić pkt zawsze miałem nadzieje ze pl to zaprawka przed Interem jak macie zamiar kontynuować grę na pl 3 w obecnym składzie to szczerze odradzam nudy i beztroskiego grania bo wroga prawie nie widać  *SCRATCH* Embarrassed i nuda wieje ze hohoho tak wiec wszelkie przechwałki na koniec ery to pomyłka bo SZCZERZE NIE MA SIĘ CZYM CHWALIĆ   *pardon* jest 4 mc do końca ery mój AAR może się zmienić to dzięki aktywnym graczom  Wink tylko niech to będzie przechwałka godna prawdziwych wojowników Tongue a nie jakiś opis pastwienia się nad słabszymi Tongue niech dziewczynki będą tym wyznacznikiem dojrzałej gry  Cool

Morg, piłeś Shocked *beer*

to i ja się napije *YAHOO* *beer*

tekst na +// *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #349 : Listopad 29, 2009, 23:57:12 »

nigdy pisząc nie pije  Wink jedna ręką to mogę kurom jajka podbierać  Wink Grin
Zapisane

Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #350 : Listopad 30, 2009, 15:14:23 »

Dyktator i Dekster dostali bana  Tongue Ciekawe za co.

Obecnie był to nasz najgroźniejszy przeciwnik, który stawał na wysokości zadania, to jeszcze chłopaki dały ciała.  *suicide*
Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #351 : Grudzień 03, 2009, 18:57:39 »

a ja myślałem, że to Ty walnales pierwszego gwozdzia Grin gdybym nie zaspal to druga dobitka dyktatora by doszla ode mnie a tak Cry

brawa podstepu *beer*
Zapisane
CYPISEK
Szeregowiec
*

Karma: +18/-2
Offline Offline

Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #352 : Grudzień 04, 2009, 17:53:23 »

niestety panowie  Embarrassed
tym razem to nie był zupa Tongue *YAHOO*
pozdrówki
Zapisane
warrior9
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +51/-84
Offline Offline

Wiadomości: 344



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #353 : Grudzień 04, 2009, 17:59:08 »

Dyktator i Dekster dostali bana  Tongue Ciekawe za co.

Obecnie był to nasz najgroźniejszy przeciwnik, który stawał na wysokości zadania, to jeszcze chłopaki dały ciała.  *suicide*

szkoda ze zdrajców nie banują ;D :rant:
Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #354 : Grudzień 04, 2009, 18:03:44 »

 Shocked

a mianowicie? *SCRATCH*
Zapisane
CYPISEK
Szeregowiec
*

Karma: +18/-2
Offline Offline

Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #355 : Grudzień 04, 2009, 19:14:16 »

warr. kogo masz na mysli?Huh?Huh?Huh?

Zapisane
MalRud
Porucznik
***

Karma: +154/-25
Offline Offline

Wiadomości: 101



Zobacz profil
« Odpowiedz #356 : Grudzień 06, 2009, 10:35:32 »

Niestety chwilowo brakuje mi czasu na jakieś wyrafinowane działania wojenne  Cry  Mimo to kozy uparcie domagają się jedzenia, no a że u mnie eko, hmmmmm, marne  *pardon* no to wypuszczam je do co bardziej majętnych sąsiadów  Embarrassed no i okazało się, że te głodne kozy, w jakimś dzikim szale zadeptały ponad 4M wrogów  Shocked

 *YAHOO*
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #357 : Grudzień 07, 2009, 15:11:08 »

Brawa dla krwawej Ewy  *drunk*  Grin Grin
Zapisane

MalRud
Porucznik
***

Karma: +154/-25
Offline Offline

Wiadomości: 101



Zobacz profil
« Odpowiedz #358 : Grudzień 08, 2009, 18:23:54 »

 *rose*


(kto z kim przestaje takim się staje *hihi* *beer*)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2009, 18:25:42 wysłane przez MalRud » Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #359 : Grudzień 08, 2009, 21:49:30 »

*rose*


(kto z kim przestaje takim się staje *hihi* *beer*)

No to fakt.
Przez naszą znajomość, Ty zaczęłaś zabijać, a ja stałem się kobietą  *kissgirl*
Zapisane

Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 74   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!