Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 06:06:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 74   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tawerna Świata 3 PL - wątek z rezerwacją stolików dla aktywnych z tego świata.  (Przeczytany 240286 razy)
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
warrior9
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +51/-84
Offline Offline

Wiadomości: 344



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #210 : Październik 03, 2009, 10:58:43 »

Grin Dominium rekrutuje - szukamy najlepszych z najlepszych byleby walcznych  *freak*


moze mnie Huh?   Grin
Zapisane

Rugus
Sierżant
**

Karma: +21/-9
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #211 : Październik 03, 2009, 18:16:54 »


moze mnie Huh?   Grin

 *hahaha* lepszego dowcipu dawno nie słyszałem
Zapisane

Gdy zaczynamy wszystko od początku to znaczy, że koniec jest bliski.
warrior9
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +51/-84
Offline Offline

Wiadomości: 344



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #212 : Październik 03, 2009, 21:09:28 »

*hahaha* lepszego dowcipu dawno nie słyszałem


trzeba pożartować   *hihi*


Zapisane

warrior9
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +51/-84
Offline Offline

Wiadomości: 344



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #213 : Październik 04, 2009, 06:01:46 »

moze zbierzemy sie w kilka sojuszy zrobimy jakas multi wojne  na cały pl 3 Huh?  >Grin zabawa wymyslona przez Wm to zaczyna nudzic  Grin ciagle to samo zadnej walki tylko palenie.....  *hahaha*


ps. w rzekach zamiast wody plynie wiesniacka krew Grin moze wm sie zdecyduje ostrzej zagrac  Huh? *crazy*

« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2009, 06:04:11 wysłane przez warrior9 » Zapisane

Rugus
Sierżant
**

Karma: +21/-9
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #214 : Październik 04, 2009, 09:21:26 »

Jak już Pisałem Ci na priv o "boski". Każdy radzi sobie jak może. Znudziło Ci sie palenie, nam nie. A skoro Ci sie nudzi to sobie urozmaicić czas sam możesz, jakoś nie przypominam sobie Twoich ataków solo na kogokolwiek z mocniejszych graczy. To że gracz znacznie słabszy od Ciebie, pali Cię a nie idzie na oblezenie głównej Twojej prowincji to chyba nic dziwnego. Bardzo dziwne jest natomiast ze sam przy takiej przewadze militarnej, boisz sie iść na walkę do jakiegokolwiek słabszego gracza solo O "Wielki wojowniku". Szacun dla smoka, raula i reszty ale nie dla Ciebie bo na to trzeba zasłużyć. A naprawdę pokazałeś niewiele, żal po prostu, jeden wielki żal. Pozdrawiam

p.s.  Jedyne Co pokazałeś i co Ci dobrze wychodzi, to jak podpuszczac jednych na drugich żeby Ci nikt nie zagroził. No w tym doszedłeś "prawie" do perfekcji. Tego tobie gratuluje a współczuje biedakom którzy sie dali nabrac na Te Twoje gierki.  *WALL*
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2009, 09:36:18 wysłane przez Rugus » Zapisane

Gdy zaczynamy wszystko od początku to znaczy, że koniec jest bliski.
warrior9
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +51/-84
Offline Offline

Wiadomości: 344



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #215 : Październik 04, 2009, 10:17:43 »

Jak już Pisałem Ci na priv o "boski". Każdy radzi sobie jak może. Znudziło Ci sie palenie, nam nie. A skoro Ci sie nudzi to sobie urozmaicić czas sam możesz, jakoś nie przypominam sobie Twoich ataków solo na kogokolwiek z mocniejszych graczy. To że gracz znacznie słabszy od Ciebie, pali Cię a nie idzie na oblezenie głównej Twojej prowincji to chyba nic dziwnego. Bardzo dziwne jest natomiast ze sam przy takiej przewadze militarnej, boisz sie iść na walkę do jakiegokolwiek słabszego gracza solo O "Wielki wojowniku". Szacun dla smoka, raula i reszty ale nie dla Ciebie bo na to trzeba zasłużyć. A naprawdę pokazałeś niewiele, żal po prostu, jeden wielki żal. Pozdrawiam

p.s.  Jedyne Co pokazałeś i co Ci dobrze wychodzi, to jak podpuszczac jednych na drugich żeby Ci nikt nie zagroził. No w tym doszedłeś "prawie" do perfekcji. Tego tobie gratuluje a współczuje biedakom którzy sie dali nabrac na Te Twoje gierki.  *WALL*

bardzo miło jest usłyszeć kilka zdań osobie a co do podpuszczania innych to wy chyba lepiej to robicie bo nam jakos nikt nie pomaga a wam kilka sojuszy Tongue
Zapisane

Rugus
Sierżant
**

Karma: +21/-9
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #216 : Październik 04, 2009, 10:30:15 »

Mylisz podpuszczanie ze współpracą  Shocked, my nie namawiamy garcza A na gracza B a jak sie nie zgodzi to wtedy próbujemy namówić gracza B na gracza A. Współpraca a podpuszczanie to dwie różne rzeczy. No i nie zrywamy paktów dla własnej korzysci. Ale mniejsza z tym.
Zapisane

Gdy zaczynamy wszystko od początku to znaczy, że koniec jest bliski.
warrior9
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +51/-84
Offline Offline

Wiadomości: 344



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #217 : Październik 04, 2009, 12:09:11 »

Mylisz podpuszczanie ze współpracą  Shocked, my nie namawiamy garcza A na gracza B a jak sie nie zgodzi to wtedy próbujemy namówić gracza B na gracza A. Współpraca a podpuszczanie to dwie różne rzeczy. No i nie zrywamy paktów dla własnej korzysci. Ale mniejsza z tym.

z wami nie mielismy paktu wiec o co chodzi Huh?  Grin  *hihi*
Zapisane

Rugus
Sierżant
**

Karma: +21/-9
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #218 : Październik 04, 2009, 12:21:22 »

A czy ja gdziekolwiek wspomniałem ze chodzi o nas?? *suicide*
Zapisane

Gdy zaczynamy wszystko od początku to znaczy, że koniec jest bliski.
warrior9
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +51/-84
Offline Offline

Wiadomości: 344



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #219 : Październik 04, 2009, 14:10:48 »

A czy ja gdziekolwiek wspomniałem ze chodzi o nas?? *suicide*


jesli nie chodzi o was to temat zamkniety  *crazy*

ps. poza tym czytaj ze zrozumieniem i nie zminiaj tematu Grin mój pierwszy post dotyczył multi wojny na całe pl 3 a nie twoim zdaniu o mnie ( bo mi to wisi co myslisz o mnie , mozesz zachowac to dla siebie Grin a nie zaśmiecaj  tematu ) jak rozumiem wy sie boicie takiej wojny  *hihi* rozumiem ;D
 
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2009, 14:12:36 wysłane przez warrior9 » Zapisane

Rugus
Sierżant
**

Karma: +21/-9
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #220 : Październik 04, 2009, 14:28:37 »

Nie, zrozumiałem doskonale o co Ci chodzi. Tylko skoro Ci tak sie nudzi to co sam sobie rozrywki zapewnić nie potrafisz?? No tak musisz mieć wsparcie. Pozdrawiam.

P.S. Total War na chwile obecną to troche chybiony pomysł, a co do tego czy sie boimy to tak , bardzo sie boimy. *WALL*

P.S.2 Kto zasmieca teamat?? Ja, jakoś nie widze ze watek został założony przez Ciebie. Temat wątku odnosi sie do wszystkiego co dotyczy pl3 a moja opinia pomimo że jest tylko moją opinią dotyczy PL3 własnie. No comment.
Zapisane

Gdy zaczynamy wszystko od początku to znaczy, że koniec jest bliski.
warrior9
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +51/-84
Offline Offline

Wiadomości: 344



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #221 : Październik 04, 2009, 15:31:22 »

Nie, zrozumiałem doskonale o co Ci chodzi. Tylko skoro Ci tak sie nudzi to co sam sobie rozrywki zapewnić nie potrafisz?? No tak musisz mieć wsparcie. Pozdrawiam.

P.S. Total War na chwile obecną to troche chybiony pomysł, a co do tego czy sie boimy to tak , bardzo sie boimy. *WALL*

P.S.2 Kto zasmieca teamat?? Ja, jakoś nie widze ze watek został założony przez Ciebie. Temat wątku odnosi sie do wszystkiego co dotyczy pl3 a moja opinia pomimo że jest tylko moją opinią dotyczy PL3 własnie. No comment.

no to zułuz osobny watek ,, warrior co o nim mysle ''  *crazy* zal  *hihi*
Zapisane

warrior9
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +51/-84
Offline Offline

Wiadomości: 344



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #222 : Październik 04, 2009, 21:02:42 »

my na jednej wojnie zbieramy tyle pkt co wy na 5 a nawet 10  *hihi* Grin
Zapisane

warrior9
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +51/-84
Offline Offline

Wiadomości: 344



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #223 : Październik 04, 2009, 21:18:56 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* jak na razie to tylko jedną taką wojne mieliscie, i chyba nie ma się co chwalić Tongue
ps. poza tym nie zmienia to faktu że to my jesteśmy na pierwszym miejscu pod względem pkt wojskowych a nie wy  Grin Grin Grin


było byc w naszym zasiegu to bysmy sie zmirzyli  Grin Grin Grin
Zapisane

Rugus
Sierżant
**

Karma: +21/-9
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #224 : Październik 04, 2009, 21:23:55 »


było byc w naszym zasiegu to bysmy sie zmirzyli  Grin Grin Grin
*hahaha*

Jakby byli w waszym zasiegu, to i tak byś sie nie ruszył  Grin

 
Zapisane

Gdy zaczynamy wszystko od początku to znaczy, że koniec jest bliski.
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 74   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!