Imperia Online Poland  
Czerwiec 28, 2024, 12:19:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak Berserkrs na pl19 złoto zdobyli - tekst o tym, jak pozostać człowiekiem  (Przeczytany 8989 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ryan190
Szeregowiec
*

Karma: +5/-4
Offline Offline

Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Marzec 04, 2014, 18:18:05 »

mirgon, AresPG, yagra, paco czemu nicki zmieniliście??? czyżby brak odwagi cywilnej??? Grin:D:D

SZTUKA coś się wreszczie zaczeło dziać Grin
Szkoda tylko ze sojusz "Berserkrs" nie był tak aktywny w grze jak jest na forum:D:D:D
Ha ha. piasthools (AresPG) prawdziwy mistrz z ciebie:D:D:D ukryć swój nick z gry żeby później na screenie się ujawnić:D:D:D
brązowej blachy ci nie dali:D napisz do suportu i opisz przy okazji jak ją zdobyłes:D:D:D

Zapisane
AresPG
Szeregowiec
*

Karma: +6/-8
Offline Offline

Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Marzec 04, 2014, 18:33:50 »

Ha ha. piasthools (AresPG) prawdziwy mistrz z ciebie:D:D:D ukryć swój nick z gry żeby później na screenie się ujawnić:D:D:D
brązowej blachy ci nie dali:D napisz do suportu i opisz przy okazji jak ją zdobyłes:D:D:D

Jak zdobyłem? Grin ano podbiłem zamek, tak wyszło, że gdy ma się ZAMEK (wystarczy jeden - Ryan Grin), to można walczyć o medal rozbudowując świątynię w zamku Smiley
To w kwestii zdobycia brązowego medalu, a co do nicku na forum i w grze, to ja od zawsze mam w "informacji osobistej" podany nick z forum, jako przydomek, wiele graczy to zauważyło, ale zdarzają się pojedyńcze wyjątki - takiej jak Ty. Smiley

Jakbyś mi nie wierzył, to załączam screen z danymi: http://scr.hu/1ys9/faudv
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2014, 18:35:37 wysłane przez AresPG » Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Marzec 04, 2014, 18:49:43 »

Yagra, Gucina. Widać, że Waszą jedyną linią obrony jest wytknięcie przeciwnikowi szpiega, a na to co Wy wyprawiacie to już nie ma miejsca w Waszych jakże okazałych wiadomościach okraszonych wiórkami religii. Zakwasix co prawda subiektywnie opisał sytuację, ale nie musieliście brać udziału w dyskusji. Jeżeli już jednak bierzecie to okażcie trochę klasy i zamiast pisać jedno zdanie tylko drażniące rozmówce, zacznijcie w końcu pisać z sensem Smiley
Po pierwsze, Zakwasix napisał, że jeden z Waszych graczy zgorszony tym co ujrzał na Trybunie wysłał screeny. Dokładnie taką samą sytuację miałem na pl9, ktoś wysłał mi screen potwierdzający złe zamiary przeciwnika (wsadzenie szpiega do sojuszu). I co? Każdy jest szpiegiem? A może niektórzy są uczciwi i brak im ślepego zapatrzenia w dowództwo sojuszu.
Po drugie do używania ironii Wam daleko Smiley

Przepraszam za zagapienie się - subiektywnie Grin
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2014, 18:52:43 wysłane przez Tamasaki » Zapisane

Gucina
Szeregowiec
*

Karma: +3/-5
Offline Offline

Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Marzec 04, 2014, 18:59:11 »

Tamasaki, proszę o podanie jednej rzeczy, która będzie pasować do określenia "co wyprawiacie". Co ja wyprawiam?
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Marzec 04, 2014, 19:02:45 »

Tamasaki, proszę o podanie jednej rzeczy, która będzie pasować do określenia "co wyprawiacie". Co ja wyprawiam?

Jakby Ci to ładnie odpowiedzieć Twoimi słowami - spójrz na screeny Smiley A jeżeli nie uczestniczyłeś w tych pisaninach, to dlaczego prowokujesz autora wątku? Smiley
Nie stoję za żadną ze stron, bo mimo wszystko na miejscu LGV wątpie abym odpuścił. Ale wyzywanie przeciwników na Trybunie tylko dlatego, że odebrali Wam zamki to dziecinada, nie uważasz?
Zapisane

Gucina
Szeregowiec
*

Karma: +3/-5
Offline Offline

Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Marzec 04, 2014, 19:09:04 »

Tak? I co widzimy na screenach? Kogo obraziłam? A za swoją niewiedzę szczerze przeprosiłam (mam też screeny wklejać?) i Zakwasix5 dobrze o tym wie. Ale on woli poniżać mnie na forum, niż przyznać, że zachowałam się w porządku.
Zapisane
Gucina
Szeregowiec
*

Karma: +3/-5
Offline Offline

Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Marzec 04, 2014, 19:11:23 »

LGV pierwsi zaczęli nas obrażać za to, że przeszliśmy do Berserkrs. Ale o tym Zakwasix zapomniał napisać.
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Marzec 04, 2014, 19:16:39 »

Tak? I co widzimy na screenach? Kogo obraziłam? A za swoją niewiedzę szczerze przeprosiłam (mam też screeny wklejać?) i Zakwasix5 dobrze o tym wie. Ale on woli poniżać mnie na forum, niż przyznać, że zachowałam się w porządku.

Przeczytaj dokładnie Smiley

A jeżeli nie uczestniczyłeś w tych pisaninach, to dlaczego prowokujesz autora wątku? Smiley

Nie wiem kto jest kim Smiley Wiem, że padły screeny i zamiast rzetelnych odpowiedzi jest wmawianie drugiej stronie, że mają szpiega i cytowanie Biblii (choć to już nie Twoje Smiley ).
Jeżeli przeprosiłaś, co jest zdrowym odruchem, to wystarczyło to zawrzeć w którejś wiadomości. Przecież nic by się przez to nie stało.

Tak jak pisałem. Za nikim nie stoję. Proszę tylko o normalną dyskusję Smiley Ja już kończę udział w tym wątku, więc proszę nie powoływać się na mnie.
Zapisane

yagra
Szeregowiec
*

Karma: +4/-4
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Marzec 04, 2014, 19:36:45 »

mirgon, AresPG, yagra, paco czemu nicki zmieniliście??? czyżby brak odwagi cywilnej??? Grin:D:D


Zabawne.... zmieniłem nick - zarejestrowany jestem od 2009 - pewnie tego roku nie pamiętasz, bo w nocniczek jeszcze robiłeś  Grin


« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2014, 20:12:40 wysłane przez yagra » Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Marzec 04, 2014, 21:44:56 »

LGV pierwsi zaczęli nas obrażać za to, że przeszliśmy do Berserkrs. Ale o tym Zakwasix zapomniał napisać.

Nie "zapomniałem napisać" tylko takie coś nie miało miało miejsca.
Gucia - jak przeszliście do sojuszu _GILDIA_ a potem do Berserkrs to napisałem do Ciebie i lorda, że waszą "obrazę" uważam za dziecinadę - nie padły podczas rozmów żadne wyzwiska, więc uważam, że nie masz powodów by czuć się urażona. Za to lord kazał mi przepraszać siebie - tylko nie wiem za co, przecież to nie ja napisałem o LGV "głupki".
Fakt, że dzień przed restartem napisał "przepraszam".
Zapisane

Stop multikonciarzom!
Gucina
Szeregowiec
*

Karma: +3/-5
Offline Offline

Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Marzec 04, 2014, 22:14:08 »

A ja nadal nie zostałam przeproszona za słowa nicatoris - m.in. porównanie do psa...więc nie mamy o czym rozmawiać. Żegnam i kończę tę bezsensowną dyskusję.
Zapisane
nicatoris
Szeregowiec
*

Karma: +33/-47
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 36



Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Marzec 04, 2014, 22:56:01 »

A ja nadal nie zostałam przeproszona za słowa nicatoris - m.in. porównanie do psa...więc nie mamy o czym rozmawiać. Żegnam i kończę tę bezsensowną dyskusję.
To nie było porównanie lecz stwierdzenie i dotyczyło ono moralności.  Ja nikogo nie oceniałam a TY próbowałaś mnie, nawet mnie nie znając.  :Smiley
Co do przeprosin za galeriankę, wybacz ale osoba która obraca się wśród młodzieży nie wie co ono oznacza? Taka ściema to nie mi. :Smiley
Powiem krótko i na temat,era na beta pl19 była trudną erą, błąd na błędzie, błędem poganiał.  >Grin  Jeżeli zgłaszam błędy, odnośnie ruchu wojska, zasięgu na mapie, rozpoczęcia turnieju i otrzymuję odpowiedz: ,,....to wersja beta świat testowy i błędy mogą się pojawiać, usunięcie nastąpi po restarcie"  to jaki był sens dalej się męczyć?  Ja go nie widziałam, zamieściłam  odpowiedzi administracji IO w ogłoszeniach w sojuszu i podjęłam rozmowy z konkurencją, jak się skończyły?
 Oddaliśmy im zamki żeby w końcu świat pl19 został zrestartowany i administrator mógł usunąć błędy tak jak mnie informował w odpowiedziach.
 ( zainteresowanym mogę przesłać odpowiedzi na zgłaszane błędy na priv)
 Pragnę dodać,że sojusz Lgv  ma pierwsze miejsce w rankingu  na beta pl19 a więc cieniasami nie byliśmy.   *hooray*  Co do wojska sojuszowego, tak zdemobilizowaliśmy, dość że dostali zamki to jeszcze mieli sobie na nas punkty wojskowe nabić, no wybaczcie.
Tym akcentem zakończę erę na wersja beta świat testowy pl19.
Może nie mamy złota ale mamy coś ważniejszego - godność.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2014, 00:03:23 wysłane przez nicatoris » Zapisane

stop multikonciarzom!
AresPG
Szeregowiec
*

Karma: +6/-8
Offline Offline

Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Marzec 04, 2014, 23:45:32 »

Doskonała puenta!  *bravo*
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Marzec 05, 2014, 01:12:46 »

Świetny wątek  *dance*
Czytam od początku. Nic nie ożywia tego forum tak jak nadwaga intelektualna i odleżyny na oczach czytelnika.
Popieram Was wszystkich bo każdy z Was ma rację Grin
Zapisane
romek
Ex-IO Team Member
*

Karma: +17/-2
Offline Offline

Wiadomości: 902


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Marzec 05, 2014, 12:22:14 »

Hej, uspokójcie się trochę, OK. Wink Bez sensu jest w ten sposób przeprowadzać dyskusje. Smiley
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!