Imperia Online Poland  
Czerwiec 24, 2024, 15:16:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: pytanie o najnowsze zmiany  (Przeczytany 11430 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Gyobu
Szeregowiec
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Wiadomości: 34


Zobacz profil
« : Luty 14, 2013, 16:40:03 »

Gameplay changes[14.02.2013 14:43:50]
Następujące zmiany zostaną wprowadzone 28-ego lutego :
1. Obrażenia łuczników atakującego podczas oblężenia twierdzy będą 5 razy mniejsze niż podstawowe.
2. Odzyskiwanie wojska po ataku :
- podczas bitwy w polu, obrońca będzie zawsze odzyskiwał stracone jednostki, nawet jeżeli przegra oblężenie.
- przy oblężeniu twierdzy, obrońca odzyska stracone podczas bitwy w polu jednostki, jeżeli wygra bitwe.
3. Zasada 6-cio godzinnego przymusowego offline blocku zostanie usunięta z gry.
Prędkość świata

mam kilka pytań:
1. czy spadek siły ataku tyczy się też łuczników konnych i łuczników katafrakt?
2. czy zmiana co do odzyskiwania wojska po bitwie polowej będzie działać tak samo dla wojsk sojuszu?
3. najważniejsze co do podpunktu "2" w tym zapisie musi być błąd, czy może ktoś to skorygować?
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2013, 17:01:55 wysłane przez Gyobu » Zapisane
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Luty 14, 2013, 20:17:29 »

Gameplay changes[14.02.2013 14:43:50]
Następujące zmiany zostaną wprowadzone 28-ego lutego :
1. Obrażenia łuczników atakującego podczas oblężenia twierdzy będą 5 razy mniejsze niż podstawowe.
2. Odzyskiwanie wojska po ataku :
- podczas bitwy w polu, obrońca będzie zawsze odzyskiwał stracone jednostki, nawet jeżeli przegra oblężenie.
- przy oblężeniu twierdzy, obrońca odzyska stracone podczas bitwy w polu jednostki, jeżeli wygra bitwe.
3. Zasada 6-cio godzinnego przymusowego offline blocku zostanie usunięta z gry.
Prędkość świata

mam kilka pytań:
1. czy spadek siły ataku tyczy się też łuczników konnych i łuczników katafrakt?
2. czy zmiana co do odzyskiwania wojska po bitwie polowej będzie działać tak samo dla wojsk sojuszu?
3. najważniejsze co do podpunktu "2" w tym zapisie musi być błąd, czy może ktoś to skorygować?


podepnę sie Wink

Niech ktoś mnie oświeci bo chyba źle to rozumiem lecz przy pkt 2 mowa o odzyskiwaniu jednostek pierwsza wyklucza drugą ?? najpierw pisza iż zawsze odzyska jednostki przy walce w polu a potem przy ataku "oblężenie" odzyska jednostki  w polu jeśli wygra obronę  *xxx* *SCRATCH*
Zapisane
Lord_Crain
Porucznik
***

Karma: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 111



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Luty 14, 2013, 20:21:41 »

To samo wykluczenie napisałem u nas na trybunie Grin  W końcu defens łuczników imperialnych w tw9 będzie miał jakiś sens:D  tylko szkoda że po 28.02 80% graczy idzie na urlop  *hahaha*  i co wprowadzą offa za diamenciki by mnie nikt nie atakował? I jaki sens wojaczki jak wojska będą niezniszczalne, zwłaszcza że nomad podczas polegnięcia w ataku ma małe straty, gdzie rekompensata dla impka? ma się jeszcze bardziej okopać w twierdzach  *YAHOO*  no i teraz gra z 2 pilnującymi na 1 koncie  w zupełności wystarczy 3 osobom po 8h  *hihi*
Zapisane

Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Luty 14, 2013, 20:27:13 »

To samo wykluczenie napisałem u nas na trybunie Grin  W końcu defens łuczników imperialnych w tw9 będzie miał jakiś sens:D  tylko szkoda że po 28.02 80% graczy idzie na urlop  *hahaha*  i co wprowadzą offa za diamenciki by mnie nikt nie atakował? I jaki sens wojaczki jak wojska będą niezniszczalne, zwłaszcza że nomad podczas polegnięcia w ataku ma małe straty, gdzie rekompensata dla impka? ma się jeszcze bardziej okopać w twierdzach  *YAHOO*  no i teraz gra z 2 pilnującymi na 1 koncie  w zupełności wystarczy 3 osobom po 8h  *hihi*

Nie wiem o jakim ataku oni pisza Atak w polu czy atak oblężenie  *xxx* poczekam może ktos mi powie Grin. Zmiany zmianami coś tam wymyślili no i zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja juz dawno wyszedłem z założenie iż branie udział w Licznym sojuszu, walkach sojuszu o dominacje jest złem i się wypisałem z tego Grin:D o dla mnie jest mało ciekawe
Zapisane
Lord_Crain
Porucznik
***

Karma: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 111



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Luty 14, 2013, 20:30:58 »

gra zmierza to punktu kulminacyjnego swego istnienia, wyssać kasy ile się da i zrobią coś nowego Grin
Zapisane

Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Luty 14, 2013, 20:37:24 »

gra zmierza to punktu kulminacyjnego swego istnienia, wyssać kasy ile się da i zrobią coś nowego Grin

Cóż nie wykluczone że może to zrobią jakaś nowa wersja jest robiona kto to wie. Off wyłączają armia w polu ma niby zawsze się regenerować u obrońcy ale jeden pkt mówi cos innego a drugi też coś innego Wink. Zero offa zerwo wszystkiego wysoka twierdza z armią polową i śpimy spokojnie Grin:D
Zapisane
Gyobu
Szeregowiec
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Wiadomości: 34


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Luty 14, 2013, 21:01:20 »

mi się zdaje że to powinno być:
2. Odzyskiwanie wojska po ataku :
- podczas bitwy w polu, obrońca będzie zawsze odzyskiwał stracone jednostki, nawet jeżeli przegra oblężenie.
- przy oblężeniu twierdzy, atakujący odzyska stracone podczas bitwy w polu jednostki, jeżeli wygra bitwe.

i odnosi się to tylko do bitwy łączącej polówke z oblężeniem gdzie po wygranym oblężeniu odzyskujesz wojsko stracone w bitwie polowej
Zapisane
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Luty 14, 2013, 21:12:39 »

mi się zdaje że to powinno być:
2. Odzyskiwanie wojska po ataku :
- podczas bitwy w polu, obrońca będzie zawsze odzyskiwał stracone jednostki, nawet jeżeli przegra oblężenie.
- przy oblężeniu twierdzy, atakujący odzyska stracone podczas bitwy w polu jednostki, jeżeli wygra bitwe.

i odnosi się to tylko do bitwy łączącej polówke z oblężeniem gdzie po wygranym oblężeniu odzyskujesz wojsko stracone w bitwie polowej

a ja bym powiedział iż

przy ataku bitwa polowa zawsze odzyska obrońca swoje wojska
przy ataku oblężenie obrońca odzyska armie polową przy wygranej bitwie oblężenie


obie odnoszą się do obrońcy, mysle iż celem jest to iz skoro offa nie bedzie nie ma gdzie sejwowac armii to nie trzeba bedzie tego robić gdyż ktoś aby rozwalić nam armie będzie musiał zawsze oblegać zamek i wtedy gdy wygra znisczy armie. Cos podobnego jest w wrsji v4a gdzie mamy opcje wycof wiec bitwa polowa nic nie daje armia moze zawsze uciekac ale walczy przy oblężeniu
Zapisane
Lord_Crain
Porucznik
***

Karma: +2/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 111



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Luty 14, 2013, 21:18:25 »

wojny teraz to będzie masakra Grin trzeba będzie robić 5k taranów dla bezpieczeństwa Grin
Zapisane

Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Luty 14, 2013, 21:20:51 »

wojny teraz to będzie masakra Grin trzeba będzie robić 5k taranów dla bezpieczeństwa Grin

jak wprowadza to co mysle to będzie się fajnie grało juz wiem nawet jak Grin:D
Zapisane
Gyobu
Szeregowiec
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Wiadomości: 34


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Luty 14, 2013, 21:22:03 »

a ja bym powiedział iż

przy ataku bitwa polowa zawsze odzyska obrońca swoje wojska
przy ataku oblężenie obrońca odzyska armie polową przy wygranej bitwie oblężenie


obie odnoszą się do obrońcy, mysle iż celem jest to iz skoro offa nie bedzie nie ma gdzie sejwowac armii to nie trzeba bedzie tego robić gdyż ktoś aby rozwalić nam armie będzie musiał zawsze oblegać zamek i wtedy gdy wygra znisczy armie. Cos podobnego jest w wrsji v4a gdzie mamy opcje wycof wiec bitwa polowa nic nie daje armia moze zawsze uciekac ale walczy przy oblężeniu

możliwe, w sumie to założyłem temat bo chce się dowiedzieć o co tu chodzi, aktualnie jedyne co dała nam ta wiadomość to masowa panika
Zapisane
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Luty 14, 2013, 21:26:27 »

możliwe, w sumie to założyłem temat bo chce się dowiedzieć o co tu chodzi, aktualnie jedyne co dała nam ta wiadomość to masowa panika

panika czemu ?? jesli wojsko bedzie sie regenerować przy ataku polowym to rewelacja sejwowac armii nie trzeba będzie tylko solidna twierdza z murami i obroną Grin
Zapisane
Gyobu
Szeregowiec
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Wiadomości: 34


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Luty 14, 2013, 21:34:55 »

panika czemu ?? jesli wojsko bedzie sie regenerować przy ataku polowym to rewelacja sejwowac armii nie trzeba będzie tylko solidna twierdza z murami i obroną Grin

może dlatego że zmiana jest nagła i nikt nie jest przygotowany na takie coś, w sumie bardziej dlatego że jeszcze nie wiadomo o co tu chodzi a 2 tygodnie na zmiany taktyki to bardzo mało kiedy koniec ery jest coraz bliżej
Zapisane
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Luty 14, 2013, 21:36:30 »

może dlatego że zmiana jest nagła i nikt nie jest przygotowany na takie coś, w sumie bardziej dlatego że jeszcze nie wiadomo o co tu chodzi a 2 tygodnie na zmiany taktyki to bardzo mało kiedy koniec ery jest coraz bliżej

zawsze jest tak iż ktoś kończy a ktos zaczyna wiec na to nie ma co sie patrzeć nigdy nie zadowolisz wszystkich Smiley
Zapisane
Gyobu
Szeregowiec
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Wiadomości: 34


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Luty 14, 2013, 21:41:21 »

zawsze jest tak iż ktoś kończy a ktos zaczyna wiec na to nie ma co sie patrzeć nigdy nie zadowolisz wszystkich Smiley

mnie zadowoli odpowiedź na moje pytania i wtedy pomyśle co zrobić
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!