Imperia Online Poland  
Maj 29, 2024, 02:17:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 135   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kto na r13? v4a  (Przeczytany 263645 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #1725 : Marzec 11, 2013, 10:21:26 »

...odniosę sie do kwestii przyjmowania obcokrajowców do sojuszu bo to jak widać jest solą w oku-my tu gramy w grę,która ma być rozrywką i zabawą a nie zasuwamy w pochodzie ku czci polskości...

Jak juz Tamas napisal wczesniej mielismy jakies pretensje ze macie ziliana czy inncyh? NIE!
Wszystko zaczelo sie od Mandragory.

Dodam w gwoli wyjaśnienia. Nasza neutralność względem was skończy się gdy zobaczę wasz atak na którymkolwiek z moich sojuszników.
Nie wiem ktory raz mozna o tym pisac ale jak juz mowilem polakow nikt z naszych nie zaatakuje  *heart*

PS Dobrze ze w koncu sie przyznales ze miales sztame z wrogiem No 1. Brawa dla tego Pana *SARCASTIC*
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2013, 10:28:46 wysłane przez I_LoVe_u » Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Padre
Szeregowiec
*

Karma: +14/-31
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #1726 : Marzec 11, 2013, 11:05:09 »

Co ma piernik do wiatraka?? Co ma R95 do R13??
Inny świat inne realia. Co było to było i nic dwa razy się nie zdarza. Cool
Zapisane
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #1727 : Marzec 11, 2013, 12:02:05 »

Jak czytam te wasze ostatnie wpisy to odnoszę wrażenie że cofnęłam się do czasów pl-ków i to takich bardzo bardzo dawnych...odniosę sie do kwestii przyjmowania obcokrajowców do sojuszu bo to jak widać jest solą w oku-my tu gramy w grę,która ma być rozrywką i zabawą a nie zasuwamy w pochodzie ku czci polskości...Jak mój sojusz(WORMS)wygrał r95 w militarce to jakoś nikt nie krzyczał że to nie polski sojusz tylko wszyscy gratulowali zwycięstwa-a mieliśmy w składzie brazylijczyków,meksykanina,rosjanina,greków,koreańczyka...i co?? i nic-nasza polskość wcale na tym nie ucierpiała-wręcz przeciwnie,nawiazały się znajomości na odległość ,które trwają do dziś.Równolegle ze mną Sławek prowadził sojusz HWDP-założył od razu że nie przyjmuje obcokrajowców- i co? i nic-oni grali swoje a my swoje-on prowadził swój sojusz ja swój,on miał swoje pakty podpisane a ja swoje i żadne z nas nawet nie pomyślało żeby dyktować coś drugiemu...a tu?wy wiecie lepiej od nas co się dzieje w PV...zdumiewające i żenujące...chcecie być hermetycznym polskim sojuszem-bądźcie-mnie nic do tego ale przestańcie obrzucać nas błotem i wypominać kogo przyjęliśmy do sojuszu,z kim mamy podpisane pakty,z kim będziemy walczyć i kiedy-róbcie swoje a my robimy swoje

niestety kazdy ma prawo do wyrazenia swojego zdania...co za tym idzie, zasady zasadami Smiley

tak na marginesie, jakbym wiedzial jak potoczy sie sytuacja to ten gosciu nie dostalby abdula Wink
Zapisane
rafek
Szeregowiec
*

Karma: +15/-19
Offline Offline

Wiadomości: 27



Zobacz profil
« Odpowiedz #1728 : Marzec 11, 2013, 12:07:29 »

Witaj Padre....
Wchodzę na forum coraz częściej bo jak Ty coś napiszesz  Grin ....Skąd bierzesz takie newsy zdradziłbyś swoje gorące źródło ..  *hahaha* Przyznaje masz kolego wyobraźnie......Nie znałem Ciebie z tej strony..... I powiem więcej marnujesz sie powinieneś pisac książki ....Byłoby miło mieć drugiego Lema  .Tak trzymaj i czekam na Twoje nowe sensacje z sojuszu PV......Pozdrawiam Fenix Wink
Zapisane
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #1729 : Marzec 11, 2013, 13:16:53 »

niestety kazdy ma prawo do wyrazenia swojego zdania...co za tym idzie, zasady zasadami Smiley

tak na marginesie, jakbym wiedzial jak potoczy sie sytuacja to ten gosciu nie dostalby abdula Wink


Spokojnie olki na twoim koncie jak dla mnie moze grac nawet sam Stalin......
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Padre
Szeregowiec
*

Karma: +14/-31
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #1730 : Marzec 11, 2013, 14:34:40 »

Witaj Padre....
Wchodzę na forum coraz częściej bo jak Ty coś napiszesz  Grin ....Skąd bierzesz takie newsy zdradziłbyś swoje gorące źródło ..  *hahaha* Przyznaje masz kolego wyobraźnie......Nie znałem Ciebie z tej strony..... I powiem więcej marnujesz sie powinieneś pisac książki ....Byłoby miło mieć drugiego Lema  .Tak trzymaj i czekam na Twoje nowe sensacje z sojuszu PV......Pozdrawiam Fenix Wink

 Cool Ciekawosc pierwszy stopien do piekła >Grin
Bajkopisarzem nigdy nie byłem i nie będę. Gdybyś uważnie czytał co niektóre posty, znalazłbyś tu na pewno kilkoro  Grin
A z jakiej strony mnie znałeś?? Huh?
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2013, 14:43:40 wysłane przez Padre » Zapisane
rafek
Szeregowiec
*

Karma: +15/-19
Offline Offline

Wiadomości: 27



Zobacz profil
« Odpowiedz #1731 : Marzec 11, 2013, 15:34:46 »

Cool Ciekawosc pierwszy stopien do piekła >Grin
Bajkopisarzem nigdy nie byłem i nie będę. Gdybyś uważnie czytał co niektóre posty, znalazłbyś tu na pewno kilkoro  Grin
A z jakiej strony mnie znałeś?? Huh?

   
Ja już cyrograf podpisałem tak więc piekło mnie czeka.....Wink
Nie jesteś bajkopisarzem ? To w takim razie jesteś "rozpowszechniaczem" bajek ....Wink
No i własnie z tej strony Ciebie nie znałem.... ;D
Następnym razem jak czegoś nie jesteś pewien to nie pisz i sprawdź wiarygodność swoich źródeł........  Wink

macmate co do waszej wojny to z tego co wiem to robiliscie glosowanie z jakim sojem chcecie wojne a teraz wypisujesz ze od miesiaca bylo uzgodnione ze wojna bedzie z heaven cos sie motasz  Grin

Tu masz taką bajke....Smiley
Zapisane
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #1732 : Marzec 11, 2013, 21:28:11 »



Pan po otrzymanym banie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2013, 21:37:28 wysłane przez mcmate » Zapisane

I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #1733 : Marzec 11, 2013, 22:00:31 »

Odnosnie abangalam to ma offa miedzy 20 a 2 badz 22 a 4 ;]
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
TEQUILA
Major
*****

Karma: +171/-51
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 930



Zobacz profil
« Odpowiedz #1734 : Marzec 11, 2013, 22:15:06 »



Pan po otrzymanym banie.


tudzież pani  Wink
Zapisane

darson
Kapitan
****

Karma: +51/-45
Offline Offline

Wiadomości: 382


Zobacz profil
« Odpowiedz #1735 : Marzec 11, 2013, 22:16:08 »

abangalam sie chlopak troche naciął na Abdulu  Grin Grin
Zapisane
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #1736 : Marzec 11, 2013, 22:18:21 »

tudzież pani  Wink
Masz rację, w końcu to pipa  Grin
Zapisane

darson
Kapitan
****

Karma: +51/-45
Offline Offline

Wiadomości: 382


Zobacz profil
« Odpowiedz #1737 : Marzec 11, 2013, 22:22:00 »

Masz rację, w końcu to pipa  Grin
*hihi* *hihi*
Zapisane
kostek000
Szeregowiec
*

Karma: +92/-14
Offline Offline

Wiadomości: 45


Zobacz profil
« Odpowiedz #1738 : Marzec 12, 2013, 00:42:43 »

Nie Mc na tych wypowiedziach się nie skończy , nie wykpisz się tak łatwo  >Grin Mydlisz nam oczy wypowiedziami o r95 , co nas to obchodzi co Ty i reszta tam robiliście i jak graliście to jest zupełnie nieistotne , za to istotne jest to co robisz na r13 . Następna sprawa to nie ukwiecaj swoich wypowiedzi tekstami typu "wielokrotne łamanie traktatu " bo z tego co pamiętam to złamany był raz Smiley Po za tym o co Ci chodzi , zadajesz sobie sam pytania i na nie odpowiadasz  *crazy* My Ciebie nie pytaliśmy czy będziemy współpracować , chyba jasno daliśmy Ci do zrozumienia że nie chcemy współpracy z wami zrywając traktat po dojściu do was Mandragory .Ta kwestia to co ma znaczyć ??[quoteNasza neutralność względem was skończy się gdy zobaczę wasz atak na którymkolwiek z moich sojuszników. Chcecie porozmawiać zapraszam na pw w grze.][/quote] straszysz nas??? Szkoda że nie byłeś takim chojrakiem jak BG TEAM jeździł po nas i po Centurii (ponoć Twoich sojusznikach w walce z BG) i nie wysyłałeś takich wiadomości do nich tylko mydliłeś nam oczy wspólną walką z nimi a chowałeś się za gołąbkiem i jeszcze masz czelność wypowiadać się w kwestii zaufania . Jeżeli chodzi o hipokryzję to osiągnąłeś jej szczyt  !!! Nawet BG potrafią być lojalni w stosunku do swoich sojuszników bo wysłali od razu wam naszą wiadomość , wiesz dlaczego??? Bo wiedzą co to zasady i honor w przeciwieństwie do Ciebie . Wiesz ?? Robi mi się niedobrze jak pomyślę że nasi przodkowie bez zastanowienia i mrugnięcia okiem oddawali życie za wartości które teraz taki typek jak Ty bez chwili zastanowienia miesza z błotem , to jest smutne , bardzo smutne Sad
Tylko nie próbuj znowu wykręcać się sposobem prowadzenia sojusz , że najpierw eko i dlatego te pakty , nie wiem czy zauważyłeś ale ja też budowałem cały czas eko bo zacząłem erę ze sporym opóźnieniem i chciałem dogonić czołówkę Smiley mimo to nie podpisywaliśmy paktów ze wszystkimi na około , mieliśmy je tylko z Polskimi sojuszami ( reszta to wróg ) była umowa na początku ery że tworzymy dwa lub trzy polskie sojusze i robimy rozpierduchę i tego się trzymaliśmy bo przecież mieliśmy wiernych i lojalnych sojuszników którzy pójdą za nami w ogień  *hahaha* *hahaha* *hahaha* Pięknie daliśmy zrobić z siebie idiotów ale w porę rozkminiliśmy Twoje prawdziwe oblicze i już skończyło się cięcie z nami w balona  >Grin  mam nadzieję że inni też szybko poznają się na Tobie i odpłacą Ci pięknym za nadobne Smiley  Pisałeś coś o rozmowach na PW i przy tej okazji pozwolę sobie użyć cytatu ze starej , dobrej , polskiej komedii " Po tym co tu zobaczyłem to nie chciał bym z Tobą ubić nawet muchy w kiblu " a tym bardziej prowadzić jakąkolwiek konwersację , więc nie pisz do mnie pod żadnym pozorem bo nigdy nie uzyskasz odpowiedzi Smiley
Aha i jeszcze sprawa Mandragory , powiedz mu żeby się dobrze pilnował bo za chwilę nieuwagi słono zapłaci i możesz być tego pewny tak jak tego że po nocy nadchodzi dzień Smiley))
Zapisane
sirlouis
Kapitan
****

Karma: +177/-132
Offline Offline

Wiadomości: 352



Zobacz profil
« Odpowiedz #1739 : Marzec 12, 2013, 01:14:26 »

(...) Robi mi się niedobrze jak pomyślę że nasi przodkowie bez zastanowienia i mrugnięcia okiem oddawali życie za wartości które teraz taki typek jak Ty bez chwili zastanowienia miesza z błotem , to jest smutne , bardzo smutne Sad
(...)

Chodzi np. o Zawiszę Czarnego z Garbowa herbu Sulima?  *SCRATCH*
Zapisane
Strony: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 135   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!