Imperia Online Poland  
Czerwiec 09, 2024, 02:48:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 135   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kto na r13? v4a  (Przeczytany 265370 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #1695 : Marzec 10, 2013, 00:44:24 »

Jak dotąd to wy nas oczerniacie, m.in. o naszą grę eko, parcie na top1, spiskowanie, posiadanie graczy nie z Polski, o wojnę z heaven itd. Co do spiskowania to Franeczek napisz do mnie na pw, coś Ci pokażę. Tak zaatakowaliśmy Polaka, a teraz ten ów Polak gra u nas w sojuszu i ma się całkiem dobrze. Jakaś sprzeczność? Dobrze wiem co to dywanówka i to mi chodziło. Jedna dywanówka i mając słabe eko, bez kredytu będziesz miał problem. Mając wzięty kredyt masz jeszcze większy problem  Grin Żebyście mieli inne podejście do nas, w tej chwili zapewne lalibyśmy Turków, Rumunów, Bułgarów i kogo by tam dusza chciała. Ja sobie nikim dupy nie podcieram, zawsze staram się sam wszystkiego dopilnować. Jeszcze przed r13 mieliśmy założenie iż z początku gramy eko i dopiero po jakimś czasie zaczynamy walczyć. Ten czas właśnie nadszedł. Wy od początku gracie mili, wasza sprawa. My założenia mieliśmy inne i je realizujemy.
Zapisane

I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #1696 : Marzec 10, 2013, 00:51:54 »

Nie wymieniaj jednego zalozenia bylo ich wiecej ale to jest juz niwazne.
Odpowiedzi nie otrzymalem czyli mam rozumiec "Kazdy sobie rzepke skrobie"?
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1697 : Marzec 10, 2013, 01:08:21 »

Ależ MC, nasze przypuszczenia nie wzięły się znikąd. Wy zaatakowaliście Polaka i do Was doszedł, ale od Was też niektóre osoby odeszły, co nie? Połącz fakty.
I odkąd "posądzanie" o gre eko jest oczernianiem? Odkąd pisanie o parciu na top1 jest oczernianiem? Odkąd pisanie, że macie graczy nie z Polski jest oczernianiem? Odkąd pisanie o wojnie jest oczernianiem? Wszystko zależy od okoliczności.
Ad.1 - tego nie rozumiem, bo mało kto u Was ma owo eko, tudzież miał, kiedy o tym pisaliśmy. Pomimo paktów mało kto u Was to wykorzystał.
Ad.2 - próbujecie tam dojść wszelkimi sposobami, tzw. "cel uświęca środki". Powiedzieliście części graczy, że pożegnają się z sojuszem mimo, że pompowali kase do skarbca? Nigdy bym nie pomyślał o wywaleniu kogos z sojuszu przez to, że oberwał, nawet na wojnie, a screeny na to są, że z Waszej strony pójdą takie ruchy. Gramy dla przyjemności, czy dla wyniku?
Ad.3 - nie jest oczernianiem pisanie, że macie obcokrajowców, ale doczytaj wiadomości do końca - MACIE WROGÓW NO_MERCY.
Ad.4 - pisaliście, że przygotowujecie się do wojny z BG_Team, a wyszła wojna z heaven. Mi przysporzyło to mały uśmieszek, ale rozumiem, że miało to służyć przychodom, prawidłowo jak zaznaczyłeś - wojny po to są, i koniec kropka.

Więcej się w temacie nie wypowiem, robie sobie dwumiesięczną przerwe w grze. Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2013, 01:13:03 wysłane przez Tamasaki » Zapisane

TEQUILA
Major
*****

Karma: +171/-51
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 930



Zobacz profil
« Odpowiedz #1698 : Marzec 10, 2013, 01:25:58 »


Ad.2 - ....  a screeny na to są, że z Waszej strony pójdą takie ruchy.
 


podsłuchowywać?? Wink  ;D ;D ;D
Zapisane

mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #1699 : Marzec 10, 2013, 01:30:40 »

Ależ MC, nasze przypuszczenia nie wzięły się znikąd. Wy zaatakowaliście Polaka i do Was doszedł, ale od Was też niektóre osoby odeszły, co nie? Połącz fakty.
I odkąd "posądzanie" o gre eko jest oczernianiem? Odkąd pisanie o parciu na top1 jest oczernianiem? Odkąd pisanie, że macie graczy nie z Polski jest oczernianiem? Odkąd pisanie o wojnie jest oczernianiem? Wszystko zależy od okoliczności.
Ad.1 - tego nie rozumiem, bo mało kto u Was ma owo eko, tudzież miał, kiedy o tym pisaliśmy. Pomimo paktów mało kto u Was to wykorzystał.
Ad.2 - próbujecie tam dojść wszelkimi sposobami, tzw. "cel uświęca środki". Powiedzieliście części graczy, że pożegnają się z sojuszem mimo, że pompowali kase do skarbca? Nigdy bym nie pomyślał o wywaleniu kogos z sojuszu przez to, że oberwał, nawet na wojnie, a screeny na to są, że z Waszej strony pójdą takie ruchy. Gramy dla przyjemności, czy dla wyniku?
Ad.3 - nie jest oczernianiem pisanie, że macie obcokrajowców, ale doczytaj wiadomości do końca - MACIE WROGÓW NO_MERCY.
Ad.4 - pisaliście, że przygotowujecie się do wojny z BG_Team, a wyszła wojna z heaven. Mi przysporzyło to mały uśmieszek, ale rozumiem, że miało to służyć przychodom, prawidłowo jak zaznaczyłeś - wojny po to są, i koniec kropka.

Więcej się w temacie nie wypowiem, robie sobie dwumiesięczną przerwe w grze. Pozdrawiam.
Powiedziałem, że będzie wojna. Nigdy nie mówiłem o BGTEAM. Wy sami nakręciliście ten temat. Od miesiąca w sojuszu była gadka o heaven Smiley Spytajcie kogo chcecie. Również od początku pisałem iż robię sojusz militarny. Najpierw eko, potem zbrojenie się i wojny. Wspominałem, że osoby nie mające czasu, ochoty na grę mili albo nas opuszczają albo włączają urlop. Również popytajcie. Tamas nie masz wglądu w wojsko naszego sojuszu i wiem kto ma jakie wojsko i eko. Kiedy się zbroił itd. Co was tak interesuje sytuacja w PV, chcecie do nas? *hahaha* Jakoś nie słyszałem skarg.
Zapisane

I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #1700 : Marzec 10, 2013, 09:54:42 »


podsłuchowywać?? Wink  ;D ;D ;D

Tequi...Grin nie ta sluchawke podnioslem  *hahaha*
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Padre
Szeregowiec
*

Karma: +14/-31
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #1701 : Marzec 10, 2013, 11:55:23 »

macmate co do waszej wojny to z tego co wiem to robiliscie glosowanie z jakim sojem chcecie wojne a teraz wypisujesz ze od miesiaca bylo uzgodnione ze wojna bedzie z heaven cos sie motasz  Grin
Zapisane
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #1702 : Marzec 10, 2013, 11:58:32 »

macmate co do waszej wojny to z tego co wiem to robiliscie glosowanie z jakim sojem chcecie wojne a teraz wypisujesz ze od miesiaca bylo uzgodnione ze wojna bedzie z heaven cos sie motasz  Grin
Jak zwykle wiecie lepiej  Wink Od miesiąca o heaven mówiłem.

PS. Te wasze minusowanie to żenada ...
Zapisane

Padre
Szeregowiec
*

Karma: +14/-31
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #1703 : Marzec 10, 2013, 12:01:40 »

hahaha i znowu kłamiesz wiem z pewnego żródła o trzech sojuszach z którymi chcieliscie miec wojne ale do BG byliscie za ciecy i po wojnie pewnie by was zostalo chyba 10 graczy Cool
Zapisane
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #1704 : Marzec 10, 2013, 12:06:50 »

hahaha i znowu kłamiesz wiem z pewnego żródła o trzech sojuszach z którymi chcieliscie miec wojne ale do BG byliscie za ciecy i po wojnie pewnie by was zostalo chyba 10 graczy Cool
Odległości do heaven zrobiłem 28 stycznia, google doc ma możliwość zobaczenia kiedy arkusz został stworzony Smiley Pewnie i byśmy dostali lanie, ale to wiecie najlepiej  Grin
Zapisane

Padre
Szeregowiec
*

Karma: +14/-31
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #1705 : Marzec 10, 2013, 12:19:57 »

A co do twojego eko to moim zdaniem masz slabiutkie ze w TOP 20 nie umiesz sie zmiescic  Smiley to nie wiem po co pisales ze robicie eko a pozniej wojo?Huh??
Zapisane
-optimus-
Porucznik
***

Karma: +85/-17
Offline Offline

Wiadomości: 130


Zobacz profil
« Odpowiedz #1706 : Marzec 10, 2013, 12:33:50 »

studiuje tą waszą i naszą lektóre i kompletnie nic ztego nie wychodzi Huh?
przynajmniej jest co do czytania, tylko jasniej prosze bo idzie orła wywinąć  *xxx*
Zapisane
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #1707 : Marzec 10, 2013, 12:47:08 »

A co do twojego eko to moim zdaniem masz slabiutkie ze w TOP 20 nie umiesz sie zmiescic  Smiley to nie wiem po co pisales ze robicie eko a pozniej wojo?Huh??
I to ja mam parcie na top1  Grin Dalsza dyskusja z wami nie ma sensu, bo wszystko wiecie lepiej i wasza prawda jest prawdziejsza od mojej  *freak*. Możecie sami zwojować świat, powodzenia.
Zapisane

I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #1708 : Marzec 10, 2013, 14:59:40 »

A ja mam czolg w stodole i co Embarrassed
Wiekszosc zapewne chcialaby dostac jasna odpowiedz na pytanie: Bawimy sie razem czy kazdy idzie do swojej piaskownicy?
Bo te przepychanki juz sie robia nudne.......
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
TEQUILA
Major
*****

Karma: +171/-51
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 930



Zobacz profil
« Odpowiedz #1709 : Marzec 10, 2013, 15:08:09 »

A ja mam czolg w stodole i co Embarrassed


żeby zaraz abw cię nie odwiedziło.. Grin Grin Grin
Zapisane

Strony: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 135   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!