Imperia Online Poland  
Maj 29, 2024, 03:28:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 135   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kto na r13? v4a  (Przeczytany 263650 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
kostek000
Szeregowiec
*

Karma: +92/-14
Offline Offline

Wiadomości: 45


Zobacz profil
« Odpowiedz #1515 : Luty 06, 2013, 00:07:28 »

To smutne jak można sie tak pogrążać .Co z Ciebie za człowiek ?? Jak można się w ten sposób zachowywać ?? Pisałęś wcześnie że udowodniłęś swoją niewinność a ja się pytam co skłania Cie do takiego stwierdzenia ?? Jak buś nie miał nic na sumieniu to Tamas mógłby Cię zgłaszać do sprawdzenia po stokroć i nie dostał byś blokady a jednak ją dostałeś i to jest właśnie dowód na to że jesteś winny i zapewniam Cię że każdego kto nie ma nic na sumieniu mogą sprawdzać codzienie i bezzasadnie go nie zblokują  a to że wybłagałeś Myszona o to żeby się za Tobą wstawił to tylko Twoje szczęście . Teraz wszyscy z naszego soja plują sobie pewnie w tważ że nie byli na tyle zdeterminowani i nie cisneli Myszona w druą stronę a mogli , jednak nikt z nas tego nie robił bo mimo tego że bezczelnie szpiclowałś nasz sojusz każdy z nas miał na uwadze to że jesteś Polakiem , Sojusznikiem  i po takiej nauczce wyciągniesz właściwe wnioski , wykażesz skruchę i zaczniesz zachowywać się godnie bo jak by nie było reprezentujesz w tej grze swój kraj , ale nie , Ty buńczucznie wykrzykujesz że jesteś niewinny . Przy okazji chciałbym przeprosić całe No_Mercy za to że byłem za tym żeby Myszon się z Tobą dogadał , byłem naiwnym głupcem wierząc w to że mimo tego co robiłeś jest w tobie choć odrobina godności. Ogólnie rzecz biorąc to nie wiem po co tak się wypierasz przecież pochwaliłeś się tym większości Polaków którzy tu grają i nie istotne jest jak bardzo będziesz się wybielał to i tak My  Ty i wiekszość Polaków którzy tu graja wiedzą jak było naprawde . Swoim zachowaniem tylko potwierdzasz fakt że jesteś pozbawioną Honoru i zasad moralnych namiastką człowieczeństwa. Ciekawy jestem co czujesz patrząc w lusterko ?? Szkoda mi tylko Myszona bo poświęcając stratę zaufania z naszej strony wstawił się za Tobą a Ty masz to głęboko w d...e .To jest strasznie przykre że takie jednostki jak Ty są częścią społeczeństwa poniekąd uważanego za cywilizowane .   
Zapisane
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #1516 : Luty 06, 2013, 00:12:07 »

Te luki czy ty myslisz ze zrobisz z nas kretynow? Probujesz sie wyprzec wszystkiego ze jestes nieskazitelnie czysty. To moze powiesz wszystkim za co dostales tego bana? Ustawiales rynek...? No chyba nie... Administracja sie pomylila czy tak ot "wlepimy danielowi bana" chyba musiales zawinic a kazdy doskonale wie ze wchodziles na konto myszona nie mowiac mu o tym a wczoraj rozmawiales z nim niewyjasniajac sytuacji zeby wszystko odkrecil. W chamski sposob to sie teraz ty zachwujesz i jestes przykladem czlowieka bez honoru ktory nie potrafi sie przyznac do bledu... tak inaczej tego nazwac nie mozna.

I pytanie do Ciebie: Skad o tym wiesz co mowilismy o Tobie? tarota postawiles? Czy wrozka na telefon?
do tego zwyzywaliscie mnie nie znająć sytułacji

Dla zainteresowanych dodam ze moge udostepnic wiadomosc od myszona w ktorej wyjasnia ze nie wiedzial jaka jest sytuacja z banem bo luki mu nie powiedzial o co chodzi ( nie wlepie tego na forum bo regulamin tego zabrania ale na PW np: Grin )
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2013, 00:17:03 wysłane przez I_LoVe_u » Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Franeczek
Sierżant
**

Karma: +125/-21
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 79



Zobacz profil
« Odpowiedz #1517 : Luty 06, 2013, 00:22:54 »

niestety w całym zajściu jedynym poszkodowanym został Myszon który miał Daniela za kompana i kumpla a teraz został bez soja. Szkoda mi chłopaka ale tak jak zostało zadecydowane wpuścił nam szpicla(nieświadomie) i ciężko już tutaj mówić o zaufaniu
moja poprawka- nie zauważyłem że Myszon już jest w PV Grin
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2013, 00:26:59 wysłane przez Franeczek » Zapisane

Wojny przychodzą i odchodzą, a moi żołnierze są wieczni.
                                           
                                                   Tupac Amaru Shakur (1971-1996)
Drengot
Porucznik
***

Karma: +49/-14
Offline Offline

Wiadomości: 106


Zobacz profil
« Odpowiedz #1518 : Luty 06, 2013, 01:51:52 »

Jeszcze ktoś uważa że R13 wieje nudą Grin
Jak wróg przestał dostarczać tematów, to sami go sobie znajdziemy Grin
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1519 : Luty 06, 2013, 05:08:58 »

Ja do tematu dodam tylko: większy wstyd robimy sobie gdy Polak szpieguje innych Polaków na interku (nie kryłeś się Lukituki z pewnymi informacjami, można powiedzieć, że "mam to na taśmie") niż tym, że ktoś, w tym przypadku Moderator, a więc mam nadzieje w oczach większości ktoś kto powinien zgłaszać takie rzeczy i sam grać uczciwie, a można mnie sprawdzać do woli, zrobił co zrobił. I tyle. Szkoda mi sytuacji, można było napisać wiele rzeczy, wytłumaczyć, przeprosić, przyznać się. Wtedy myślę, że większość powiedziała by "nie było tematu, szkoda, że tak robiłeś, ale masz na tyle honoru i godności, aby przyjąć to na klate, po czasie bo po czasie, ale jednak jesteś równy" i gralibyśmy dalej, może jakaś bliższa współpraca by się nakręciła. Ale teraz widzę, że każdy z polskich sojuszy będzie grał osobno, chyba, że PV będzie współpracować z Centurią, bo osobiście wyjde z soja, jak będziemy mieli współpracować i założe sobie jednoosobówkę.

Pozdrawiam i więcej się w temacie nie wypowiem, mam już go dość, nawet jako anonimowi ludzie, poniekąd, choć niektórych znam z nazwiska, a niektórzy znają mnie, nie potrafimy rozmawiać szczerze i otwarcie. Może do kogoś to dotrze, że mimo, iż to jest gra internetowa, to te cechy liczą się tu jednak najbardziej. Jak mam wybierać - grać z zaufanymi osobami, albo z supergraczami bez godności to wybieram to pierwsze.
Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #1520 : Luty 06, 2013, 15:36:30 »

powiem tak nigdy no_mercy mnie nie przeprosiło za zerwanie paktu itp i alkocholowe dycyzje abadona. 2 sprawa tamasaki mi załatwił bana wiecznego w chamski sposób i mam za to przeprosić ?. do tego zwyzywaliscie mnie nie znająć sytułacji, 3 sprawa nie wiem za co mam przeprosic no_mercy bo nie mam za co i tyle z mojej strony. volunio nie uważaj mnie za dzieciaka bo sam także sie tak zachowujesz. żegnam bo próbujecie wcisnąć mi wlamanie którego nigdy nie bylo

hej stary ja nie kierowałem tego do Ciebie, a uogólniając miało to wyglądać jak życiowa puenta...bo przecież nią jest i taka jest niestety prawda Undecided

nie gram na 13 a napisalem to okiem niesmialego chlopca *gamer* stojacego daleko gdzies za krzakami, przygladajacemu sie calemu zdarzeniu *SCRATCH*

...nawet jako anonimowi ludzie, poniekąd, choć niektórych znam z nazwiska, a niektórzy znają mnie, nie potrafimy rozmawiać szczerze i otwarcie. Może do kogoś to dotrze, że mimo, iż to jest gra internetowa, to te cechy liczą się tu jednak najbardziej....

100% racji  *ok* *bravo* 

ps.pochwalcie sie raczej raportami a nie coraz świezszymi aferami Grin tak przegladam watek i srednio jedna afera na 2 tyg wypada Grin

nie grajac na13 a czytajac tylko watek mozna zasugerowac ze obecna era nie jest ani ekonomiczna ani militarna tylko konspiratorska *pardon* niczym nasz rząd *hahaha*
Zapisane
Nemezis
Sierżant
**

Karma: +50/-67
Offline Offline

Wiadomości: 57


Zobacz profil
« Odpowiedz #1521 : Luty 06, 2013, 16:47:00 »

To kto gra na koncie abdul w takim razie?  *SCRATCH*
Zapisane
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #1522 : Luty 06, 2013, 18:46:53 »

To kto gra na koncie abdul w takim razie?  *SCRATCH*

zakonczylem gre po tym jak nie znalazlem wspolnego jezyka z wspolsojusznikami w PV (chyba od poczatku grudnia) Smiley

takze prosze mnie juz nie kojarzyc z tym kontem ;D
Zapisane
volvunio
Kapitan
****

Karma: +205/-27
Offline Offline

Wiadomości: 296


Nie wazne zkim walczysz ale w jakim towarzystwie


Zobacz profil
« Odpowiedz #1523 : Luty 06, 2013, 21:05:01 »

zakonczylem gre po tym jak nie znalazlem wspolnego jezyka z wspolsojusznikami w PV (chyba od poczatku grudnia) Smiley

takze prosze mnie juz nie kojarzyc z tym kontem ;D
  a bylo unas miejsce dla ciebie to wybrales ciemna strone mocy zamiast rshofooa *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Zapisane

hahahahah
slawin
Sierżant
**

Karma: +42/-43
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #1524 : Luty 06, 2013, 22:01:27 »

Z tego co wiem, na koncie abdul gra doskonały gracz i wypróbowany sojusznik, choć nie Polak, a może właśnie dlatego...
Zapisane
darson
Kapitan
****

Karma: +51/-45
Offline Offline

Wiadomości: 382


Zobacz profil
« Odpowiedz #1525 : Luty 06, 2013, 22:29:38 »

Z tego co wiem, na koncie abdul gra doskonały gracz i wypróbowany sojusznik, choć nie Polak, a może właśnie dlatego...
Prawda  Lips Sealed
Zapisane
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #1526 : Luty 06, 2013, 22:31:58 »

Z tego co wiem, na koncie abdul gra doskonały gracz i wypróbowany sojusznik, choć nie Polak, a może właśnie dlatego...

tak, wiem ze to nie Polak. Dostał jak na tamten czas w miare dobre konto z "kilkoma" kredkami i mysle ze byl z niego zadowolony *YAHOO*

 a bylo unas miejsce dla ciebie to wybrales ciemna strone mocy zamiast rshofooa *hahaha* *hahaha* *hahaha*

tak wiem, róż forever *kissgirl* ale wybralem swiat wolny od wszelkich intryg, konspiracji podziemnej i wbijania sztyletow w plecy *kissgirl* *hahaha*
Zapisane
volvunio
Kapitan
****

Karma: +205/-27
Offline Offline

Wiadomości: 296


Nie wazne zkim walczysz ale w jakim towarzystwie


Zobacz profil
« Odpowiedz #1527 : Luty 06, 2013, 22:45:12 »

tak, wiem ze to nie Polak. Dostał jak na tamten czas w miare dobre konto z "kilkoma" kredkami i mysle ze byl z niego zadowolony *YAHOO*

tak wiem, róż forever *kissgirl* ale wybralem swiat wolny od wszelkich intryg, konspiracji podziemnej i wbijania sztyletow w plecy *kissgirl* *hahaha*
i musze powiedziec ze to byl bardzo trafny wybor  Grin
Zapisane

hahahahah
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #1528 : Luty 06, 2013, 22:46:36 »

i musze powiedziec ze to byl bardzo trafny wybor  Grin
Chcesz wojny  >Grin hehe taki żarcik, żeby nie było  *freak*
Zapisane

Drengot
Porucznik
***

Karma: +49/-14
Offline Offline

Wiadomości: 106


Zobacz profil
« Odpowiedz #1529 : Luty 06, 2013, 23:17:55 »

Spokojnie, znamy się na żarach  Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 135   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!