Imperia Online Poland  
Czerwiec 09, 2024, 02:51:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 135   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kto na r13? v4a  (Przeczytany 265371 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1470 : Luty 02, 2013, 19:21:58 »

No to mnie właśnie interesuje Smiley

AB zgłaszał to samo - złom po 0.4 o 8:41

Czas serwera? Bo to nasz chyba jedyny pkt zaczepienia
Zapisane

avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #1471 : Luty 02, 2013, 20:00:15 »

Zapisane
hhornblower
Ex-IO Team Member
*

Karma: +75/-8
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


PIŁEŚ? NIE PISZ!!! (często o tym zapominam ;-)


Zobacz profil
« Odpowiedz #1472 : Luty 02, 2013, 20:04:33 »

godzinke przed pojawieniem sie mieczy warto wystawiac pakiety po 100 co 10 minut po zanizonej cenie, jesli cel posiada duzo surki w prowce jest szansa za na sejwa da po jeszcze mniejszej cenie  Tongue Tongue Tongue
Zapisane
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #1473 : Luty 02, 2013, 21:22:46 »

W sumie sobota grill.. taki z ciebie kolega... nawet nie zaprosiles...  :Smiley
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #1474 : Luty 03, 2013, 02:38:26 »

ja ze względu na tw na V5 i diasy skończyłem tam grac postawisz sobie tw9 i byle ciec ci ją rozwali totalnie nie współmierne parametry *crazy*

mało powiedziane Grin teraz kalkulatorem liczyłem ile potrzebuje wojska aby t4 rozwalił na nieaktywnym graczu i szok z taką ilością wojska to bym rozwalił t5 w wersji v5 Grin:D. To jes to cel v5 był inny powoli nie którzy widzą a inni sie ciesza Wink niech sie bawią  Tongue
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1475 : Luty 03, 2013, 04:24:59 »

Tak, tylko jednostki są na v5 droższe i mają inne parametry, to też wziąłeś pod uwagę? Smiley
Zapisane

czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #1476 : Luty 03, 2013, 13:07:43 »

Tak, tylko jednostki są na v5 droższe i mają inne parametry, to też wziąłeś pod uwagę? Smiley

Juz kiedyś była dyskujsa na samym początku na temat wojsk a twierdz pomiędzy v4- v5 i nic z tego nie wynikło. Wiec nie ma sensu po raz kolejny rozmawiać jest jaka jest  mi nie pasi wiec nie gram. Różnica jest bardzo duża przyzwyczajenia z v5 na v4 mocno przeszkadzają

ps. moze bede miał kolejną dobra osobę do sojuszu ale jeszcze nie wiem bo zrezygnował z v5 po tym jak ktoś wyczarował w przysłowiowe 5 min armie z powietrza  *freak*. Stwierdził iz to  ie ma sensu dalej w to grać.
Zapisane
avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #1477 : Luty 03, 2013, 13:27:29 »

Juz kiedyś była dyskujsa na samym początku na temat wojsk a twierdz pomiędzy v4- v5 i nic z tego nie wynikło. Wiec nie ma sensu po raz kolejny rozmawiać jest jaka jest  mi nie pasi wiec nie gram. Różnica jest bardzo duża przyzwyczajenia z v5 na v4 mocno przeszkadzają

ps. moze bede miał kolejną dobra osobę do sojuszu ale jeszcze nie wiem bo zrezygnował z v5 po tym jak ktoś wyczarował w przysłowiowe 5 min armie z powietrza  *freak*. Stwierdził iz to  ie ma sensu dalej w to grać.
v5 to dla mnie żenada zrobisz tw9 i ktos ci zburzy to sie nadaje do niczego plac z naprawę jeszcze zadowolenie ludnosci wieją wojo za kredki mozna robic szkoda gadać tam to jest dopiero złodziejstwo
Zapisane
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #1478 : Luty 03, 2013, 13:41:10 »

v5 to dla mnie żenada zrobisz tw9 i ktos ci zburzy to sie nadaje do niczego plac z naprawę jeszcze zadowolenie ludnosci wieją wojo za kredki mozna robic szkoda gadać tam to jest dopiero złodziejstwo

To nie jest złodziejstwo gdyż nikt Cię nie okrada czy jak idziesz do sklepu i kupujesz cos to potem mówisz iż to złodziejstwo jest.. morze cena Wink . To jest produkt typowo komercyjny który musi utrzyma wszystkich i jeszcze ma zostać. TO że graczy systematycznie ubywa spoko połącz światy i zrobi sie tylko 3. Mniej pracy będzie mniejsze problemów mniej obciążeń ..itp Celem wersji jest to aby wyciągnąć jak najwięcej na różne sposoby możesz to zrobić. Nie zabierają Ci pieniędzy tylko dają możliwość sam z niej korzystasz a że jedna osoba nakręca innych jak się dajesz zmanipulować temu to juz inna sprawa.

Ja mimi dobrego konta na pl 18 całą armie zdymisjonowałem i urlop odpaliłem bo powiedziałem sobie iż nie będę grał z takimi osobami niech sobie sami ze sobą graja i niech marudzą sobie ze jest 50 aktywnych graczy z czego 30  w jednym sojuszu. Niech sobie grają niech ich klepią po plecach jak to wielcy są. Ja wyskakuje z tej karuzeli bo mam wybór i nie obwiniam nikogo o to że drogo że muszę. Nie muszę i nie gram Tongue


Gdyby wszyscy gracze w jedyny roku co nie płacą zrezygnowali z gry i zostali by tylko CI co płaca połączyli by światy i było by to z obopólna korzyścią ale to temat rzeka.. Wink  albo zamknęli by Polskie światy bo nie specjalnie jest u nas z aktywnością i liczebnością z kim kolwiek rozmawiam ze światów wszędzie  to samo piszą.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2013, 13:44:21 wysłane przez czuban » Zapisane
avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #1479 : Luty 03, 2013, 16:04:19 »

To nie jest złodziejstwo gdyż nikt Cię nie okrada czy jak idziesz do sklepu i kupujesz cos to potem mówisz iż to złodziejstwo jest.. morze cena Wink . To jest produkt typowo komercyjny który musi utrzyma wszystkich i jeszcze ma zostać. TO że graczy systematycznie ubywa spoko połącz światy i zrobi sie tylko 3. Mniej pracy będzie mniejsze problemów mniej obciążeń ..itp Celem wersji jest to aby wyciągnąć jak najwięcej na różne sposoby możesz to zrobić. Nie zabierają Ci pieniędzy tylko dają możliwość sam z niej korzystasz a że jedna osoba nakręca innych jak się dajesz zmanipulować temu to juz inna sprawa.

Ja mimi dobrego konta na pl 18 całą armie zdymisjonowałem i urlop odpaliłem bo powiedziałem sobie iż nie będę grał z takimi osobami niech sobie sami ze sobą graja i niech marudzą sobie ze jest 50 aktywnych graczy z czego 30  w jednym sojuszu. Niech sobie grają niech ich klepią po plecach jak to wielcy są. Ja wyskakuje z tej karuzeli bo mam wybór i nie obwiniam nikogo o to że drogo że muszę. Nie muszę i nie gram Tongue


Gdyby wszyscy gracze w jedyny roku co nie płacą zrezygnowali z gry i zostali by tylko CI co płaca połączyli by światy i było by to z obopólna korzyścią ale to temat rzeka.. Wink  albo zamknęli by Polskie światy bo nie specjalnie jest u nas z aktywnością i liczebnością z kim kolwiek rozmawiam ze światów wszędzie  to samo piszą.
słuchaj jest to brutalne zagranie a jak było ze ludzi z angli za sms 1.5 funów mieli 120 kredek. a my ponad 10 zł płacilismy i tylko 50 kredek. ceny powiny byc dla każdego takie same. wporwadzanie podczas rozpoczęcia gry stowarzyszenie w trakcie ery. prezenty z nikąd sie zaczeły kiedy chciały bo ktos swieta były. słuchaj pl światy zamkneli bo mogli zostawic 2 swiaty są ludzi którzy by grali i to nie mała ilość a jak nawalili swiatów 8 to co oni chcieli. wiesz nawet nie próbowali zobaczyc jak to bedzie zmniejszająć liczbe swiatów pl. a powiem ci dla czego sie stało bo chceili głownie zachecic do v5. i kolejne zagranie kliknij rejestruj sie masz do wyboru swiat v4 chyba nie tylko nowi gracze na v5 przez to nowi gracze nie grają na v4a to moje zdanie i obserwująć sytułacje jesli to nie złodziejstwo to naciąganie
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1480 : Luty 03, 2013, 23:18:43 »

Czuban, powiem Ci tak, ostatni raz grałem na v4 troche czasu przed wejściem v5 a to było już dosyć dawno temu, i nie miałem większych problemów z przerzuceniem się oprócz kilku dokładniejszych pytań do sojuszników i pomocy w taktyce udzielonej od mistrza ekonomii z naszego sojuszu Tongue No chyba, że komuś już totalnie wyparowały wszelkie informacje na temat v4.

mało powiedziane Grin teraz kalkulatorem liczyłem ile potrzebuje wojska aby t4 rozwalił na nieaktywnym graczu i szok z taką ilością wojska to bym rozwalił t5 w wersji v5 Grin:D. To jes to cel v5 był inny powoli nie którzy widzą a inni sie ciesza Wink niech sie bawią  Tongue

Tak, tylko jednostki są na v5 droższe i mają inne parametry, to też wziąłeś pod uwagę? Smiley

Juz kiedyś była dyskujsa na samym początku na temat wojsk a twierdz pomiędzy v4- v5 i nic z tego nie wynikło. Wiec nie ma sensu po raz kolejny rozmawiać jest jaka jest  mi nie pasi wiec nie gram.

 Na v5 nie spotkałem osoby mającej 100k pkt i latającej 70-100k elity, tam jest inny system, ale to dalej to samo IO. Z tego co pamiętam to na x2 ludzie przy 700k pkt nastawieni na wojny mieli dopiero po 200-300k ciężkiego z domieszką elity Tongue Ale co prawda punkty (nawet bez dodatków) robi się tam dużo szybciej. Było już tyle wątków tępiących tą wersję, że dziwie się, że komuś dalej chce się ciągnąć ten temat : ))) Macie do wyboru różne wersje gry (gdzieś ktoś ostatnio napisał, że v3 też działa, ze starym systemem rynku!), a fala narzekania dalej obmywa wybrzeże v5, że tak obrazowo skomentuje Smiley

Z tego co teraz widzę, mogąc porównywać, to v5 jest raczej luźną formą gry (do pewnego stopnia [x4,x10]), mniej angażującą czasowo dla ekonomów, troche bardziej dla wojaków z racji długości ataków. W topce punktowej raczej nie znajdzie się mistrzów gry, a tych grających na diaxach. Większym wyzwaniem jest utrzymanie się w topce na v4 : )) Przeszkadzają mi tu jednak wałki na rynku.
Zapisane

czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #1481 : Luty 04, 2013, 09:25:23 »

Temat rzeka Grin od początku tępią tą wersje v, jak sięgnę pamięcią to nie przypominam sobie innego scenariusza. Różne wersje rożne style gry i każdy może coś zaleście dla siebie a jak nie to zawsze może zrezygnować z gry. Ekpa z jaka grałem kiedy juz nie gra z wielu powodów. V4 też musi byc coś tam masz tylko złoto wiec muszą być ustawki na rynku abyś normalnie funkcjonował. Niespecjalnie też chcą cos z tym robic z tego co tam troszkę zacząłem śledzić..

Nacisk jest na v5 bo tam wiecej zarabiają przez co rejestracja sama na światach niższych jest troszkę dziwna i nie jasna. Światy powoli zamykają polskie światy ze starszą wersją całkowicie już pozamykali. V5 będzie bo na tym zarabiają tam można spokojnie wydać kilka tysięcy diasków w jeden dzień Grin ja sam swoim rekordzie wydałem w jednym niu ponad 3k diamentów wiec da sie i takie projekty będą rozwijane i są rozwijane.

Ostatni raz grałem na v4a jakieś 3 lata i nie widzę żadnych zmian Smiley, ja sie musiałem przestawić bo wszystko zapomniałem.
Zapisane
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #1482 : Luty 04, 2013, 12:29:27 »

Było już tyle wątków tępiących tą wersję, że dziwie się, że komuś dalej chce się ciągnąć ten temat : ))) Macie do wyboru różne wersje gry (gdzieś ktoś ostatnio napisał, że v3 też działa, ze starym systemem rynku!), a fala narzekania dalej obmywa wybrzeże v5, że tak obrazowo skomentuje Smiley

 Przeszkadzają mi tu jednak wałki na rynku.

na r3 sa stare "stare" zasady, ze starym rynkiem i czas ery (co mnie najbardziej interesuje-trwa 4 miechy) *YAHOO*

chetnych serdecznie zapraszam...21 III rusza kolejna era Cool jestem ja, Konrad, kilku latynosow( bułki juz ich wykonczyli) ze dwoch turasow a reszta bułgarzy *hahaha* takze jak ktos chce zbić bulgara to r 3 jest idealnym swiatem Grin

ps. wsadzilem kij w mrowisko i moje prowki wygladaja nastepujaco *freak*

http://img687.imageshack.us/img687/4200/grilllu.jpg[/img]]
Zapisane
Drengot
Porucznik
***

Karma: +49/-14
Offline Offline

Wiadomości: 106


Zobacz profil
« Odpowiedz #1483 : Luty 04, 2013, 12:50:54 »

W cztery miechy to nawet eko się pożądnie nie rozkręci Tongue
Zapisane
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #1484 : Luty 04, 2013, 13:00:22 »

W cztery miechy to nawet eko się pożądnie nie rozkręci Tongue

??  *hahaha*

wszystko jedno czy zrobic 5mln  czy 200k elity, farmy x10 a aktywni x3 *freak* na koniec ery marszalka ma kilka osob Smiley konta max 700k pkt, nie ma klepsydry, t8 (dobry swiat do szlifowania i nauki eko Tongue) ; pale kosztuja 200k drewna i 80 zelek, gwardia /2, piki i łuki /4 *hard*
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2013, 13:32:21 wysłane przez olki » Zapisane
Strony: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 135   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!