Imperia Online Poland  
Czerwiec 09, 2024, 00:57:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 135   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kto na r13? v4a  (Przeczytany 265356 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #960 : Listopad 29, 2012, 19:09:44 »

A własnie ze polakow!
A dlaczego? Nie, to nie blad- napisalem tak specjalnie..... bla bla bla nie bede pisal dlaczego zostawiam dla zastanowienia.

Avatar- zjade cie ty lobuzie jeden!!!! *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Twoich ludzi przefarbuje na rushoffy kolor i beda biegac z pomponami- koniec z praca!!!
oj ten kolor mnie odstrasza nie farbuj to gorsze niż plądra  Cry
Zapisane
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #961 : Listopad 29, 2012, 19:13:15 »

oj ten kolor mnie odstrasza nie farbuj to gorsze niż plądra  Cry
Tutaj szukaj ratunku http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=12776.0
Zapisane

I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #962 : Listopad 29, 2012, 19:14:54 »

Wazery zaczal walke i padl juz na bitwie w polu z wiesniakami *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Tak wiec kto chetny? zapraszamy *HI*
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
mirocin
Porucznik
***

Karma: +54/-15
Offline Offline

Wiadomości: 224


Zobacz profil
« Odpowiedz #963 : Listopad 29, 2012, 19:26:03 »

Właśnie o to chodzi  Smiley dorośli faceci powinni umieć się dogadać bez zbędnej rozpierduchy  Smiley Smiley Smiley
Smiley
http://www.youtube.com/watch?v=VDaH4_-j1bA
Zapisane
Vien
Porucznik
***

Karma: +113/-62
Offline Offline

Wiadomości: 203



Zobacz profil
« Odpowiedz #964 : Listopad 29, 2012, 19:50:54 »

longin i sirluis chodzcie do No_Mercy i bedziemy sie jezdzic nawzajem codzine po kilka razy, tez sie zmieniamy paramy co kilka dni wiec mozna bedzie i drugich Polakow pojezdzic  *kissgirl* *heart* Embarrassed

RSM FOREVER  >Grin
Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #965 : Listopad 29, 2012, 20:07:17 »

 *HOSPITAL*
Zapisane
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #966 : Listopad 29, 2012, 21:14:24 »

Ktoś wystawki drewna po 0.39 robi  Undecided
Zapisane

Longin
Szeregowiec
*

Karma: +36/-13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22



Zobacz profil
« Odpowiedz #967 : Listopad 29, 2012, 21:57:43 »

Sporo czytania jak na jeden spór pomiędzy dwoma graczami:
1. Tak Louis stosował wobec mnie groźby pisane, zwyzywał od kretynów i debili oraz obiecał rekonkwiste na r13
2. Argument w stylu gdyby on zaatakował a nie ja to by wszyscy wiedzieli że jest on winien, przypomina mi argument w stylu jak Cię zastrzeli to użyj broni palnej w samoobronie
3. Jestem ugodowym kolesiem, ale jeszcze na r95 próbowałem wyjaśnic mu sprawę ale skończyło sie obelgami, więc nie zamierzam czekac aż on zaatakuje pierwszy
4. Skoro to jest sprawa między nami to ani ja ani mocarny sirLouis nie potrzebuje heroldów, bo jest to sprawa między NAMI
5. Słowo przepraszam rozwiązuje wiele rzeczy, ale to ja pierwszy powiedziałem "sorry" na r95 a skończyło się jak się skończyło
6. Zarówno on jak i ja mamy privy więc jak bedzie wola sprawy załatwimy sami
7. A poza tym to gra, no nie?  Grin
Zapisane

Czołem Waszmościom!
avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #968 : Listopad 29, 2012, 22:05:22 »

jednak to sprawa miedzy wami nie moge tego tak powiedziec,i widzę ze dumny jesteś z ataku tylko gratulować goroźby ci pisał no i co w związku z tym malo masz graczy do atakowania nic spaliles go ciesz sie poki mozesz szczerze powiem ze nim sirlouis zacznie robic armie to cie kilka razy zjadą wrogowie i jednym slowem bedziesz po za zasiegiem x5. z mojej strony to wszystko oblewajcie triumf longin szczegolnie w sojusz zlozcie sie dla niego na medal bo zasluzyl
Zapisane
darson
Kapitan
****

Karma: +51/-45
Offline Offline

Wiadomości: 382


Zobacz profil
« Odpowiedz #969 : Listopad 29, 2012, 22:15:24 »

Dobra juz dajcie spokoj bo sie kurde nie dobrze robi jak sie to czyta. Co sie stalo to sie juz nie odstanie byle wiecej takich sytuacji nie bylo i bedzie git.  Wink
Teraz na pewno ten watek jest goracy tez w bg i na innych forach i pewnie maja beke z nas. Po co polakow atakowac jak oni sami sie zjada do polowy ery  Undecided
Zapisane
avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #970 : Listopad 29, 2012, 22:31:19 »

jak to by ktos mądry napisał skończe tą wojne polskom-polskom - >Grin Grin
Zapisane
volvunio
Kapitan
****

Karma: +205/-27
Offline Offline

Wiadomości: 296


Nie wazne zkim walczysz ale w jakim towarzystwie


Zobacz profil
« Odpowiedz #971 : Listopad 29, 2012, 22:49:57 »

Dobra juz dajcie spokoj bo sie kurde nie dobrze robi jak sie to czyta. Co sie stalo to sie juz nie odstanie byle wiecej takich sytuacji nie bylo i bedzie git.  Wink
Teraz na pewno ten watek jest goracy tez w bg i na innych forach i pewnie maja beke z nas. Po co polakow atakowac jak oni sami sie zjada do polowy ery  Undecided
smutna prawda
Zapisane

hahahahah
avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #972 : Listopad 29, 2012, 23:03:59 »

awatarr!!! sluchaj no chlopcze plaskostopcze ty chyba masz problem z naszym sojuszem a nie z longinem wiec sie od nas odwal bo mi jest wszysko jedno kogo bede palil moga to byc pastuchy z bulgarii ale mozesz to byc rowniez ty
hmm mam problem do longina na forum beszczelnie zadowolony ze zatakował a ty to mozesz mnie w pompke cmoknąć mam problem do was nie mam uwierz mi ze sie rozsypiecie bo sami sie dogadać miedzy sobą nie umiecie, co najwyzej to mozesz wpasc do mnie na plądre ale czy armi ci starczy zeby wygrac marne naprawde marne szanse Tongue. kraku źle odbierasz bo by zatakowali od was przykładową sirlouis longina sytułacja była by odwrotna a niestety jest jak jest i to nie ja dalem tylka tylko longin. koniec tematu i dyskusji a kraku zważaj na słowa bo my mamy pakt i groźisz mi, a sirlouis groził na r95 longinowi a to znaczna róznica, ja tylko mogłem zagrozic ze zerwie pakt nigdy nie napisałem ze kogoś zjadę a jesli to pewnie sie przejęzyczłem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2012, 23:17:23 wysłane przez avatarr » Zapisane
yoda
Szeregowiec
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #973 : Listopad 29, 2012, 23:16:06 »

witam . uncle - primo victo . jak to już ktoś napisał , co się stało to się nie odstanie . zanim jeszcze zaczęliśmy grać na r13 pisałem do sirlouisa (gramy w tym samym sojuszu na 95) żeby wyluzował z tymi pogróżkami pod adresem longina bo to nie ma sensu. nie uzyskałem żadnej odpowiedzi więc nie odpuściłem dalsze mediacje w tej sprawie choć powiem szczerze to nie longin zachował się nie fair. atak wszedł z morale 6!!! ile takich widzieliście? myślałem że temat zamknięty ale longin pojechał po bandzie . stało się. źle ale się stało. jakieś teksty avatara żeby tiger wywalił longina z sojuszu to jakieś dziecięce marzenia mikołajkowe.  myślę że temat jest ciągle do wyjaśnienia ale może przestańcie tutaj straszyć paleniem i odwetami na naszym sojuszu bo to nawet śmieszne nie jest. doskonale radziliśmy sobie na 95 bez pomocy polskich sojuszy i jeśli tak się stanie tu to cóż , dla nas nie pierwszyzna. dajmy sobie dzień albo dwa odetchnąć od tematu i niech sobie może longin z kwirynusem wyjaśnią w końcu czy się lubią czy nie . a jak cały polski świat chce nagle zlinczować primo victo to ta gra będzie tylko ciekawsza. bo zapomnieliście wszyscy że to tylko gra i zebraliśmy się tu w takim gronie żeby ograć bułgarów a ostrzymy zęby na siebie. jak ktoś chce pobuczeć jeszcze na forum i napinać muskuły to niech się zamknie i wciela słowa w czyny. co tu gadać po próznicy. pozdrawiam
Zapisane
avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #974 : Listopad 29, 2012, 23:24:33 »

yoda nikt sie nie nawas nie uwział lejemy winowajcę po za tym przekreciłes bardzo ważną rzecz napisałem do exploera ze jesli jeszcze raz longin zatakuje polaka bede wnioskował o wydalenie z sojuszu jesli nie zrywam pakt wiec chyba jasne. trochę czytac ze zrozumieniem. ja sie nie mogę pogodzić z tą sytuacją i naradzimy sie z całym sojuszem czy bedziemy trzymać pakt czy jednak to nie dla nas i jedziemy. bulgarzy tez sie atakują i wygrywają wiec nie tylko zgrzyta miedzy nami po prostu tak bywa,chodziło mi o jedną magiczną żeczy zeby longin sie przyznał do błedu ale on jest dumny i celowo zatakował to chyba cos jest nie tak, jesli sie nie wyciąga konsekwencji to jest walka z wiatrakami. czyzby ktos sie zemną nie zgodził ?
Zapisane
Strony: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 135   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!