Imperia Online Poland  
Maj 29, 2024, 01:33:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 135   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kto na r13? v4a  (Przeczytany 263641 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #945 : Listopad 29, 2012, 17:45:52 »

Jeżeli "umile mu życie" to wszystko co macie Mc, to coś nie halo. Za takie rzeczy się nie pali kogoś. Szczególnie, że z tego co czytałem to Sir nie tylko nie wykonywał żadnych agresywnych ruchów a wręcz wysyłał Wam gołębia (tu prosiłbym o potwierdzenie) Huh?
4,5k ludzików to nie hop siup, w takim momencie, aby faktycznie "wyrównać" rachunki, Sir powinien splądrować Longina, potem można się przepraszać *hihi*

Co tu więcej pisać. Załatwiajcie sobie spory na peelkach, nie na interach. Tyle było gadania o kilku polskich silnych sojuszach, które mają się wspierać, aby plądrować za pogłoski i półsłówka?
Wybacz Tamasaki, lecz nie jestem w stanie znaleźć ci wiadomości z gry sprzed 2 tyg. Bo wiadomości, zniknęły,  sprawdziłem, wiadomości znikają po tygodniu. Dostałem, gołębia. Napisałem mu, iż po wcześniejszym apelu to chyba żartuje, że go podpisze. Ten odpisał ok, ja ok i tak się dogadaliśmy. Ani przepraszam, ani pocałuj w   *freak*. Odkąd grałem z louisem na r95 ten zawsze miał jakiś problem do Longina. Co chwile pisał mi jaki to Longin zły. Ja jakbym dogadał się z kimś o kamikaze, to nie miałbym pretensji o to iż kamikaze się nie powiodło, a atak wszedł. Bym się zaśmiał. A wszystko przez to iż łuków do twierdzy nie wstawił. Jak to mówią punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Zapisane

I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #946 : Listopad 29, 2012, 17:46:04 »

Ooo... bardzo duzo informacji *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Wy polacy zawsze bedziecie przeciw sobie bo kazdy ma za bardzo wypolerowane ego a jak spadnie drobinka kurzu to od razu szmatka i calkowita polerka *flagrus *db**
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« Odpowiedz #947 : Listopad 29, 2012, 17:49:14 »

no napinka na maxa tylko po co? Dajcie na luz a nic na tym nie stracicie *freak* *freak* *freak*
Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #948 : Listopad 29, 2012, 17:53:53 »

Jak była propozycja gołębia to sytuacja jest dla mnie groteskowa Grin Zauważcie, że ktoś może przemyśleć położenie, ale nie przyznawać się do wniosków do których doszedł, aby potem ktoś się nie chwalił, że jakaś postać się przed nim ugięła i przyjęła rozejm  *pardon* Bez tłumaczenia, oferta traktatu pokojowego jak dla mnie była swego rodzaju formą ukorzenia i przemyślenia bezsensu danej sytuacji.

no napinka na maxa tylko po co? Dajcie na luz a nic na tym nie stracicie *freak* *freak* *freak*

Snaku, nikt się nie spina, ale sytuacja została przedstawiona tylko od jednej strony i tylko jedna strona straciła 4,5k wsioków Smiley Nie lubie takiego czegoś, a jak mnie coś razi po oczach, to nie chce siedzieć jak większość Polaków, którzy pokątnie obwiniają rząd o wszystko co się dzieje w Polsce ale nikt głosu nie zabierze, bo po co, lepiej odpuścić. Oczywiście porównanie gry do sytuacji w państwie nie jest najlepsze, ale obrazowe.
Zapisane

avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #949 : Listopad 29, 2012, 17:54:18 »

Wybacz Tamasaki, lecz nie jestem w stanie znaleźć ci wiadomości z gry sprzed 2 tyg. Bo wiadomości, zniknęły,  sprawdziłem, wiadomości znikają po tygodniu. Dostałem, gołębia. Napisałem mu, iż po wcześniejszym apelu to chyba żartuje, że go podpisze. Ten odpisał ok, ja ok i tak się dogadaliśmy. Ani przepraszam, ani pocałuj w   *freak*. Odkąd grałem z louisem na r95 ten zawsze miał jakiś problem do Longina. Co chwile pisał mi jaki to Longin zły. Ja jakbym dogadał się z kimś o kamikaze, to nie miałbym pretensji o to iż kamikaze się nie powiodło, a atak wszedł. Bym się zaśmiał. A wszystko przez to iż łuków do twierdzy nie wstawił. Jak to mówią punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.


wysłał wam pakt odrzuciłes chyba to był 1 krok sirlouisa do zgody a juz został olany, w tym momencie apeluje o przeprosiny longina dla sirlouisa a i wiele osob obrazilem i nie przeprosiłem. tamasaki wybacz mi ale czsami mnie do szału doprowadzasz i przez to cie obrazalem nie raz,longin wybacz mi pamietasz obrazilem cie na r95 w pierwszej erze czy tez mnie zjarasz mam nie spac po nocach i myslec wkoncu atakowal polaka mnie tez moze. dzleki mcmate ale robisz z siebie błazna jednym słowem bo zaprzeczas samemu sobie wyslanie golebia oznacza krok ku pojednaniu jesli faktycznie mial by taki zal do longina nie wyslal by golebia
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2012, 17:56:59 wysłane przez avatarr » Zapisane
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #950 : Listopad 29, 2012, 18:03:24 »

wysłał wam pakt odrzuciłes chyba to był 1 krok sirlouisa do zgody a juz został olany, w tym momencie apeluje o przeprosiny longina dla sirlouisa a i wiele osob obrazilem i nie przeprosiłem. tamasaki wybacz mi ale czsami mnie do szału doprowadzasz,longin wybacz mi pamietasz obrazilem cie na r95 w pierwszej erze czy tez mnie zjarasz mam nie spac po nocach i myslec wkoncu atakowal polaka mnie tez moze. dzleki mcmate ale robisz z siebie błazna jednym słowem bo zaprzeczas samemu sobie wyslanie golebia oznacza krok ku pojednaniu jesli faktycznie mial by taki zal do longina nie wyslal by golebia
Po tej wypowiedzi ja mógłbym poczuć się urażony   *freak*  Wink Dalej brniemy w ten temat. Ja tam w symbolikę bawić się nie będę. Chciał się pojednać. Wiadomości treści "wybacz misiu pysiu kolorowy" adresta "Longin", click "Wyślij" i byłby koniec tematu. Sytuacje mogę przedstawić w następujący sposób: Obrażam Ciebie, następnie przychodzę do twojej córki (ja jestem jej chłopem) i razem jemy obiadek, wspaniała atmosfera, pełna miłości nie? Rzuciliście się na mnie jak na wyprzedaż w MediaMarktcie, ich problem ich sprawa, ja swoich bronić będę chcą się pojednać to niech uścisnął dłonie i tyle. Wtedy zaakceptuje wszystko, w tym traktat. Została stworzona nieprzyjemna atmosfera i tak ja wspomniał snake, to jest tylko gra i nie ma czego się spinać. Trzeba się wyluzować.  *SMOKE*
Zapisane

avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #951 : Listopad 29, 2012, 18:12:05 »

hmm zadam pytanie jestes liderem zadam 2 pytanie czy sirlouis zrobil cos longinowi ? po prostu przegieliscie palke bronisz swojego rozumiem tylko poźniej juz mozesz bronic caly sojusz bo paktu cholernego nie podpisales. sory ale ja stoje po stronie poszkodowanego ponad 4 tys luda do w cholere stracil sory jestes liderem powinienes zrobic mu dyscyplinarke jak ty akceptujesz ataki na polakow moja duma zostala urażona mocny bedzie z ciebie przywódca
Zapisane
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #952 : Listopad 29, 2012, 18:23:51 »

Mowicie bez napinki?
A czy ja teraz mam sie czuc bezpieczny? Bo moze mnie tez jakis obecny sojusznik zjedzie ktorejs nocy i bede musial wracac z wojem z wyprawy zeby sie podstawiac?

"Dam ci popalic"*hahaha*  *hahaha* *hahaha*
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #953 : Listopad 29, 2012, 18:32:09 »

hmm zadam pytanie jestes liderem zadam 2 pytanie czy sirlouis zrobil cos longinowi ? po prostu przegieliscie palke bronisz swojego rozumiem tylko poźniej juz mozesz bronic caly sojusz bo paktu cholernego nie podpisales. sory ale ja stoje po stronie poszkodowanego ponad 4 tys luda do w cholere stracil sory jestes liderem powinienes zrobic mu dyscyplinarke jak ty akceptujesz ataki na polakow moja duma zostala urażona mocny bedzie z ciebie przywódca

Nie Tobie mnie oceniać. Nie sądźcie byście nie byli sądzeni. Oboje wiemy, że święty nie jesteś. Jak zaczynamy się czepiać to niech ci będzie.
Cytuj
hmm zadam pytanie jestes liderem
To stwierdzenie, zdanie oznajmujące, nie pytanie. 
Cytuj
zadam 2 pytanie czy sirlouis zrobil cos longinowi ?
Czyż nie piszę tego od samego początku? (pytanie retoryczne).
Cytuj
mozesz bronic caly sojusz bo paktu cholernego nie podpisales
Ano nie podpisałem, Longin jak i sirlouis nie wyjaśnili zaistniałej sytuacji to nie zaakceptowałem.
Cytuj
sory jestes liderem powinienes zrobic mu dyscyplinarke
Czyli cały spór został zainicjowany przez nas? Chyba obejrzę "Jak rozpętałem drugą wojnę światową"  *freak*
Cytuj
polakow
*Polaków.
Cytuj
moja duma zostala urażona
Jeżeli ja Ciebie uraziłem, to najmocniej przepraszam, nie miałem takiego zamiaru.
Cytuj
bedzie z ciebie przywódca
Wyczuwam ironię, lecz wypada podziękować. Jakoś drugi rok jestem liderem Primo i nikt z sojuszników nie narzekał.
Luki chcesz podyskutować, to chodź na pw. Swoją drogą wypada odpisywać na wiadomości, bom dawno do Ciebie napisał.

Mowicie bez napinki?
A czy ja teraz mam sie czuc bezpieczny? Bo moze mnie tez jakis obecny sojusznik zjedzie ktorejs nocy i bede musial wracac z wojem z wyprawy zeby sie podstawiac?

"Dam ci popalic"*hahaha*  *hahaha* *hahaha*
Nikomu to nie grozi. Dodam po raz ostatni, jeżeli ktoś piszę do kogo się da iż mnie zjedzie to mam mu dziękować? *freak*
Zapisane

avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #954 : Listopad 29, 2012, 18:35:37 »

na forum bylo pisac na koncie mnie w imperi nie ma
Zapisane
kostek000
Szeregowiec
*

Karma: +92/-14
Offline Offline

Wiadomości: 45


Zobacz profil
« Odpowiedz #955 : Listopad 29, 2012, 18:47:31 »

Ręce mi opadają jak to czytam , masakra , na początku tego wątku jasno było napisane - nie atakujemy Polaków
Czy tak trudno było przestrzegać jednej prostej zasady ?? Jak dalej będzie wyglądała nasza współpraca  skoro nie przestrzegamy tego co zostało ustalone
Mc piszesz że dacie sobie radę sami i pewnie że sobie dacie ale czy o to Ci chodziło jak zaczynałeś grę na r13 Huh?Huh?
Zapisane
slawin
Sierżant
**

Karma: +42/-43
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #956 : Listopad 29, 2012, 18:48:59 »

Cała sprawa powinna pójśc do lamusa z jednego powodu: to jest interek. koniec.kropka.
Zapisane
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #957 : Listopad 29, 2012, 18:53:50 »

Ręce mi opadają jak to czytam , masakra , na początku tego wątku jasno było napisane - nie atakujemy Polaków
Czy tak trudno było przestrzegać jednej prostej zasady ?? Jak dalej będzie wyglądała nasza współpraca  skoro nie przestrzegamy tego co zostało ustalone
Mc piszesz że dacie sobie radę sami i pewnie że sobie dacie ale czy o to Ci chodziło jak zaczynałeś grę na r13 Huh?Huh?

Pewnie, że nie. Longin i louis do duzi chłopcy, niech wejdą na forum i dadzą sobie buzi i po kłopocie.
Zapisane

I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #958 : Listopad 29, 2012, 18:59:20 »

A własnie ze polakow!
A dlaczego? Nie, to nie blad- napisalem tak specjalnie..... bla bla bla nie bede pisal dlaczego zostawiam dla zastanowienia.

Avatar- zjade cie ty lobuzie jeden!!!! *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Twoich ludzi przefarbuje na rushoffy kolor i beda biegac z pomponami- koniec z praca!!!
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
kostek000
Szeregowiec
*

Karma: +92/-14
Offline Offline

Wiadomości: 45


Zobacz profil
« Odpowiedz #959 : Listopad 29, 2012, 19:06:12 »

Właśnie o to chodzi  Smiley dorośli faceci powinni umieć się dogadać bez zbędnej rozpierduchy  Smiley Smiley Smiley
Zapisane
Strony: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 135   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!