Imperia Online Poland  
Czerwiec 16, 2024, 15:09:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ban poland 17  (Przeczytany 1210 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
truskawa1980
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« : Czerwiec 10, 2012, 22:06:38 »

to jest odpowiedz na ban ktorego dzis dostalem ci ktorzy zglosili to co napisalem do niech sami mnie zaczeli jechac ale wlai mnie to nie jestem cieniasem jak oni tylko  *Censored* mi sie chce na ten team moderatorow itp w grze zamiast dawac bana najpierw nalezy wyjasnic sprawe a to co zrobilisci kwalifikuje sie do stwierdzenia jednego bezmyslnego dzialnia poddyktando  *Censored* ktorzy nie umieja grac i traktuja ten swiat jak swoj a ze dodatkowo maj za kolegow tych ktorzy pracuja w OI to swiadczy tylko o tym ze komus oni moga jechac a sami robia co chca nie chce mi sie nawet pisac do IO bo i tak IO bedzie  *Censored* lizac tamtym L...czom wiecliżcie dalej im tylko dokladnie bo potem wiecej od was beda wyamgali

Nawet wyróżnienie tekstu kolorem czerwonym połączonym z pogrubieniem nie da większego efektu. Za ton wypowiedzi - ostrzeżenie. / Kakuzu
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2012, 22:26:34 wysłane przez Kakuzu » Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 10, 2012, 22:22:59 »

Truskawka :
- po pierwsze, moderatorzy odpowiedzialni za banowanie obraźliwych wiadomości działają na podstawie tego co do nich wpłynie. Nie ma dla nich takiego wytłumaczenia jak "oni mnie wyzywali, więc ja ich wyzwałem". Skoro wyzwali, to zgłoś, oni dostaną buźkę a Ty nie.
- po drugie, takim tonem nic nie zdziałasz, nie chciałoby mi się osobiście rozmawiać z kimś kto na dzień dobry walnie mi taki tekst, gdyby nie to, że zaraz podniosło by się większe halo o brak odpowiedzi.
- po trzecie, moderator sprawdzający nie gra na pl17... widzę wiadomosć za którą zostałeś ukarany, należało Ci się. Mogłeś się powstrzymać i tylko zgłosić ich obraźliwe wiadomości.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!