Imperia Online Poland  
Czerwiec 16, 2024, 14:39:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: cena Władzy scentralizowanej chora sytuacja  (Przeczytany 1248 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
mocny
Szeregowiec
*

Karma: +3/-3
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« : Maj 24, 2012, 15:40:13 »

Ostatnio podniesiono cene Władzy scentralizowanej, co według mnie jest faworyzowaniem pewnych graczy i wprowadzaniem nierównych zasad. Podam przykład jeden gracz wybudował sobie już 15 poziom tego badania po starej cenie a np. inni gracze mają dopiero 11 czy nizszy poziom i teraz by dogonic tamtego gracza muszą wybudować kilka poziomów po nowej cenie o 60% droższej nie wspominając już że  buduje się o 7 dni dłużej. Shocked
Co daje jakiś miesiąc w plecy. Moim zdaniem tekie fundamentalne zmiany wkraczające w mechanike gry powinny być wprowadzane z głową a więc:
1 tylko na nowo odpalanych (restartowanych) światach
2.np. w tym przypadku nic nie powinno się mieniać do poziomu który jest najwyższy na danym świecie (15) żeby każdy miał równe szanse
 *YAHOO*
Zapisane
River013
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +157/-177
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 596



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maj 24, 2012, 21:26:48 »

z drugiej strony fajnie że podnieśli bo właśnie zarejestrowałem się na świecie w zasadach v5 i... przed końcem 3 dnia przy przeciętnej aktywności, bez kredek dałem władze scentralizowaną do badania...

A co do polityki wprowadzania zmian to team IO (ten w Bułgarii) zawsze miał wszystkich głęboko w 4 literach, dlatego tak mało osób gra w imperię
Zapisane

Ważne jest by brać prawdę za autorytet, nie autorytet za prawdę
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!