Imperia Online Poland  
Czerwiec 16, 2024, 16:11:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: śmiech na sali  (Przeczytany 1216 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
pikinier
Porucznik
***

Karma: +3/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 193


Zobacz profil
« : Marzec 15, 2012, 17:04:55 »

Sytuacja wygląda tak: zakładam na pl16 swój sojusz. Prężnie się on rozwija,przyjmuje nowych graczy. Zauważyłem,że jeden z nich jest nieaktywny i tym samym nie stosuje się do zasad o których go poinformowałem(w tym aktywność). Myśle-dobra zostawie go może zacznie grać. To jednak nie następuje. Po pewnym czasie w soju zaczyna brakować miejsc więc postanawiłem wyrzucić go a na jego miejsce dać silniejszego i aktywniejszego gracza. Pare dni po wyrzuceniu gracz ten "obudził sie" i zaczął mnie napastować. Najpierw zaczął uwaga!! zwrotu pieniędzy za czas na gre  Grin  Grin  Grin . Następnie zaczął spamować mi w profilu,wyzywać od chu.. i innych i grozić zniszczeniem soja w jakiś sposób. Wszystko oczywiście zgłosiłem i na wszelki wypadek postanowiłem napisać o tym w "zapytaj gracza". Jaką odpowiedź dostałem? Owy "gracz" który udzielił mi odpowiedzi napisał:
"Sprawdziliśmy to. Zachowałeś się bardzo "nieładnie" i nic dziwnego że gracz Wikimorski czuje się skrzywdzony. Musisz zacząć się zachowywać odpowiedzialnie i rozsądnie żeby w przyszłości nie mieć takich problemów." Krótko mówiąc śmiech na sali... Chciałbym wiedzieć która to osoba udzieliła mi jakże inteligentnej odpowiedzi  *hahaha*
Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marzec 15, 2012, 19:27:37 »

Ja udzieliłam takiej odpowiedzi. Ponieważ wg naszych informacji sprawa wcale nie wyglądała tak jak to teraz opisujesz.

A następnym razem jak zobaczę jakiekolwiek Twoje zgłoszenie to będę pozostawiać bez odpowiedzi. Poczekasz aż kto inny Ci odpowie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2012, 19:39:17 wysłane przez Lana » Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
pikinier
Porucznik
***

Karma: +3/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 193


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 15, 2012, 19:46:43 »

A jak według Ciebie wyglądała sprawa?
Zapisane
snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Marzec 15, 2012, 19:48:54 »

Na Twoje podstawowe pytanie została udzielona odpowiedź, nie ma sensu tu rozpisywania się jak wygląda sprawa bo to będzie tylko niepotrzebna polemika. Wątek zamykam
Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!