Imperia Online Poland  
Czerwiec 25, 2024, 07:59:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: szukam operatora wideł w stajni na blitz v5  (Przeczytany 1190 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« : Sierpień 12, 2011, 22:55:54 »

tak jak w temacie, mamy do oddania wolne miejsce w sojuszu na operatora wideł. szukamy gracza co by sobie z nami zagrał na blitz v5 na koncie gdzie jest całe możliwe premium na maxa do 2012 roku, na koncie jest jeszcze wolne skromne 5tyś kredek, profil szukanego gracza: farmer, z umiłowaniem do wąchania zapachów stajni z rozpoznaniem na rodzaj i pochodzenie wąchanej kupy. Wymagane zdolności manualne w zakresie obciągania sutków krowich w celu uzyskania zaprawy mlecznej do kawy na kaca, przerzucanie gnoju 10 wideł na minute, w razie ataku zdolność obronna w postaci topienia w gnojownicy i obrzucanie gów nem konieczna!! mało pijący nie więcej niż dwa litry bimbru na dobe. Jeśli ktoś spełnia te skromne wymagania to zapraszam do wspólnego zasiadywania w kółku gospodyń wiejskich pod nazwą Lisowczycy a my z naszej strony zapewnimy niezapomniane wrażenia z obcowania z naturą naszego skromnego sojuszu Lisowczycy i kupy też *freak* *freak* *freak*


a tak poważnie to mamy do oddania miejsce w kółku różańcowym parafi  kiszki stolcowej  Najświętrznej Matki Kredkowej  ze sporą ilościa diamentów i sporą ilością pkt ( 3,6bańki pkt) więc może ktoś chce z nami zagrać?

ps. wiem oficjalne przekazywanie kont jest zakazane ale ja proponuje miejsce w kółku różańcowym/ gospodyń wiejskich do wyboru   Tongue Tongue Tongue

ps.  proszę o zgłaszanie się tylko graczy z pojęciem o tej grze, najlepiej jak byłby to Morgliht, Ulv lub inna menda z teamu  IO  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

ps. żatrowałem, mogą być też inne mendy *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2011, 22:52:36 wysłane przez snakepozna » Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
touareg111
Porucznik
***

Karma: +19/-13
Offline Offline

Wiadomości: 103



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Sierpień 13, 2011, 13:42:01 »

aaaa myslalem ze to ja jestem pokrecony................ Grin Grin Grin
pisales do zakonu elzbietanek???podobno jedna z siostr ma zamiar odejsc .....zbuntowana niewierna chcac wstapic na zla droge moze zaczac od twojego konta.......na io  Grin Grin Grin widly ma juz niby opanowane, nie wiem tylko jak bedzie z tym ciagnieciem........................... *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Zapisane
snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Sierpień 15, 2011, 20:48:29 »

ej ludziska, nikt nie chce się potaplać w głębokim przydrożnym prywatnym szalecie miejskim? w pakiecie dajemy, widły, papier i słowo otuchy ( kostuchy) wraz z kontem co ma 3600000 pkt, tak, dobrze widzicie 3600000 pkt ( 3,6 bańki pkt przed denominacją to było 36 miliardów . *freak* *freak* *freak*

eh, jak tak dalej pójdzie to chyba zmienie planete *freak* *freak* *freak*
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2011, 20:50:11 wysłane przez snakepozna » Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
touareg111
Porucznik
***

Karma: +19/-13
Offline Offline

Wiadomości: 103



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Sierpień 17, 2011, 00:45:58 »

wal od razu w orbite-nie widzisz ze ttylko ja ciebie czytam??? *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Sierpień 17, 2011, 09:13:11 »

Nie tylko Ty  Grin
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
szczypior
Major
*****

Karma: +61/-19
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1051



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Sierpień 18, 2011, 20:15:50 »

Snejku tabletki Ci się skończyły??? *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Zapisane

snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Sierpień 18, 2011, 21:04:38 »

oj tam oj tam, tabletki, a miejsce stygnie bez właściciela   *freak* *freak* *freak*
Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!