Imperia Online Poland  
Czerwiec 25, 2024, 07:39:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowa era w V5  (Przeczytany 2351 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« : Czerwiec 07, 2011, 20:52:03 »

Witam,

Takie pytanie troszkę nie mój pomysł lecz zapodany przez inną osobę Wink wydał mi się ciekawy lecz zasady powinny być ustalone na samym początku. Zupełnie inny tryb gry każdy będzie mógł sobie spróbować swoich sił oraz nie będzie tak dużej rezygnazji z gry przez graczy. Będzie można nauczyć się wielu rzeczy i gra będzie bardziej przypominać miłą grę i typowo strategiczną. Będzie można się wykazać planowaniem i właściwym zarządzaniem zasobów. troszkę nudą do czasu odpalenia walki o dominacje ale za to stwarza pokaźną zabawę jak wytrwamy do tego czasu.

MOja propozycja
Zasady:
- nie atakujemy graczy aktywnych tylko skarbonki do końca ery
- wielkość sojuszu nie może przekraczać 40 członków
- skład sojuszu imperków nie więcej niż 12 osób
- wojsko szkolimy tylko do plądrowania swoich pobocznych prowincji
- można szpiegować innych

ps. śmiejcie się lub nie lecz ja widzę w tym inną zupełnie zabawę i możliwość sprawdzenia się w zupełnie innej strony dla kogoś kto nie ma czasu na to aby wejść kilka razy dziennie stwarza możliwość gry i uczestnictwa w zabawie Tongue. A nie tylko elita  Tongue


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2011, 20:57:52 wysłane przez czuban » Zapisane
snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 07, 2011, 21:23:06 »

Świetny pomysł ale... no właśnie ale, już jest taka gra, nazywa się Farmville  *freak* *freak* *freak*

ps. masz plusa za pomysł  Wink
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2011, 21:24:49 wysłane przez snakepozna » Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
fikimiki
Sierżant
**

Karma: +23/-11
Offline Offline

Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 07, 2011, 21:24:37 »

Mozna takie cos przemyslec przy 2 dominujacych na danym swiecie sojuszach. robimy wojo, eko i walczymy o dominacje na koncu Smiley  
Przerabialem to w indywidualnej wersji gry na PL5 z Suzakiem najwieksza bitwe odbylismy kilka godzin przed zniknieciem swiata Smiley - nie wiem czy na swiatach pl byla wieksza Smiley
Zapisane
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 07, 2011, 22:15:00 »

Świetny pomysł ale... no właśnie ale, już jest taka gra, nazywa się Farmville  *freak* *freak* *freak*

ps. masz plusa za pomysł  Wink

A nie znam ;)Nowa wersja to coś innego tu nie jest istotny gracz indywidualny lecz zgranie sojuszu i właściwy podział. Dominacja sojuszu to coś nowego gdzie decyduje przygotowanie całego sojuszu nie jednej jednostki. A rozlew krwi jest też możliwy tylko w innej skali znacznie większej
Zapisane
fikimiki
Sierżant
**

Karma: +23/-11
Offline Offline

Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 07, 2011, 22:16:59 »

Czuban - odpowiedz co sadzisz o tym na pl9?
Zapisane
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 07, 2011, 22:52:58 »

Czuban - odpowiedz co sadzisz o tym na pl9?

dobry pomysł lecz za późno
Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 08, 2011, 08:32:31 »

Na pl9 wcale nie jest za późno. Od początku ery to raczej nie ma większej racji bytu. Zawsze jest sporo nowych graczy którzy muszą się nauczyć i poznać co i jak.
Akurat połowa ery to doskonały czas na  zmianę kierunku działań z jednostkowego na zespołowy. Ludzie mają pewne doświadczenie, maja zbudowane elitarne wojsko. Jest z czego budować armie sojuszu.

Ale najprawdopodobniej na światach PL gracze jeszcze długo nie zrozumieją o co chodzi w wersji V5 a czy co zrozumieją wygrają erę.
Co komu przyjdzie z ogromnego indywidualnego wojska jeżeli nie będzie armii na które mogą zapolować?
Polatają z paleniem raz na tydzień, poburzą twierdze, poniszczą kolonie i co dalej? Wojsko trzeba utrzymać a to oznacza mniejsze wpływy do sojuszowej kasy i mniejsze szanse na szybka rozbudowę zamków i wygrania przez dominację.

Pl9 jest akurat na odpowiednim etapie żeby zacząć działać zespołowo a pod koniec urządzić wielka masakrę   >Grin
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 08, 2011, 16:01:42 »

To jedna istotne pytanie jeśli nie jest to za późno co mają zrobić osoby które zainwestowały w wojsko i koszt jest równy bądź większy od przychodu ?. Atakując innych armia zarabia na siebie
Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 08, 2011, 19:22:50 »

A czy żeby atakować puste twierdze potrzeba aż tak wielkich armii?
Czy jak na atak na pusta twierdzę pójdzie 200K elitarnego wojska to przyniesie więcej niż kilka tysięcy lekkiego o tej samej pojemności?

I czy warto otrzymywać wielka armie tylko do latania po pustych twierdzach i skarbonkach?
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 08, 2011, 19:27:14 »

A czy żeby atakować puste twierdze potrzeba aż tak wielkich armii?
Czy jak na atak na pusta twierdzę pójdzie 200K elitarnego wojska to przyniesie więcej niż kilka tysięcy lekkiego o tej samej pojemności?

I czy warto otrzymywać wielka armie tylko do latania po pustych twierdzach i skarbonkach?

Chyba nie zrozumiałaś mojego pytanie, osoby już mają armie po 200 i więcej elity. Mają teraz ją rozwiązać ?
Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 08, 2011, 19:43:33 »

Czuban, ja dobrze zrozumiałam ale Ty chyba nie zrozumiałeś mnie. Mówimy o grze zespołowej i armiach sojuszu a nie o samotnych kowbojach jacy świeciły triumfy w wersjach V4.

To że ktoś zrobi 300 lub 500K elity nic mu nie da jak nie będzie miał wrogiej armii która może złapać i rozbić.

Ew. będzie mógł  chodzić tym wojskiem na skarbonki  Tongue
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 08, 2011, 20:08:13 »


Ew. będzie mógł  chodzić tym wojskiem na skarbonki  Tongue

Albo atakować biedne duszyczki, które ledwo się mieszczą w zasięgu x5  *hihi*
To taki joke  teraz na topie *freak*
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 08, 2011, 20:58:35 »

Nie potrafimy dojść do porozumienia  Tongue ty ogrze zespołowej mówisz i chyba tylko na niej się skupiasz a ja również o niej lecz z małym "ale" iż twój pomył teraz nie przejdzie  bo mają armii na robione i nie po to ją robili aby z niej teraz nie korzystać. A chodzi się tam gdzie można i po te czasem grosiki Smiley

A co do armii sojuszu to pewnie będzie jakaś jaka to się pewnie przekonamy za kilka miesięcy temat w tej kwesti jest wyczerpany ja jestem zdania iż jeśli kiedykolwiek miał by wejść w życie to tylko w raz ze startem nowego świata a w połowie to nie. NIkt na to nie pójdzie ..
Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Czerwiec 09, 2011, 08:31:53 »

Rozumiem  że temat wyczerpany.
Tylko chciałam dodać że pl9 to tez nowy świat. A jednak nawyki z V4 są bardzo silnie zakorzenione Tongue 


Życzę powodzenia na tym i na każdym innych świecie wszystkim indywidualistom  *hahaha*
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Czerwiec 09, 2011, 20:42:37 »

Rozumiem  że temat wyczerpany.
Tylko chciałam dodać że pl9 to tez nowy świat. A jednak nawyki z V4 są bardzo silnie zakorzenione Tongue 


Życzę powodzenia na tym i na każdym innych świecie wszystkim indywidualistom  *hahaha*

temat jest zamknięty jeśli chodzi o kwestię wprowadzenia tego na pl9 a na innych światach to jest to otwarte o ile uda się to ustalić Smiley
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!