Imperia Online Poland  
Czerwiec 05, 2024, 03:42:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pomoc w walce Polakom  (Przeczytany 11515 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MarDeb
Kapitan
****

Karma: +93/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 360



Zobacz profil WWW
« : Grudzień 06, 2010, 00:49:05 »

Jako, że mój sojusz został zaatakowny przez przeważające siły wroga i zabawa w uciekanie z armią trochę mnie już nudzi to może znalazłby się jakiś chętny do rozbicia armii graczy z sojuszu Vendetta. Z tego co się zorientowałem, to nie grają tam Polacy. Odpada więc moralnie dwuznaczne bicie swoich. A wracjaąc do waszego wsparcia to zbyt duże armie mają jeszcze dla nas:
bana
angelnegro
jorgetausa
kenbolson

Reszcie armie zniszczyliśmy kombinując bitwy w polu kaskadowo.
Dzięki za ewentualną pomoc. Gdyby ktoś ich armię złapał to proszę dać znać. Nawet bez raportu. Będziemy wiedzieli kogo dalej męczyć.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2010, 18:01:35 wysłane przez MarDeb » Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudzień 18, 2010, 09:35:58 »

FOREST już pomógł  Grin  Zmienił w nocy sojusz i mocno mnie zbił . Nie wiedziałem , że będzie grał tak podstępnie. Mieliśmy traktat z Banitami więc nie mógł mnie atakować no ale jak zmienił sojusz to już mógł. Szkoda, że tak postąpił bo miałem o nim trochę inne zdanie no ale to tylko gra i wolno mu  Grin
Jak się zgodzi to wkleję raporcik bo walka medalowa  Wink
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2010, 09:39:12 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Star Blade
Generał
*******

Karma: +552/-99
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2728


Master of Disaster :P


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Grudzień 18, 2010, 10:40:18 »

 Shocked

I to nie kto inny jak Forest mówił o pomocy Polakom... *xxx*

Po awanturze na forum Forest i Banici zmienili z nami Federacje na neutralny... to już był jasny sygnał dla mnie ze Forest nie ma zamiaru Rodaków oszczędzać. Napisałem wprost, ze jeśli zobaczę jakikolwiek atak Banitów na Recluce to dla mnie to będzie jak osobista deklaracja wojny... Cool

A sporo osób wie co to oznacza iść na wojnę ze mną (jak nie to może się dowiedzieć) Grin Nie mówię o wojnie w grze - bo to jest rzecz osobna - mam na myśli wojnę osobistą. I mówię to bez żadnej pychy - jak trzeba to się Foresta po prostu zneutralizuje. *hmm*

Ponieważ jednak gra w AmonRaa z którym mamy sojusz to na razie odpada, bo w Nowym Roku będzie wspólna akcja z AmonRaa. Tym niemniej niech to będzie ostrzeżenie dla Ciebie Artur i dla innych - osoby takie jak Forest zmieniają fronty jak tylko im to odpowiada. Następnym razem wiesz na kogo możesz liczyć Smiley

Podsumowując jak dla mnie to Forest pokazał się z jak najgorszej strony >Grin - teoretycznie do banitów nic nie mam - wolałbym mieć z nimi NAPa - którego po wyjściu Foresta zaproponowałem... ale propozycja odrzucona została.... nie mam ochoty angażować się w walkę z Polakami ale poważnie rozważam zniszczenie Banitów - bo wiecie... jak to mówią - przyjaciół trzymaj blisko ale najbliżej wrogów - a wróg, który udaje że jest przyjacielem a później nagle zmienia strony to najgorszy typ wroga.  >Grin

Edit:
Jak słusznie Ferroru zauważyła zaczęło się polskie piekiełko.  Sad Forest na pw pogroził mi po moim poście Grin Nie chce mi się rozpisywać - ponapinać muskuły ja też mogę Wink Grin Pierwszy ruch należał do Foresta - zobaczymy czyj będzie drugi ruch... Cool
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2010, 11:13:31 wysłane przez Star Blade » Zapisane


R4E2-> top1 mil; top3 net worth; 5 medals;
R5E3-> top35 mil; top4 net worth; 3 medals;
R4E3-> top4 mil; top4 net worth; 2 medals;
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Grudzień 18, 2010, 11:19:39 »

No właśnie POLSKIE PIEKIEŁKO... jesteśmy jedyną nacją na tym globie, która nie potrafi nic zrobić RAZEM. Jesteśmy na międzynarodowym świecie, gdzie mimo jakiś zatargów, niedomówień, kłóni itp powinniśmy się trzymać RAZEM, RAZEM grać, RAZEM niszczyć wroga, WSPÓŁPRACOWAĆ. A niektórzy wybierają zagrywki poniżej pasa... ŻAL...

Forest poraz kolejny pokazałeś brak klasy... Szkoda słów na Ciebie...
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
andrzej132
Sierżant
**

Karma: +11/-3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Grudzień 18, 2010, 11:54:36 »

Shocked

I to nie kto inny jak Forest mówił o pomocy Polakom... *xxx*

Po awanturze na forum Forest i Banici zmienili z nami Federacje na neutralny... to już był jasny sygnał dla mnie ze Forest nie ma zamiaru Rodaków oszczędzać. Napisałem wprost, ze jeśli zobaczę jakikolwiek atak Banitów na Recluce to dla mnie to będzie jak osobista deklaracja wojny... Cool

A sporo osób wie co to oznacza iść na wojnę ze mną (jak nie to może się dowiedzieć) Grin Nie mówię o wojnie w grze - bo to jest rzecz osobna - mam na myśli wojnę osobistą. I mówię to bez żadnej pychy - jak trzeba to się Foresta po prostu zneutralizuje. *hmm*

Ponieważ jednak gra w AmonRaa z którym mamy sojusz to na razie odpada, bo w Nowym Roku będzie wspólna akcja z AmonRaa. Tym niemniej niech to będzie ostrzeżenie dla Ciebie Artur i dla innych - osoby takie jak Forest zmieniają fronty jak tylko im to odpowiada. Następnym razem wiesz na kogo możesz liczyć Smiley

Podsumowując jak dla mnie to Forest pokazał się z jak najgorszej strony >Grin - teoretycznie do banitów nic nie mam - wolałbym mieć z nimi NAPa - którego po wyjściu Foresta zaproponowałem... ale propozycja odrzucona została.... nie mam ochoty angażować się w walkę z Polakami ale poważnie rozważam zniszczenie Banitów - bo wiecie... jak to mówią - przyjaciół trzymaj blisko ale najbliżej wrogów - a wróg, który udaje że jest przyjacielem a później nagle zmienia strony to najgorszy typ wroga.  >Grin
po pierwsze wyglada mi to na grozbe karalna to raz ewentualnie jak najbardziej pogwalcenie regulaminu forum i nie pisze tego po zlosci ale sami no moze nie ja ale inni byli karani za to banem wiec prosze o sprostowanie.Po drugie jak nie zauwazyles Star to Banici zmienili lidera a co Forest robi to jest juz jego sprawa wiec nas nie szufladkuj i nie strasz zniszczeniem Banitow bo nie masz do tego najmniejszego powodu .a jak juz sobie tak gadamy to tu moze zacytuje chyba najwazniejsza osobe i tez okazalo sie ze slowo jest niewiele warte.
....Więc tak... Było to bardzo nieprzyjemna sytuacja. Rozumiem, że jesteście zdenerwowani i to jest normalnie. Wszyscy z sojuszu Bulgaria poszli na urlop. Jest to z jednej strony nasza wina, dlatego że nie wiedzieliśmy, że w wersji 5 cały sojusz może pójść na urlop. Ci, którzy grają w wersji 4 wiedzą, że się tam tego nie zdarza. Już i w tej wersji będzie tak. Za to naprawdę przepraszamy. Jest to nasz błąd. To nie oznacza, że sojusz Bulgaria postąpił uczciwie, a nawet odwrotnie - było głupio tak postępować wobec innych graczy. Ale to jest ich decyzja. Administracja IO nie miała nic wspólnego z tym. Nikt się tego nie spodziewał.
Sojusz _Banici_ wygrają tę wojnę. Poproszę, żeby Lider sojuszu Banici napisał do mnie na pw swoją nazwę w grze i nazwę sojuszu, któremu chcą wypowiedzieć wojnę, żebyśmy sprawdzili czy ta opcja naprawdę nie działa, bo to tej pory nikt nie zgłaszał takiego problemu.

Zaznaczam gruba kreska Sojusz _Banici_ i co? jajko hehe tak jak mowilem wszystko sie kreci jak wam pasuje i tyle a prosci ludzie juz sie nie licza i jak narazie to tyle mam do powiedzenia jak komus cos nie pasuje to niech odrazu kasuje tego posta co by inni nie widzieli jak prawda w oczy kole.
P.S. i jeszcze jedno fajnie sie cisnie po kims kto nie moze odpisac bo ciagle za zle zachowanie dostaje bany ale to dziala tylko w jedna strone.Spychologia to nasze motto ... zgonic na tego co go nie ma bo tak jest najlatwiej ale przyznac sie do bledu to juz nikt nie potrafi,szkoda ze nie czytaliscie jego posta z przeprosinami bo kazdy jest czlowiekiem i ma gorzse dni i lepsze tym bardziej ze to BeTa *hahaha*
gdzie jest wasze ulubione flustracie ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2010, 12:13:25 wysłane przez andrzej132 » Zapisane
Star Blade
Generał
*******

Karma: +552/-99
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2728


Master of Disaster :P


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Grudzień 18, 2010, 12:14:20 »

po pierwsze wyglada mi to na grozbe karalna to raz ewentualnie jak najbardziej pogwalcenie regulaminu forum i nie pisze tego po zlosci ale sami no moze nie ja ale inni byli karani za to banem wiec prosze o sprostowanie.Po drugie jak nie zauwazyles Star to Banici zmienili lidera a co Forest robi to jest juz jego sprawa wiec nas nie szufladkuj i nie strasz zniszczeniem Banitow bo nie masz do tego najmniejszego powodu .a jak juz sobie tak gadamy to tu moze zacytuje chyba najwazniejsza osobe i tez okazalo sie ze slowo jest niewiele warte.
....Więc tak... Było to bardzo nieprzyjemna sytuacja. Rozumiem, że jesteście zdenerwowani i to jest normalnie. Wszyscy z sojuszu Bulgaria poszli na urlop. Jest to z jednej strony nasza wina, dlatego że nie wiedzieliśmy, że w wersji 5 cały sojusz może pójść na urlop. Ci, którzy grają w wersji 4 wiedzą, że się tam tego nie zdarza. Już i w tej wersji będzie tak. Za to naprawdę przepraszamy. Jest to nasz błąd. To nie oznacza, że sojusz Bulgaria postąpił uczciwie, a nawet odwrotnie - było głupio tak postępować wobec innych graczy. Ale to jest ich decyzja. Administracja IO nie miała nic wspólnego z tym. Nikt się tego nie spodziewał.
Sojusz _Banici_ wygrają tę wojnę. Poproszę, żeby Lider sojuszu Banici napisał do mnie na pw swoją nazwę w grze i nazwę sojuszu, któremu chcą wypowiedzieć wojnę, żebyśmy sprawdzili czy ta opcja naprawdę nie działa, bo to tej pory nikt nie zgłaszał takiego problemu.

Zaznaczam gruba kreska Sojusz _Banici_ i co? jajko hehe tak jak mowilem wszystko sie kreci jak wam pasuje i tyle a prosci ludzie juz sie nie licza i jak narazie to tyle mam do powiedzenia jak komus cos nie pasuje to niech odrazu kasuje tego posta co by inni nie widzieli jak prawda w oczy kole.

Andrzej - piszesz zupełnie od rzeczy. *pardon*
1. Groźby dotyczące Reala są karalne - groźby dotyczące gry są jak najbardziej dozwolone. Bo na tym m.in. ta gra polega Smiley (czytaj prężenie muskułów i walka Grin).
2. Co do wojny z Banitami - pamiętam posta Petyi w tej sprawie. Nie zmienia to faktu, że taka była decyzja programistów w Sofii - co to ma wspólnego z Polskim Teamem? *crazy* Tylko nie mów mi, że dla Ciebie to jedno i to samo :Smiley Jak nie widzisz różnicy to wiele tłumaczy czemu Forest się tak zachowuje jak się zachowuje... *xxx*
3. Mogę dać Ci setki przykładów "prostych" ludzi którym Modzi pomogli - bo mogli. Podkreślam słowo mogli. Zajrzyj do wielu działów forum nt. pytań, błędów itp.
4. To, że wy chowacie urazę do polskiego Teamu (nie uzasadnioną ale co mi tam - niech będzie, że jesteśmy wszystkiemu winni *crazy*) nie zmienia faktu, że w grze nikt z Was nie został zaatakowany przez Polaka. A tutaj Forest walnął Rodaka i to bez ceregieli.

Co zabawne w tej całej sprawie Undecided - nie kogoś z Teamu z Forum a zwykłego gracza... *WALL* I co? Odpowiedzialność zbiorowa? :Smiley

To trudno się dziwić, że ja też mam zamiar wyciągnąć odpowiedzialność zbiorą wobec Foresta. Stoicie za nim murem. Osobiście chwalebne *HI* - ale ogólnie to wstyd Wam być powinno... *black_eye* No cóż - ja mam zamiar w tym wypadku stanąć murem za Rodakiem, który notabene nie jest nawet ze mną w sojuszu... *SCRATCH*

Możesz oczywiście zwalać winę na Polski Team. *WALL* Możesz zwalać winę na kogo chcesz. *pardon* Ale fakt pozostaje faktem. Forest walnął Rodaka. A tego faktu nie zmienisz obojętnie co byś nie napisał. Cool

Odrzuciliście propozycję NAPa - drugiej ode mnie nie dostaniecie. Pamiętajcie, że to był Wasz wybór.  Cool
Zapisane


R4E2-> top1 mil; top3 net worth; 5 medals;
R5E3-> top35 mil; top4 net worth; 3 medals;
R4E3-> top4 mil; top4 net worth; 2 medals;
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Grudzień 18, 2010, 12:24:07 »

Star nie przesadzaj.  >Grin

tak się wkurzasz bo to Forest zaatakował a jak by chodziło o kogoś innego to nabralibyście wody w usta i cisza,
Tak samo jak było na alfie.
Członek Teamu IO - Bucek96 w nocy zjechał jednego z moich sojuszników, pomimo federacji, i co?
Wszyscy nabrali wody w usta. Nikogo nie obchodziło  że Polak zjechał Polaka.

Dlatego proszę, nie dorabiajcie do tego ideologii narodowościowej.

Nie usprawiedliwiam Foresta ale też nie uważam że to powód do nagonki ponieważ macie z nim na pieńku.

Macie do niego anse - to nie trzeba dużo gadać tylko działać  >Grin
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Star Blade
Generał
*******

Karma: +552/-99
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2728


Master of Disaster :P


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Grudzień 18, 2010, 12:31:07 »

Star nie przesadzaj.  >Grin

tak się wkurzasz bo to Forest zaatakował a jak by chodziło o kogoś innego to nabralibyście wody w usta i cisza,
Tak samo jak było na alfie.
Członek Teamu IO - Bucek96 w nocy zjechał jednego z moich sojuszników, pomimo federacji, i co?
Wszyscy nabrali wody w usta. Nikogo nie obchodziło  że Polak zjechał Polaka.

Dlatego proszę, nie dorabiajcie do tego ideologii narodowościowej.

Nie usprawiedliwiam Foresta ale też nie uważam że to powód do nagonki ponieważ macie z nim na pieńku.

Macie do niego anse - to nie trzeba dużo gadać tylko działać  >Grin

No to tylko potwierdzasz to co pisalem wczesniej. Smiley Skoro bucek zaatakował Polaka mimo federacji to tylko świadczy o tym, że Banici i Forest nie mają zamiar oszczędzać Polaków. To dziwie się czemu jeszcze macie z Banitami Federacje...  *pardon*

Jak widać nie tylko Forestowi ale także innym Banitom nie można ufać.... *black_eye*
Zapisane


R4E2-> top1 mil; top3 net worth; 5 medals;
R5E3-> top35 mil; top4 net worth; 3 medals;
R4E3-> top4 mil; top4 net worth; 2 medals;
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Grudzień 18, 2010, 12:36:50 »

po pierwsze wyglada mi to na grozbe karalna to raz ewentualnie jak najbardziej pogwalcenie regulaminu forum i nie pisze tego po zlosci ale sami no moze nie ja ale inni byli karani za to banem wiec prosze o sprostowanie.
Grozby dotyczace gry (zniszcze Ci wojsko itd), zycia wirtualnego (zabije ci rycerzyka itd) sa jak najbardziej dozwolone. Grozby dotyczace zycia prywatnego sa jak najbardziej karalne.

Zaznaczam gruba kreska Sojusz _Banici_ i co? jajko hehe tak jak mowilem wszystko sie kreci jak wam pasuje i tyle a prosci ludzie juz sie nie licza i jak narazie to tyle mam do powiedzenia jak komus cos nie pasuje to niech odrazu kasuje tego posta co by inni nie widzieli jak prawda w oczy kole.
Ja nie kasuje postow jak nie musze. Zacytowales wypowiedz Petya a cala sytuacje pamietam i z tego co widze otrzymaliscie w zwiazku z tym przeprosiny. Ludzie nie sa nieomylni sztuka jest to by robic ich jak najmniej, ponadto jest to nowa wersja gry, sporo rzeczy jeszcze jest tajemnica wiec bledy sie zdarzaja.

P.S. i jeszcze jedno fajnie sie cisnie po kims kto nie moze odpisac bo ciagle za zle zachowanie dostaje bany ale to dziala tylko w jedna strone.Spychologia to nasze motto ... zgonic na tego co go nie ma bo tak jest najlatwiej ale przyznac sie do bledu to juz nikt nie potrafi,szkoda ze nie czytaliscie jego posta z przeprosinami bo kazdy jest czlowiekiem i ma gorzse dni i lepsze tym bardziej ze to BeTa *hahaha*

Jesli ktos przeprasza to i stara sie nie popelniac znow tych samych bledow. Jesli chodzi o Foresta to pomimo ze przeprosil to wciaz robil to samo i zostal za to ukarany dozywotnim banem na forum.



Zapisane

Na emeryturze Wink
andrzej132
Sierżant
**

Karma: +11/-3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Grudzień 18, 2010, 12:41:40 »

myslalem ze to ja jestem zmeczony ale Ty chyba Star nie spales od tygodnia piszesz.......A sporo osób wie co to oznacza iść na wojnę ze mną (jak nie to może się dowiedzieć)  Nie mówię o wojnie w grze - bo to jest rzecz osobna - mam na myśli wojnę osobistą. I mówię to bez żadnej pychy - jak trzeba to się Foresta po prostu zneutralizuje. Gdzie tu mowa o grozbie w grze jezeli sam piszesz ze nie o gre chodzi.Lidera mam w soju od tygodnia i nie widzialem zadnego napa chyba ze to bylo wczesniej.Forest zerwal federacje 3 dni temu na neutralny a ja nic pozniej nie widzialem.odnosnie Twojego punktu 2 jezeli ktos sie czegos podejmuje i obiecuje ze tak bedzie tym bardziej z waszej strony to traktuje to powaznie a niestety okazalo sie inaczej a wystarczylo napisac zrobimy co sie da zeby to zalatwic jak nalezy,niestety ani nie zostalo zalatwione jak nalezy a tym bardziej bez zadnych zwrotow gdzie bylo jasno wiadomo ze to byl blad w grze a zauwazone bledy beda naprawiane plus rekompensata za wykrycie bledu(plus obietnica) ktora okazala sie warta ehh.Wiem ze regulki na tlumaczenie sie to macie wykute na pamiec taka wasza rola ale to nie o to tu chyba chodzi.
P.S. Amen ok zanim to wyslalem nadukaliscie 3 nowe wiec robie ps ,gdzie tu jest napisane ze mu wojsko pojedzie zabije rycerzyka itd?
Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Grudzień 18, 2010, 12:43:54 »

Stram ja pisałam o alfie a Ty o becie.  Na alfie bucek nie był w Banitach.
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Grudzień 18, 2010, 12:44:27 »

P.S. Amen ok zanim to wyslalem nadukaliscie 3 nowe wiec robie ps ,gdzie tu jest napisane ze mu wojsko pojedzie zabije rycerzyka itd?
To przyklad  *xxx* Grozby dotyczace gry nie sa karane o ile nie sa wulgarne, niekulturalne.
Zapisane

Na emeryturze Wink
andrzej132
Sierżant
**

Karma: +11/-3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Grudzień 18, 2010, 12:55:04 »

debila ze mnie robisz czy co? napisalem Ci chyba wyraznie i czytales to sam jak Star napisal ze nie chodzi tu o gre wiec o czym my rozmawiamy ? ile masz lat 5? czy 29 wiec wez sie zachowuj jak dorosly czlowiek bo juz mi nerwy puszczaja i zaraz bedziesz mial powod do skasowania posta i zamkniecia tego wszystkiego zeby inni nie zobaczyli co wy wyczyniacie a nie tylko wiecznie nasza wina.Jeszcze raz mam ci pokazac jak krowa na miedzy wiec ostatni raz cytuje .......Nie mówię o wojnie w grze - bo to jest rzecz osobna - mam na myśli wojnę osobistą......... i nie wyjezdzaj mi tu z rycerzykami itd i ze to przyklad jakis czy cos .
Zapisane
Star Blade
Generał
*******

Karma: +552/-99
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2728


Master of Disaster :P


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Grudzień 18, 2010, 13:00:06 »

myslalem ze to ja jestem zmeczony ale Ty chyba Star nie spales od tygodnia piszesz.......A sporo osób wie co to oznacza iść na wojnę ze mną (jak nie to może się dowiedzieć)  Nie mówię o wojnie w grze - bo to jest rzecz osobna - mam na myśli wojnę osobistą. I mówię to bez żadnej pychy - jak trzeba to się Foresta po prostu zneutralizuje. Gdzie tu mowa o grozbie w grze jezeli sam piszesz ze nie o gre chodzi.Lidera mam w soju od tygodnia i nie widzialem zadnego napa chyba ze to bylo wczesniej.Forest zerwal federacje 3 dni temu na neutralny a ja nic pozniej nie widzialem.odnosnie Twojego punktu 2 jezeli ktos sie czegos podejmuje i obiecuje ze tak bedzie tym bardziej z waszej strony to traktuje to powaznie a niestety okazalo sie inaczej a wystarczylo napisac zrobimy co sie da zeby to zalatwic jak nalezy,niestety ani nie zostalo zalatwione jak nalezy a tym bardziej bez zadnych zwrotow gdzie bylo jasno wiadomo ze to byl blad w grze a zauwazone bledy beda naprawiane plus rekompensata za wykrycie bledu(plus obietnica) ktora okazala sie warta ehh.Wiem ze regulki na tlumaczenie sie to macie wykute na pamiec taka wasza rola ale to nie o to tu chyba chodzi.
P.S. Amen ok zanim to wyslalem nadukaliscie 3 nowe wiec robie ps ,gdzie tu jest napisane ze mu wojsko pojedzie zabije rycerzyka itd?

Andrzej. Ja jestem bardzo słowny - tzn. nie zdażyło mi się jeszcze skłamać na forum IO. Oto Ty jak dziś o 3 nad ranem czasu PL odrzuciłeś moją propozycję NAPa:
[IMG=http://img252.imageshack.us/img252/4426/baniciodrzucenienapa.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

Tylko proszę się tego nie wypieraj... Cool

Co do gróźb - jakieś 3 lata temu był taki jeden gracz na polskim Forum (nie chcę mówić nicka) który złamał zasady gry by pokazać, że opłaca się to robić bo kara bana jest nieadekwatna do winy... obiecałem mu to samo - osobistą wojnę - specjalnie dla niego zacząłem grać na PL1- założyłem konto z opóźnieniem i grałem by nie skończył ery jako wygrany  - a jaki był koniec starcia między nami to sobie możesz poszukać na forum Cool
A był to gracz (i wciąż jest) który był bardzo dobrym graczem - powszechnie uznawanym za jednego z najlepszych... Smiley

Teraz nawet chętnie zagrałbym z nim w sojuszu ale to już inna sprawa Wink Grin

Tak więc nie jest to wojna w Realu - daleko mi do tego aby mieszać Real do IO. Smiley

A co do sprawy z wojną. Macie pecha. Byliście pierwsi i oni zrobili coś czego już zrobić nie można - tzn. nie można już pójść na urlop ponad 50% wartości pkt sojuszu na wojnie. Niestety to Beta i nie wprowadzili tego wcześniej. Wiem, że z Waszej perspektywy to niewielkie pocieszenie ale tak zdecydowali programiści.  *pardon*

Ze swojej strony dodam, że sam się dowiadywałem w tej sprawie ale nic nie wskórałem. Niestety. Taka polityka IO.

Ale w sumie to nieważne już - i tak generalnie zwalicie winę na kogo chcecie. Mi to już w sumie obojętnie. *pardon*

Stram ja pisałam o alfie a Ty o becie.  Na alfie bucek nie był w Banitach.

Na alphie ustawiało się walki aby sprawdzić działanie różnych modułów. Na Blitzie razem z programistami wiele walk tak ustawiliśmy. Ale nieważne. Jeśli sprawa dotyczy Alphy a nie Bety to jak dla mnie inna sprawa - liczy się Beta. Bo liczy się to co jest tutaj i teraz... *HI*
Zapisane


R4E2-> top1 mil; top3 net worth; 5 medals;
R5E3-> top35 mil; top4 net worth; 3 medals;
R4E3-> top4 mil; top4 net worth; 2 medals;
andrzej132
Sierżant
**

Karma: +11/-3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Grudzień 18, 2010, 13:20:54 »

co do napa bardzo mozliwe bo jak wrucilem z pracy i zobaczylem jak mi komp swieci od wiadomosci to skasowalem wsio jak leci bez patrzenia co tam bylo ,moze moja wina moze zmeczenie materialu w postaci mnie po 6 nocach w pracy nie wazne,nie o tym tu teraz mowa ,sprawa wojny tez juz jest zalatwiona wiec nie ma co drazyc tematu.po prostu jak wy z cytatami wczesniejszymi to ja tez przytoczylem pare spraw niby jasnych a jednak nie.Mi chodzi caly czas o te grozby i zachowanie na forum bo chyba dziala to w obie strony wiec chyba nalezalo by to jakos sprostowac a nie jak zwykle odwijanie kota ogonem o wojnie o Twoich podbojach na pl1 bo mi to wisi kalafiorem tak prawde mowiac.
P.S. nie rozumie takich flustratow chyba zaczyna posmiardywac malutkim offtopem z powodu waszych szalenstw z innych swiatow i rewolucji pazdziernikowych tym bardziej obietnic z umilania zycia w grze.gubicie sie po kolei w tym co piszecie i jeszcze raz pytam jezeli mowisz nie o wojnie w grze wiec o jakiej? jakies umcia umcia ganianie w pidzamie? Flustrat ,chyba to bedzie moje ulubione slowo z slownika forum IO.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2010, 13:29:15 wysłane przez andrzej132 » Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!