Imperia Online International
April 17, 2024, 07:27:57 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Отворен е првиот свет!!!  (Read 1490 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3658


« on: September 24, 2013, 15:50:03 PM »

Добредојдовте во Империја Онлајн - Големите луѓе!

Гордо Ви посакуваме добредојде во новата реалност на Империја Онлајн и ги отвораме вратите кон непознати, неосвоени територии. Станете еден од Големите луѓе, контролирајте ги своите дејствија преку мултифункционална глобална мапа, откријте ги новите објекти - воена и трговска станица, заработете повеќе злато преку трговија помеѓу Вашите поседи, уредете го изгледот на своето село и неговите градби по сопствена желба, развивајте ја економијата и воената стратегија преку новите градби и истражувања, гледајте битки во 3D.

Ние ѝ остануваме верни на нашата мисија: Со неуморна потрага по совршенство, ние создаваме светови во кои луѓето повторно се откриваат себе си!


Во бета светот на Империја Онлајн - Големите луѓе можете да се регистрирате преку копчето 'Регистрирај се сега' на почетната страница.


                                              
« Last Edit: September 24, 2013, 15:57:55 PM by Angela » Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!