Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 08:28:59 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: da li cu dobiti odgovor??  (Posjeta: 1129 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
grobar
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« na: Prosinac 19, 2013, 05:27:19 »

Molim lepo da mi se kaze ko mi je nocas upao na racun i raspustio sve kate cro/srb5 nik Misa_Tumbas  Angry Angry Angry Angry *freak* *freak* *freak* *freak* *black_eye* *black_eye* *black_eye*
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #1 na: Prosinac 19, 2013, 05:33:08 »

Kume nisi ni prvi ni zadnji, u tim svijetovima samo pitanje vremena kad buš ostal bez računa. Nedaj šifre ni čuvare ako dobro ne poznaš igrača i to je nekad upitno.
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
grobar
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« Odgovor #2 na: Prosinac 19, 2013, 05:37:49 »

preko sifre su mi usli na racun a glavni osumljiceni su otacmakarije i njegovi puleni jer mi drugacije nista ne mogu mucenici potr6rsise po 200e na dije i ne mogu mi prismrdeti  raspustili mi nocas 180k kata sad sam samo jaci Grin imam 260 samo par sati kasnije a njima kad budem uhvatio vojsku ima 3 ere da se oporavljaju Grin Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 19, 2013, 06:24:32 »

Molim lepo da mi se kaze ko mi je nocas upao na racun i raspustio sve kate cro/srb5 nik Misa_Tumbas  Angry Angry Angry Angry *freak* *freak* *freak* *freak* *black_eye* *black_eye* *black_eye*


Javi se Tigru u privatne poruke sa korisničkim imenom i svijetom koji igraš.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!