Imperia Online Croatia
Lipanj 15, 2024, 11:35:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ubili gadafia....eto zadnjeg prikaza društva u kojem živimo  (Posjeta: 4154 puta)
0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #15 na: Listopad 22, 2011, 08:17:58 »

o majku vam.....
VAMA je zemlja u rasulu, a vi pričate o nekome bradonji koji nije vrijedan spomena?Huh?Huh?

ODLIČNO!!!  MI HRVATIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #16 na: Listopad 23, 2011, 06:01:19 »

o majku vam.....
VAMA je zemlja u rasulu, a vi pričate o nekome bradonji koji nije vrijedan spomena?Huh?Huh?

ODLIČNO!!!  MI HRVATIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!

napokon cekam vec par dana da neko ovo napise....Ko ce ko nego moj MRkvica bravo caree jos jednom !!

kakav gadafi ko je on nama i kaj je nama ta libija nista vise nista manje:::
Evidentirano

_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #17 na: Listopad 23, 2011, 01:39:05 »

o majku vam.....
VAMA je zemlja u rasulu, a vi pričate o nekome bradonji koji nije vrijedan spomena?Huh?Huh?

ODLIČNO!!!  MI HRVATIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!

slažem se...ali drago mi je vidjeti da još postoje ljudi koje dira nepravda nanesena nekom drugom a ne samo ona koja se tiče njih samih...takvi unose boje u ovaj "crno-bijeli" svijet    Smiley
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
revizor
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #18 na: Listopad 23, 2011, 02:31:24 »

ništa gadafi ne znači nama,ali najlakše je tako,a ne kužite da zbog toga ni u svojoj kući ne znamo pospremiti....sve to ima svoje....samo problem je u kratkovidnosti....
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #19 na: Listopad 23, 2011, 02:36:40 »

ništa gadafi ne znači nama,ali najlakše je tako,a ne kužite da zbog toga ni u svojoj kući ne znamo pospremiti....sve to ima svoje....samo problem je u kratkovidnosti....

Ispada da gledaš ono kaj ti želiš... a nisi se sjetio da je dobar dio hrvata zbog Gadafija radio u Libiji? Na stotine njih je imalo dobro plačeni posao zahvaljujuči vezi Mesić - Gadafi.
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #20 na: Listopad 23, 2011, 03:34:56 »

jos samo da neko ubije i mesica i onda smo mirni,nece vise nasi morat ic radit u libiju Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #21 na: Listopad 23, 2011, 09:09:50 »

jos samo da neko ubije i mesica i onda smo mirni,nece vise nasi morat ic radit u libiju Grin Grin Grin Grin

Kao da ovdje imaju posla? HAHAHHAH  iz vlastitog iskustva ti kažem da je troduplo veča plača bila u libiji negou Hrvatskoj. Zbog Mesića su neki ( njih nekoliko tisuča ) imali prihod preko 10 tisuča kuna i više!
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #22 na: Listopad 25, 2011, 12:02:46 »

Evidentirano

hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #23 na: Listopad 25, 2011, 01:24:53 »

Zanimljiva tema koja neme žive veze sa IO, pa smo svi apriori bun-ani :-)))
Proxy, pusti nek se ekipa raspravlja offtopic ili ako je sam topic offtopic. :-)
Po mojim saznanjima iz visokog školstva i slobodnog informiranja, lIbija je bila jedina zemlja gdje novac sam po sebi nije imao taj smisao, praktički nije postojao. (ikako je Dinar :-) )
Potpisujem sve gore navedeno o besplatno svemu i mizeriji o cijenama i "diktartoru". Da ne ponavljam.
Libija je bazirana na dva nomadska plemena zaračena doživotno i držala je taj balans pod "vođom".
Malo poznato?
Takav sustav je bio na dobrobit samog naroda koji je bio "poslušan", ostali su imali goli otok,..
Opet poznato.
Sada su se IZBORILI za parlamentarnu (američku kolonističku) demoraciju kao i parafrazirani subjekt ovdje - MI.
Neka uživaju u blagodatima "slobode" koja će imati komentare kao na našem stoljetnom ognjištu,....
Nisam redikalni lijevičar, marxist ili nedo bog komunist,... ali ako široke mase (ovce) ne shvaćaju kamo ide proces "globalizacije" - u savez svih unija pod vodstvom "elite" - čitaj imaju pare i moč, onda je tema offtopic. Postoji granica zasičenja "kapitalizma" gdje ne da nema novca, kredita, nekretnina, nego nema na kugli zemaljskoj više naplativog reusursa za "kamate" ili ameri kažu "interes".
Tada se balon "kapitalizma" ili ti kamatarenja bez rezerviranih sredstava raspada i nastaje nova era,.. a to je blizo , prema svim parametrima pokazateljima u zadnje vrijeme,...
ima tu materijala za pogledati, pročitati i shvatiti,.. Počevši od "zeitgeist",...
Zaključno , svi plaču i kukaju za Jugom i tim prosječnim blagodatima i stabilnosti na teret "države", a sada se bahate sa extremnim "povlasticama" a žive na vlastitoj budučnosti i budučnosti svoje djece u dužničkom robstvu "NJIMA". Ali sada je super, a tko će i čime TO platiti?

Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #24 na: Listopad 25, 2011, 10:01:08 »

 Grin  Pustite te anonimuse i nebitne po nas stvari na miru, bolje se vratimo u stvarnost...

Savršenih djevojaka ima na svakom ćošku,,reče bog i stvori zemlju okruglu....
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!