Imperia Online Croatia
Lipanj 03, 2024, 09:09:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: koja je vaša odgovornost?  (Posjeta: 3763 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #30 na: Ožujak 27, 2011, 08:51:37 »

ajd mi odgovori na ovo pitanje pitanje je vec pistavljeno ali izgleda da ne citas s razumjevanjem u pitanju ces mozda i naci odgovor....Ako vama savez od 21 igraca objavi rat a u tom savezu je samo 1 igrac na odmoru i kad je rat postao aktivan oni vas napadnu koji put i vode s vrlo malom razlikom i  zatim njih 20 koji nisu na odmoru izadju iz saveza a ovaj 1 na odmoru ostane u savezu znaci vi vise njih ne  mozete stici a po vasoj logici oni nisu predali rat zato sta nakon objave rata oni nisu aktivirali tolko odmora da ih bude vise od 50% nego su izasli iz saveza...ako smatras da ovo nije predaja rato onda se po mojem misljenju imas pravo zalit ?makar mislim da si sada i sam shvatio da nisi upravu...
ugl vi ako ne zelite predati rat ne smije vas biti vise od 50% na odmoru ne koji nacin to nije bitno samo je bitno da vas nije vise od 50% a di pise da ovaj vas ne smije izac iz saveza kao sto vidis vi ste znali da ste blizu da prijedete 50% i ako neko izadje iz saveza da ce te prijeci tih 50% i automatski predati rat...
« Zadnja izmjena: Ožujak 27, 2011, 08:56:03 od vjeko5 » Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
UTVRDA
Gost
« Odgovor #31 na: Ožujak 27, 2011, 09:06:38 »

Poduči ih ratovanju

 Cheesy Cheesy Cheesy.sve si napisao nemam potrebe intervenirati.....e igore245, vec te cijela imperija pozna   Grin
« Zadnja izmjena: Ožujak 27, 2011, 09:19:49 od Proxy » Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #32 na: Ožujak 27, 2011, 09:14:36 »

Malo ste skrenuli s teme. Mislim da je sve rečeno.
Ako imate reći nešto vezano uz temu, izvolite, ako mislite pisati tko više voli desnu a tko lijevu ruku, zadržite to za sebe. Smiley
Evidentirano

escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #33 na: Ožujak 27, 2011, 09:26:06 »

ajd vjeko da ti ja objasnim. ti kažeš da ti savez napravi razliku i svi pobjegnu osim jednog. samo da ti napomenem ovdje se piše o v5 svijetu. tako da se dogodi ovaj tvoj slučaj, svi igrači koji su izašli gube sve svoje povlastice koje su imali kao višemjesečni članovi ili časnici tog saveza i nisam siguran , ali mislim da nema ni prihoda onda za njih. taj ti dio piše točno u kako igrati. a ovdje je problem što smo mi te ratove vodili, prvi 82000- 22000 a drugi 18000- 3000. i sad su uz sve ti savezi i dobili ratnu odštetu jer smo mi kao izgubili. ali da se ja više ne objašnjavam s tobom jel za to nema potrebe, nekako mislim da te se ova tema ne tiče, a i siguran sam da nemaš pojma šta se desilo točno niti imaš išta pametno napisati o tome. sudeći naravno po ovome što si već napisao. zato bih te lijepo zamolio kao i igora da odete pametovati negdje drugdje. hvala i pozdrav obojici
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #34 na: Ožujak 28, 2011, 03:29:15 »

evo rekao bi svoje misljenje u vezi ovog......
1. nigdje nepise da moras trosit novac to je sve ako hoces prema tome to sto ti trosis pare njih zaboli uvo.... o tomen netreba pricat KRAJ PRIČE
2. na forumu je otvoreno mali milion tema kako u v5 nevalja ovo nevalja ono pa i malo dijete bi nakon toga shvatio da v5 verzija je izbacena realno tek na cca 60% od onog sto ona treba bit i da je totalno izvan ravnoteze i da je prepuna svakojakih bugova i izdana je samo da igraci igraci koji su poceli masovno odlazit (razlog se zna zasto ali admini ga normalno nece potvrdit) i eto vama je data prakticki beta verzija a vi rokate novce na kredite.... razmislite ko je tu lud!!!! naravno da nisu oni....
3. savjet ako vec morate igrat onda ukljucite v4 verziju i igrajte bar znate di sta kako a ovu v5 pustite neka se bugari zivciraju i bacaju pare dok ju sloze da bude kako bog zapovijeda onda krenite igrat i vi.....



LJUDI U OVAKVIM POSLOVIMA SE VISE NOVACA I VREMENA IZDVAJA DA SE OSMISLILA PRAVILA I ZAKONI TAKO DA NEMA NACINA DA IH NEKO MOZE TUZIT, NEGO NA SAMU IGRU TAKO DA ZABORAVITE SUĐENJA I TUZBE
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
UTVRDA
Gost
« Odgovor #35 na: Ožujak 28, 2011, 06:19:06 »

ma od tuzbe nece biti nista i nigdje jer pojedinac kao takav nece ici trositi svoje pare da bi nesto ostvario( svoja prava za igru moš misliti koliko je to vazno u zivotu)

masovnim udruzenim tuzbama bi se nesto i postiglo ali iziskuje puno vremena i zivaca ( to raditi za igru je totalno glupo)

ono sto vise ima negativnog utjecaja kada se igraci naljute ( a po ovome sto citam i vidim ima ih podosta) ide se na javno iskazivanje nepravilnosti pomocu medija( barem sada moze svatko preko interneta iznijeti svoje a da mu imperija staf nemoze zacepiti gubicu)

tako da tvoj savjet bosanac stoji i te kako..........ali v4 nebi vise igrao ni za zivu glavu koliko je monotona kao igra  Grin ( to je moj stav a ne stav vecine)

a i sta reci vise od onoga sto sam pokazao....osnivac mladi politicar....hahahaha,  Lips Sealed e al ih ima svugdje
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #36 na: Ožujak 29, 2011, 03:52:15 »

ma, odlučio sam se više ne živcirati, u cro2 je ključ u bravu do daljnjega, a u r82 pošto su cehovi i premium uključeni mjesecima onda ću još tu obitavati Grin i naravno tražiti pojašnjenja za svaku sitnicu od moderatora, fala bogu nejasnoća, nedorečenosti, gluposti, idiotizma i tako dalje u ovoj verziji koliko te srce želi Smiley tako da će naši dragi moderatori zaraditi svaku lipu i kredit koji sam ostavio ovdje Grin vampir će biti goli k za mene Grin Grin Grin
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #37 na: Ožujak 29, 2011, 02:13:22 »

beta ili ne verzija uvjek je sve isto ovce plačaju a bugari se slade koliko izmjena koliko promjena pravile usred ere je bilo i biče da te iko išta pita sve rade kako im volja poštenoj igri ovdje nikada nije bilo mjesta sad ovisi o tebi nama samima koliko smo glupi ili pametni ili jednostavno navučeno ovisni i koliko dugo čemo biti u ovome po meni i era je previše al eto 3 eru guram koliko sam pametan
« Zadnja izmjena: Ožujak 29, 2011, 02:16:30 od _gandalf » Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #38 na: Ožujak 29, 2011, 04:51:56 »

beta ili ne verzija uvjek je sve isto ovce plačaju a bugari se slade koliko izmjena koliko promjena pravile usred ere je bilo i biče da te iko išta pita sve rade kako im volja poštenoj igri ovdje nikada nije bilo mjesta sad ovisi o tebi nama samima koliko smo glupi ili pametni ili jednostavno navučeno ovisni i koliko dugo čemo biti u ovome po meni i era je previše al eto 3 eru guram koliko sam pametan

nisi jedini....... Grin

mislim da se to naziva mazohizam   Cheesy
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #39 na: Travanj 03, 2011, 07:50:05 »

svi koji vole v5 imperiju online i uzivaju u ovoj igri i ne zale ni vrijeme ni dat kes za dijamante zbog brzeg i kvalitetnijeg razvoja u igri,razocaraju se kad vide koliko igra ima propusta i koliko malo se cini da se to popravi.kao prvo ako pozelit jedan mjesec uzet sve pogodnosti koje regularno mozete uzeti:

28 dana
 5 cehova-------------------200 dijamanata
premium status--------------50
28 dana 10 sati proizvodnje--280

to je zasada----------------530
ukoliko ubrzavate izgradnju dijamantima za mjesec dana mozete potrosit 100 dijamanata pogotovo u kasnijoj fazi igre,..
kad pocne rokanje i porobi ,izgubljene bitke veliki festival ce postat vasa svakodnevnica,te moze se za mjesec dana potrosit 70 dijamanata na odrzavanje festivala...
JA SAM DOSAO DO CIFRE 700 dijamanata mjesecno za ciju kupovinu moram izdvojit 60 dolara s tim da mi ostane 620 dijamanata za sljedeci mjesec(60 dolara -paket od 880+440 dijamanata) te tako drugi mjesec necu morat uzimat dijamante..ZNACI ZA  2  MJESECA IGRE PROSJEK UTROSENOG KESA JE 30 dolara....neke druge mmorpg ciji broj registrovanih clanova itekako premasuje igrace imperia on line i koji pruzaju izvanrednu pomoc novim clanovima,3d okruzenje,savjete sabrane u knjizice imaju mjesecnu pretplatu od 14.99dolara!!!!-(wow,eve-online,rift,guild wars,..itd)ako zelim proc jeftinije moram izdvojit odjednom 150 dolara ( *crazy*) za najveci paket,sto stvarno nit mogu nit zelim...iz svega ovog moze se zakljucit da je imperia on line jedna od najskupljih igara koju mozete izabrati,.. NEMOJ KO DA STAVI OFUCAN KOMENTAR POPUT:niko te ne tjera da kupujes dijamante.....jer igrac koji hoce nesto napravit u v5 svjetovima a ne uzima dijamante nema teoretske sanse da se nosi s igracima koji kupuju dijamante,...
a oni koji su osmislili ovu igru nemogu sastavit ISPRAVNO uputstvo za igru ,bijedno zar ne???
svijet 82 je beta verzija ali prevara je prevara...niko nece ni provjerit sto je citav vrhunski savez odustao od igre,...(asr_i),ili kad igrac za 18 sati skoci 280 000 bodova...ili kad fort 9 napravis za 3 dana... Lips Sealed
cro 2 nije beta verzija pa nakon mjesec dana pojavio s bug gdje donirajuci neku od sirovina pruzi ti se mogucnost da doniras 2mil,10 20mil,koliko hoces  milona u savez Lips Sealed,vjerovatno moglo se i vise al valjda ljude sramota ili strah lupit cifru ...nakon par dana bug je popravljen a ko je jamio jamio je...i u startu svi savezi su hendikepirani koji nisu iskoristili BUG...
moj zakljucak da ljudi koji su osmislili ovu igru debelo to naplacuju a za uzvrat ne mogu USHRANO UPUTSTVO NAPISATI KAKO TREBA!!!
p.s. tiger radi svoj posao kako treba ali on ne moze puno pomoci tu,ali moze ukazati bugarima puno toga...
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #40 na: Travanj 03, 2011, 10:11:02 »

ispravno i istinito napisano......znamo da kosta , znamo da je usluga nula bodova u odnosu na druge online igrice i njihov nacin ophođenja sa igracima, sve mi to znamo ali opet smo tu....zasto?

jer ocito nam paše da je tako, ne smeta baš toliko i dok ne dođe ljeto gubimo vrijeme ovdje


Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #41 na: Travanj 04, 2011, 02:02:44 »

to ti je ovaj primjer zasto u McDonald nema konobara i dostave?Huh?? netreba im jer ces ti iako oni to nemaju doc i sam se posluzit i sve dok je tako oni nece a da ljudi odluce nedolazit ili manje dolazit zbog toga, vjeruj uveli bi, tako i tu sve dok ti kukas i jadikujes i nakraju opet kupujes od promijene nema nista ako oces napravit promijenu prestani kupovat kredite i jadiku Lips Sealed .... Angry Angry
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #42 na: Travanj 05, 2011, 12:43:29 »

 *heart* *heart* *heart* .. ja volim ovu igru  *heart* *heart* *heart*
 .. volim kad mi adrenalin udre u glavu dok napadam ..
...uživam komunicirat s ekipom iz saveza ...
..i zato mi ne smetaju promjene ni mjenjanja pravila jer sam znala da je beta ....
..jedni troše puste novce a drugi nemaju pa ni ne troše ..netko zna gubit a netko ne zna

........ manje više ovde je sve prevara samo je pitanje koliko je ko sujetan i koliko je spreman priznat...

 *heart* *heart* *heart* ..


Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #43 na: Travanj 06, 2011, 11:58:37 »

ma od tuzbe nece biti nista i nigdje jer pojedinac kao takav nece ici trositi svoje pare da bi nesto ostvario( svoja prava za igru moš misliti koliko je to vazno u zivotu)

masovnim udruzenim tuzbama bi se nesto i postiglo ali iziskuje puno vremena i zivaca ( to raditi za igru je totalno glupo)

ono sto vise ima negativnog utjecaja kada se igraci naljute ( a po ovome sto citam i vidim ima ih podosta) ide se na javno iskazivanje nepravilnosti pomocu medija( barem sada moze svatko preko interneta iznijeti svoje a da mu imperija staf nemoze zacepiti gubicu)

tako da tvoj savjet bosanac stoji i te kako..........ali v4 nebi vise igrao ni za zivu glavu koliko je monotona kao igra  Grin ( to je moj stav a ne stav vecine)

a i sta reci vise od onoga sto sam pokazao....osnivac mladi politicar....hahahaha,  Lips Sealed e al ih ima svugdje
       ..samo mali ispravak..bila je vec jedna tuzba..za koju ja znam..neka rumunjka je tuzila bagru bugarsku i dobila spor..e sad..kolko sam ja cuo valjda se nagodila snjima pa su neki admini dobili otkaze..valjda zbog nekog varanja il sta vec..tiger bi nam mogo vise rec otom ak je upucen..  Grin Grin Grin Grin ..PS..sta vam nije vec VRIJEME da odustate od v5..il imate tako hlebene zivce..pa vam nesmeta to sto prave majmune odvas..  *xxx* *xxx*  *beer* *beer*
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #44 na: Travanj 07, 2011, 01:12:33 »

        ..PS..sta vam nije vec VRIJEME da odustate od v5..il imate tako hlebene zivce..pa vam nesmeta to sto prave majmune odvas..  *xxx* *xxx*  *beer* *beer*


za ovu recenicu kapa do poda....  Cool Cool Cool  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!