Imperia Online България  
Юни 09, 2024, 00:16:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си говорим честно без да се обиждаме . Преспективите пред България за 2016  (Прочетена 32176 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #150 -: Октомври 06, 2016, 13:50:26 »

Какви са тезз олимпиади, бре Какъв е филма ??
Преди 2 месеца се проведе първата Олимпиада по ИО. Там отборите не са национални, няма квалификации и се изпълняват конкретни двудневни мисии, според които се прави временното и крайно класиране.
Има раздел тук във Форума за Олимпиадата.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #151 -: Октомври 06, 2016, 14:09:31 »

Аз ще се пробвам да хвана последният влак . Мерак ми е да се запиша последен ...

Все пак последният ще стане пръв Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #152 -: Октомври 06, 2016, 14:12:06 »

Преди 2 месеца се проведе първата Олимпиада по ИО. Там отборите не са национални, няма квалификации и се изпълняват конкретни двудневни мисии, според които се прави временното и крайно класиране.
Има раздел тук във Форума за Олимпиадата.
 Grin Накрая всички сърпи пущат и захвърлят паламарки като видят 5М армия срещу тях , мани
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #153 -: Октомври 06, 2016, 17:15:57 »

Никакви световни повече за мен. За 2 участия разбрах, че там се мерят не умения, а дълбоки кесии.  *stop*

Виж Олимпиадите са малко по-различни. Там и отбори без диамантени крале могат да постигнат прилично класиране и дори да се докоснат до медалите. А и за олимпиадата няма такива тъпи и продължителни квалификации, чиято единствена цел е да се цуцат кинти от играчите.

Тъй че - успех на мазохистите, които ще играят на световното! И се стягайте за Зимната олимпиада  Wink


Световното без теб няма да е същото. Разчитах на теб за успех на родината ни. Не мога да повярвам, че няма да играеш тази година.  Smiley
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #154 -: Октомври 06, 2016, 17:46:22 »

Аз мисля да помпя атаките на Юри,за да видя става ли за Лидер.Не случайно съм регнал 10 акаунта.Накрая,мисля и да го изпреваря.
Относно писанията му обаче.Не мога да подмина вечното му противоречие.Ей богу,тоз човек,няма две едни и същи тези за два дни.
Първо му пречат разни хора,обижда ги,иронизира ги,нямало да играе ако те играят,после пак ги обижда,ако види никовете им другаде.После говори за обединения,кеф,дух.Ми кажи си критериите бе човек.Нали ти ще си Лидерът.Кажи си Юри,за да знае простолюдието,става ли,или не става.

Голям майтап е тук.

Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #155 -: Октомври 06, 2016, 17:50:09 »

На мен ми е интерсно Румен Добрев колко пари ше ми налее в акаунта за България.Едно парченце от златната ламперия ми стига  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #156 -: Октомври 06, 2016, 19:13:48 »

Аз мисля да помпя атаките на Юри,за да видя става ли за Лидер.Не случайно съм регнал 10 акаунта.Накрая,мисля и да го изпреваря.
Относно писанията му обаче.Не мога да подмина вечното му противоречие.Ей богу,тоз човек,няма две едни и същи тези за два дни.
Първо му пречат разни хора,обижда ги,иронизира ги,нямало да играе ако те играят,после пак ги обижда,ако види никовете им другаде.После говори за обединения,кеф,дух.Ми кажи си критериите бе човек.Нали ти ще си Лидерът.Кажи си Юри,за да знае простолюдието,става ли,или не става.

Голям майтап е тук.

http://prnt.sc/cq88ne - виж сега причината да не играя за България е тук . Просто знам , че ще я предадете за сметка на Полша .

Wink

ЗИЗИ я моляте регни един профил в Полша и им дай имената на хубостниците дето ще предадат родината си , та да се знаят Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #157 -: Октомври 06, 2016, 19:22:36 »

Никой не се е продал,а безвъзмездно ще играя за Полша пред перспективата да играя с теб и някой други Grin

Ето бре Юрий доволен ли си.... http://prnt.sc/92y4gd предпочитам да играя с хора,а не с плямпала като теб Smiley

« Последна редакция: Октомври 06, 2016, 19:31:36 от Apuyc1912 » Активен

Tyte
Гост
« Отговор #158 -: Октомври 06, 2016, 19:45:23 »

http://prnt.sc/cq88ne - виж сега причината да не играя за България е тук . Просто знам , че ще я предадете за сметка на Полша .

Wink

ЗИЗИ я моляте регни един профил в Полша и им дай имената на хубостниците дето ще предадат родината си , та да се знаят Grin

ей луд  напиши на добрев, на португалеца, на Шахов, на Джони  че също са предатели - те също не са хървати

щом правилата го позволяват, кой си ти че да съдиш и да даваш квалификации?
не предават, а бягат от такива като теб, дето пускат атаки с по 3 милиона коне и не успяват да запалят ни едно войниче , хаха, смотаняк

Какво значи предател бе отворен, да не са издали държавна тайна, я кажи кво ти обещаха и чий задник лижеш,  плазмодий такъв
Активен
Peach
Гост
« Отговор #159 -: Октомври 06, 2016, 19:50:26 »

Айде да е честиа новата интрига ....

http://prnt.sc/cq7vqr - това за мен е напълно достатъчно за да кажа че 2016 , ще е същата като 2014 и 2015  *xxx* . А все се надявах някой хора да останат мъже и да не сзе реганат за световното . Добре че не се регнах аз поне , че не ми се прилива от пусто в празно .


Успях все пак ...


Ахахахааааа, гоУем си,бре...поклон-поклон-поклон, вчера причината да не играеш беше Стефан...
днес:
 
http://prnt.sc/cq88ne - виж сега причината да не играя за България е тук . Просто знам , че ще я предадете за сметка на Полша .

Wink

ЗИЗИ я моляте регни един профил в Полша и им дай имената на хубостниците дето ще предадат родината си , та да се знаят Grin

Утре, Юда Хърватски,нема ти се играе,щото Плутон е ретрограден и в съвпад с Меркурий...
Много си сладък,диабет хванах от тебе  Grin Grin Grin
Активен
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #160 -: Октомври 06, 2016, 20:05:39 »

изписаха се 11 страници и накрая пак сте доникъде.
Какъв беше смисълът от упражнението?
Поне се изпокарайте тук, да не ставате за резил прд чужденците Grin:D:D:D
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #161 -: Октомври 06, 2016, 20:21:42 »

изписаха се 11 страници и накрая пак сте доникъде.
Какъв беше смисълът от упражнението?
Поне се изпокарайте тук, да не ставате за резил прд чужденците Grin:D:D:D

Виж сега упражнението е елементарно .

1-во Видя се добре кои ще бърат пак интригите . Това са Определени хора играещи винаи заедно в определени съюзи . Смея да твърдя , че с тях като цяло няма прокопсия и докъто тези се имат за фактор за БГ отбора . Той е МЪРТВО РОДЕН .
Ти моят профил да го видя регнат ? Не и няма да го видиш .
2-ро Ето тук ясно се вижда , със снимката от миналата година в съюза колко неорантиран беше нашият изследовател . И като ви казвам , че играхме с най-слабият изледовател е така . Още преди световното ги питах "Какво ства като дойдат с ЕЛИТ хърватите ? " Точно този "ГУлем" Играч обясняваше как ще ги спира . Е това което той показва е част от разгорора след като Хурватите търгнаха да ни взимат замъците с ЕЛИТНА АРМИЯ . А той все още се моткаше с тежки Wink . Та този същият сега ще отиде да се скрие в полша " защото там са играчи "  *hahaha* .
3-то Нищо от това което съм казвал нямаше да има смисъл , ако всеки си е НАЕМНИК . Аз и миналата година и тази година имам оферти да играя срещу диаманти за чужди отбори .  Като никога не съм го криел . Всеки го знае и въпреки това съм избирал България , защото съм Руснак Wink . А вие българите все се правите на родолюбцо , но ....

Тук просто исках да покажа колко са елементарни някой хора и колко са силни за пред хората , как опитвайки се да плючт по един човек самите те се прекриват . лошо няма всеки сам си избира пътя , но да не се правят на различни .

Сега лично . Аз съм ренат да играя на световното и .... Целта ми е една . Полша да остане без медали . За предателите на България ще има само ГЪРЧ . Веселбата започва .

И помнете тук няма модове . КАСИ  Cool
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Peach
Гост
« Отговор #162 -: Октомври 06, 2016, 20:23:58 »

Амин!
Активен
Peach
Гост
« Отговор #163 -: Октомври 06, 2016, 20:29:03 »


Ти моят профил да го видя регнат ? Не и няма да го видиш .
................................................. .....................................

Сега лично . Аз съм ренат да играя на световното и .... Целта ми е една . Полша да остане без медали . За предателите на България ще има само ГЪРЧ . Веселбата започва .

И помнете тук няма модове . КАСИ  Cool
Последно? Не съм регнат,регнат съм...ай намери си една песен от зората на чалгата,дето се пееше "ще се женя,няма да се женя"  *rose*
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #164 -: Октомври 06, 2016, 20:30:09 »

Като ви чета ми иде да  *suicide* времето лети годините си минават разлика с предната и по предната година е точно .... 0 ни напред ни назад ... срам и позор Smiley
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!