Imperia Online България  
Юни 09, 2024, 00:15:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си говорим честно без да се обиждаме . Преспективите пред България за 2016  (Прочетена 32175 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #75 -: Октомври 01, 2016, 21:05:48 »

Доктора малко го дава на утопия Grin Grin Grin

...щото нали ако ставаше така,щех си класирам всичките 30 акаунта и Юрката,шъ требе ми ги купува повечето,за да има надмощие при взимането на решение...хахахаха Grin Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #76 -: Октомври 01, 2016, 21:21:55 »

Ами Докторе извинявай , ама тук никой не говори за Диамнти . Лично според мен ако има дискусия не е за диаманти , а за това дали можем да играем в отбор и дали най-добрите играчи правят най-добрият отбор или .... за отбора е важно да има една посока и единение и да гледат към една финална права .

Това според мне е дискусията . Не мсиля , че някой изобщо говори за Диманти . Както се казва " За тях си има Мастеркард Wink . "

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #77 -: Октомври 01, 2016, 22:19:39 »

Част от въпросите са толкова неудобни, все едно ги е задавала любима Беновска..  Grin
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #78 -: Октомври 01, 2016, 22:58:15 »

Ами Докторе извинявай , ама тук никой не говори за Диамнти . Лично според мен ако има дискусия не е за диаманти , а за това дали можем да играем в отбор и дали най-добрите играчи правят най-добрият отбор или .... за отбора е важно да има една посока и единение и да гледат към една финална права .

Това според мне е дискусията . Не мсиля , че някой изобщо говори за Диманти . Както се казва " За тях си има Мастеркард Wink . "



Баце, ако има Мастеркарт има победа! Има ли Мастеркарт тази дискусия е излишна! Тази игра одавна е Мастеркарт и по дяволите уменията! Който ги няма има бот, чекър, скрипт! Бъди напредничав като Хървати, румънци, амазонци! Ти само заприличай на идола си по банкова сметка и готовност за делото, а медала сам ще си дойде
« Последна редакция: Октомври 01, 2016, 23:01:26 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #79 -: Октомври 01, 2016, 23:14:15 »

не мога да ви разбера. Сега е момента дами, да покажете единство , а не да си мерите....бюрокрацията  Grin

Влезте в квалификациите. Играйте. Направете го без диаманти. Покажете кои са най-добрите сред вас , но с умения , не с пари. Средствата , които бихте хвърлили за квалификациите ги вкарайте в националния , без значение дали сте в него или не. Там ще са най-добрите , които са се отличили и без диаманти. А какво е най-добрия, като му метнете и диаманти - тогава става машина.

Извинявам се , че ви се бъркам в темата , ма не се сдържам като ви чета споровете и караниците.

Не съм съгласен на 100% с това предположение. "Най-добрите" как бихте го дефинирали?
В квалификациите по метода на номадски нашествия ако се играе без диаманти в първите дни ще имат предимство тези играчи които разполагат с повече време и да обикалят по независими градове и станове. Следователно с повечето ресурс по-бързо ще се разгърнат и ще трупат по-голям военен доход.
Дори и добре подготвен играч с правилна визия да си развие икономика и да е спец в срещането на атаките с минимални загуби ще бъде на ръба (без да съкращава проучвания) да развие елитни единици преди или заедно да са тръгнали такива атаки към него.

Мое мнение е че само най-добрите на едно място само ще си пречат, да има хора за командири и с време за дежурства, да има един добър организатор (не шеф и лидер), няколко с възможности и способност за работа в екип, да се споделя всичко и да не се изолират хора, да се дискутира и обсъжда стратегия, а решенията да се гласуват. Утопия, но все някога ще се съчетаят подходящите хора на подходящото място в подходящото време.
« Последна редакция: Октомври 01, 2016, 23:23:12 от Zvezdi » Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #80 -: Октомври 02, 2016, 08:52:52 »

Не съм съгласен на 100% с това предположение. "Най-добрите" как бихте го дефинирали?
В квалификациите по метода на номадски нашествия ако се играе без диаманти в първите дни ще имат предимство тези играчи които разполагат с повече време и да обикалят по независими градове и станове. Следователно с повечето ресурс по-бързо ще се разгърнат и ще трупат по-голям военен доход.
Дори и добре подготвен играч с правилна визия да си развие икономика и да е спец в срещането на атаките с минимални загуби ще бъде на ръба (без да съкращава проучвания) да развие елитни единици преди или заедно да са тръгнали такива атаки към него.

Мое мнение е че само най-добрите на едно място само ще си пречат, да има хора за командири и с време за дежурства, да има един добър организатор (не шеф и лидер), няколко с възможности и способност за работа в екип, да се споделя всичко и да не се изолират хора, да се дискутира и обсъжда стратегия, а решенията да се гласуват. Утопия, но все някога ще се съчетаят подходящите хора на подходящото място в подходящото време.


E точно за това говорим .

Аз няма какво повече да кажа . Радвам се че наистина имам съмишленици за това което мисля , че ще е добре да е БГ отбора . А именно не налагане от гледна точка на аз съм лидер и така реших , а налагане на визия от гледна точка на това какво иска отбора . Защото някой може да е страхптен играч и ако покаже че е слаб лидер то той си остава просто добър играч . Лидера трбва да има доста голяма доза гъвкавост и да разполага с време за да убеждава хората в това което се први и ако трбва дет се вика да поема контрола и да помага . Но аз си мсиля , че тази година ще има точно такъв лидер . НОВ , МЛАД , АМБИЦИОЗЕН и ... РЕШЕН ДА ИГРАЕ ЗА БЪЛГАРИЯ и да се раздаде .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #81 -: Октомври 02, 2016, 11:13:14 »

ген.Радев да не играе ИО?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Zvezdi
Лейтенант
***

Karma: +29/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #82 -: Октомври 02, 2016, 13:29:10 »


... Но аз си мисля, че тази година ще има точно такъв лидер. НОВ , МЛАД , АМБИЦИОЗЕН и ... РЕШЕН ДА ИГРАЕ ЗА БЪЛГАРИЯ и да се раздаде.

За кой играч става дума?
Възможно е някой българин с голяна амбиция да е решил друго и само да пълним трибуната с хипотези и налучквания.

Примерно в блиц мастер 1 имаше един колега "Цезаре" (нещо подобно на латиница), който направи впечатление че пилее средства за играта.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #83 -: Октомври 02, 2016, 13:30:10 »

ген.Радев да не играе ИО?
  ...или Цецка Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #84 -: Октомври 02, 2016, 13:41:58 »

За кой играч става дума?
Възможно е някой българин с голяна амбиция да е решил друго и само да пълним трибуната с хипотези и налучквания.

Примерно в блиц мастер 1 имаше един колега "Цезаре" (нещо подобно на латиница), който направи впечатление че пилее средства за играта.
И на мен ми е интересно кой толкова ще стане лидер на нац. отбор, та даже си регнах акаунтчето да следя драмата.  Grin
Чезаре пръска пари  - така е. Видях, че са го регнали, но не мисля, че ще играе като види класираните. Дано греша. Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #85 -: Октомври 02, 2016, 14:08:37 »

Марто силно се надявам с теб да се изчерпят любопитните ...

Ти си от така наречените " приемливо любопитни " , защото знам че за идеята ще се раздадеш .... Дано обаче други "Любопитковци" да не се логват , че да не внасят интижки Wink .


Както и да е .... Просто усещам много добър отбор за 2016 и то ОТБОР с големи букви . Wink .

Както се казва в един от любимите ми филми : Елате близо. Елате по-близо . Колкото по от близо гледаш толкова по-малко виждаш ... Wink

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #86 -: Октомври 02, 2016, 14:20:19 »

бухахахахаха Grin Grin Grin Grin

Мазен,по-мазен,най-мазен.

Ти ли ще сортираш бе? Grin
Някой теб ще пита ще се регва ли,ще цъка ли,или няма.

То верно Владо ти написа майтап,резултатът е видим-пак си повярва. Grin Grin Grin

Ти си един Независим град,но не защото си независим,а защото нищо не зависи от теб  Grin Grin Grin Grin
Ай....
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #87 -: Октомври 02, 2016, 14:24:34 »

Цитат
Както и да е .... Просто усещам много добър отбор за 2016 и то ОТБОР с големи букви .

А дано! Това е хубаво *ok*Само гледай обаче да преебеш отново нещо и така, както си чувствителен и усещателен ще усетиш рязко, остра болка в подкръстието след което ще те озари оргазмено блясакът на славата и ще станеш фен на онази култува песен на Щурците...за реката, тополите и другия бряг

Стегай се! Имаш хъс, умен си, имаш потенцил предполагам, вече имаш и умения! Опичай си акъла и запомни едно - там не отиваш за кеф! Там отиваш да побеждаваш и да печелиш и ако не го направиш поне да загубиш достойно! Играйте добре, играйте мъжки така че дори и да загубите да не ви е срам! Успех! Пак твърдя и съм на старото си мнение - от теб ще излезе отличен лидер за настоящата ситуация!
« Последна редакция: Октомври 02, 2016, 14:41:02 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #88 -: Октомври 02, 2016, 14:47:08 »

793 -записали се. Доста познати никове, някои с по 2-3. Да видим още колко народ ще се появи.
Миналата година, още първия ден имаше много повече заявки. Карма.
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #89 -: Октомври 02, 2016, 15:04:00 »

  ...или Цецка Grin Grin Grin
.... или Нинова  Lips Sealed
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!