Imperia Online България  
Юни 04, 2024, 09:45:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Драги Администратори, Модератори и др.  (Прочетена 810 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
stoychev_r
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« -: Октомври 24, 2015, 00:58:51 »

Да ви кажа честно, на мен ли ми се струва или вероятно умишлено е измислено, но нещо куца в тази игра и вероятно ще се намерят 300 човека да ме опровергаят, но все пак искам да изразя мнението си.

Бях се зарекъл да не се впускам в подобни начинания, да пиша по форуми, защото си е загуба на време и едва ли нещо би се променило ама все пак ще ми е приятно ако получа логичен отговор, защото аз не знам кой ден вече не го намирам...

Как е възможно да се изпрати армия от 80 000 единици и тази армия да загуби крепостна обсада срещу 3000 стрелци в гарнизон на 6 ниво крепост?
Не е ли редно по-голямата на брой армия да победи? Тук някой ще каже "ами то морала...не знам си какво" --> такаааа, ами, г-да Умове, ако случайно защитника реши да си премести 20 000 армия и в полева битка да се сражава с моята армия, да кажем ако бях изпратил 30 000, пак бих загубил...
Съответно и в двата случая аз губя? Защо е измислена по този начин играта?

Оттук вече оставам с убеждението, че дори да съм пръснал някаква скромна сума за тези диаманти, повече не бих направил тази грешка, и разбира се, след като свършат GAME OVER!

Ще ми е интересно да получа някакъв отговор...

Активен
centur
Лейтенант
***

Karma: +4/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 161



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2015, 15:50:32 »

 Много фактори влияят на битката като състав на армията, морал в нападение, наказание за обхват(ако има такова) както и крепостта на противника(кули, ров, доп.стена, фортификация) генерала в защита дали има умения. В тази версия има много неща, на които трябва да се обърне внимание. Най-лесно е да се използва симулатора. Все пак това е игра и не е правена от специалисти по средновековни битки, а от ИТ специалисти и колкото и да се мъчат няма как да стане 100% реална.
Активен
stoychev_r
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2015, 17:55:05 »

Колкото и да използвам този симулатор и той ме посочва като победител - реално битката беше загубена.
Активен
centur
Лейтенант
***

Karma: +4/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 161



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2015, 19:17:56 »

 Симулатора поставя по подразбиране най-ниските проучвания на противника..например ако биеш крепост 7 поставя фортификация 6, а тя може да е 10-11.
Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 25, 2015, 19:59:19 »

centur ти отговаря много правилно. Симулаторът ти дава дефаут проучвания, а за точна симулация ти трябват проучванията на противника ти, които ти трябва да въведеш сам. Твоите проучвания, разбира се, симулатора ще въведе сам.
Активен

-Naughtyred
Retired.
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 26, 2015, 00:21:00 »

За да бутнеш крепостта в тази версия. А и сега както изглежда в много светове версия 5 ще е последна ера  Sad и май-всички ще си блъскаме главите с този проблем. Та,за да бутнеш крепост във версия 6,ти трябват определен брой машини-вече гарнизона не играе-преди играеше какво има в крепостта,сега и празна крепост ебе майки  с извинение. Това хората,които играем версия 5 или поне играехме,защото след реалма е много вероятно да ни закрият световете,това нещо ние МРАЗИМ. малоумно е наистина,но засилената фермерска игра+имперската армия и бонуса форти правят много трудно армията на врага да пробие.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!