Imperia Online България  
Юни 21, 2024, 23:37:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АТАКА В BG1  (Прочетена 31245 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
martoP
Редник
*

Karma: +45/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


somewhere in the Hell ...


Профил
« Отговор #75 -: Май 20, 2008, 01:18:25 »

мисля че веднъж на война стига за да я спечелим  *scratch*
най-добре е да изпиеш една студена вода и да премислиш всичко което си написал
няма съюз на който да не сме обявявали война ,освен Дуло и бг армс,на които никога няма да обявим,и вип бг
на които ще обявим утре
не знам какво въобще искаш да ми кажеш ,асфалтиран беше ,1 път е достатъчно ,втори път следващата война  *pardon*
пич асфалтиран аз лично разбирам ,да ме минете 3-4 пъти бре сладур,а не когато съм бан за 10 часа един да ми влезе и то на 46 морал.
Ти чуваш ли се какво говориш още щом видях надписа си знаех че ще бъда разграбен,така че не ми се говори с хора които се мислят за велики.
Активен

The chance favoures the prepared mind !

Khan martos(1981-...)-still alive  ;D *freak* >Grin

Ако искаш война-ела и си я вземи  *SPITEFUL* Grin *HUNTER* *BOSS* *BEACH* *SMOKE* *SARCASTIC* :evil3:
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #76 -: Май 20, 2008, 01:20:38 »

ти си х2 на двама членове на съюза , единия го нямаше  Grin , другия  те разби и то  на 46 морал
плюс няколко милиона
ти колко битки спечели  *scratch*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
BABA_PENA
Гост
« Отговор #77 -: Май 20, 2008, 01:23:16 »

какво сме се увисили 6 човека в тая тема и всички си траят  Grin Grin Grin
http://www.vbox7.com/play:ac593b16
 *beer*
« Последна редакция: Май 20, 2008, 01:24:58 от BABA_PENA » Активен
martoP
Редник
*

Karma: +45/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


somewhere in the Hell ...


Профил
« Отговор #78 -: Май 20, 2008, 01:27:23 »

ти си х2 на двама членове на съюза , единия го нямаше  Grin , другия  те разби и то  на 46 морал
плюс няколко милиона
ти колко битки спечели  *scratch*
ооле аз говоря на албански,окай пич ти не можеш да четеш ,разбирам  *crazy* .Добре велики човече .
Какво значи рабил,просто  момчето видя че ме няма и е предположил че съм наказан,разбра ли и ме нападна-това е всичко.Но не мисля че ти си човекът който трябва да говори за тази битка!
Аз лично съм бил в същата ситуация,но от страната на акуващия и не смятам ,че трябва да се хваля че съм разбил такъв играч(наказан за 10 часа).Просто това е под достойнството ми да се хваля с това!
Но явно ти обичаш да се хвалиш,което говори  КРАСНОРЕЧИВО за теб !!!  *bravo*
Активен

The chance favoures the prepared mind !

Khan martos(1981-...)-still alive  ;D *freak* >Grin

Ако искаш война-ела и си я вземи  *SPITEFUL* Grin *HUNTER* *BOSS* *BEACH* *SMOKE* *SARCASTIC* :evil3:
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #79 -: Май 20, 2008, 01:30:37 »

ами един мъдрец по надолу каза че никога не сме ви побеждавали  *pardon*
в този ред на мисли го поправих че вече воюваме и даже лидерчето вече е набито
а сега идва да ми реве тука  Grin приходите от теб са 2 милиона желязо поне , такива  най ги обичаме  *heart* *heart* *heart*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
martoP
Редник
*

Karma: +45/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


somewhere in the Hell ...


Профил
« Отговор #80 -: Май 20, 2008, 01:36:38 »

ами един мъдрец по надолу каза че никога не сме ви побеждавали  *pardon*
в този ред на мисли го поправих че вече воюваме и даже лидерчето вече е набито
а сега идва да ми реве тука  Grin приходите от теб са 2 милиона желязо поне , такива  най ги обичаме  *heart* *heart* *heart*
Държиш се нагло!Аз не рава,държа да се поправиш или да постна рзултата,да видят хората на какво ти наричаш разбиване.Разбиване  наричам аз 20 000 на 13 000 например,а не 4 400 на 3 000 -такива хвалбари много ме радват и много ги обичам  *heart* *heart* *heart*
Активен

The chance favoures the prepared mind !

Khan martos(1981-...)-still alive  ;D *freak* >Grin

Ако искаш война-ела и си я вземи  *SPITEFUL* Grin *HUNTER* *BOSS* *BEACH* *SMOKE* *SARCASTIC* :evil3:
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #81 -: Май 20, 2008, 01:40:50 »

ти губиш ,майна  *pardon*
когато спечелиш,ела,ше те поздравя ,но дотогава не праскай дълги постове в които няма смисъл  *write* *write* *write* *write* *write*
пък за зелотите нека някой от техните дойде да каже как сме ги били ,да не ме хванеш че се хваля  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
martoP
Редник
*

Karma: +45/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


somewhere in the Hell ...


Профил
« Отговор #82 -: Май 20, 2008, 01:42:53 »

и ние си печелим войните които обявяваме,така че ще треба да ме поздравиш  [:-}
Активен

The chance favoures the prepared mind !

Khan martos(1981-...)-still alive  ;D *freak* >Grin

Ако искаш война-ела и си я вземи  *SPITEFUL* Grin *HUNTER* *BOSS* *BEACH* *SMOKE* *SARCASTIC* :evil3:
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #83 -: Май 20, 2008, 01:47:12 »

А къде ли са пичовете от Рилородопи ли какви бяха ,понеже днеска един ме е помолил да не се палим - брат не сме ви обявили война за да ви палнем навсякъде  *pardon*
пък и вече е спечелена войната , недейте като марто да идвате и да се оплаквате колко малко сме ви били ,нали и за след седммица трябва да сте в обхват  Grin
всичко е тактика и пресметнато ,пък който не разбира се чуди после  *write* *write* *write* *write*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #84 -: Май 20, 2008, 01:49:31 »

А къде ли са пичовете от Рилородопи ли какви бяха ,понеже днеска един ме е помолил да не се палим - брат не сме ви обявили война за да ви палнем навсякъде  *pardon*
пък и вече е спечелена войната , недейте като марто да идвате и да се оплаквате колко малко сме ви били ,нали и за след седммица трябва да сте в обхват  Grin
всичко е тактика и пресметнато ,пък който не разбира се чуди после  *write* *write* *write* *write*
само Веси не барайте браточка Tongue
Активен

КуКу
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #85 -: Май 20, 2008, 01:51:44 »

Веси и тя знаеше много , да дойде да се представи да се извини може и да я пожалим , хора сме все пак  ;D ;D ;D
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #86 -: Май 20, 2008, 01:57:27 »

Веси и тя знаеше много , да дойде да се представи да се извини може и да я пожалим , хора сме все пак  ;D ;D ;D
неее Веси се е объркала,тя е добро момиче,добро дете  Smiley
Активен

КуКу
martoP
Редник
*

Karma: +45/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


somewhere in the Hell ...


Профил
« Отговор #87 -: Май 20, 2008, 01:57:50 »

Ти си надменен Цезае и се смяташ за велик,а и  пак лъжливи думи ха.Ти си мислиш че се оплаквам.Аман от велики играчи,казах дреме ми.
О да,мислиш че ме е страх от който и да било ли  *crazy*.Ще чакам с нетърпение дори да е след 2 дена.Ако зависеше от мен бих почнал да обявявам войни преди 1 месец на всички съюзи в топ 50,през 32 часа.Но все пак трябва да съгласувам всичко със съюзниците си.Така че дерзай
« Последна редакция: Май 20, 2008, 02:01:19 от martoP » Активен

The chance favoures the prepared mind !

Khan martos(1981-...)-still alive  ;D *freak* >Grin

Ако искаш война-ела и си я вземи  *SPITEFUL* Grin *HUNTER* *BOSS* *BEACH* *SMOKE* *SARCASTIC* :evil3:
olgaru
Гост
« Отговор #88 -: Май 20, 2008, 01:59:02 »

TROIA не слагайте тигана на печката,докато рибата е в морето още  *pardon*- имате да правите доста точки още за съюзната  *pardon*- само информативно Grin
Активен
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #89 -: Май 20, 2008, 02:01:38 »

Аз съм самата скромност  Embarrassed  Embarrassed ,недей така
знае ме целия свят ,знаят как се казвам ,а познавам една маалка частичка  Huh?Huh??
TROIA не слагайте тигана на печката,докато рибата е в морето още  *pardon*- имате да правите доста точки още за съюзната  *pardon*- само информативно Grin
Ти ще си редовен абонат  *rose*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!