Imperia Online България  
Юни 17, 2024, 05:08:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 299   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обединен свят версия 4 - Хроники  (Прочетена 507205 пъти)
0 Членове и 9 Гости преглежда(т) тази тема.
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1905 -: Април 15, 2014, 21:31:38 »

преведи че нещо не го разбирам това какво искаш да кажеш
за жоро става въпрос ,че може да ме бие ма с друг акаунт
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1906 -: Април 15, 2014, 21:33:07 »

за жоро става въпрос ,че може да ме бие ма с друг акаунт
така и така модира 3 ацц  по едно и също време на кой ли са ,манекена ,баба меца ,мечока *pardon* *pardon* *pardon*
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1907 -: Април 15, 2014, 21:34:37 »

предполагам единия е с спи 16 Grin Grin Grin Grin
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1908 -: Април 15, 2014, 21:34:44 »

нито аз правя договори нито  аз ги махах така че ,грешиш че аз съм правил някви договори ,и е няма ло кой да ме бие в 14ти освен турците ,дори посрещнах един и ме би на 32 загиби 190к нето а аз 200к ,изкара късмет човека после последваха 6 последователни мода гарио знае продължението но не казва нищо защото е шматка и подписа с италианците дори взаимни атаки правеха ,кой е шматката незнам
А кой ми ревеше да не го паля.И се договорихме да не се атакуваме.Някой друг ли е писал от акаунта ти.А наесен кога извади армията и стана много "смел".Да ми иде с 2м армия на пожар.Че и кога му свършат пожарите да бие мода.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1909 -: Април 15, 2014, 21:37:23 »

А кой ми ревеше да не го паля.И се договорихме да не се атакуваме.Някой друг ли е писал от акаунта ти.А наесен кога извади армията и стана много "смел".Да ми иде с 2м армия на пожар.Че и кога му свършат пожарите да бие мода.
урева орталака с това палене за всичките ери които сме играли ,съм ти пуснал веднаж 4 пожара само да престанеш че идваше всяка вечер по наши и се наака да ревеш че съм те нападнал .пуууу то бива бива ма то голямо реване за 3 години 4 пожара ,не съм те наблюдавал и несам те гонил никога защото спазвам обещанията си а това че други те нападат и ти тях си е ваш проблем ,
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1910 -: Април 15, 2014, 21:39:00 »

аз па няма да пискам да ми пратиш пожар с 2 мил армия  Grin Grin тия селяндури с мотиките най ги обичам  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1911 -: Април 15, 2014, 21:39:23 »

А кой ми ревеше да не го паля.И се договорихме да не се атакуваме.Някой друг ли е писал от акаунта ти.А наесен кога извади армията и стана много "смел".Да ми иде с 2м армия на пожар.Че и кога му свършат пожарите да бие мода.
мода нее бил заради теб или съм влизал в задължителен и са ме наблюдавали или съм бил прекалено изморен ти и половината армия немоше ми минеш
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1912 -: Април 15, 2014, 21:41:55 »

пуууу то бива бива ма то голямо реване

едва ли е по голямо от твоето реване тука от как те подкарах като каса  Grin Grin ама много те боли ей  *hahaha* то па да ти личи толкова  *pardon*  монолози по 5 поста един след друг си водиш даже от яд  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1913 -: Април 15, 2014, 21:42:02 »

аз па няма да пискам да ми пратиш пожар с 2 мил армия  Grin Grin тия селяндури с мотиките най ги обичам  Grin Grin
ти пък как ще искараш 2 мил армия немога да разбера ,като те  гледам си доста далеч от това едва ли юе стане някога или сега започваш да крадеш или вече си имаш резервирано 2ро ацц Wink,бегай да играеш искарай 3 мил. и пак няма да ме биеш.
Активен
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1914 -: Април 15, 2014, 21:44:39 »

едва ли е по голямо от твоето реване тука от как те подкарах като каса  Grin Grin ама много те боли ей  *hahaha* то па да ти личи толкова  *pardon*  монолози по 5 поста един след друг си водиш даже от яд  Grin Grin
аз се забавлявам и не рева копни някаде каде съм казал престани да ми буташ крепостите дори напротив дрязня те  повече за да идваш  Grin Grin Grin,не си ли личи едва ли друг се дразни с тебе  Grin Grin Grin,а ти пишеш смешки
Активен
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #1915 -: Април 15, 2014, 21:45:21 »

аз па няма да пискам да ми пратиш пожар с 2 мил армия  Grin Grin тия селяндури с мотиките най ги обичам  Grin Grin
Ааааа на мен ми обеща да идва, като ками. Няма да се намесваш, мой си е :Smiley
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1916 -: Април 15, 2014, 21:45:59 »

ти пък как ще искараш 2 мил армия немога да разбера ,като те  гледам си доста далеч от това едва ли юе стане някога или сега започваш да крадеш или вече си имаш резервирано 2ро ацц Wink,бегай да играеш искарай 3 мил. и пак няма да ме биеш.

божо и в най смелите ти мечти не можеш да имаш по голяма армия от мен   Wink  Grin Tongue
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1917 -: Април 15, 2014, 21:46:18 »

урева орталака с това палене за всичките ери които сме играли ,съм ти пуснал веднаж 4 пожара само да престанеш че идваше всяка вечер по наши и се наака да ревеш че съм те нападнал .пуууу то бива бива ма то голямо реване за 3 години 4 пожара ,не съм те наблюдавал и несам те гонил никога защото спазвам обещанията си а това че други те нападат и ти тях си е ваш проблем ,
Май наистина друг ти е влизал в акаунта.2 месеца тая процедура я правеше през два дена.Доста повече от 4 пожара са.И много се опитваха тогава да ме следят и гризнаха дръвчето,сигурни че са познали кога ме няма.Май над 30 победи в защита имах тогава.Верно половината бяха от турските каси.Ама много имаше и от вашите.А ти се бе принудил да пускаш шпионажа на авторефреш и зяпаше по 30 мин монитора, за да видиш армията.Само веднъж рискува да пратиш 5 атаки и щом видя армията,не повтори повече тая грешка.Друго си е да пратиш 2м срещу няма и 1м.
« Последна редакция: Април 15, 2014, 21:51:30 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1918 -: Април 15, 2014, 21:46:59 »

аз се забавлявам и не рева копни някаде каде съм казал престани да ми буташ крепостите дори напротив дрязня те  повече за да идваш  Grin Grin Grin,не си ли личи едва ли друг се дразни с тебе  Grin Grin Grin,а ти пишеш смешки

е чудесно ме дразниш  *hahaha* *hahaha* обирах те 20 пъти в блока и се почна реването  Grin Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #1919 -: Април 15, 2014, 21:57:21 »

Май наистина друг ти е влизал в акаунта.2 месеца тая процедура я правеше през два дена.Доста повече от 4 пожара са.И много се опитваха тогава да ме следят и гризнаха дръвчето,сигурни че са познали кога ме няма.Май над 30 победи в защита имах тогава.Верно половината бяха от турските каси.Ама много имаше и от вашите.А ти се бе принудил да пускаш шпионажа на авторефреш и зяпаше по 30 мин монитора, за да видиш армията.Само веднъж рискува да пратиш 5 атаки и щом видя армията,не повтори повече тая грешка.Друго си е да пратиш 2м срещу няма и 1м.
когато ходих по командировки си оставях аццто и не играех повече ,така че нищо чудно да е друг но ас не съм те нападал ,досега имам 2 атаки към бг играчи единия път тебе и една засечка на дракона,щото и той прекали ,винаги съм се бил само с чужденци сега манекена прекалява ма ще видим кой кого
Активен
Страници: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 299   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!