Imperia Online България  
Юни 23, 2024, 21:46:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: sprqn resurs  (Прочетена 2371 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
iliana6969
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« -: Октомври 27, 2013, 08:43:58 »

za6to e sprqn resursa i rabotnicite ne mogat da se naemat,koi 6te vastanovi zagobite?
На 27-ми октомври (неделя) в 4ч. сутринта Европа преминава към зимно часово време. Часовникът на сървъра ще се премести с един час назад (вместо 4ч ще показва 3). Във връзка с това атаките и издръжката на армии ще бъдат спрени на 26.10.2013 в 15ч.
- всички атаки, пуснати преди часа на спиране, ще бъдат върнати;
- всички съюзни войни и премиум пакети ще бъдат удължени с точното време на периода без атаки;
- издръжка на армията няма да бъде вземана, въпреки че ще се отразява в статистиката.
- състезанието в световете с активен Властелин на реалма също ще бъде удължено с 24 часа, в случай че някой съюз държи необходимото влияние.
Атаките ще бъдат пуснати отново на 27.10.2013 в 15ч. сървърно вре

SPIRANETO I TO LI SE VKLU4VA *hahaha*
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 27, 2013, 09:43:04 »

Не не се включва естественно.До снощи всичко беше ОК,аз лично до 01.00ч бях в играта имаше си добив днес след първото логване и при мен спря.Освен даго коментирам като поредното осиране / да ме извинят играчите за израза / на екипа друго не мога да кажа.Естественно е неделя и няма кой да пгледне отговора ще е случва се компенсации няма да има и всичко ще е нормално  *hahaha*.Това от любимата ми игра се превърна в пълна тъпотия вместо в тактики и стратегии си прекарваме времето във форума да се запознаем с поредния бъг,проблем и т.н...
Активен
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 27, 2013, 09:47:11 »

При мен има същият проблем  - не се произвежда никакъв ресурс след промяната на времето , това са огромни загуби !!!!
В тронна зала пише , че се произвежда , но провинциите са абсолютно празни , не помага рефреш - нито релог . Пробвах да освободя всички и пак да ги наема - никакъв резултат .  Това са 11 часа загуба , моля да си оправите проблема и добавете нужната компенсация .   http://clip2net.com/s/62JZr7        

Това трябва да произвеждам на час , умножете си го по 11 часа   http://clip2net.com/s/62K5Ab

Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 27, 2013, 09:56:57 »

И това не е само във версия 6 и във версия 5 така стана.С две думи тези балъци станали рано за да си погледнат империите са прецакани.Това са си 11ч доход едва ли ще има компенсации аз дори и на едно ИЗВИНЕТЕ за проблема не се надявам.Да са ощетени играчите се превърна в правило и нещо неизменно и нормално в ИО.Незнам не съм пробвал просто си представям следната ситуация влиза някой колега отваря си сандъците който е планирал и получава една голяма нула какъв вой ще е не ми се мисли *hahaha*
Активен
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 27, 2013, 10:03:58 »

Компенсации трябва да има  и то са 11 часа ако се оправи като пуснат атаките , да се надяваме , че няма да остане до понеделник , защото всички ще излязат на минус , а тея във войните - не ми се говори.
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 27, 2013, 10:10:14 »

Дано си прав,но аз не съм голям оптимист относно КОМПЕНСАЦИИТЕ.То уж по дефиниция издръжки на армията няма но знам ли,ами ако има някой със заем и му се спира вноската в банката.Абе ще има проблеми за много хора
Активен
bubble
Сержант
**

Karma: +5/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 27, 2013, 10:11:45 »

И на мен не ми произвежда ресурс..а на някои играчи всичко си е нормално?  *crazy*
Активен
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 27, 2013, 10:12:14 »

но има хора и с доход в момента , не на всички е спрян , имам играч на малко точки в съюза на който продължава  да се трупа , но само на него - другите нямат доход.
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
t0n1ty
Jounin
Лейтенант
***

Karma: +10/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 188



Профил
« Отговор #8 -: Октомври 27, 2013, 10:14:53 »

Аз също имам доход да чукна на дърво Grin
Активен
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 27, 2013, 10:17:21 »

Май се оправи , значи 5 часа компенсация искам  Wink
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
bubble
Сержант
**

Karma: +5/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 27, 2013, 10:18:32 »

Май се оправи , значи 5 часа компенсация искам  Wink
Аз лично мисля, че компенсация няма да има..за ресурси не помня да е имало  *pardon*
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #11 -: Октомври 27, 2013, 10:25:56 »

И при мен се оправи трябва да кажа,че съм рязко и приятно изненадан от това.Ако е действие на екипа благодаря
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #12 -: Октомври 27, 2013, 11:03:09 »

Опа , не видях тази тема и при мен е така.
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #13 -: Октомври 27, 2013, 11:04:30 »

И при мен се оправи трябва да кажа,че съм рязко и приятно изненадан от това.Ако е действие на екипа благодаря
Как се оправи при теб? При мен с разлогване и логване наново не стана.
Активен
maruti
Редник
*

Karma: +5/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #14 -: Октомври 27, 2013, 11:08:32 »

Няма проблем просто спира дохода за 1 час за да се компесира разликата със смяната на времето
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!