Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:46:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Битка  (Прочетена 2819 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #15 -: Май 16, 2013, 01:37:33 »

Сметнах битката ... биете само ако има бонуси от всички колонии,премиум е а ти не и проучванията са му по-високи с поне 2 (това заедно) инак не излиза.Кажи дали е така ако не трябва да я проверят Smiley
Активен
ttores99
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #16 -: Май 16, 2013, 19:55:14 »

За мен битката си е точно ! По долу пак имаше няква битка и тя е точна според мен !
Активен
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #17 -: Май 19, 2013, 11:34:21 »

Сметнах битката ... биете само ако има бонуси от всички колонии,премиум е а ти не и проучванията са му по-високи с поне 2 (това заедно) инак не излиза.Кажи дали е така ако не трябва да я проверят Smiley
Всичко слагах моите проучки са на 20 а неговите слагах на 22 и ми е чудно как конете му биха моите ,въобще не стигнах до битка с друго а машините както казват че бият постоянно биха ама лани ,на симулатора си ми даваше победа  а на битката беше некво безумие.
« Последна редакция: Май 19, 2013, 11:38:28 от skokolina » Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #18 -: Май 19, 2013, 11:36:42 »

За мен битката си е точно ! По долу пак имаше няква битка и тя е точна според мен !
с часове го дебнах да го засека и накрая го хванах на 2сек мислиш ли ,че съм отишла да се самоубия ако симулатора не ми беше дал 100% победа а и човека си ми писа после че за него това било чист късмет е как така късмет баси безумието
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #19 -: Май 19, 2013, 12:19:00 »

Окей войската я имаме от снимката имаме и проучванията ,които си сложила имаме началният ти морал сега ми кажи само в коя провинция си го ударила и какъв й е терена и ще правя симулация без премиум и със премиум
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #20 -: Май 19, 2013, 19:15:12 »

Окей войската я имаме от снимката имаме и проучванията ,които си сложила имаме началният ти морал сега ми кажи само в коя провинция си го ударила и какъв й е терена и ще правя симулация без премиум и със премиум
В 1-ва Неутрална ,аз го смятах с премиум
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!