Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:38:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Битка  (Прочетена 2821 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« -: Май 15, 2013, 09:08:49 »

За мен това е не реална битка ....може ли да е засечен на 2сек симулатора да дава че излизам на 65 морал и да се случи това ,чак този дето хванах ми писа че това било чист късмет.Е къв късмет бре  *pardon*

[battleRep=456579]robi_zloto срещу ladrondeluna[/battleRep]
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #1 -: Май 15, 2013, 09:52:03 »

така битката не е достъпна снимай крайния резултат със армиите
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #2 -: Май 15, 2013, 11:34:04 »

http://prikachi.com/images.php?images/454/6191454j.jpg
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #3 -: Май 15, 2013, 11:41:58 »


допускам че си премиум, защитника най вероятно също е премиум, най-вероятно има с 1-2 нива по високи проучвания от теб доскоро беше лесно със сметките когато макса беше 20 ниво, но откакто го промениха на 30 доста често има изненади повечето съюзи особено тези които са решили да се борят за реалма вдигат до 7-8 ниво на съюзната атака и защита да не казвам и по нагоре, в личен план не е проблем да стигнеш 22-23 ниво на атака и защита
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #4 -: Май 15, 2013, 11:45:42 »

допускам че си премиум, защитника най вероятно също е премиум, най-вероятно има с 1-2 нива по високи проучвания от теб доскоро беше лесно със сметките когато макса беше 20 ниво, но откакто го промениха на 30 доста често има изненади повечето съюзи особено тези които са решили да се борят за реалма вдигат до 7-8 ниво на съюзната атака и защита да не казвам и по нагоре, в личен план не е проблем да стигнеш 22-23 ниво на атака и защита
точно така слагала съм в пъти повече неговите проучвания а и той остана доста учуден понеже и на неговия симулатор му е дало че пада но на 2сек немаше как да избяга и не може на късмет да се печели така тия 43к катове още не мога ги прежаля -виж на битката че не съм могла да бия конете му което за мен не е логично
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #5 -: Май 15, 2013, 11:49:54 »

доста често се подценяват останалите единици и този беше изненадан от резултата http://prntscr.com/14zp5t сигурно и той е питал във техния форум как е възможно
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #6 -: Май 15, 2013, 11:51:21 »

доста често се подценяват останалите единици и този беше изненадан от резултата http://prntscr.com/14zp5t сигурно и той е питал във техния форум как е възможно
А бре аз ти казвам че още с конете ме е бил ти за останалите единици ми говориш и кво ще ме спрът останалите щом нема копия ще спре дедовия
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #7 -: Май 15, 2013, 11:53:06 »

доста често се подценяват останалите единици и този беше изненадан от резултата http://prntscr.com/14zp5t сигурно и той е питал във техния форум как е възможно
И какво да се чуди ти с копията си му направил конете на прах  ;D толко разбира от играта тоз учудения
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #8 -: Май 15, 2013, 16:09:12 »

Като гледам си изгубила под 50% от войската си значи чисто и просто си паднала по морал като гледам си свършила на 34 морал  а под 50 със всяка 1 единица морал ти скача с 2% шанса да загубиш .Имал е много машини а ти катафракти значи при стрелбата преди битката си губила доста морал заради разликата в нанесените щети (ако нанасяш повече щети ти пада по малко ако нанасяш по малко щети от врага пада по бързо има си и схема за това) и на симулатора няма как да ти каже дали късмета ще е на твоя страна или на негова .При загуба по морал губиш по малък % от войската си иначе ако си се разбила тотално то едвали щеше да се разминеш с 40-45% загуби :–) . Ако може пък да се разминеш с толкова малко загуби при загуба в атака (защитника възстановява като победител и да загуби) искам да разбера как се прави тоя номер :–)
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #9 -: Май 15, 2013, 17:19:34 »

Като гледам си изгубила под 50% от войската си значи чисто и просто си паднала по морал като гледам си свършила на 34 морал  а под 50 със всяка 1 единица морал ти скача с 2% шанса да загубиш .Имал е много машини а ти катафракти значи при стрелбата преди битката си губила доста морал заради разликата в нанесените щети (ако нанасяш повече щети ти пада по малко ако нанасяш по малко щети от врага пада по бързо има си и схема за това) и на симулатора няма как да ти каже дали късмета ще е на твоя страна или на негова .При загуба по морал губиш по малък % от войската си иначе ако си се разбила тотално то едвали щеше да се разминеш с 40-45% загуби :–) . Ако може пък да се разминеш с толкова малко загуби при загуба в атака (защитника възстановява като победител и да загуби) искам да разбера как се прави тоя номер :–)
добре дори да е така на симулатора показа съвсем друго  Smiley
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #10 -: Май 15, 2013, 17:27:56 »

Това ти казвам има хора ,които реално губят на 49 морал а симулатора го играе до 23 примерно и обратното .Това е късмет и шанс това че на симулатора късмета е един не значи че ще е така постоянно  един път биеш друг губиш . Забелязал съм че симулатора до последно ти ги отчита да покаже подробно какво става (тоест един вид показва до 10 морал сигурно какво става и си гледаш рундовете как вървят иначе щеше да е тъпо да ти свърши според симулатора на 49 и да не знаеш ако нападнеш след колко рунда ще ти се смали и колко бързо затова симулатора показва до доста нисък морал а на реална битка  като хвърляне на зарове)  при симулатор въвеждаш терен,премиум,нива, и никога АМА НИКОГА не нападаш ако оставаш под 50 морал ,защото стават грешки като тази :–) Лошо обаче дано поне си си взела поука :–)
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #11 -: Май 15, 2013, 17:34:41 »

Не намерих къде го видях (сигурно е изтрита темата ) ,но един се оплакал ,че загубил при 39 (или 49) морал и копнал друга битка ,където някой е победил с 0 морал  и му стояла армията до толкова ако искаш порови в проблеми или въпроси не знам къде е и погледни ,че често се случва и хората трябва да знаят че под 50 морал не бива да се напада Smiley
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #12 -: Май 15, 2013, 17:59:30 »

Това ти казвам има хора ,които реално губят на 49 морал а симулатора го играе до 23 примерно и обратното .Това е късмет и шанс това че на симулатора късмета е един не значи че ще е така постоянно  един път биеш друг губиш . Забелязал съм че симулатора до последно ти ги отчита да покаже подробно какво става (тоест един вид показва до 10 морал сигурно какво става и си гледаш рундовете как вървят иначе щеше да е тъпо да ти свърши според симулатора на 49 и да не знаеш ако нападнеш след колко рунда ще ти се смали и колко бързо затова симулатора показва до доста нисък морал а на реална битка  като хвърляне на зарове)  при симулатор въвеждаш терен,премиум,нива, и никога АМА НИКОГА не нападаш ако оставаш под 50 морал ,защото стават грешки като тази :–) Лошо обаче дано поне си си взела поука :–)
Така е ама аз казвам че не ми е дало да изляза примерно на 30 морал а че симулатора си ми даде чиста победа на която излизах от 60 до 75 морал а и другото което беше че на този дето се разцепих пък си му даваше 100% загуба за това и пуснах темата щото според мен това е поредната олигофрения както и симулатора за шпионаж  Grin
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #13 -: Май 15, 2013, 18:00:31 »

Не намерих къде го видях (сигурно е изтрита темата ) ,но един се оплакал ,че загубил при 39 (или 49) морал и копнал друга битка ,където някой е победил с 0 морал  и му стояла армията до толкова ако искаш порови в проблеми или въпроси не знам къде е и погледни ,че често се случва и хората трябва да знаят че под 50 морал не бива да се напада Smiley
под 50 морал никога не тръгвам ,щото не съм весел самоубиец  Grin
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #14 -: Май 15, 2013, 18:09:50 »

Така е ама аз казвам че не ми е дало да изляза примерно на 30 морал а че симулатора си ми даде чиста победа на която излизах от 60 до 75 морал а и другото което беше че на този дето се разцепих пък си му даваше 100% загуба за това и пуснах темата щото според мен това е поредната олигофрения както и симулатора за шпионаж  Grin

Трябва да имаш грешка или ти или симулатора невъзможно е при такива войски от 109 морал да излезеш със 60-75 просто машините в първите рундове ти смалят доста морала пада с повече от това на защитника ай ти видиш с 40к катафракта ,което е добре ,но не достатъчно за такава окончателна победа най малкото ,че машините удрят постоянно и падаш с повече морал от него и 10% бонус защита сигурно е планинска на тези точки трябва да е планинска ,което пак увеличава съпротивата му и въпреки ,че е недостатъчно да те бие е достатъчно да ти смали морала (както и се случва) възможно е да има някаква грешка в симулатора , но дори да е така е нереално и би трябвало да го забележиш. Аз съм имал проблеми с бъгове (3 спечелени войни с много доход и бая изгубена войска защото се биех основно аз и бях лидер и ги даде на врага заради бъг ) и имах компенсация от 300 диаманта ,тъйкато реално в самата битка няма бъг а само симулатора би трябвало средно и теб г/д толкова да ти дадът ,но трябва да докажеш симулатора какво показва (тоест направи битката на симулатора отново и копни да покажеш какво ти дава или за по лесно и сигурно кажи какво си заредила ти и ние да заредим да видим кво става )
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!