Imperia Online България  
Юни 22, 2024, 13:40:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Филм-"Новото робство"  (Прочетена 45823 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #180 -: Април 18, 2008, 00:44:44 »

да не ти е било малко  *hihi*
Активен

dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #181 -: Април 18, 2008, 00:56:30 »

да не ти е било малко  *hihi*
ми май май  Grin тогава помня баба ми ме нарече "вагабонтин такъв"  Grin
Активен

КуКу
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #182 -: Април 18, 2008, 01:09:41 »

ееее, пак е нежно, мен по hard  Grin
Активен

kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #183 -: Април 18, 2008, 10:07:58 »

Grin Grin Grin dobre izbora ti mi haresva za partii no sds i kostov za sega sa okolo 4 prozenta s edna duma na kantar i da ti kaja sledva6toto pravitelstvo 6te e gerb+ataka+grugi(desni partii ako se suberat i minat 4 prozenta) Grin Grin Grin

Защото се получава затворен кръг - излиза поредната социологическа агенция с проучване на електорални нагласи и заявява Костов няма да мине 4те процента (примерно той, че за него стана дума) съответно следва отлив от привърженици, защото никой не иска да подкрепи загубена кауза и така.
Освен това що е отнася до десните партии - конкретно СДС и ДСБ малцина като Ахил оценяват по утпрявлението им , мнозинството се води по вътрешнопартийните им разногласия , след излизането им в опозиция. Предполагам второто има немалко значение, но когато се касае за управление, нещата са коренно различни. Един поглед към БСП и ДПС потвърждава това - докато БСП се водеше в опозиция при миналото правителство то не бяха скандали, то не бяха взаимни обвинения. В момента, в който двете партии сформираха коалиция за управление синхронът им постигна завидна висота.
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
sirizonak
Редник
*

Karma: +10/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #184 -: Април 18, 2008, 11:20:41 »

мнозинството се води по вътрешнопартийните им разногласия , след излизането им в опозиция. 
За какви работи говориш бе kephy  *crazy* .... нали го знам как си набираше средствата за за изборите. Чист рекет на фирми. Как да гласувам за такъв каун. Че и хиляда и една сделки смешни направиха и преватизираха каквото можаха и 10% си ги взеха. Може и да са направили нещо ... хотели по курортите най-вече. Истината е, че трудно намирам желание да гласувам за когото и да било, но не мога да си позволя лукса да НЕ гласувам. Всеки трябва да гласува по съвест. Не по команда. Така правя аз поне.
Активен

О,зная, зная, ти плачеш, майко,
 затуй, че ти си черна робиня,
 затуй, че твоят свещен глас,майко,
 е глас без помощ, глас във пустиня.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #185 -: Април 18, 2008, 11:35:08 »

За какви работи говориш бе kephy  *crazy* .... нали го знам как си набираше средствата за за изборите. Чист рекет на фирми. Как да гласувам за такъв каун. Че и хиляда и една сделки смешни направиха и преватизираха каквото можаха и 10% си ги взеха. Може и да са направили нещо ... хотели по курортите най-вече. Истината е, че трудно намирам желание да гласувам за когото и да било, но не мога да си позволя лукса да НЕ гласувам. Всеки трябва да гласува по съвест. Не по команда. Така правя аз поне.
Колко е къса паметта българска...Затова все ще си страдаме...А държавата в какво положение му я дадоха ,помниш ли? А заплати от по 2.5 $...И кое е по добре - да накараш фирми да ти спонсорират кампанията или да направиш и покровителстваш канали за дрога на съмнителни бизнесмени и оперативно интересни лица..Факт е ,че единствено при Костов държавата излезе в пъти по добре отколкото я получи ... И ако там се взимаха 10% то при Симеон нещата опираха до милиарди загуби от концесии , некъдърно управление на външния дълг / за някои доста доходно де / , БТК.. А хотелите на брата на Милен Велчев да не пропускаме - като стана въпрос за хотели де..Факт е ,че откакто десните не са на власт , в България отново управляват групировките.. Особено една от тях.. Факт е ,че така и колкото да се пънкаха БСП ,ДПС и компания не можаха да докажат нищо от така нареченото ограбване на България по времето на Костов...Дано доживея пак да ни управлява човек които повече прави за държавата отколкото краде..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
sirizonak
Редник
*

Karma: +10/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #186 -: Април 18, 2008, 11:50:09 »

 Да наистина излязохме по добре от цялата схема ... но какво от това. Бяхме стигнали до дъното. За мен лично това което знам за Костов ми стига за да НЕ гласувам за неговата партия. Ако ти имаше фирма и бяха дошли при тебе батковци и ти кажат "стоката ти е на границата, ако искаш да мине трябва да ни дадеш скромната сума от ...." едва ли щеше да мислиш по същия начин. А за Милнечо хотелчето мога само да допълня, че инвиститор там беше познай кой? Крал ейнжънтс  Grin агентите на краля добре се отплащат на послушните кученца. За това казвам по съвест. Не агитирам никого. Така гласувам аз.
Активен

О,зная, зная, ти плачеш, майко,
 затуй, че ти си черна робиня,
 затуй, че твоят свещен глас,майко,
 е глас без помощ, глас във пустиня.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #187 -: Април 18, 2008, 11:54:44 »

Да наистина излязохме по добре от цялата схема ... но какво от това. Бяхме стигнали до дъното. За мен лично това което знам за Костов ми стига за да НЕ гласувам за неговата партия. Ако ти имаше фирма и бяха дошли при тебе батковци и ти кажат "стоката ти е на границата, ако искаш да мине трябва да ни дадеш скромната сума от ...." едва ли щеше да мислиш по същия начин. А за Милнечо хотелчето мога само да допълня, че инвиститор там беше познай кой? Крал ейнжънтс  Grin агентите на краля добре се отплащат на послушните кученца. За това казвам по съвест. Не агитирам никого. Така гласувам аз.
Имам фирми , не фирма ...И постоянно плащам на някой ,някъде да си свърши работата за която държавата от моите и твоите данъци му дава заплата...Станал съм помощник-работодател на държавната администрация...И почти всички са като мен...Ама си спомням как преди Костов едни момченца ходеха насам натам с едни стикерчета на застрахователни компании...Само заради това ,че по негово време изчезнаха - евала му правя.. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
sirizonak
Редник
*

Karma: +10/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #188 -: Април 18, 2008, 12:05:36 »

 Еми те тези "момченца" са си още тук, поне във Варна е така ... Имаше на входа на Варна по автомагистрала Хемус едни реклами ... от едната страна реклама на Армеец от другата пише "Добре дошли в нашия град" ... Гледам, че и по София са плъзнали ТИМ (даже в цялата страна)... но поне във Варна няма такива убийства като в София. Един "+" им пиша.
Активен

О,зная, зная, ти плачеш, майко,
 затуй, че ти си черна робиня,
 затуй, че твоят свещен глас,майко,
 е глас без помощ, глас във пустиня.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #189 -: Април 18, 2008, 12:10:08 »

Еми те тези "момченца" са си още тук, поне във Варна е така ... Имаше на входа на Варна по автомагистрала Хемус едни реклами ... от едната страна реклама на Армеец от другата пише "Добре дошли в нашия град" ... Гледам, че и по София са плъзнали ТИМ (даже в цялата страна)... но поне във Варна няма такива убийства като в София. Един "+" им пиша.
Когато ми покажеш как ТИМ  или Интергруп  тормозят хората с малък и среден бизнес да им плащат рекет затова ,че работят ,тогава ще се съглася с теб...Няма го вече това..А че една или друга икономическа групировка ще е толерирана от дадена власт - винаги е било така и винаги ще бъде...И не само в България..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
sirizonak
Редник
*

Karma: +10/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #190 -: Април 18, 2008, 12:15:22 »

Когато ми покажеш как ТИМ  или Интергруп  тормозят хората с малък и среден бизнес да им плащат рекет
  Прав си да. Не съм твърдял че го правят ... започнаха по този начин, но вече са големи риби и се занимават само с големите.
Активен

О,зная, зная, ти плачеш, майко,
 затуй, че ти си черна робиня,
 затуй, че твоят свещен глас,майко,
 е глас без помощ, глас във пустиня.
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #191 -: Април 18, 2008, 14:02:49 »

За какви работи говориш бе kephy  *crazy* .... нали го знам как си набираше средствата за за изборите. Чист рекет на фирми. Как да гласувам за такъв каун. Че и хиляда и една сделки смешни направиха и преватизираха каквото можаха и 10% си ги взеха. Може и да са направили нещо ... хотели по курортите най-вече. Истината е, че трудно намирам желание да гласувам за когото и да било, но не мога да си позволя лукса да НЕ гласувам. Всеки трябва да гласува по съвест. Не по команда. Така правя аз поне.
cc\

За кой става въпрос - ако е за Костов - използвах него за пример, защото беше упоменат. Що се отнася до 10% - напоследък започвам да си мечтая за онова време - сега процентите са доста повече - поне що се отнася до усвояването на еврофондовете. За жалост корупцията винаги е присъствала в българското общество - наследена е от Османската империя, но няма правителство след Освобождението , което да не се е поддавало (включително Стамболов и Стамболийски). Не защитавам никого - просто обяснявам, че корупцията, както и изполването на властта за облаги винаги са присъствали при нас и се боя, че се е превърнало в манталитет.
Иначе, за конкретиката хотелите по курортите са най-вече дело на следващото управление. Що се отнася до рекета на фирмите - той съществува във сички управления и партии - погледани само факта, че победителите от последните избори - БСП и ГЕРБ имат покриване на спонсорите, и ти става ясно, че фирмите, "залагат на избори" на сигурно. Съответно това се кешира впоследствие, както виждаме от договорките на столичния кмет със строителните предприемачи , които директно влизат сега в управлението на общината.

Още веднъж искам да поясня - не защитавам Костов и нямам политически пристрастия. Но пък, обръщайки поглед назад, няма как да не се съглася с Ахил, че в по време на управлението на СДС с Костов, като че ли страната беше най-читава при всичките далавери, които наистина са били и онези, които им приписват.
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
qdosahame
Редник
*

Karma: +145/-163
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #192 -: Април 18, 2008, 15:56:07 »

Mai temata trqbva da se zakliu4e  *scratch*
Активен

Да си патриот е да обичаш Родината си , не да мразиш всичко и всички...
ole
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #193 -: Април 18, 2008, 16:47:45 »

samo da kaja 4e na 20.04 v nedelq mislq 4e be ot 17.20 6te davat filma кървавата чешма 2 част по ТВ СКАТ ахиле гледай го и другите нека го гледат  и след туй пак си говори лошо за тази телевизия
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #194 -: Април 18, 2008, 16:54:06 »

samo da kaja 4e na 20.04 v nedelq mislq 4e be ot 17.20 6te davat filma кървавата чешма 2 част по ТВ СКАТ ахиле гледай го и другите нека го гледат  и след туй пак си говори лошо за тази телевизия
Много добре знам какво се е случвало в ония дни и без СКАТ....Между другото гледам и част от предаванията и особено това на Антон Сираков прави супер лошо впечатление...Аз не съм лумпен , нито нацист нито ариец,нито антисемит...Не съм анти , разбираш ли...Особено пък като се говори за етноси..Имам претенции за поне средно интелектуално ниво и смешните коментари и анализи в тази телевизия ме обиждат..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!