Imperia Online България  
Юни 03, 2024, 23:07:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 407976 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #1980 -: Август 07, 2012, 13:49:03 »

+ това погледни колко от медалите са ми от тях, квото мога правиме и на Миро медалите погледни, а редс специално ни е на над 6 часа път сабира армията при блок което мн добрез наеш че не е никакъв проблем дори напротив но ние ще стигнем след като е изтекал блока това е големия проблем! Води с военните щото има мн българи за бой! Аз ако имах толкова Хървати да удрям нямаше да е и на половината на моите военни  Wink
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #1981 -: Август 07, 2012, 13:51:02 »

Вики браво, с това изказване се опитваш да ме провокираш ли? Повярвай ми ще ти стане мн тъжно Не ми се отваряй предупреждавам те а се вземете в ръце една атака нямате към IRON  Верно не съм аз тоя дето да казва кво да правите, ама това вашето безхаберие към собствените ви съюзници минава всякакви граници! как може да не си защитите съотборниците а? Е на тоя въпрос ми отговори тука пред всички?Huh?


 Grin Grin Grin Да не се опитваш да ме изпитваш в момента, А? Или ме заплашваш? Нещо не разгадах поста ти, нито ще ти отговарям и на въпросите, защото не съм длъжна. И не, не те провокирам, просто не ми харесва тона с който се опитваш да даваш съвет за ръководене на съюз на човек, който има малко повече опит от теб. Пък и едва ли имаш право да даваш наклон, на чужд съюз как да си играе играта.  Shocked
« Последна редакция: Август 07, 2012, 13:54:10 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #1982 -: Август 07, 2012, 13:54:30 »


Да не се опитваш да ме изпитваш в момента, А?  Shocked
Вики ти се опитваш ама не искам са да споря с тебе и други неща, просто в момента си имам-е други преоритети и се опитвам да намеря съмишленици и по някакъв начин да ви кажа да спрете с пасивната си игра щото се излагаме! Кога най-после ще започнете да играете да ги върнем в първи клас па после ако искате можем да си мерим пишките и някой други неща по между си! Към края или по-рано може и една 2 войни да си спретнем ама първо да с тези да се оправим! Айде малко по-сериозно де!
Активен
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #1983 -: Август 07, 2012, 13:57:40 »

Спят като къпани Роги повече инфо на skype! Ноща с tiesto смъкнахме половината армия на stara_raga щото я беше оставил по провинциите! Тъпото е че нашия tiesto влизал в задължителен и армията дето била при него не я е пратил някъде така че да се прибере с тая която се връща от stara_raga и reds веднага е дошъл да я удари! бесен съм и на глупоста на Митето а снощи писах че тоя няма да хване наша армия! Хубаво поне че пак му е останала толкова мн, че ако е събрана пак reds не може да му влезе!

Баце - виж си пощата!
А снощи в 05 и золтанка и ескобар скриха парата, кон на лед да ги тресе дано...
Активен

viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #1984 -: Август 07, 2012, 13:58:13 »

Вики ти се опитваш ама не искам са да споря с тебе и други неща, просто в момента си имам-е други преоритети и се опитвам да намеря съмишленици и по някакъв начин да ви кажа да спрете с пасивната си игра щото се излагаме! Кога най-после ще започнете да играете да ги върнем в първи клас па после ако искате можем да си мерим пишките и някой други неща по между си! Към края или по-рано може и една 2 войни да си спретнем ама първо да с тези да се оправим! Айде малко по-сериозно де!

Аз съм изключително сериозна в момента. Като имаш някакви претенции има си лидер на съюза, хвани пиши му разберете се, ако ще правите масови го организирайте, щом толкова държиш да оправяш когото и да било. Това е съвсем различно от това да седнешш тук публично да даваш акъл кой как да си играе играта и кой какво да прави. Панимаеш ли, подхода ти е леко крив в момента и то към Кънчо, който едва ли би ти отказал съдействие за каквото и да било.
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1985 -: Август 07, 2012, 13:59:48 »

И аз съм бесен ..че пак без население ще остана  ....иаче тоя първия ..да го бият тия дето са му на точките  ...аз и в5х обхвата не го виждам
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #1986 -: Август 07, 2012, 14:06:29 »

Квото трябва сме се разбрали с RUFFIANS,край на изкуствения спор *stop*
Активен
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #1987 -: Август 07, 2012, 14:11:54 »

А защо нямаме пилета с Руфианс?  Shocked
Активен

matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #1988 -: Август 07, 2012, 14:12:53 »

А защо нямаме пилета с Руфианс?  Shocked

Как да нямаме пилета, цял кокошарник е  Grin
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #1989 -: Август 07, 2012, 14:13:30 »

Квото трябва сме се разбрали с RUFFIANS,край на изкуствения спор *stop*

Нищо не сме се разбрали, защото в тая игра атаките са си атаки, но подобен директорски тон, който Иван държи на съюзник, на който винаги е разчитал е нелеп.  Отдавна тук я няма бригадата на манекенките, на които е свикнал да държи подобен тон. Щом така смело ми задава въпроси аз мога да задам само един: Кога Лидера ми или някой друг от съюза ни, ви е отказвал съдействие за каквото и да било?
И както казах по-нагоре пак ще го повторя: Всеки да си гледа паницата. Тук всеки съюз е равноправен и самосиндикален и титуляри в ерата няма.   *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #1990 -: Август 07, 2012, 14:20:24 »

на който винаги е разчитал
Разчитал? Кво да разчитам на хора с пасивна игра? Това се опитвам да ви кажа, че това което виждам е вашия съюз за подкрепа а вие пасувате!!!!! Как тогава и за кое точно да разчитам?
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #1991 -: Август 07, 2012, 14:21:51 »

Спрете се бре
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #1992 -: Август 07, 2012, 14:23:43 »

Спрете се бре
Абе Миро аз имам един такъв приятел който за квото и да помоля той все не можел да ми помогне! Ае са кажи, мога ли да разчитам на него или не? Никокой нямаше да търся ако само поне малко ми беше по-близо тоя! Само мъничко поне  *scratch*
« Последна редакция: Август 07, 2012, 14:25:36 от R.o.Y. » Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #1993 -: Август 07, 2012, 14:45:13 »

След като не може да разчитате за нищо (демек нямате полза от нас)  Cool макар че приятелството не се гради на бази ''ползи''  :Smiley има едно бутонче ''прекратяване съюзен договор ''  натискате го и знаете че не разчитате за нищо  Wink и започвате с <<< купоните >>> грабежи ,палежи и така може да надъхате пасивните ми играчи и да стане весело  *pardon*
Активен

fasazata1
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #1994 -: Август 07, 2012, 15:07:39 »

защо само се плювате не мога да разбера всички имате договори с нас искате война срещу чужденци има я просто се изисква малко смелост да я обявите пари няма да давате за нея от това по добър подарък не виждам ама май сте свикнали само да се дразните едни други до това заключение стигнах и накрая всяка една класация пак чужденците щения вземат защото никога не сме единни а и не виждам как ще стане ако продължавате по този начин
Активен
Страници: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!