Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 08:53:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 408731 пъти)
0 Членове и 25 Гости преглежда(т) тази тема.
TRO6KO
Редник
*

Karma: +5/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #1770 -: Юли 20, 2012, 07:38:52 »

хахахахахаха Tongue
смей се-после ще ревеш за тези свои атаки !!!!
Активен
polo13
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #1771 -: Юли 20, 2012, 07:44:19 »

Ще реват такива измислени герои като БАУАР, кото купуват "ДИАМАНТИ" и се пулят цяла вечер, останалите за какво да реват !
Би ли ми обяснил Троше ....
Активен
BAUAR
Редник
*

Karma: +8/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Бъди ловец, за да не бъдеш плячка!


Профил WWW
« Отговор #1772 -: Юли 20, 2012, 08:03:21 »

polo13 - моето момче. Диамантите са избор. Всеки избира дали да взима и дали да играе с тях. Аз съм решил 2-рото. Тъй че комплексите си ги избивай някъде другаде, примерно!

Ниня - за тебе се отнася същото. Аз съм човек който като сгреши иска обяснение. Не го ли получа и ако не съм виновен за това, ще си търся правата, а в случая парите до дупка. Какво "лудо" има в това. Или просто ти не го правиш Smiley си е твоя работа

Като цяло - да. Разцепиха ме от атаки, това си беше ясно. Има една приказка .... която е девиза на съюза ми: Най-голямата доблест не в това никога да не падаш, а всеки път, когато паднеш - да се изправиш!
Хубаво е всеки смешник, който се радва на чуждото нещастие да е прочете и осмисли, преди да пише глупости, емотикони и някакви странни възклицателни изречения.


Активен

TRO6KO
Редник
*

Karma: +5/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #1773 -: Юли 20, 2012, 08:06:47 »

Ще реват такива измислени герои като БАУАР, кото купуват "ДИАМАНТИ" и се пулят цяла вечер, останалите за какво да реват !
Би ли ми обяснил Троше ....
господин милиционера докато беше заключен ,някой от моя съюз да го атакува ?? не можеше ли да му мина през войската аз ? to6eto_1 съм аз-за да не се чудите
Активен
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #1774 -: Юли 20, 2012, 08:14:23 »

polo13 - моето момче. Диамантите са избор. Всеки избира дали да взима и дали да играе с тях. Аз съм решил 2-рото. Тъй че комплексите си ги избивай някъде другаде, примерно!

Ниня - за тебе се отнася същото. Аз съм човек който като сгреши иска обяснение. Не го ли получа и ако не съм виновен за това, ще си търся правата, а в случая парите до дупка. Какво "лудо" има в това. Или просто ти не го правиш Smiley си е твоя работа

Като цяло - да. Разцепиха ме от атаки, това си беше ясно. Има една приказка .... която е девиза на съюза ми: Най-голямата доблест не в това никога да не падаш, а всеки път, когато паднеш - да се изправиш!
Хубаво е всеки смешник, който се радва на чуждото нещастие да е прочете и осмисли, преди да пише глупости, емотикони и някакви странни възклицателни изречения.



Аз играя с не по-малко диаманти от теб.Smiley Емотиконът ми под твоя цитат не е насочен към теб и към тези,които са те баннали.Исках да изкажа моята позиция но явно съм останал неразбран.!!
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
BAUAR
Редник
*

Karma: +8/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Бъди ловец, за да не бъдеш плячка!


Профил WWW
« Отговор #1775 -: Юли 20, 2012, 08:24:34 »

Ниня - извинявам се. явно за да станеш по-силен трябва да минеш през това нещо ....

В случая къде съм сгрешил, че наглеждам съотборници ли? Че пускам смс-и? Или някъде другаде ....
Блокиран е и акаунт brat4e - човека започна късно, замина за Германия преди 2 седмици и ми каза даму развия колкото мога икономиката. Човека беше 30 000 точки. Сега и той е блокиран за цяла година.... Какво става, че развивам икономиката на съотборника ми ... ме блокирват???
Нямам думи вече за това как една наистина добра игра се съсипва с всеки изминал ден ....

Нямам какво повече да кажа.

Хайде и със здраве!
Активен

matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #1776 -: Юли 20, 2012, 09:35:57 »

Единствения вариант е да имате засечка на пазара
Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #1777 -: Юли 20, 2012, 11:12:33 »

господин милиционера докато беше заключен ,някой от моя съюз да го атакува ?? не можеше ли да му мина през войската аз ? to6eto_1 съм аз-за да не се чудите

не можеше защото въпросният беше в мод освен бана , но сега следва да бъде банат отново и ще имаш възможноста да го припляскаш   *gamer*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
BAUAR
Редник
*

Karma: +8/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Бъди ловец, за да не бъдеш плячка!


Профил WWW
« Отговор #1778 -: Юли 20, 2012, 11:32:06 »

Единствения вариант е да имате засечка на пазара

Помисли, че може да е това. Тоя акаунт brat4e го развивам от 1-2 седмица. Преди това идея си нямам какво е правил човека. Ама е прекалено сериозен за да е правил глупости.
Откога е проблем да пуска оферти на пазара и аз да му ги купувам, нещо не мога да го разбера това. Може да се е засякло когато той е играл аз да съм му купувал от офертите. Съвсем нормално е да има припокриване ...

Вече тотално са ме унищожили ... тъй че всичко е пред свършен факт ... и каквото и да кажем и говорил, станалото вече е станало. Sad
« Последна редакция: Юли 20, 2012, 11:38:56 от BAUAR » Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1779 -: Юли 20, 2012, 11:41:37 »

Тоя акаунт brat4e го развивам от 1-2 седмица. Преди това идея си нямам какво е правил човека. Ама е прекалено сериозен за да е правил глупости.


А да си чувал или чел някъде , че купуването , продаването , преотстъпването и подаряването на акаунти е забранено ?
Активен

Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #1780 -: Юли 20, 2012, 11:45:12 »

Полицаят е наказан.!!!!!!!!!!!!!
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1781 -: Юли 20, 2012, 11:55:30 »

Пак ли е сгафил? Чак сега ще го разчекнат.
« Последна редакция: Юли 20, 2012, 11:57:10 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #1782 -: Юли 20, 2012, 11:57:47 »

не можеше защото въпросният беше в мод освен бана , но сега следва да бъде банат отново и ще имаш възможноста да го припляскаш   *gamer*
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #1783 -: Юли 20, 2012, 11:58:02 »

Пак ли е сгафил?
не си е излежал първата присъда , бан по време на мод не се зачита  Grin
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1784 -: Юли 20, 2012, 12:01:37 »

АААА, трябвало да бъде обесен за шията докато настъпи смърта *hahaha*
Да видим кой пръв ще ритне столчето.
« Последна редакция: Юли 20, 2012, 12:03:14 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!