Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 10:00:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 408836 пъти)
0 Членове и 23 Гости преглежда(т) тази тема.
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #1260 -: Юни 03, 2012, 11:42:46 »

смешко с много осмици сте вече напред ще прибирате много ария вътре трудно ще ви стигна сега, неми се занимава да бягам 2 месеца за да се върна в играта сещу вас ,и аз гледам реално на нещата не като теб ,много си сербез като си напред очаквай ме догодина вече ,ще се бием тогава,незабравяй че тук поех венера с паднала армия ,ще се бием има време ери много,сега успех,имам си занимание в доста по труден свят с много влакове ,там тепърва започват битките, конкуренцията е 5 пъти по голяма ,до 3000 растояние имам 60 човека на моето нето ела да следиш там толкова хора накуп ,и щете призная а тук си седиш спокойно без конкуренция 2ма-3ма играча
Напротив, взе да играеш със venera когато вече имаше армия, и точно затова се правеше на велик и се заканваше! И мн ми е интересно след като тука не можа да се опазиш при положение, че както сам казваш сме малко хора и даже видя снощи ,че липсват армии и предполагате кво се случва! Как тогава ще я караш във другия сват идея си нямам! Приятна игра ти желая там иначе и успех, следващата ера може да се преместим и ние там защото тука е наистина скука! Махай се сега да си се занимаем  пак със Ироните  Cool
« Последна редакция: Юни 03, 2012, 11:46:24 от R.o.Y. » Активен
Evo
Гост
« Отговор #1261 -: Юни 03, 2012, 12:04:03 »

Що да е скука , бре ...
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #1262 -: Юни 03, 2012, 12:10:07 »

На тая карта има ли някой близо до редс Embarrassed
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #1263 -: Юни 03, 2012, 12:14:30 »

На мен ми е интересно от кога отмениха забраната за атаки между акаунти от 1 айпи  *scratch* ........вярно че по в4 вече не им се работи ама.... ;D *hmm*
Активен

i1978
Гост
« Отговор #1264 -: Юни 03, 2012, 14:14:43 »

14ти свят е по силен от този. От личен опит го казвам. Поне миналата ера беше така. Тая незнам кой играе там и кой не. Но италианците са доста класни играчи. Тука нямам кой знае какъв поглед но ми се струва , че най-малко  картата е по-голяма от там и е по бавно движението до противника. Поне така си мисля де. Къне наскоро отмениха забраните да не се нападат ацц-та от едно IP  и много добре направиха. Браво на админите. Не може да рипнеш в 40ацц-та  и после да спиш спокойно, че не може да те бие никой.
Активен
Evo
Гост
« Отговор #1265 -: Юни 03, 2012, 14:16:32 »

_AbsolutE_(Wehrmacht)   vural_han(IMMORTAL)   2302   763265   448   6486   0   0   153

vural_han(IMMORTAL)   _AbsolutE_(Wehrmacht)   4348   0   0   0   178560   0   289

ops  Grin Grin
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #1266 -: Юни 03, 2012, 14:25:28 »

Къне наскоро отмениха забраните да не се нападат ацц-та от едно IP  и много добре направиха. Браво на админите. Не може да рипнеш в 40ацц-та  и после да спиш спокойно, че не може да те бие никой.
е то не трябват 40 аццта бре стигат още по  2 да си направи всеки ...едното ще си го бие за ресурси ,другото за военни ....за теб хубаво явно защото нямаш цел за другите които имат цели не е хубаво  Wink
Активен

i1978
Гост
« Отговор #1267 -: Юни 03, 2012, 14:26:48 »

е то не трябват 40 аццта бре стигат още по  2 да си направи всеки ...едното ще си го бие за ресурси ,другото за военни ....за теб хубаво явно защото нямаш цел за другите които имат цели не е хубаво  Wink
Е това не се сетих знаеш че играя само с едно ацц. И тия схеми не ги разбирам. Прав си за това.
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #1268 -: Юни 03, 2012, 14:30:01 »

е то не трябват 40 аццта бре стигат още по  2 да си направи всеки ...едното ще си го бие за ресурси ,другото за военни ....за теб хубаво явно защото нямаш цел за другите които имат цели не е хубаво  Wink
Не е така Къна, това че няма забрана не означава че не следят за подобни изцепки като атаки между едно и също IP Нека се пробва някой да натрупа така военни или ресурс и ще се разбере  Wink
Активен
i1978
Гост
« Отговор #1269 -: Юни 03, 2012, 14:37:43 »

Не е така Къна, това че няма забрана не означава че не следят за подобни изцепки като атаки между едно и също IP Нека се пробва някой да натрупа така военни или ресурс и ще се разбере  Wink
Адаш само да питам оня чат където си го публикувал по напред в темата. Преди или след атаките стигна до тебе. Ако е преди атаките не говори много добре за вас. Защото много се врете, където не ви е работата. Съветче да дам. ИГрайте си играта без излишни интриги и бутания по чужди ацц-та и скайпове и някак си тогава ще си проличи класата ви. На тоя етап моето мнение е че сте класни играчи и онова публикуване малко срива положителното ми мнение за вас. А Божидар, защо не се е овардил след като е усетил че идвате говори много лошо за него.
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #1270 -: Юни 03, 2012, 14:45:10 »

Адаш само да питам оня чат където си го публикувал по напред в темата. Преди или след атаките стигна до тебе. Ако е преди атаките не говори много добре за вас. Защото много се врете, където не ви е работата. Съветче да дам. ИГрайте си играта без излишни интриги и бутания по чужди ацц-та и скайпове и някак си тогава ще си проличи класата ви. На тоя етап моето мнение е че сте класни играчи и онова публикуване малко срива положителното ми мнение за вас. А Божидар, защо не се е овардил след като е усетил че идвате говори много лошо за него.

Скайп разговора беше пратен от божидар на ванката, никой не се е ровил по скайпове и акаунти, сопрете се малко
 Cool
Активен
i1978
Гост
« Отговор #1271 -: Юни 03, 2012, 14:52:04 »

Скайп разговора беше пратен от божидар на ванката, никой не се е ровил по скайпове и акаунти, сопрете се малко
 Cool
ОК мерси. Отговора ме устройва. А явно защитника е решил да покаже че знае всичко. Grin
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #1272 -: Юни 03, 2012, 15:17:19 »

Не е така Къна, това че няма забрана не означава че не следят за подобни изцепки като атаки между едно и също IP Нека се пробва някой да натрупа така военни или ресурс и ще се разбере  Wink
Кой ги следи такива изцепки ,точно във в4 ...нима някой ще преглежда история на битки на всички играчи да види кой източил и кой не (ба айде сега швепс  Grin)..е военните по лесно се следят ама.......там пък последните 15  дни няма достъп и като завалят едни писма до съпорта ..може да им писне и половината да не ги отразят...за мен това да не може да се атакуват ацц които са играят от едно айпи си беше едно от най хубавите неща във в4 ...не виждате ли че в4 от ден на ден се спира подръжката и както класиките няма да има подаръци няма да има протекции за празниците а и като я няма тая забрана играта предобива селски тип без нея ....започват извращенията ...миналата ера накрая луки си уреди маса битки и цяла война на стойност 300к военни и нямаше реакция хем я имаше забраната а не ми се мисли сега какво чудо ще става ...ще поживем ще видим ...ще си цитирам поста след време много пъти  Wink ще има наказани 100% за такива атаки между ацц които са играни от 1 айпи но ще има и много които ще минат метър ....вниманието на екипа с всеки следващ ден се насочва изцяло към в5 няма лошо но има хора пък на които не им харесва в5 и ще трябва или да не играят или да играят с извращения във в4 *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*
« Последна редакция: Юни 03, 2012, 15:22:44 от _P0BeDiTeL_ » Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #1273 -: Юни 03, 2012, 18:25:42 »

venera    RUFFIANS  +
Да няма драми -Божо си отива в 14 свят ,а Ирина си се връща при нас и си  продължава ...семейната свада приключи  *hihi*
Активен

Evo
Гост
« Отговор #1274 -: Юни 03, 2012, 18:29:33 »

Дреме ми , честно казано ... Wink
Активен
Страници: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!