Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 06:57:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 193   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ свят 95  (Прочетена 408553 пъти)
0 Членове и 31 Гости преглежда(т) тази тема.
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #660 -: Април 18, 2012, 21:27:19 »

Как не ви омръзна...от много мерене на "......." накрая поляците пак ще ликуват !!!
Никой освен Братоев ли е, как беше истинското му име, не си мери нищо, просто баналните му коментари втръсват и започва да дразни, много кафета пие напоследък *freak* *freak*
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #661 -: Април 18, 2012, 22:27:34 »



аз само да споделя Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
i1978
Гост
« Отговор #662 -: Април 18, 2012, 22:46:49 »

Ти поизписа доста неща, които не са така. Лично съм печелил със съотборниците ми шест войни наредени и то срещу изключителни съперници не мухльовци. Най-много два съюза да са били шматки. Другото с армиите и палежите малко разтегнато и не е баш  така. Първо във война не се подценява нито една атака срещу който и да било за това и хората са подбрани поне при нас беше така. И оня като те контри с палежи най-нормалното е да си скрил армиика за посрещане. Обръща се внимание на коя война да се наблегне и си има стратегия кога да блъскаш и кога да си траеш и да чакаш момента, но в никакъв случай не бих сподели стратегията на бившия ми съюз.   А това, че някой вдигнал крепост или пък те засича на две секунди се лови ама с чалъми стават и тия неща.
« Последна редакция: Април 18, 2012, 22:48:33 от i1978 » Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #663 -: Април 18, 2012, 22:48:12 »

По принцип си прав 100%. Тази война е пълен майтап !!! Но имаме и играчи на малко нето , нека се покефят и те. Няма как да я загубим, но момчетата, и момичето ще повоюват, пък и малко военни доходи. Те поне са сейф
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #664 -: Април 18, 2012, 22:54:29 »

Вражески съюз    Начало на войната    Край на войната    Спечелени точки    Загубени точки    Общо
OSMANLI_    2012-04-18 07:10:19    2012-04-25 07:10:19    394    105    289
   
      
17-часа война , до тук.
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
i1978
Гост
« Отговор #665 -: Април 18, 2012, 22:55:32 »

Абе да попитам Дефендърите с кой чекър играете, тоя с копирането на атаката и писукането или оня с смс-те. Grin Grin Grin
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #666 -: Април 18, 2012, 22:59:49 »

Абе да попитам Дефендърите с кой чекър играете, тоя с копирането на атаката и писукането или оня с смс-те. Grin Grin Grin
Амиииии , пратиха ми един от едно Габровско село !!! Реве , като магаре на смс..............друго , да питаш Huh? Че тва тука са хроники , не е лаф моабет тур.
« Последна редакция: Април 18, 2012, 23:06:49 от valhala » Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #667 -: Април 18, 2012, 23:57:28 »

Ето че минаха празниците и пак се заджафкахме  >Grin Кой бил смел, кой лъжел и кого го стягала шапката.. Но да си дойда на думата. Това повече от 3 съюза да воюват срещу един си е жива мъка. Бил съм се срещу 7, както и съм участнал в бой на 6 срещу 1. Е искренно мога да ви кажа че първият вариант е в пъти по-интересен  *ok* Честно казано мисля че само Дифендър могат да вземат 7 от 7 войни на веднъж, но това си е мое мнение. Аз тогава взех само 2 от 7, но ерата ми беше първа или втора и играех с доста непознати  Wink а срещу мен бяха все играчи, макар тогава още много много да не правех разлика кой е добър и кой не  Grin Малко се отплеснах... Та ситуацията е следната:  ония се плашат и бягат половината в мод или гонят част от играчите. И какво се получава остават тези дето са играчи и се наглеждат и си сейфат като хората. ОК все пак успявате да сгащите някоя армия, че дори и влакче може да стане, но понеже вие сте агресорите започвате да налитате като мухи на лайно  Smiley  Следват атака след атака, докато не си повярвате че няма кой да ви спре. Та нали 4 съюза сте ги подгонили. И точно тогава някой ваш играч прави атака и то като на сейф, без да си я следи, а оня я мобилизирал я крепост вдигнал и хоп ИЗНЕНАДА *TEASE* пичовете повели със 300-500 точки, а ви остават 2 дни до края на войната. И кво да правим сега, армии за хващане няма. 8-ци за бутане също  *UNDECIDED*че то даже в заградената 7-ца губим повече точки отколкото печелим, пък може и пак да се размажем в нея. И ето на, светва ви варианта с палежите, минали са вече 3 дни и пичовете трябва да са изгаснали, но на всеки опит за атака ви пише че има отправена атака към тази провка. Е вече наистина сте бесни и тръгвате на халос да събаряте де що има крепост, а пичовете си ви палят на контра и започват даже да увеличават преднината си в точките. По някое време ви иде да избиете всички съюзи дето уж ви помагат, а те пичовете само с пожари си печелят техните войни и само ви досаждат с въпроси как вървят нещата при вас. Вярно стана малко дълго, но това е част от гадната истина "юруш цялата карта срещу някого"  *hahaha* Пак казвам, че това е само вариант, но при не много добри съюзи е с голяма вероятност да се случи. Недай си боже пък някой от вашите да не може да сейфа в последният ден от войната. Бая неща съм преживял  Grin
Преживял си ти, и съюза ти също, няма как да ме забравите Tongue Tongue Tongue
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #668 -: Април 19, 2012, 12:51:59 »

Що се карате бре? Биите се  Smiley Кой съюз кога да води война си е лично негова работа! Всеки си има някакви преоритети и цел. Само ние нямаме такава май  Grin Истината обаче от това дето виждам е че найстина поляците си думкат тук там докато ние хем си имаме договори, хем си се дразниме едни други във форума! И ми намирисва на море... т.е. веселба, разтрогване на договори и по-големите акули изяждат по-малките и стават още по-големи! А след това достатачно нахрани ли се тупат и Поляците! Офф ерата е мн скучна и на всичкото от горе съм на края на картата и всички са ми далече като изключиме няколко по-слаби български съюзи които всъщност хранят поляците  Cool
« Последна редакция: Април 19, 2012, 17:40:31 от R.o.Y. » Активен
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #669 -: Април 19, 2012, 13:08:07 »

Тонката да ги подкарва, че му липсват военните нещо, само с каси не може *hihi* *hihi*
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
i1978
Гост
« Отговор #670 -: Април 20, 2012, 07:12:45 »

kiro11(DEFENDER)    rusa(_BULGARIA)    0    20379    4    0    0    4076    0
kiro11(DEFENDER)    rusa(_BULGARIA)    0    41199    8    0    0    8240    0
vesojrebec(DEFENDER)    rusa(_BULGARIA)    0    61250    12    0    0    12250    


 Grin Grin Grin Grin Grin *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Определено военна се печели точно така. Да взема да излезна от съюза и да си направя съюз и да ми пуснете една война та поне военни да трупате. Че така доблест за нищо само.
Активен
Evo
Гост
« Отговор #671 -: Април 20, 2012, 09:17:03 »

Интересно наистина ... *hihi* *hihi*
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #672 -: Април 20, 2012, 10:15:05 »

За хрониката - Снежния Лорд сдаде 200к леки в жертва, 6млн злато и единствената му здрава крепост е в новата провка където няма крепост Grin
Активен
i1978
Гост
« Отговор #673 -: Април 20, 2012, 14:59:00 »



Хубава тренировка браво на мене еи затова обичам мечове да си тренирам оставаше да имам малко армийка и тоя да не ми палеше минусовата провка щеше да е забавно. Следващата атака ще пробвам друга магария.  Grin
Активен
krasiliver
Сержант
**

Karma: +16/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #674 -: Април 20, 2012, 15:44:43 »

Много ясно си личи намерението ти да го прихванеш на 2 сек,но си объркал провките....вместо да го срещнеш в 13-та ,ти си ги пратил в 23-та ! Явно кръвта ти е нахлула яко в главата при вида на мечовете,само дето не искаш да си го признаеш !
Активен

Сободен електрон
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 193   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!