Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 11:14:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До Oton  (Прочетена 11839 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
LLoD
Лейтенант
***

Karma: +50/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline


Профил
« -: Декември 15, 2011, 22:58:14 »

Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш

Понеже ми стана интересно изказването Ви, отделих време да прочета общите условия на играта, с които се съгласявам при регистрацията си в нея. Там се съгласявам, че съм ПОТРЕБИТЕЛ - това за мен значи клиент. Отделно след като съм си купил поне един път диаманти ОПРЕДЕЛЕНО СЪМ КЛИЕНТ. Така, че моите уважения, но съобразявайте се с КЛИЕНТИТЕ си, ако желаете да Ви има и в бъдеще.
« Последна редакция: Декември 16, 2011, 00:11:20 от LLoD » Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline

www.globalimperiaonline.tk
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #1 -: Декември 15, 2011, 23:37:28 »

Да използвам темата, че наистина ме издразни това, което прочетох... нищо лично към Отон но това никак не звучи добре.

Въпроси:

 Отоне - паричките които получаваш, като заплата, премия или каквото и да е било от къде идват? Не идват ли от Работодателя ти, чиито приходи идват от плащанията на така наречените неклиенти.
 Отоне - всичко което си работил и сътворил играта дали е било само заради работодателя, саради самия себе си или просто за кеф или пак заради тези неклиенти.
 Отоне - и баба, и дядо и всеки знае, че не е добре да плюеш в паничката от която се храниш.
 Отоне - размисли, помисли и пак напиши това кето си написал, но не на пук или на инат, или да се покажем колко сме големи и могъщи, а просто наистна кажи това което мислиш и си сигурен, че знаеш.
 Отоне - всички сме хора, всички имаме нерви, всички сме несъвършени, всички плащаме за услуги, екстри или квото искате го кажете, ако не сме клиенти .... какви сме?
 Отоне - не обиждай хората за да не те обиждат и тебе, или не ги дисквалифицирай за да не си и ти там. Искаше да има форум без обиди и квалификации, но сам го правиш, и  не се осещаш.
 Отоне - по тези думи, които си написал излиза, че ние сме дарители.... така ли е?
 Отоне - екстрите които стуват пари, не са ли част от играта? И ако ние не сме дарители защо, даренията не са в отделен модул, който няма нищо общо с играта.

Хайде, чао от мен, дано някой се замисли от поста ми и не само да се Издразни и почуства гадно, а да се замисли дали има нещо вярно, и дали ние сме клиенти на собствениците на фирмата, и от там автоматичтно дали не сме клиенти на служителите на фирмата.

пп. И честно казано ако във фирмата в която работя, някой шеф разбере, че съм казал на човек, който е похарчил пари във фирмата, че не ми е клиент и не ме интересува какво мисли, биха ме уволнили на секундата.
« Последна редакция: Декември 15, 2011, 23:50:51 от Boreto » Активен

chamy
Лейтенант
***

Karma: +52/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #2 -: Декември 15, 2011, 23:47:50 »

Не виждам смисъл от опити за оборване на това нелепо твърдение. Самият факт, че ползваме продукт на официално регистрирана по Търговския закон фирма, ни прави потребители/клиенти. А това, че някой е решил да затвърждава познатата ни до болка максима "пъдарят по-голям от царя", е поредното доказателство, че имаме още на какво да се учим ние българите...
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline
LLoD
Лейтенант
***

Karma: +50/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline


Профил
« Отговор #3 -: Декември 15, 2011, 23:50:48 »

Не виждам смисъл от опити за оборване на това нелепо твърдение. Самият факт, че ползваме продукт на официално регистрирана по Търговския закон фирма, ни прави потребители/клиенти. А това, че някой е решил да затвърждава познатата ни до болка максима "пъдарят по-голям от царя", е поредното доказателство, че имаме още на какво да се учим ние българите...

Айде сега............... Да не забравяме, че сме в средновековието..................
Иначе очаквам утре да получим бан във форума Smiley Само ще ми е доста интересно как ще бъде формулирана причината за него  Grin
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline

www.globalimperiaonline.tk
LLoD
Лейтенант
***

Karma: +50/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline


Профил
« Отговор #4 -: Декември 15, 2011, 23:53:11 »

Мен ме баннаха за "татко"!  Grin

Е то толкова изтърпяхме, че един бан ли  *xxx*
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline

www.globalimperiaonline.tk
chamy
Лейтенант
***

Karma: +52/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #5 -: Декември 15, 2011, 23:53:27 »

Айде сега............... Да не забравяме, че сме в средновековието..................
Иначе очаквам утре да получим бан във форума Smiley Само ще ми е доста интересно как ще бъде формулирана причината за него  Grin
Аз не помня да са формулирали някога причини за това. По мои спомени излиза едно съобщение, което твърди, че съжЕляват за отнетия ти достъп ....  [:-}
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline
LLoD
Лейтенант
***

Karma: +50/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline


Профил
« Отговор #6 -: Декември 15, 2011, 23:58:28 »

Питаш за причината?!? ... Занимавате се с някакви глупости сега. Димитрофф е сърдит и не пише ... и по-добре. *freak*

Аз мислех, че причината играта да съществува са играчите - демек ние  Grin Ама според админите не е така *hihi*
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline

www.globalimperiaonline.tk
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #7 -: Декември 15, 2011, 23:59:01 »

Хората ни предоставят възможност да сме императори,вие зор искате да сме ...прости потребители.  *freak*
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #8 -: Декември 16, 2011, 00:01:22 »

Като ви гледам, сте нито от неклиентите нито и от дарителите, скъпи са ви паричките, не искате да ги давате на фирмата... черни овци  Tongue
« Последна редакция: Декември 16, 2011, 00:03:20 от Boreto » Активен

LLoD
Лейтенант
***

Karma: +50/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline


Профил
« Отговор #9 -: Декември 16, 2011, 00:03:06 »

Като ви гледам, вие не сте нито то неклиентите нито и от дарителите, скъпи са ви паричките, не искате да ги давате на фирмата... черни овци  Tongue

 Е па баце бедни пенсионери, какво да правиш....................Явно сме сбъркали мястото  Embarrassed
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline

www.globalimperiaonline.tk
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #10 -: Декември 16, 2011, 00:07:46 »

Аз нещо май сбърках, Отона да не е имал предвит Форума, а не ИО, че тука работата е друга  *scratch*
Активен

LLoD
Лейтенант
***

Karma: +50/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline


Профил
« Отговор #11 -: Декември 16, 2011, 00:10:30 »

Аз нещо май сбърках, Отона да не е имал предвит Форума, а не ИО, че тука работата е друга  *scratch*

Какво е имал предвиТ ще каже може би той Wink
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline

www.globalimperiaonline.tk
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #12 -: Декември 16, 2011, 00:12:17 »

Какво е имал предвиТ ще каже може би той Wink
Той може да каже, ама дали ние ще видим  Smiley
Активен

LLoD
Лейтенант
***

Karma: +50/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline


Профил
« Отговор #13 -: Декември 16, 2011, 00:17:35 »

Той може да каже, ама дали ние ще видим  Smiley

Определено ще видим Smiley
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline

www.globalimperiaonline.tk
despot_NEO
Редник
*

Karma: +5/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #14 -: Декември 20, 2011, 00:49:00 »

СТАЧКА!
Активен

член на фен-клуба на БАБА ЯГА
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!