Imperia Online България  
Юни 03, 2024, 22:57:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 60   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да опитаме пак...""...из хрониките на Нарния 95""  (Прочетена 152402 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #435 -: Септември 26, 2011, 01:26:23 »

Дата и час   Архив   Изпратил   Съобщение
    2011-09-26 01:20:28   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...
    2011-09-26 01:20:27   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...
    2011-09-26 01:20:19   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...
    2011-09-26 01:19:47   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...
    2011-09-26 01:19:42   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...
    2011-09-26 01:19:36   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...
    2011-09-26 01:19:31   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...
    2011-09-26 01:19:25   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...
    2011-09-26 00:48:59   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...
    2011-09-26 00:48:53   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...
    2011-09-26 00:41:08   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...
    2011-09-26 00:41:07   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...
    2011-09-26 00:40:58   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...
    2011-09-26 00:40:58   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...
    2011-09-26 00:40:50   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...
    2011-09-26 00:39:04   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...
    2011-09-26 00:13:30   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...
    2011-09-26 00:13:30   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...
    2011-09-26 00:13:16   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...
    2011-09-26 00:13:10   Премести   GAMEMASTER   Шпионинът на pioy бе заловен при опита...


някой маи закъсва за кинти и търси лесна печалба в х5 обхвата че и срама няма да ми досажда само с тоя нисък спаи *freak*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #436 -: Септември 26, 2011, 23:00:38 »

Grin Grin Grin  как какво бе ванка , щехме да късаме договори  Grin Grin Grin  на кой когато му е удобно ,аз за мене лично да си кажа тия договора са ми ала бала и са само колко да намажеме некоя безплатна войница  Grin Grin Grin а вия не ми нападайте Меца че и без това не знаете колко е руса и защо ги върши некои работи ,а класациите са важни - повтарям КЛАСАЦИИТЕ   Grin Grin Grin  всичко друго е ташак и не е важно кой кой е ударил и кой на кого си го е върнал или не и кой коя война бил спечелил и коя не защото това са битки в голямата война ,а тя е КОЙ ЩЕ ВЗЕМЕ КЛАСАЦИИТЕ .... (точка)  Grin Grin Grin никой няма да помни никой след 1 година ,но като стане пак спора тия дето са спечелили ще могат да покажат крайния резултат от голямата война и това ще са ФАКТИТЕ  Tongue а пред фактите и боговете мълчат ...затова на конете и каквото стане ,пилците как викаш ще ги броиме януари ... Grin Grin Grin
Жоре знаеш ли кво помня аз от БГ2? Помня надлагването ми с Atillah и битките които водехме двата съюза моя и твоя срещу всички и как неможеше никои копче да ни каже! Класацията въобще не я помня ако не я погледна но и до днеска се чуват хубави нвща за  общите ни влакчета и големите битки! Още се говори за твоята с копача на ерата  Grin А мене самите Sorrowman и kodji11 ме питата как в краина сметка бих толкова много Atillah ето тези неща се помнят!! Но всеки вижда нещатата по различен начин!
« Последна редакция: Септември 26, 2011, 23:05:16 от R.o.Y. » Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #437 -: Септември 26, 2011, 23:34:49 »

Жоре знаеш ли кво помня аз от БГ2? Помня надлагването ми с Atillah и битките които водехме двата съюза моя и твоя срещу всички и как неможеше никои копче да ни каже! Класацията въобще не я помня ако не я погледна но и до днеска се чуват хубави нвща за  общите ни влакчета и големите битки! Още се говори за твоята с копача на ерата  Grin А мене самите Sorrowman и kodji11 ме питата как в краина сметка бих толкова много Atillah ето тези неща се помнят!! Но всеки вижда нещатата по различен начин!
   Какво помните ... радостите и постиженията ви са когато Хуни почиваха ....Това са големите ви победи ...Когато предната ера Хуни гонеха класации вас просто ви нямаше никакви .... *hmm*. Това, че шефчето почти сам ви е накарал още да го помните само по себе си говори ... Grin

П.П. сега пак разгледах къде сте били. Сладки спомени но вас ви няма никакви ... *pardon*
« Последна редакция: Септември 26, 2011, 23:45:34 от bobosam » Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #438 -: Септември 27, 2011, 02:57:20 »

Жоро си е Б *freak*иткаджия а сега да му е живо и здраво патето в  http://www.sofiawars.com/quest/  и там ще лови ГЛАВИ
Активен
j.manekena
Лейтенант
***

Karma: +80/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #439 -: Септември 27, 2011, 03:10:21 »

кой беше ти бе бобо  Grin къде ни нема и къде си гледал ?   Shocked  ако си играл в бг2 миналата ера хуни бягаха от нас и когато се решиха да дойдат загубиха безславно и във война и в мирно време ,а предишната ера не сме играли за да викаш къде сме били когато хуни са гонили класациите...само знам че ния спечелихме военната миналата ера .... добре че не me мързи да ви чета глупостите ,а най ми е смешно хорa дето са едва на средно ниво в тая игра да се правят на разбирачи   Grin  
« Последна редакция: Септември 27, 2011, 04:04:44 от j.manekena » Активен

Никога не се притеснявай за нещо което още не се е случило...
j.manekena
Лейтенант
***

Karma: +80/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #440 -: Септември 27, 2011, 03:14:41 »

Тоз манекен почва смешен да става ....

а ти кой си бе   *freak* господин неизвестен ,ако си мъж поне не се крий зад псевдонимчета ,а се напиши с ника с който играеш ...

да не стане ния да се смееме много после  Grin Grin Grin
Активен

Никога не се притеснявай за нещо което още не се е случило...
j.manekena
Лейтенант
***

Karma: +80/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #441 -: Септември 27, 2011, 04:07:36 »

BULGARY    MANTIKORI    9313   0           

втора война обявяваме и за втори път войната приключва за един ден ... явно сме много нежелан противник  Grin Grin Grin
Активен

Никога не се притеснявай за нещо което още не се е случило...
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #442 -: Септември 27, 2011, 08:10:49 »

кой беше ти бе бобо  Grin къде ни нема и къде си гледал ?   Shocked  ако си играл в бг2 миналата ера хуни бягаха от нас и когато се решиха да дойдат загубиха безславно и във война и в мирно време ,а предишната ера не сме играли за да викаш къде сме били когато хуни са гонили класациите...само знам че ния спечелихме военната миналата ера .... добре че не me мързи да ви чета глупостите ,а най ми е смешно хорa дето са едва на средно ниво в тая игра да се правят на разбирачи   Grin  
Аз съм никой и никога не съм претендирал за величие. Но да си чешате езиците с Хуни няма да стане .... Първата ера на БГ2 бях новобранец. Втората ера спечелихме почти всичко и то в директен сблъсък с НВО и ЛЕГИОН. Третата ера не играхме и шефа пак се справи добре. Аз какво съм постигнал можеш да си направиш справка. За уточнение досега никой не е успял да покаже и една моя уговорена битка или точене за разлика от някои хора ...А кой колко разбира играта незнам. Знам, че играта каквато беше - вече я няма. Това е друга игра... Май и подръжката е друга..
« Последна редакция: Септември 27, 2011, 08:21:51 от bobosam » Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
kirlivanof
Лейтенант
***

Karma: +59/-237
Неактивен Неактивен

Публикации: 125



Профил
« Отговор #443 -: Септември 27, 2011, 10:22:13 »

Абе не знам,ама не може да му се отрече че играе ... уж трябва да агонизира сега,пък доблестта му скочи с 244  *freak*

Има време играе  Tongue  поне със 3 акаунта  Grin
А доблеста не мои да скрие че е гол като  *locker*
Активен
lukitukii
Лейтенант
***

Karma: +67/-77
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #444 -: Септември 27, 2011, 11:55:37 »

ни в дългосрочен проведе съюз с mantikori не е алианс. Тази ферма
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #445 -: Септември 28, 2011, 03:10:49 »

Понеже ме мъчи гузна съвест породена от това,че съм виновна за всичко лошо в тая ера,имам още по-големи проблеми със съня. От скука реших да разгледам битките на подлия Манекен  *freak*  И ето на какво се натъкнах

http://www44.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/95/2011_2_6/95005041_95005362_858045
- дата 06.02

Видният патриот Хорото,от съюза с най-българското име ... PASSION  *freak* взел,че запалил още в първите дни на ерата човека,който след това обвини,че е недостоен алиянса му да се казва BULGARY ... щото биел български играчи (те повечето се убиха сами в него *xxx* ) .  Ей на това му викам да не виждаш по-далече от носа си и да не помниш повече от пернато.
И за да не се окаже,че и вярното куче на Х0Р0 - Milvana,помни също толкова,се чувствам длъжна да прибавя към историята на 95 пожарите с леки коне отправени към МАНЕКЕНА,които в бързината да тръгнат (за да не излезе манекена от х 5 обхват) си забравиха огнивото и станаха на пъстърма Grin  Няколко седмици по-късно имаше подаръци и Манекена,с голямото си  *heart* искаше да им изпрати - по 20-30 леки кончета  ... за да им отблагодари за това,че го забавляваха старателно в продължение на седмица,но аз с цялата си подлост го спрях  *freak*  И те така - да живее патриотизма  bgflag
« Последна редакция: Септември 28, 2011, 15:31:52 от Deli_inko » Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
j.manekena
Лейтенант
***

Karma: +80/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #446 -: Септември 28, 2011, 03:18:04 »

 Grin Grin Grin  bgflag   *hahaha*   не бях забелязал ,но ти както винаги  X) си по подла и от подлите  :evil3: и все пак трябваше да им пратя подаръчета и да продължат  *wall*  да ме забавляват  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Септември 28, 2011, 03:24:11 от j.manekena » Активен

Никога не се притеснявай за нещо което още не се е случило...
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #447 -: Септември 28, 2011, 03:27:23 »

На Коледа стават чудеса - тогава може да стана благородна  Shocked ... и да взема и аз даже да пратя по някой подарък,ако не -  Февруари се очаква следващият подходящ повод *freak*
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #448 -: Септември 28, 2011, 04:34:04 »



ей , днес да не се биете много   *PUNISH* оставете и малчуганите като мен да помечтаят за медал  *freak*

а най-интересното е как улисън в пращането на нови атаки , един от челниците в воената класация неуспя да съзре как гарнизоните се празнят при следната ситуация



 *hahaha* *hahaha* *hahaha*

« Последна редакция: Септември 28, 2011, 04:44:38 от Xa3apTa » Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #449 -: Септември 28, 2011, 08:55:00 »

а ти кой си бе   *freak* господин неизвестен ,ако си мъж поне не се крий зад псевдонимчета ,а се напиши с ника с който играеш ...

да не стане ния да се смееме много после  Grin Grin Grin

Чшшшш, ще пледирам за по добро държание , нема да ми закачате EVO-то че ще ви гърмя с РПГ и ще ви дам долнокачествена патока да пиете. Друго - ДЕЛИ е смела като рис, хитра като стадо лисици и свирепа като леопард и отличен вестоносец, незнам що се махна. Дели, когато пращаш подаръци, сети се и за беднаво Влада, именуван ГалахаДа. Grin Embarrassed Wink R.O.Y. e един от най изтъкнатите бойци в ИО и на световното.
Блестящ боец със синя кръв, от северозапада. РОЙ, батка, би ли ми шпионирал този велик боец Twardy, който 17 атаки ми прати и седемнадесетте ги върна, смелчагата. Grin Cool
« Последна редакция: Септември 29, 2011, 08:09:08 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 60   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!