Imperia Online България  
Май 23, 2024, 07:16:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 60   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да опитаме пак...""...из хрониките на Нарния 95""  (Прочетена 152282 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lukitukii
Лейтенант
***

Karma: +67/-77
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #420 -: Септември 25, 2011, 10:28:36 »

Рой знаете, че спечели с 31 морал. Ти беше щастлив с моята армия избягали от полето и след това се върнеш ти Бобо, без машини
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #421 -: Септември 25, 2011, 12:05:32 »

Скача му доблеста щото Хърватите са смешни та смешни а вие само ревете от тях вместо да им натрошите главите! Разделили сме се двата големи БГ съюза единия със Поляците другия със Хърватите! Само дето Поляците са поне 2 пъти по-добри от Хърватите! Ако луки и компания бяха толкова зле колкото Харватчетата досега отдавна да сме приключили с тях и гледам и немога да разбера защо при положение че са толкова зле досега несте ги съсипали? Даже и възможност за безплатна война имате в момента! Кво чакате? Стига ревахте а покажете кво можете! Или толкова си можете?
 Grin Grin Евалата за тоя пост.  Grin  Равнис,мирно,строй се,преброй се. Само не разбрах кой видя да реве от хърватите  Cry  И вие наскоро имахте възможност за безплатна война с worms... и гледай сега колко интересно нещо се получава:

 Вие ревете от поляците,ние не ревем от хърватите.  
 Вие не обявихте безплатна война на worms когато се биха с Мантикори,ние  *freak*  имаме още няколко дни.  
Така,че Рой,с цялото ми уважение - говори с реални факти - не си приписвай вашите действия на нас  *rose* Или толкова си можете?
« Последна редакция: Септември 25, 2011, 12:07:22 от Deli_inko » Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #422 -: Септември 25, 2011, 14:36:25 »

 Grin Grin Евалата за тоя пост.  Grin  Равнис,мирно,строй се,преброй се. Само не разбрах кой видя да реве от хърватите  Cry  И вие наскоро имахте възможност за безплатна война с worms... и гледай сега колко интересно нещо се получава:

 Вие ревете от поляците,ние не ревем от хърватите.  
 Вие не обявихте безплатна война на worms когато се биха с Мантикори,ние  *freak*  имаме още няколко дни.  
Така,че Рой,с цялото ми уважение - говори с реални факти - не си приписвай вашите действия на нас  *rose* Или толкова си можете?
Ставаш банална с това да говоря с факти! Все това повтаряш и ето ти малко факти! Ако натиснеш на Ма3х ще видиш че ние война спечелена срещу WORMS си имаме и даже и срещу другия полски съюз! И при двете войни даже Лукито беше в тези два съюза! Така че от тука натам WORMS гонят с войните! Та от който ревеме ние си го имаме черно на бяло написано! А каде е вашето?
Активен
Evo
Гост
« Отговор #423 -: Септември 25, 2011, 14:40:51 »

Абе ,женска му работа ... *hihi*
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #424 -: Септември 25, 2011, 14:46:28 »

И нещо друго за цялата тази бъркотия със БГ съюзите си виновна ти със ходенето ти при поляците (ФАКТ) Защото Жоро в стремежа си да вземе някоя класация взе в съюза си теб и още други който не искаха да се бият срещу полячетата а иначе съм сигорен на 100% че до този момент той договор с тях да няма! Обиколи 3 съюза или може би бъркам 4 са мисля (ФАКТ) И с това обикаляне направи такова оране в 95-ти и обърна хората и съюзите така един срещо друг или ако не то поне стана така че не са заедно срещо другите че няма накаде и това е ФАКТ. Със други думи ти си причината за много неща тука и не видях нито едно хубаво и това също е ФАКТ.
Активен
Evo
Гост
« Отговор #425 -: Септември 25, 2011, 14:50:57 »

Руса ли е още  Grin Grin
Активен
lukitukii
Лейтенант
***

Karma: +67/-77
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #426 -: Септември 25, 2011, 15:04:37 »

Поздравления за спечелването на войната, но да се присмиват на крепости Рой. китоподобните в крепостите сте усвоили война. курорт за почивка преди отмъстител и тези войни. похвала ___D____ вероятно се срина през август. за мен, както винаги ще бъде друг полюс, който ще ви атакуват. Така че не смеем се твърде скоро. виж след няколко дни или ще бъде толкова ma3x скок
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #427 -: Септември 25, 2011, 15:14:50 »

Луки квото искаш да ми кажеш ми го кажи със армията си в играта че ще ми е по-лесно да те разбера! Но не да ми пускаш разни ацц-та с които не е известно кой играе! Ами ела ти самия. Иначе си пич евала! Но ми е интересно ако и ние имахме договор със вас тогава кво щеше да стане в 95-ти свят?
Активен
j.manekena
Лейтенант
***

Karma: +80/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #428 -: Септември 25, 2011, 19:49:54 »

 Grin Grin Grin  как какво бе ванка , щехме да късаме договори  Grin Grin Grin  на кой когато му е удобно ,аз за мене лично да си кажа тия договора са ми ала бала и са само колко да намажеме некоя безплатна войница  Grin Grin Grin а вия не ми нападайте Меца че и без това не знаете колко е руса и защо ги върши некои работи ,а класациите са важни - повтарям КЛАСАЦИИТЕ   Grin Grin Grin  всичко друго е ташак и не е важно кой кой е ударил и кой на кого си го е върнал или не и кой коя война бил спечелил и коя не защото това са битки в голямата война ,а тя е КОЙ ЩЕ ВЗЕМЕ КЛАСАЦИИТЕ .... (точка)  Grin Grin Grin никой няма да помни никой след 1 година ,но като стане пак спора тия дето са спечелили ще могат да покажат крайния резултат от голямата война и това ще са ФАКТИТЕ  Tongue а пред фактите и боговете мълчат ...затова на конете и каквото стане ,пилците как викаш ще ги броиме януари ... Grin Grin Grin
Активен

Никога не се притеснявай за нещо което още не се е случило...
Evo
Гост
« Отговор #429 -: Септември 25, 2011, 20:15:24 »

Тоз манекен почва смешен да става ....
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #430 -: Септември 25, 2011, 20:24:15 »

Evo ти кой беше,че не мога да се сетя и ми става смешно  *freak*
Рой - с умопомрачителните си заключения (и факти  Grin ) съм се смяла много. Благодаря ти  Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Evo
Гост
« Отговор #431 -: Септември 25, 2011, 20:29:30 »

Evo ти кой беше,че не мога да се сетя и ми става смешно  *freak*
Рой - с умопомрачителните си заключения (и факти  Grin ) съм се смяла много. Благодаря ти  Grin
Смеи си се ...аз после
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #432 -: Септември 25, 2011, 20:31:48 »

Смеи си се ...аз после
  *SCARE* help ... че то си е страшно.Обикаляш от тема в тема,ново попълнение на форума,не казваш нищо съществено и интересно. Аз ще си се посмея от сега.
« Последна редакция: Септември 25, 2011, 20:33:19 от Deli_inko » Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #433 -: Септември 25, 2011, 22:03:20 »

една година е много да ви помнят, ще ви залича веднага след края ако не слушате  Grin
Активен
Evo
Гост
« Отговор #434 -: Септември 25, 2011, 23:49:44 »

  *SCARE* help ... че то си е страшно.Обикаляш от тема в тема,ново попълнение на форума,не казваш нищо съществено и интересно. Аз ще си се посмея от сега.
Нямам какво да ти кажа ...а в 95 съм на доста по-малко нето от теб ... усмихната бъди ... Tongue
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 60   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!