Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 09:24:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо това ми е последната ера в ИО  (Прочетена 637 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
CrazyShit
Редник
*

Karma: +9/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« -: Февруари 16, 2011, 19:17:14 »

Здравейте не всички които си губят времето в тази игра.Играя от бета версията,със прекъсвания,разбира се.През развитието на играта имаше много бъгове които биваха оправяни.Последните 2 години не бях играл,но сега зимата реших да убия малко време с любимата игра,но какво останових,че никой от тези които отговарят за малко или много честното игране на играта,нещо май не се интересуват от какво става Smiley та установявам,че се позволява психопати които явно нямат какво да правят и си избиват комплексите,доказвйки се в нещо на пръв поглед направено да доставя удоволствие,постигайки си целта с правене на 7-8 акаунта Smiley Та искам да кажа,че понеже вече половин ера никой не прави нищо това да спре.На мен ще ми е последната ера,и гарантирам за още един човек че е така Smiley Та вие които не ви пука дали някой мами продължавайте да си играете и губите времето Smiley)) УСПЕХ НА ВСИЧКИ....
Активен

Има само две безкрайни неща..,Вселената и глупостта,впрочем за Вселената не съм напълно сигурен.
Алберт Айнщайн
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!