Imperia Online България  
Май 23, 2024, 06:03:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 122140 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #240 -: Февруари 05, 2011, 22:52:45 »

  добре даваите по един гарант които да каже после кое как е станало
Съгласен!Давайте по един отговорник!
Активен

Умри,но не се предавай!
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #241 -: Февруари 05, 2011, 22:58:55 »

То засега Вега не е записана де!
Активен

Умри,но не се предавай!
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #242 -: Февруари 05, 2011, 22:59:54 »

Всичко е записано вече  Wink . KOBRATA кой е гаранта на IRONMEN ?
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #243 -: Февруари 05, 2011, 23:05:32 »

ВСИЧКИ СЪЮЗИ, КОИТО СА ДАЛИ ДУМА, ЧЕ ЩЕ ИГРАЯТ БЕЗ ПОДАРЪЦИ ДА СЪОБЩЯТ КОЙ Е ИГРАЧА, КОЙТО ОТГОВАРЯ ЗА СЪОТВЕТНИЯ СЪЮЗ.
« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 23:16:24 от WTN » Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
tom_76us
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #244 -: Февруари 05, 2011, 23:06:36 »

За съюз "AnubiS" аз гарантирам, а и също ще изгоня всеки член от съюза си който прати или получи подарък
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #245 -: Февруари 05, 2011, 23:07:10 »

WTN ти играеш ли в момента в бг4 и ако не е тайна с кой ник и в кой съюз?Не че твоят ник го няма в бг4 на 29т. но все пак!?...
Активен

Умри,но не се предавай!
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #246 -: Февруари 05, 2011, 23:07:21 »

За съюз "AnubiS" аз гарантирам, а и също ще изгоня всеки член от съюза си който прати или получи подарък
Кажи си ника в играта
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
tom_76us
Редник
*

Karma: +4/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #247 -: Февруари 05, 2011, 23:09:03 »

tom_76us
Активен
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #248 -: Февруари 05, 2011, 23:11:08 »

WTN ти играеш ли в момента в бг4 и ако не е тайна с кой ник и в кой съюз?Не че твоят ник го няма в бг4 на 29т. но все пак!?...
Да, играя в БГ 4. Ник stivv  Wink
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
viki4
Гост
« Отговор #249 -: Февруари 05, 2011, 23:12:53 »

immortals /www/ аз гарантирам  Smiley
Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #250 -: Февруари 05, 2011, 23:19:11 »

Цял ден ви чета и сте ми много интересни , почти всички противниници на подараците , по Коледа се пооляхте лекинко , а сега сте твърдо против  ;D А дали ви мина през ума , че  по Коледа имаше и хора който предпочетоха да си изхарчат парите за семеиство , подаръци , приятели , купони и ...*freak*  но сега са им останали повече пари и искат да ги вложат в ежедневната си зарибявка . И тук идва въпросът ми ...  КОЙ сте вие , че да ги съдите за това и да се опитвате с някакви междусъюзни споразумения да ги ограничавате  *crazy*

Аз също съм против подаръците , но не бих включил съюзът си в такова споразумение измислено от шепа егоисти  :Smiley
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
viki4
Гост
« Отговор #251 -: Февруари 05, 2011, 23:22:04 »

Цял ден ви чета и сте ми много интересни , почти всички противниници на подараците , по Коледа се пооляхте лекинко , а сега сте твърдо против  ;D А дали ви мина през ума , че  по Коледа имаше и хора който предпочетоха да си изхарчат парите за семеиство , подаръци , приятели , купони и ...*freak*  но сега са им останали повече пари и искат да ги вложат в ежедневната си зарибявка . И тук идва въпросът ми ...  КОЙ сте вие , че да ги съдите за това и да се опитвате с някакви междусъюзни споразумения да ги ограничавате  *crazy*

Аз също съм против подаръците , но не бих включил съюзът си в такова споразумение измислено от шепа егоисти  :Smiley


Ми не се включвай не е насилствено. Затова се прави и списък, който реши да се включва да го направи. Като не желаеш - наливай подаръци. Елементарно е.  *pardon*
« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 23:25:18 от viki4 » Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #252 -: Февруари 05, 2011, 23:28:24 »

Цял ден ви чета и сте ми много интересни , почти всички противниници на подараците , по Коледа се пооляхте лекинко , а сега сте твърдо против  ;D А дали ви мина през ума , че  по Коледа имаше и хора който предпочетоха да си изхарчат парите за семеиство , подаръци , приятели , купони и ...*freak*  но сега са им останали повече пари и искат да ги вложат в ежедневната си зарибявка . И тук идва въпросът ми ...  КОЙ сте вие , че да ги съдите за това и да се опитвате с някакви междусъюзни споразумения да ги ограничавате  *crazy*

Аз също съм против подаръците , но не бих включил съюзът си в такова споразумение измислено от шепа егоисти  :Smiley

Ти като си спестил на Коледа 30лв.  от подаръци сега ще ни разбиеш,а?
Активен

Умри,но не се предавай!
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #253 -: Февруари 05, 2011, 23:30:10 »

За HAN_KRUM гарантирам аз.
Dungeonnik.
Активен

Стачка!
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #254 -: Февруари 05, 2011, 23:34:03 »

Ми не се включвай не е насилствено. Затова се прави и списък, който реши да се включва да го направи. Като не желаеш наливай подаръци. елементарно е.  *pardon*

Аз няма да наливам в подараци , ако си чела постовете на Оци и щурак сигурно си забелязала , че и те не биха са дали парите , за мен принципа е важен  Wink по празниците също имаше теми против подарацате ама никои не излезе тук да предлага междусъюзни споразумения , а сега тези който се налапаха тогава се опитват да ограничат останалите с някакви заплахи  , щели да ги гонят от съюзи да ги бият организирано и още какви ли не простотии  *tired*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!