Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 02:24:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 122325 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #225 -: Февруари 05, 2011, 22:30:20 »

Така е трябва да сме врагове, по точно съперници на бойното поле и да се покрепяме когато се подигравят с нас.

Добре казано! *ok*
Активен

Умри,но не се предавай!
KOBRATA
Редник
*

Karma: +12/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #226 -: Февруари 05, 2011, 22:31:03 »

Докато сме в МОД ще станат още по-големи измами!!!Ще се хванат акаунти на 100-200 точки и ще набухат всички с подаръци!!!
еми брат как да стане, вие сами не си вярвате, да не говорим че има и много играчи от големи съюзи които все още не са в съюзите в които ще завършът ерата, за прослувутия изследователски пост. Та те дали ли са гаранции а? да го направим като хората
Активен

IRONMEN The best warriors - Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
KOBRATA
Редник
*

Karma: +12/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #227 -: Февруари 05, 2011, 22:32:22 »

да се разберем така, аз подараци няма да пращам докато не видя някой от ГУАРДИАНС с подарък, щото знам че именно те няма да си ударжът на думата
това прочете ли го
Активен

IRONMEN The best warriors - Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #228 -: Февруари 05, 2011, 22:32:51 »

Проблемът не е толкова в идеята на екипа, колкото в българския манталитет всичко да се опорочава и дои максимално...
Със сигурност ИО има повишени печалби в тези "подаръчни" периоди, но в един международен свят аз не виждам такива абсурдни резултати и изкривяващи геймплея ефекти както в БГ свят...
Изобщо май БГ-световете се явяват висока летва за един програмен екип ...  Grin
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
viki4
Гост
« Отговор #229 -: Февруари 05, 2011, 22:34:09 »

Спрете да спорите и да натоварвате темата. Има списък, кои съюзи ще се включат и обещанието е само за тях. Не може да държим сметка на цялата ера.
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #230 -: Февруари 05, 2011, 22:34:59 »

еми брат как да стане, вие сами не си вярвате, да не говорим че има и много играчи от големи съюзи които все още не са в съюзите в които ще завършът ерата, за прослувутия изследователски пост. Та те дали ли са гаранции а? да го направим като хората
Ами до тук почти всички водещи съюзи казаха че няма да си менкат подаръци!!!Това е!!!Няма да е приятно да си разваляме ерата заради тия подаръци!!!Почти всички съюзи са на това мнение!!!Поне веднъж да се обединим и да покажем кой колко може със собствени сили а не с подаяния!!!Толкова от мен вече че ми писна да пиша едно и също нещо по 100 пъти на ден!!!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #231 -: Февруари 05, 2011, 22:37:46 »

Кой ще се наеме да направи списък на съюзите кото обявяват бойкот и за всеки съюз да се посочи име на акаунт/играч който ще е гарант за дадената дума?
Активен

Умри,но не се предавай!
kaniballa
канибала
Сержант
**

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


не ми се пречкай


Профил
« Отговор #232 -: Февруари 05, 2011, 22:40:11 »

 *ok*   Браво     не мога да  по вярвам ,че  все пак  се  разбрахме и няма да има   издънки Huh?   Надявам се да си  държат на казаното всички! Повечето   от  вас   ги  зная и   съм  сигурен, че  ще  държат  !
Активен
WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #233 -: Февруари 05, 2011, 22:40:20 »

Кой ще се наеме да направи списък на съюзите кото обявяват бойкот и за всеки съюз да се посочи име на акаунт/играч който ще е гарант за дадената дума?
списъка е на 1-вата страница на темата
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
KOBRATA
Редник
*

Karma: +12/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #234 -: Февруари 05, 2011, 22:43:52 »

Ами до тук почти всички водещи съюзи казаха че няма да си менкат подаръци!!!Това е!!!Няма да е приятно да си разваляме ерата заради тия подаръци!!!Почти всички съюзи са на това мнение!!!Поне веднъж да се обединим и да покажем кой колко може със собствени сили а не с подаяния!!!Толкова от мен вече че ми писна да пиша едно и също нещо по 100 пъти на ден!!!
е добре ще видим дали ще си спзят думата, аз ще пиша на моя съюз че сме без подаръци, но всеки ден ще ви проверявам, апелирам и всички лидери на съюзите дали обещание да правят същото, и ако се ПРОВАЛИТЕ с обещанието си ми пратете по един смс, ако успеете аз ще почеря лидерите на съюзите дали думата си с смс в бг4, копара приемаш ли облога
Активен

IRONMEN The best warriors - Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #235 -: Февруари 05, 2011, 22:46:12 »

списъка е на 1-вата страница на темата
Мисля,че е непълен и няма гаранти от всеки съюз!Може да е лидер,офицер или ключов играч,но потвърждението трябва да е лично от него!
Активен

Умри,но не се предавай!
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #236 -: Февруари 05, 2011, 22:48:21 »

е добре ще видим дали ще си спзят думата, аз ще пиша на моя съюз че сме без подаръци, но всеки ден ще ви проверявам, апелирам и всички лидери на съюзите дали обещание да правят същото, и ако се ПРОВАЛИТЕ с обещанието си ми пратете по един смс, ако успеете аз ще почеря лидерите на съюзите дали думата си с смс в бг4, копара приемаш ли облога
Приемам при едно условие да не се появи подарък фантом от играч фантом заради облога!!!Иначе аз гаранция за нашия съюз давам!!!Ние на никой няма да пратим подарък и не искаме да получаваме!!! *beer* *beer* *beer*
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
KOBRATA
Редник
*

Karma: +12/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #237 -: Февруари 05, 2011, 22:49:17 »

Мисля,че е непълен и няма гаранти от всеки съюз!Може да е лидер,офицер или ключов играч,но потвърждението трябва да е лично от него!
прав си ем кои е гаранта на вашия съюз
Активен

IRONMEN The best warriors - Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
KOBRATA
Редник
*

Karma: +12/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #238 -: Февруари 05, 2011, 22:51:25 »

Приемам при едно условие да не се появи подарък фантом от играч фантом заради облога!!!Иначе аз гаранция за нашия съюз давам!!!Ние на никой няма да пратим подарък и не искаме да получаваме!!! *beer* *beer* *beer*
  добре даваите по един гарант които да каже после кое как е станало
Активен

IRONMEN The best warriors - Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #239 -: Февруари 05, 2011, 22:51:44 »

Всеки един член на Вега може да бъде гарант щом сме го решили съюзно и сме дали дума!Пишете мен!SATANA!
Активен

Умри,но не се предавай!
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!