Imperia Online България  
Септември 21, 2024, 03:19:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 251   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова Ера,ДОБРИЯ,ЛОШИЯ И ЗЛИЯ  (Прочетена 573129 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2145 -: Декември 28, 2010, 15:29:59 »

е ще се бием ,пък после може и да се разцелуваме  Tongue
Sorry , но ако беше жена с мека кожа , страстни устни и приятна визия ... с УДОВОЛСТВИЕ ще те целуна .  Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
pobeditel1
Гост
« Отговор #2146 -: Декември 28, 2010, 15:30:05 »

Въздух под налягане, бие с в гърдите, нищо не може да докаже........ вече с пълно право мога да кажа, че победител е една "МИЖИТУРКА"..... ТОВА НЕ Е ОБИДА А КОНСТАТАЦИЯ. Не може човек държащ на своите умения, сила и воля да не може да докаже едно свое твърдение!

пп. Покажи своите постижения в свят 2 сега, или замълчи до тогава когато решиш да ги покажеш!
АДВОКАТКЕ ти предната ера игра ли в свят 2?!??!?!?!?! НЕ но не спря да защитаваш аничка и да плюете един играч който го атакуваха 20 човека ?!!!!!!!!!!! това ли ти е постижението на теб в свят 2 предната ера ?  *hmm*  ;D
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2147 -: Декември 28, 2010, 15:32:04 »

АДВОКАТКЕ ти предната ера игра ли в свят 2?!??!?!?!?! НЕ но не спря да защитаваш аничка и да плюете един играч който го атакуваха 20 човека ?!!!!!!!!!!! това ли ти е постижението на теб в свят 2 предната ера ?  *hmm*  ;D
А крил ли се е ? Ти играеш , но се криеш какъв е поводът да го правиш  *freak*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #2148 -: Декември 28, 2010, 15:33:31 »

АДВОКАТКЕ ти предната ера игра ли в свят 2?!??!?!?!?! НЕ но не спря да защитаваш аничка и да плюете един играч който го атакуваха 20 човека ?!!!!!!!!!!! това ли ти е постижението на теб в свят 2 предната ера ?  *hmm*  ;D

Пак празни приказки, ваздух под налягане.... като говориш докажи се, стига си плямпал напразно.
Активен

pobeditel1
Гост
« Отговор #2149 -: Декември 28, 2010, 15:34:17 »

А крил ли се е ? Ти играеш , но се криеш какъв е поводът да го правиш  *freak*
ако се крие няма да може да баламосва другите играчи,да създава интриги  Wink няма да има кой да ги пази докато копаят и простират  Grin Grin
« Последна редакция: Декември 28, 2010, 15:36:23 от pobeditel1 » Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #2150 -: Декември 28, 2010, 15:36:01 »

Пак празни приказки, ваздух под налягане.... като говориш докажи се, стига си плямпал напразно.
ко да ти доказвам на теб бре ?!?!?!? за мен ти си един ........ айде по културно да го кажа подмолен играч ко да ти доказвам ?!?!? питам те ти игра ли предната ера ?!?!? НЕ но рева и плю хората в ерата и защитаваше аничка нали ?  Kiss
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #2151 -: Декември 28, 2010, 15:38:45 »

 Cool
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
pobeditel1
Гост
« Отговор #2152 -: Декември 28, 2010, 15:39:49 »

 *beer* *beer* *beer* *beer*  Embarrassed
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #2153 -: Декември 28, 2010, 15:39:58 »

ко да ти доказвам на теб бре ?!?!?!? за мен ти си един ........ айде по културно да го кажа подмолен играч ко да ти доказвам ?!?!? питам те ти игра ли предната ера ?!?!? НЕ но рева и плю хората в ерата и защитаваше аничка нали ?  Kiss

Аз какъв съм оставям на другите да решават, твоето мнение ни най малко ме интересува, ти си човека който изпълва поне 30 страници постове в тази тема, и говориш само празни приказки. Когато излезеш наяве пиши, тук е хронология на събития, а ти не играеш, или нямаш с какво да се похвалиш, остави хората да си играят играта, да се хвалят и да описват действията си.
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #2154 -: Декември 28, 2010, 15:43:12 »

Здрасти Ахиле, сега е момента да дадеш почивка на останалите от нас, ще почерпя за това  *beer* *beer* *beer*
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #2155 -: Декември 28, 2010, 15:44:43 »

Нещо за котенца в свят 2 се споменавашеа преди малко? Где са?  Grin Grin
« Последна редакция: Декември 28, 2010, 15:47:16 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #2156 -: Декември 28, 2010, 15:44:49 »

Ooo няма да дам почивка..Ще си ви ги оставя , да си ги четете след 10 дни или 2 месеца и да си се чудите сами на акъла , какви сте ги писали. *pardon* Сега вече да поспрем с дискусиите на лична основа. Wink *beer*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
pobeditel1
Гост
« Отговор #2157 -: Декември 28, 2010, 15:45:11 »

Аз какъв съм оставям на другите да решават, твоето мнение ни най малко ме интересува, ти си човека който изпълва поне 30 страници постове в тази тема, и говориш само празни приказки. Когато излезеш наяве пиши, тук е хронология на събития, а ти не играеш, или нямаш с какво да се похвалиш, остави хората да си играят играта, да се хвалят и да описват действията си.
за 4 ти път питам ?! ти предната ера играли ?!!!? отговор -НЕ рева ли из хрониките -ДА плю ли по бобо -ДА ?!?!? сега аз играя с анонимен ник понеже съм мишленце и хроникирам ?!?!!? Били каза ще подобрява редорд ама уви торро му скри шапката по медали за сега ?! 6 истински на торро 4 тиквени на Били ..........каза че ще го касира ама нейсе съдба  Wink сега аз ви казвам на тримата ще ви счупа от бой !!!!!! айде сега наздраве ''приятелю''  *beer* >Grin
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #2158 -: Декември 28, 2010, 15:46:21 »

за 4 ти път питам ?! ти предната ера играли ?!!!? отговор -НЕ рева ли из хрониките -ДА плю ли по бобо -ДА ?!?!? сега аз играя с анонимен ник понеже съм мишленце и хроникирам ?!?!!? Били каза ще подобрява редорд ама уви торро му скри шапката по медали за сега ?! 6 истински на торро 4 тиквени на Били ..........каза че ще го касира ама нейсе съдба  Wink сега аз ви казвам на тримата ще ви счупа от бой !!!!!! айде сега наздраве ''приятелю''  *beer* >Grin

Говори за себе си, остави истинските играчи на мира  ;D
Активен

pobeditel1
Гост
« Отговор #2159 -: Декември 28, 2010, 15:48:28 »

Говори за себе си, остави истинските играчи на мира  ;D
кеф ми става да хроникирам за тях (поне за единия щото го знам какво може) ,жалко че не сте и Били ти сред тях
За себеси сега .ТЕБ АНИЧКА И ДАНИЕЛ ще ви почупа от бой!!!!  :Smiley
Активен
Страници: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 251   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!