Imperia Online България  
Май 23, 2024, 09:34:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят1 ЕРА-13  (Прочетена 52919 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #300 -: Май 11, 2010, 00:17:41 »

винаги можеш да ме докладваш за проверка...може пък да съм решил,да се избавя от конкуренцията по друг начин...колко му е...дерзай Embarrassed
Нищо против теб няма  и никога не съм  имал  просто само попитах   Нищо против другите играчи  също нямам  секи си игре както изка   това е  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
darmon
Лейтенант
***

Karma: +70/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


kabasamura


Профил
« Отговор #301 -: Май 11, 2010, 00:22:15 »

Нищо против теб няма  и никога не съм  имал  просто само попитах   Нищо против другите играчи  също нямам  секи си игре както изка   това е  *pardon*
ами ти изказа съмнения,че ме наглеждат(как не знам,като съм по 10-14 часа офлайн),каза,че имам асс във Union....е те тва ако не са обвинения,здраве му кажи.... *ok*
 Сполай ти и успешна игра...
Активен
nidin
Редник
*

Karma: +65/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Midnight Meeting


Профил
« Отговор #302 -: Май 11, 2010, 00:31:41 »

risk_toni забравих да ти кажа че бях почивните дни на уроци при учителя -джедай Йода Shocked и сега без проблеми въздействам на системата с бъгове сривове и дори с вулканична пепел *hahaha* *hahaha* СИЛАТА Е С МЕН *freak*
Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #303 -: Май 11, 2010, 00:37:52 »

risk_toni забравих да ти кажа че бях почивните дни на уроци при учителя -джедай Йода Shocked и сега без проблеми въздействам на системата с бъгове сривове и дори с вулканична пепел *hahaha* *hahaha* СИЛАТА Е С МЕН *freak*

Той тоз по-добре да гледа как пише и какво ...малоумен май е само той ...!!
Активен

nidin
Редник
*

Karma: +65/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Midnight Meeting


Профил
« Отговор #304 -: Май 11, 2010, 00:39:29 »

Ми то некачествената трева само до бели води  Smiley
Активен
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #305 -: Май 11, 2010, 00:52:33 »

Що не те помна аз тебе от миналата ера , ама е хубаво поне че ти си ме запомнил  Grin, миналата ера я приключих в мод че бях в сесия  и мене трудно ме бият недей да лъжеш тука из форума ;D
другата сесия ела заедно ще учим, и в ИО ще ги бием, та и за друго ще остане време  Tongue
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #306 -: Май 11, 2010, 05:13:30 »

Щом на лидера не му се играе, защо Дива не е лидер? Това са +5 % отгоре.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #307 -: Май 11, 2010, 13:43:29 »

Бреййй как става така?«  Вчера в 10:14:54 »    
   
Брейй (както казах) как става така, че който се заигра е явно богопомазания Nidin не може да си влиза в акаунта по 12 часа? Понеже явно администраторите не могат да си обяснят сами аз ще им кажа!  *ok*
 Има 2 варианта мили деца. Или е един от вас, което е много лошо в случая. или е хакер успял да ви хаккне системата. И в двата случая мисля,че е нормално действие да го рестриктнете.
ВИЕ КАК МИСЛИТЕ? То бива, може ама това на нищо не прилича!!!
 Да видим някой ще извади ли заек от шапката с някакъв адекватен отговор или пак ще има братвежи и осуквания!!! Запазваме напрежението за второ действие.
Свят 1 - 25.02.2008«  Февруари 26, 2008, 05:39:02 »    
Добър ден на всички! Искам да попитам администраторите, които са ме наказали дали не може да ми освободят акаунта след изтичане на 48 часово наказание. Видях поста в, който е показано, че брат ми ме е нападал и явно има за какво да ни накажат. Но трябва ли да ми закллючите акаунта за 1 година? Молбата ми е да ме накажат с 48 часа и да си продължавам играта. Гарантирам, че няма да си разменим и 1 злато.
П.П.
   Наистина сме братя с EAGLE. И ми се играе тази игра!

risk_tony, амиии ... ето един "заек от шапката"   *hihi* щом почиваш тази ера по добре си гледай уроците  Grin, остави "брат си" да се ядосва с играта  Tongue
« Последна редакция: Май 11, 2010, 13:47:25 от cvest » Активен
nidin
Редник
*

Karma: +65/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Midnight Meeting


Профил
« Отговор #308 -: Май 11, 2010, 14:49:44 »

risk_toni  и   EAGLE са братя  Shocked Абе момчета питайте и всеки ще ви помогне да се научите да я играете тая игра с рев не става  *hahaha*Естественно че ако не аз то други ще ви занулят като не играете по цели дни Grin
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #309 -: Май 11, 2010, 22:50:04 »

Щом на лидера не му се играе, защо Дива не е лидер? Това са +5 % отгоре.
Не ми се верва че на лидера не му се играе  ;)все пак гони 3-та титла поредна той  *pardon*това че "немал време " е дъра - бъра,не се иска кой знае какви усилия на това нето...особедно и тази ера предполагам  Tongue,но те си знаят.....дано Кро си е преценил хората добре този път  Smiley
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Eli-To
Лейтенант
***

Karma: +31/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Профил
« Отговор #310 -: Май 12, 2010, 14:54:13 »

Блатото още не са ги почнали и взеха един по един да капитулират  Grin.
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #311 -: Май 12, 2010, 17:26:14 »

Блатото още не са ги почнали и взеха един по един да капитулират  Grin.

Прегледах си старите битки за ерата .... и се сетих защо плюеш толкова .... май съм те поограбил няколко пъти в началото на ерата ... да не би за това да си си поизточила акаунта и сега да играеш с един друг   Grin

Имаш късмет, че втория ти асс е в този съюз, в който е в момента ....  Cool

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Eli-To
Лейтенант
***

Karma: +31/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Профил
« Отговор #312 -: Май 12, 2010, 17:45:44 »

Никога не сме се били , бъркаш ме с някой друг
Активен
kevin12
Лейтенант
***

Karma: +16/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Профил
« Отговор #313 -: Май 12, 2010, 18:07:57 »

Едно немога да разбера - всеки, който го наказват се обявява за невинен , аз пък играя с 5 акаунта и никой не ме трие *pardon* *hahaha* *hahaha*. Е, вярно, че не аз съм ги регистрирал аз ама сега при пререгистрацията всички отидоха на моя гръб щото никой не играе с тях пък аз от жал да не стават зян взех, че ги отворих и даже по едно време мислех да си направя собствен съюз *crazy*. Та за това ще помоля админите в свят1 и 3 класика да трият наред като ми оставят PIRATA, че има малко кредити, да ги опоскам пък тогава.......
Активен
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #314 -: Май 12, 2010, 19:28:21 »

Едно немога да разбера - всеки, който го наказват се обявява за невинен , аз пък играя с 5 акаунта и никой не ме трие *pardon* *hahaha* *hahaha*. Е, вярно, че не аз съм ги регистрирал аз ама сега при пререгистрацията всички отидоха на моя гръб щото никой не играе с тях пък аз от жал да не стават зян взех, че ги отворих и даже по едно време мислех да си направя собствен съюз *crazy*. Та за това ще помоля админите в свят1 и 3 класика да трият наред като ми оставят PIRATA, че има малко кредити, да ги опоскам пък тогава.......
Ти си бил голям шегаджия   ;D добре че и играта ти е на майтап иначе да са пропищели от тебе   Grin
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!