Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 08:27:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бреййй как става така?  (Прочетена 2586 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
risk_toni
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« -: Май 10, 2010, 22:14:54 »

Брейй (както казах) как става така, че който се заигра е явно богопомазания Nidin не може да си влиза в акаунта по 12 часа? Понеже явно администраторите не могат да си обяснят сами аз ще им кажа!  *ok*
 Има 2 варианта мили деца. Или е един от вас, което е много лошо в случая. или е хакер успял да ви хаккне системата. И в двата случая мисля,че е нормално действие да го рестриктнете.
ВИЕ КАК МИСЛИТЕ? То бива, може ама това на нищо не прилича!!!
 Да видим някой ще извади ли заек от шапката с някакъв адекватен отговор или пак ще има братвежи и осуквания!!! Запазваме напрежението за второ действие.  Tongue Embarrassed
Активен
Eli-To
Лейтенант
***

Karma: +31/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Профил
« Отговор #1 -: Май 10, 2010, 22:19:01 »

Какъв ви е проблема, че нищо не ви разбрах ?
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #2 -: Май 10, 2010, 22:22:04 »

Брейй (както казах) как става така, че който се заигра е явно богопомазания Nidin не може да си влиза в акаунта по 12 часа? Понеже явно администраторите не могат да си обяснят сами аз ще им кажа!  *ok*
 Има 2 варианта мили деца. Или е един от вас, което е много лошо в случая. или е хакер успял да ви хаккне системата. И в двата случая мисля,че е нормално действие да го рестриктнете.
ВИЕ КАК МИСЛИТЕ? То бива, може ама това на нищо не прилича!!!
 Да видим някой ще извади ли заек от шапката с някакъв адекватен отговор или пак ще има братвежи и осуквания!!! Запазваме напрежението за второ действие.  Tongue Embarrassed

Дотук темата е за Общи приказки-нищо конкретно, освен един ник. Надявам се, че второ действие ще е по-детайлно.
Активен

nidin
Редник
*

Karma: +65/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Midnight Meeting


Профил
« Отговор #3 -: Май 10, 2010, 22:31:49 »

Нещо си настинал приятел и не може да ти се разбере какво казваш но имаш някаква грешка  Grin аз никога не съм бил богопомазан питай админите *hahaha* *hahaha*А ти си играй по-сериозно играта и не търси под вола теленце  *freak*
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #4 -: Май 10, 2010, 22:42:01 »

На някой май 6 часа му са се видяли 12 да не би да е получил 15-20 атаки  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #5 -: Май 10, 2010, 22:51:45 »

На някой май 6 часа му са се видяли 12 да не би да е получил 15-20 атаки  Grin
xaxaxaxa *xxx* *xxx* *xxx*
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #6 -: Май 10, 2010, 22:54:36 »

Аз , аз съм хакер ....  Grin Grin
Активен

jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #7 -: Май 10, 2010, 23:00:40 »

Аз , аз съм хакер ....  Grin Grin
хакер  Grin Grin Grin
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #8 -: Май 10, 2010, 23:03:39 »

хакер  Grin Grin Grin
Честно казано бях заложил , че Румбата ще е първи в следващият пост  ... ма на ти печелиш студена халба с бирааааа ... Smiley)))) за него няма  Grin
Активен

risk_toni
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #9 -: Май 10, 2010, 23:58:07 »

Единствения пост следмоя, който ме очуди е тоиа на крокодила. Другите бяха очаквни малоумни изказвания. Един се прави на не разбрал, друг не му севиждало ясно какъв е проблема...
 Сега мили деца, ще обясня маьсимално просто, че да можете да ме разберете дори вие.
 Всеки път, когато някой се заяде с Nidin се получава един буг при, който ника на въпросния играч не може да се използва по 12 - 13 часа. Но забележете от неговото PC  няма проблем да влезеш в друг ник. До тук ясно ли ви е?!
 Ако дай боже сте вникнали в нещата продължавам на там.
 Въпроса е как се получава тоя бъг. Дали от админинистратор или въпросният nidin е намерил начин да го прави?
А, и още нещо разликата между 6 и 12 е очевидна. Спестете си плоските идиотии :-)
Активен
Eli-To
Лейтенант
***

Karma: +31/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Профил
« Отговор #10 -: Май 11, 2010, 00:02:15 »

Ппппхахахахаха   , задавих се от смях. Ей тя простотоята ходила по хората. Като не знаеш как да си ползваш компа , ае у кофата за боклук
Активен
risk_toni
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #11 -: Май 11, 2010, 00:05:38 »

А изрично казах да няма простотии ама ти май няма как да се сдрържиш, че то от вътре ти идва. А и не познаваш друго поведение. Но ти не си виновна докторите са виновни, че са те оставили да се разхождаш свободно. Undecided
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #12 -: Май 11, 2010, 00:12:26 »

А изрично казах да няма простотии ама ти май няма как да се сдрържиш, че то от вътре ти идва. А и не познаваш друго поведение. Но ти не си виновна докторите са виновни, че са те оставили да се разхождаш свободно. Undecided

Ако не искаш мнение различно от това на "правоимащите" можеш сам да си заключиш темата и да почакаш някой МОДЕРАТОР или СИНИЧЪК да ти отговорят ....  много по-голям успех ще имаш ако пратиш на мейла на съпорта ник,свят и време на проблема ....
Не вярвам НИИН да е успял да въздейства на системата .. особено в тази и част .... а не вярвам и някой от екипа на играта да прави такива персонални подаръци на който и да е играч  Wink
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
risk_toni
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #13 -: Май 11, 2010, 00:18:03 »

Я..., имало и грамотни хорва. Не съ се обаркал.
 Странно е че и тази тема http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=27200.0 е със същия характер и рам почти същите уастници с малоумни изказвания се опитват да я размият. А и там няма смислен отговор от "правоимашите".
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!