Imperia Online България  
Юни 25, 2024, 09:19:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съюзна класация  (Прочетена 2115 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Akitaka
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Звездите ми го говорят ...


Профил
« -: Януари 06, 2010, 15:31:37 »

Здравейте.

Гледам аз съюзната класация и виждам че водещия съюз има отчетени 4 загубени войни. Отивам да разгледам "великите воини" и какво да видя ... Аз ли не мога да броя правилно или май в статистиката им има отчетени 5 загубени войни ...  *scratch*
Пак ли брадясали бъгове господа и дами админи? Или реверанс към северните ни съседи?
Та по темата де ... Бихте ли проверили за какво иде реч?  А и да попитам има ли оправия тази работа или няма?
Виждам че има и наши момчета дето драпат за тази класация и ще е жалко да загубят заради бъг ...

Очаквам с интерес вашия отговор.
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1 -: Януари 06, 2010, 15:34:03 »

Здравейте.

Гледам аз съюзната класация и виждам че водещия съюз има отчетени 4 загубени войни. Отивам да разгледам "великите воини" и какво да видя ... Аз ли не мога да броя правилно или май в статистиката им има отчетени 5 загубени войни ...  *scratch*
Пак ли брадясали бъгове господа и дами админи? Или реверанс към северните ни съседи?
Та по темата де ... Бихте ли проверили за какво иде реч?  А и да попитам има ли оправия тази работа или няма?
Виждам че има и наши момчета дето драпат за тази класация и ще е жалко да загубят заради бъг ...

Очаквам с интерес вашия отговор.

Това е един многооо ... многооо стар БЪГ ... и няма да направят нищо Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Akitaka
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Звездите ми го говорят ...


Профил
« Отговор #2 -: Януари 06, 2010, 15:37:39 »

Мдааа ...

Кратко точно и ясно Кроки ... Като гледам и поста що е рекъл Крум Страшни работата е ясна ...
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #3 -: Януари 06, 2010, 15:41:38 »

Мдааа ...

Кратко точно и ясно Кроки ... Като гледам и поста що е рекъл Крум Страшни работата е ясна ...

На този бъг (и не само) Аз се ядосвах близо три години ... в момента мога само да ти спестя нервенето  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Akitaka
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Звездите ми го говорят ...


Профил
« Отговор #4 -: Януари 06, 2010, 15:46:38 »

Три години не са малко време ... А и щом толкова се е проточило - язък  Undecided ...
Активен
KGB
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #5 -: Януари 06, 2010, 15:49:08 »

Три години не са малко време ... А и щом толкова се е проточило - язък  Undecided ...
Ами освен да престанем да обявяваме войни на Шампионите, че като ги бием те дърпат още по-напред а пък ние дърпаме мноооого по-назад Grin Cry *hihi*
Активен
Akitaka
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Звездите ми го говорят ...


Профил
« Отговор #6 -: Януари 06, 2010, 15:51:17 »

 *hahaha*
Това е ефекта на "вентилатора" ...
Отвяваш ги ама ги навяваш на друго място ... В случая първо ... *hihi*
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #7 -: Януари 06, 2010, 15:56:32 »

Ами освен да престанем да обявяваме войни на Шампионите, че като ги бием те дърпат още по-напред а пък ние дърпаме мноооого по-назад Grin Cry *hihi*

Войните са най-забавното нещо в тази игра ... особено ако имаш време .... така, че си ги бийте за чисто лично удоволетворение .... Wink
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Akitaka
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Звездите ми го говорят ...


Профил
« Отговор #8 -: Януари 06, 2010, 16:04:47 »

Прав си и ти, ама не баш ...
За чисто лично удовлетворение знам и по-забавни, и по-приятни начини отколкото да губя време в ИО  *gamer*... Или да дремя пред компа  *xxx*... Ама пък пуста краста е тази игра  Embarrassed...
Активен
KGB
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #9 -: Януари 06, 2010, 16:26:15 »

*hahaha*
Това е ефекта на "вентилатора" ...
Отвяваш ги ама ги навяваш на друго място ... В случая първо ... *hihi*
Много точно казано, сега вместо да сме нагоре, сме с 16 точки надолу заради победата, направо прекрасно Shocked
Активен
KGB
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #10 -: Януари 06, 2010, 17:37:08 »

Това е един многооо ... многооо стар БЪГ ... и няма да направят нищо Smiley
Най-интересното е че този бъг се проявява Само и Единствено при войните с Шампионите, та въпроса ми е тогава пак ли така се появяваше само при война с първият в класацията???  Grin *hahaha* *hihi*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!