Imperia Online България  
Юни 26, 2024, 07:54:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМАЛО ЕДНО ВРЕМЕ или А ЛЯТОТО СВЪРШИ БЪРЗО ...............  (Прочетена 22956 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #45 -: Октомври 02, 2009, 00:10:32 »

Или другояче казано: никой не може да даде нещо повече, от това което аз мога да обещая!  Grin
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #46 -: Октомври 27, 2009, 11:18:39 »

Или другояче казано: никой не може да даде нещо повече, от това което аз мога да обещая!  Grin

И понеже явно няма, какво да кажат ... мълчанито на СИНИЧКИТЕ е пълно  Smiley То вярно, че е гадно да излезеш и да каже, сори излъгахме Ви за пореден път, ама така се стекоха нещата ... има/няма светлина в тунела ... тотално сме Ви зарязали/ще се работи но на по-късен етап ....


Ама защо трябва да се общува с играчите ... те не дават заплати, нямат права ...  *pardon*


Вечно мрънкат и вечно са недоволни от нещо .. ех каква приказна идилия щеше тая игра да я имаше без потребителите в нея ... направо щеше да си е построен комунизъм  *BEACH*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #47 -: Октомври 27, 2009, 11:25:17 »

Между другото, забелязах една интересна подробност. Играя във версия 4 и когато си премиум това да ти се разтоварят количките автоматично на първия рефреш или друго действие - забрави!  Grin И обратно, ако не си премиум това си става още на първото цъкане! Сега съм в мод, но довечера ще изляза да видя дали се е променило нещо, но се съмнявам? Исках да питам, това дали е случайно? Smiley
Активен

anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #48 -: Октомври 31, 2009, 18:34:22 »

Аз пък не мога да разбера, защо се държите така, все едно някой ви е длъжен.
Разбирам да сте акционери във фирмата, която поддържа ИО и да имате претенции... ама вие сте потребители. Харесва ви - играете. Не ви харесва - изразявате отношение като не играете. Супер простичко е. Какво ще правят собствениците на ИО си е супер тяхна си работа. Нито са ви длъжни да ви харесва, нито са държавна институция, която се издържа с данъците на всички.
Искрено се чудя дали със същия хъс засипвате години нарид с претенции КАТ примерно или Кметството за състоянието на улиците и трафика... или друго.. но тях да засипвате - разбирам.. длъжни са ви... ама една частна фирма, да имате претенции да си променя продукта както ви е удобно и приятно..или както смятате за справедливо... е наивничко. Ми като всеки нормален потребител - не ползвате услугите на тези, които не харесвате. Та ИО даже не е монополист в предлагане на интернет игри. Като не ви кефи - друга игра и готово...
А тук се забелязва изумително отношение..даже играчи, които не играят - дават акъл как трябва да е, за да играят евентуално.
Ами може пък на екипа на ИО така да им е кеф... да им е готино да е бъгаво, да е кофти пазара, да е кофти съюзната и прочие там каквито претенции имате.

..................

Аз съм потребител на ИО... като ми харесва - играя... като нещо не ми харесва се замислям доколко е поносимо. Ако е поносимо - продължавам да играя като приемам дадености. Ако е недопустимо - преставам да ползвам предлагания ми продукт.
А вие само критикувате нещо, създадено от друг... ми създайте вие по-добро и ги утрепете в конкуренция. Покажете им как се прави, накажете ги за тяхната некомпетентност..и така.. а тук да недоволствате.. ми недоволствайте... всеки има право да плюе и псува създаденото от друг... и какво от това?
Активен

Моята вярност е моята чест!
asparuh
Лейтенант
***

Karma: +17/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #49 -: Октомври 31, 2009, 19:16:43 »

 Здравейте.Искам да поздравя Крокодил за проявената смелост да постави наболели въпроси.Той е доста вътре в нещата,това личи и от поста му,човека просто казва истината.Хаосът е тотален,преценката на хората движещи играта е крайно субективна и често нереална.Хубаво е че поне Крокодил се опитва да направи нещо...Браво приятелю,съмнявам се обаче че ще успееш.Много хора тук са потърпевши от грешки на Екипа и когато се опиташ да се защитиш това обикновено завършва със забрана да посещаваш форума.Поне на мен това ми се случи.Акаунта ми беше заличен без проверка,само по един донос от третокачествен играч...Това удари силно по съюза ми,явно е че доста пречехме на някого и повода да ме ударят служебно се намери,колкото и смешен да е той.Ако само аз пишех тия неща щях да имам съмнение че може и да греша,но и много други играчи мислят като мен...Още веднъж искам да ти пожелая успех Кроки и не им се давай!!! *ok*
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #50 -: Октомври 31, 2009, 20:07:20 »

Здравейте.Искам да поздравя Крокодил за проявената смелост да постави наболели въпроси.Той е доста вътре в нещата,това личи и от поста му,човека просто казва истината.Хаосът е тотален,преценката на хората движещи играта е крайно субективна и често нереална.Хубаво е че поне Крокодил се опитва да направи нещо...Браво приятелю,съмнявам се обаче че ще успееш.Много хора тук са потърпевши от грешки на Екипа и когато се опиташ да се защитиш това обикновено завършва със забрана да посещаваш форума.Поне на мен това ми се случи.Акаунта ми беше заличен без проверка,само по един донос от третокачествен играч...Това удари силно по съюза ми,явно е че доста пречехме на някого и повода да ме ударят служебно се намери,колкото и смешен да е той.Ако само аз пишех тия неща щях да имам съмнение че може и да греша,но и много други играчи мислят като мен...Още веднъж искам да ти пожелая успех Кроки и не им се давай!!! *ok*
Интересна квалификация - донос..Доноса съдържаше твое лично съобщение до въпросния играч , в което признаваш ,че използваш забранена програма за оповестяване..И не бъркай играта с Форума..Тук достъп се забранява когато нарушаваш правилата на Форума..При теб винаги съм подхождал с разбиране , но и то си има граници..Ако продължаваш да отваряш теми , на които вече е отговорено и са заключени от служебни лица - ще отнесеш наказание...Ако се опитваш да прокарваш обидни внушения за самата игра или Форума или хората ,които администрират едното от двете - пак бан..Колкото и да не се долюбваме с Крокодил в последно време , неговите аргументи и тези в голямата си част са състоятелни , докато при теб нещата не стоят така..Всичко започва с наказанието ти и завършва с него , без значение къде пишеш и по какъв въпрос...Това нещо е вече минало за Екипа , свършено...Наказанието ти е наложено и няма да бъде променено..Продължаваш да играеш , или спираш..Избора е твой..Взимаш си поука или не..Избора е отново твой..Преценката на субектите винаги е субективна и винаги когато става въпрос за рестрикция за рестриктирания е нереална или даже  погрешна..Когато свърши мача , съдията е виновен..
« Последна редакция: Октомври 31, 2009, 20:08:56 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #51 -: Октомври 31, 2009, 20:24:27 »

Аз пък не мога да разбера, защо се държите така, все едно някой ви е длъжен.
Разбирам да сте акционери във фирмата, която поддържа ИО и да имате претенции... ама вие сте потребители. Харесва ви - играете. Не ви харесва - изразявате отношение като не играете. Супер простичко е. Какво ще правят собствениците на ИО си е супер тяхна си работа. Нито са ви длъжни да ви харесва, нито са държавна институция, която се издържа с данъците на всички.
Искрено се чудя дали със същия хъс засипвате години нарид с претенции КАТ примерно или Кметството за състоянието на улиците и трафика... или друго.. но тях да засипвате - разбирам.. длъжни са ви... ама една частна фирма, да имате претенции да си променя продукта както ви е удобно и приятно..или както смятате за справедливо... е наивничко. Ми като всеки нормален потребител - не ползвате услугите на тези, които не харесвате. Та ИО даже не е монополист в предлагане на интернет игри. Като не ви кефи - друга игра и готово...
А тук се забелязва изумително отношение..даже играчи, които не играят - дават акъл как трябва да е, за да играят евентуално.
Ами може пък на екипа на ИО така да им е кеф... да им е готино да е бъгаво, да е кофти пазара, да е кофти съюзната и прочие там каквито претенции имате.

..................

Аз съм потребител на ИО... като ми харесва - играя... като нещо не ми харесва се замислям доколко е поносимо. Ако е поносимо - продължавам да играя като приемам дадености. Ако е недопустимо - преставам да ползвам предлагания ми продукт.
А вие само критикувате нещо, създадено от друг... ми създайте вие по-добро и ги утрепете в конкуренция. Покажете им как се прави, накажете ги за тяхната некомпетентност..и така.. а тук да недоволствате.. ми недоволствайте... всеки има право да плюе и псува създаденото от друг... и какво от това?

Предполагам, че това е отправено към мен ...
В него има само едно вярно нещо ... и то е, че ПЕРСОНАЛНО НА МЕН никой не ми дължи нищо ....


Само, че аз не говоря за предложения, които на мен са ми хрумнали ... и искам на всяка цена да ги видя изпълнени ...

В ТАЗИ ТЕМА ВИЗИРАМ САМО ДАДЕНИ ОБЕЩАНИЯ ОТ ХОРАТА ПРЕДСТАВЛЯВАЩИ ЕКИПА !!!


СЪЮЗНО КЛАСИРАНЕ В КЛАСИКАТА ...
ПРОЦЕДУРА ПРИ СРИВ В ИГРАТА ....
ИСТОРИЯ НА ЗАЛАТА НА СЛАВАТА ....
РЕШЕНИЕ ПО ДЕБАТ  (ПОСТАВЕН ОТ ЕКИПА) ЗА ВЪЗМОЖНОСТИТЕ ЗА "НАГЛЕЖДАНЕ" ...


ТОВА СА ОБЕЩАНИЯ, неща които ЕКИПА е ПРИЕЛ, че са необходими за играта !


Ако производителя на някоя компютърна игра (или на ПлейСтейшън или Х-бокс .. обещае нова версия на ФЕНОВЕТ Й ... и не я пусне в срока в който е обещал ... какво се случва .. излиза представител и извинявайки се на феновете, им обещава че това ще се случи еди кога си ... и обикновенно обяснява, че сметка на забавянето в същност ще има еди какви си подобрения и екстри  ...

ФЕНОВЕТЕ на ИО са в този ФОРУМ ... единственото, което се иска е да има обратна информация ...
толкова години вече, винаги се е проявявало разбиране ... никой не работи за слава ... всеки работи за пари ...

Но дори и в Бизнеса има нещо наречено морал ... и отношение към потребителя ...

И когато си дал едно обещание, от най-елементарно възпитание ... е нормално да отговориш какво се е случило с това обещание ...


А позицията : "преклонена главица сабя не я сече" ... я оставям, сама да прецениш доколко е достойна  *hmm*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
asparuh
Лейтенант
***

Karma: +17/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #52 -: Октомври 31, 2009, 20:44:18 »

 Ахиле,благодаря ти за коментара,сигурен съм че добре схващаш ситуацията...Знаеш че съм прав,поне го знаеш за себе си...Колкото до доноса-възприемам го като донос-изпратил съм съобщение на едно незаслужаващо никакво внимание същество и там ми е грешката.Съобщението съдържаше дезинформация,не сме длъжни да сме честни с противника,нали?Съобщението беше само за него,той е изпаднал в истерия и ме е топнал.Това за мен е донос,а доносниците са хора без достойнство.Никога не съм искал да обиждам Екипа или когото и да било,искам само нещата да бъдат открити и ясни,когато играеш да си сигурен че утре няма да те изтрият за нещо което не си направил и то без да чуят становището ти преди това.Градил си съюз с месеци,постигнал си нещо в играта и накрая без проверка-изтриване,това е нередно,затова го и коментирам,просто го бях дал като пример.Тук не съм отворил нова тема,а се включих във вече активна.Просто се убедих че няма смисъл да отварям нови теми.Всеки има право на мнение,аз пиша за неща свързани с играта,дори и ако това касае моят изтрит акаунт,това е част от играта,не пиша за политика или нещо друго.А и ако на някой от играчите не му харесват моите коментари може да не ги чете.Съжалявам ако съм опънал нервите на Екипа,лека вечер.
Активен
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #53 -: Ноември 01, 2009, 07:27:57 »

Предполагам, че това е отправено към мен ...
О не... бъди сигурен, че ако нещо е насочено конкретно към теб, ще го направя като сега..насочено конкретно към теб. Въпроса не е в теб и твоите предложения, а в почти масовия хор - "ИО ни дължи нещо си... и трябва да го направи...." и прочие от сорта...
ОК... приели че това са нужни неща за ИО, обещали.. не изпълнили обещанието си. Че какво странно има някой да не си изпълни обещанието? Това всеки от нас среща постоянно в ежедневието си. сигурна съм и че всеки от нас е имал случай по една или друга причина да не изпълни и свое обещание. Е..може и да има светци... но не това е дирекшъна...
Разбирам какво се случва с производител на Плейстейшън, който не си е изпълнил обещанието, но какво се случва, ако не излезе да се извини? Потребителите на Плейстейшън настояват да си изпълни обещанието? Той не го прави.. и какво тогава!? Птребителите да пишат петиции? Да правят стачки? Да обсаждат офисите и фабриките? ОК..и като го направят какво? Освен сеир.
Обратна информация е нещо, което фирмата преценява дали иска да ДАРИ на своите потребители. С оглед своята политика. Тя не е в никакъв случай дължима.
Морал, етика, възпитание.. това са все морални норми, които са твърде индивидуални. Може пък това да е тяхното разбиране за морал и възпитание.. твоите да са други....

Като цяло идеята на постинга ми е следната - в прав текст:
Един потребител на какъвто и да е продукт има право да има претенции дотолкова, доколкото предлагащите продукта не нарушават законите. В този смисъл, ако претендираш, че има нарушение на законите, може да отправиш оплакване към Комисията на потребителите на пл Славейков в София и ако има нарушение, собствениците на ИО ще бъдат санкционирани.
Ако обаче според теб са нарушени морални или други, а не законови норми, не може да имаш други претенции, освен да откажеш да ползваш предлагания от екипа на ИО продукт, тъй като противоречи на твоите разбирания за морал, етика, възпитание и там каквото и да е друго. Така както примерно ИО няма право да се оплаква, че не пускаме редовно СМС-и или да се оплаква, че като свърши играта сме изразходвали всичките си платени кредити. Примерно.
Много неща и на мен не ми харесват тук. Понякога дори съм давала предложения. И дотам. Както сам се досещаш, не само не са ми обещавали, не само не са взимали предвид предложенията ми, но често са ми се и смели на тях.
Здраве да е.. играта си е тяхна, те си вадят парите от тук.. аз всичко което мога да направя е да вдигна рамене и да откажа да играя ИО и да допринасям за печалбите им. Обаче понеже много ми се играе - играя я във вида в който ми е предложена.

Поговорката ти накрая е.. нека кажем неуместна. На "Преклонена главица сабя не я сече" мога да ти отговоря само с "Стърчащ пирон го забиват". Особено когато боцка в чепика на този за който стърчи. И без много-много да му мислят.
А вечните български претенции отдавна съм преценила доколко са достойни... не гледам в паничката на другите и гледам какво има в моята паничка. Ако не ми харесва какво са ми пуснали в паничката... следващия път я поднасям другаде. направи и ти така..вместо да се главоболиш и да главоболиш тези, на които им е точно през.... к-- окалчето за твоите претенции.
Иначе е хубаво, че даваш мнение и правиш предложения... и аз обичам да се дават мнения и предложения в моята професия..но когато някой почне да настоява мненията и предложенията му да се приемат, се вкисвам сериозно. Ако съм обещала да ги взема предвид..еми размислила съм... моля го да се обърне към друга ако не му харесва.. в свободна страна живеем уж.
Свободна за теб да си избираш от кой ще закупуваш дадена услуга... свободна за предлагащия да прецени в какъв вид ще ти предостави услугата в съответствие със закона.

Със здраве...
Активен

Моята вярност е моята чест!
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #54 -: Ноември 01, 2009, 11:57:13 »

... Като цяло идеята на постинга ми е следната - в прав текст:
Един потребител на какъвто и да е продукт има право да има претенции дотолкова, доколкото предлагащите продукта не нарушават законите. В този смисъл, ако претендираш, че има нарушение на законите, може да отправиш оплакване към Комисията на потребителите на пл Славейков в София и ако има нарушение, собствениците на ИО ще бъдат санкционирани.
Ако обаче според теб са нарушени морални или други, а не законови норми, не може да имаш други претенции, освен да откажеш да ползваш предлагания от екипа на ИО продукт, тъй като противоречи на твоите разбирания за морал, етика, възпитание и там каквото и да е друго. Така както примерно ИО няма право да се оплаква, че не пускаме редовно СМС-и или да се оплаква, че като свърши играта сме изразходвали всичките си платени кредити. Примерно.
Много неща и на мен не ми харесват тук. Понякога дори съм давала предложения. И дотам. Както сам се досещаш, не само не са ми обещавали, не само не са взимали предвид предложенията ми, но често са ми се и смели на тях.
Здраве да е.. играта си е тяхна, те си вадят парите от тук.. аз всичко което мога да направя е да вдигна рамене и да откажа да играя ИО и да допринасям за печалбите им. Обаче понеже много ми се играе - играя я във вида в който ми е предложена.

Поговорката ти накрая е.. нека кажем неуместна. На "Преклонена главица сабя не я сече" мога да ти отговоря само с "Стърчащ пирон го забиват". Особено когато боцка в чепика на този за който стърчи. И без много-много да му мислят.
А вечните български претенции отдавна съм преценила доколко са достойни... не гледам в паничката на другите и гледам какво има в моята паничка. Ако не ми харесва какво са ми пуснали в паничката... следващия път я поднасям другаде. направи и ти така..вместо да се главоболиш и да главоболиш тези, на които им е точно през.... к-- окалчето за твоите претенции.
Иначе е хубаво, че даваш мнение и правиш предложения... и аз обичам да се дават мнения и предложения в моята професия..но когато някой почне да настоява мненията и предложенията му да се приемат, се вкисвам сериозно. Ако съм обещала да ги взема предвид..еми размислила съм... моля го да се обърне към друга ако не му харесва.. в свободна страна живеем уж.
Свободна за теб да си избираш от кой ще закупуваш дадена услуга... свободна за предлагащия да прецени в какъв вид ще ти предостави услугата в съответствие със закона.

Със здраве...
На пръв поглед перфектна логика но ... на робска душица. Ако нашите деди "мислеха" по този начин никога нямаше да се научат да си служат с огън, що да слизат от дърветата, от какъв зор?
Абе ти наистина ли ги мислиш тея неща? Наистина ли си мислиш че всички които дават предложения за подобряване на играта сме някакви Андрешковци на които целта им е да вкарат Екипа в блатото ? Добре че Екипа не е на твоето мнение защото иначе нямаше да съществуват раздели във форума "докладване на проблеми" и "препоръки".
Аз пък харесвам играта. И ако се оправят поне част от проблемите докладвани в тая тема ще я харесвам още повече. Казваш че и ти я харесваш но щом не искаш да я видиш по добра не ти пука за тая игра. Тази тема няма нужда от коментарии като твоите
« Последна редакция: Ноември 01, 2009, 12:46:12 от cvest » Активен
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #55 -: Ноември 01, 2009, 15:44:20 »

Тази тема няма нужда от коментарии като твоите
В това ти изречение не се и съмнявам.
Но аз пък имам правото да си дам мнението и си го давам. А дали има или няма нужда от него - това вече не е мой проблем.
Да даваш препоръки е едно... да настояваш препоръките ти да се изпълнят е друго. Да не е ваша тая игра, та ще искате да ви изпълняват препоръките?!
Като не ви харесва играта... игри много.
Разбирам, че логиката ви е "Всички срещу администрацията" в общия хор на ВОНН (Вечно От Нещо Недоволните)... и не ви изнасят мнения като моето, защото ви вкарват фалшив тон в общия потребителски хор... но вероятно ви е ясно, че не вие управлявате тази игра и казвате и решавате какво ще се случва. И аз не я управлявам и не решавам.. така че я моля.. коленопреклонно помолете за исканото от вас екипа... или сменете играта. И без вас ще мине ИО..както и без мен. Без екипа няма да мине.
А екипа какво мисли и как мисли... това се вижда... отсвирили са ви като гугутки. Десет човека на кръст откакто чета този форум сте все недоволни от нещо.
Еми аз пък съм доволна... А дали това да съм доволна ме прави робска душица...еми нека ме прави...точно ми е през... униформата на мажоректа... какво си мислиш, че ме прави. Ти си недоволния... ти си този който се напряга... аз просто се забавлявам. И с играта и с вас.
Администрирала съм форуми и са ми познати хора от вашия тип... недоволни от всичко... изживяващи се за фактори, настояващи за тяхната визия на нещата, направо шефове... многознайковци, компетенции по всички въпроси.
......................
Колега по игра... тук се докладват проблеми.. не се ИЗИСКВА ДА СЕ ОТСТРАНЯВАТ - кой, кога, дали, как ще се занимава с тези проблеми... не решаваме ние тук. И секцията е "Препоръки" а не "Изисквания"! Абе не се взимайте твърде насериозно, само защото са ви дали правото да си изказвате мнението. Пусни го под одъра - то ще се качи на одъра! Знаете, че в други игри това дори нямате право да го правите. Ама затова сте тук, а не там. И аз затова съм тук.
......................
Робската душа си ти.. крепостен селянин на ИО... аз ако нещо ми накриви шапката, няма мазохистично да хленча по форумите, да оплакван горката си душа, така несправедлино наранена от екипа на играта и да ставам за присмех и на екипа и на играчите.... а като свободен човек ще си вдигна накривената шапка и ще си давам паричките другаде... като ще им тегля една сочна майна за изпроводяк.
Така правят достойните хора, като нещо не им е на кеф.... Дон Кихотовците се борят с вятърни мелници и са за майтап на поколения...
Ядоса ме даже...да не повярваш.

Хайде със здраве.
« Последна редакция: Ноември 01, 2009, 15:48:45 от anna » Активен

Моята вярност е моята чест!
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #56 -: Ноември 01, 2009, 16:40:56 »

В това ти изречение не се и съмнявам.
Но аз пък имам правото да си дам мнението и си го давам. А дали има или няма нужда от него - това вече не е мой проблем.
Да даваш препоръки е едно... да настояваш препоръките ти да се изпълнят е друго. Да не е ваша тая игра, та ще искате да ви изпълняват препоръките?!
Като не ви харесва играта... игри много.
Разбирам, че логиката ви е "Всички срещу администрацията" в общия хор на ВОНН (Вечно От Нещо Недоволните)... и не ви изнасят мнения като моето, защото ви вкарват фалшив тон в общия потребителски хор... но вероятно ви е ясно, че не вие управлявате тази игра и казвате и решавате какво ще се случва. И аз не я управлявам и не решавам.. така че я моля.. коленопреклонно помолете за исканото от вас екипа... или сменете играта. И без вас ще мине ИО..както и без мен. Без екипа няма да мине.
А екипа какво мисли и как мисли... това се вижда... отсвирили са ви като гугутки. Десет човека на кръст откакто чета този форум сте все недоволни от нещо.
Еми аз пък съм доволна... А дали това да съм доволна ме прави робска душица...еми нека ме прави...точно ми е през... униформата на мажоректа... какво си мислиш, че ме прави. Ти си недоволния... ти си този който се напряга... аз просто се забавлявам. И с играта и с вас.
Администрирала съм форуми и са ми познати хора от вашия тип... недоволни от всичко... изживяващи се за фактори, настояващи за тяхната визия на нещата, направо шефове... многознайковци, компетенции по всички въпроси.
......................
Колега по игра... тук се докладват проблеми.. не се ИЗИСКВА ДА СЕ ОТСТРАНЯВАТ - кой, кога, дали, как ще се занимава с тези проблеми... не решаваме ние тук. И секцията е "Препоръки" а не "Изисквания"! Абе не се взимайте твърде насериозно, само защото са ви дали правото да си изказвате мнението. Пусни го под одъра - то ще се качи на одъра! Знаете, че в други игри това дори нямате право да го правите. Ама затова сте тук, а не там. И аз затова съм тук.
......................
Робската душа си ти.. крепостен селянин на ИО... аз ако нещо ми накриви шапката, няма мазохистично да хленча по форумите, да оплакван горката си душа, така несправедлино наранена от екипа на играта и да ставам за присмех и на екипа и на играчите.... а като свободен човек ще си вдигна накривената шапка и ще си давам паричките другаде... като ще им тегля една сочна майна за изпроводяк.
Така правят достойните хора, като нещо не им е на кеф.... Дон Кихотовците се борят с вятърни мелници и са за майтап на поколения...
Ядоса ме даже...да не повярваш.

Хайде със здраве.

Засилих се да ти отговоря първия път .. но се отказах ... реших, че няма смисъл ...
В момента се засилих за втори път ... и пак се отказах ....

В същност, ти си загубиля вяра във всичко ... не смяташ, че можеш да постигнеш нещо ... и много те е яд, че на някой му е останала таква Вяра ...

Винаги можеш да избягаш ... от колегите, от проблемите, от нещата които не ти харесват, от работодателя си, дори от родината си ... след някоя и друга година сигурно ще можеш да избягаш и от планетата си ... само, че има едно нещо от което никога няма да избягаш ... от себе си и от пораженческата си натура  Smiley

Аз лично схванах, позицията ти от първия път ... и приемам, за нормално човек чийто личен идол е БАРБИ да не разбира, метафората в образа на Дон Кихот  *rose* 

Това е свободен Форум, може да напишеш вижданията си още 10 пъти ... какво говоря още 100 пъти .... 1000 пъти ... в същност, колкото ти душа иска Smiley Само не разбирам .... след като всичко ти е през ...... защо се хабиш да пишеш толкова много .... да не би вече да не ти става униформата на мажоретка Smiley

А Аз мога да ти пожелая само приятно примиряване  *rose*
« Последна редакция: Ноември 01, 2009, 16:43:56 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #57 -: Ноември 01, 2009, 17:18:29 »

Ама ти наистина си била голям екземпляр ...  Grin
... Но аз пък имам правото да си дам мнението и си го давам. А дали има или няма нужда от него - това вече не е мой проблем...
Като бабите на пейката пред блока, сакън да не би да пропуснат да одумат някой, нищо че не им влиза в работата  ;D
... Да не е ваша тая игра, та ще искате да ви изпълняват препоръките?!...
Разбира се че е наша тая игра, затова и искаме да я видим по добра. Мислех че е и твоя но сигурно съм сбъркал ...  Tongue
...Като не ви харесва играта... игри много...
...Аз пък харесвам играта. И ако се оправят поне част от проблемите докладвани в тая тема ще я харесвам още повече...
Това трябваше ли да го напиша с червени букви за да стане по разбираемо  *scratch*
Разбирам, че логиката ви е "Всички срещу администрацията" в общия хор на ВОНН (Вечно От Нещо Недоволните)... и не ви изнасят мнения като моето, защото ви вкарват фалшив тон в общия потребителски хор... но вероятно ви е ясно, че не вие управлявате тази игра и казвате и решавате какво ще се случва. И аз не я управлявам и не решавам.. така че я моля.. коленопреклонно помолете за исканото от вас екипа... или сменете играта. И без вас ще мине ИО..както и без мен. Без екипа няма да мине...
Това пък откъде го измисли ? Аз не съм срещу администрацията, даже напротив смятам че играчите с идеи са в помощ на екипа и техните мнения в разделите проблеми и препоръки са най четените. Разбира се че Екипа си преценява дали и кога ще се реши даден проблем и дали и кога ще се изпълни някоя препоръка, тебе като не те вълнува спокойно можеш да не влизаш в тези раздели
...Администрирала съм форуми и са ми познати хора от вашия тип... недоволни от всичко... изживяващи се за фактори, настояващи за тяхната визия на нещата, направо шефове... многознайковци, компетенции по всички въпроси.
......................
Колега по игра... тук се докладват проблеми.. не се ИЗИСКВА ДА СЕ ОТСТРАНЯВАТ - кой, кога, дали, как ще се занимава с тези проблеми... не решаваме ние тук. И секцията е "Препоръки" а не "Изисквания"! Абе не се взимайте твърде насериозно, само защото са ви дали правото да си изказвате мнението. Пусни го под одъра - то ще се качи на одъра! Знаете, че в други игри това дори нямате право да го правите. Ама затова сте тук, а не там. И аз затова съм тук.
......................
Робската душа си ти.. крепостен селянин на ИО... аз ако нещо ми накриви шапката, няма мазохистично да хленча по форумите, да оплакван горката си душа, така несправедлино наранена от екипа на играта и да ставам за присмех и на екипа и на играчите.... а като свободен човек ще си вдигна накривената шапка и ще си давам паричките другаде... като ще им тегля една сочна майна за изпроводяк.
Така правят достойните хора, като нещо не им е на кеф.... Дон Кихотовците се борят с вятърни мелници и са за майтап на поколения...
Ядоса ме даже...да не повярваш.

Хайде със здраве.
Какво си администрирала честно да си кажа изобщо не ме интересува. За другото пак не позна. Доволен съм от играта, харесва ми. Концепцията е уникална, геймплея също. Като се изгладят някой детайли ще стане още по добра. Ще ти издам една тайна : този тип хора които визираш не се молят коленопреклонно на никой и не хленчат. Може да са малко но ги има, винаги е имало такива, на тях се дължи развитието, с две думи - движеща сила. Къде, кога и дали ще се задвижи нещо е друг въпрос. На човек е дадено правото само да заеме позиция дали ще се бори за идеята или ще чака каквото дойде, резултата не зависи от него. За тебе може и да е достойно да си плюеш на петите, за други не е.
Не съм имал намерение да те ядосвам но откровенно смятам мненията ти в темата пък и моите отговори за спам в сериозна тема и нов опит за умаловажаване на поставените проблеми в нея. Ако имаш да кажеш още нещо те призовавам да го направиш в "общи приказки" защото тук определено не му е мястото.
Активен
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #58 -: Ноември 01, 2009, 17:20:29 »

А Аз мога да ти пожелая само приятно примиряване  *rose*
Униформата на мажоретка не че не ми става..а с годините все по-малко ми приляга. Прашясва.
Винаги мненията ми са в отговор на... така че в най-лошия случай може да са само пропорционални на броя на мненията на настояващите.
Да избягам винаги мога... но не съм избягала. Дали съм се примирила не знам.. то и много от законите не ми харесват. Пушачка съм примерно.. а ще забраняват пушенето в заведения. БУНТ!
Бунтът на мравките. Не ми е присъщо. Просто ще си пуша, ако ме изгонят ще си тръгна, ако ме глобят ще си платя.
Реалист човек съм... понякога подарявам по нещо ненужно ми на мечтателите. И те душа носят. Донкихотовска душа. Разликата мижду мен и тях е, че аз все пак знам за Дон Кихот и съм преценила през собствената си призма този образ, а те бегло се ориентират що е това Барби.

---------------------

Не можеш ли да разбереш позицията ми?
- Има нужда от промени - ок... нямам против, а и надали някой има против. Нормално е да се изразят вижданията какви промени са нужни.
- Виждате проблеми в играта и ги докладвате - супер.. правилно. За това е тази секция. Проблемите се забелязват преди всичко в игра и е нормално да се разчита на сигнали за да е наясно екипа с проблемите.
Дотук съм на ваша страна.
НО да настоявате, да изисквате... прекалявате в правата, които са ви подарили. Все едно да отвориш бар и там клиентите да ти диктуват коя сервитьорка не е подходяща, колко още да назначиш, кога да направиш ремонт, какъв асортимент ти нареждат да осигуриш, каква марка кафе да продаваш и какъв да е цвета на дамаската.
Да..може вентилацията на това твое заведение да е слаба и да е неприятно за някой непушач... и той да ти предложи да я поправиш или да я смениш... но ако този непушач почне да ти идва през ден да ти вдига скандали защо още не си сменил вентилацията, това вече е прекалено и ти сам ще му кажеш да ходи в заведение където е наред вентилацията. А няма да тръгнеш да му обещаваш срокове в които да я поправиш, няма да му се обясняваш че нямаш пари или време или че фирмата за ремонт е ангажирана...
Прекалявате просто.. ИО не е ваша собственост..а чужда. Ако отидеш на хотел и не ти харесва скоростта на асансьора - сменяш хотела..а не настояваш да го сменят с бърз, за да ти е кеф.
Може да имате мнение и предложения и препоръки, но не и да изисквате. Тук сме гости... не сте част от домакините.
Активен

Моята вярност е моята чест!
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #59 -: Ноември 01, 2009, 17:31:05 »

Ама ти наистина си била голям екземпляр ...  Като бабите на пейката пред блока, сакън да не би да пропуснат да одумат някой, нищо че не им влиза в работата
- Не олеквай в мненията си, като не проверяваш предварително думите си.
Регистрирана съм в този форум два пъти по-дълго от теб... а имам два пъти по-малко мнения във форума от теб. Така че много одумки съм пропуснала.. поне три пъти повече от теб, за да ми отправяш този упрек.
 - Не. Играта не е наша, нито ваша, а е на собствениците си. Както Шератон не е твой, въпреки че може да си отседнал там. Други са собствениците. Ти си само гост. Ако от нещо не си доволен, може просто да се фръцнеш, да вдигнеш скандал и да те изхвърлят или да направиш нова игра и да покажеш на ИО как се прави.

--------------

С всичко надолу съм съгласна... И да..именно това правя. Омаловажавам ИЗИСКВАНИЯТА на играчи с изисквания, защото смятам, че НЕ можем да имаме изисквания, а само мнения и препоръки. А както сам каза:

Екипа си преценява дали и кога ще се реши даден проблем и дали и кога ще се изпълни някоя препоръка

Е..дали сте препоръките си... екипа ще си реши... темата наистина се оспамва и си мисля че е време да бъде заключена. Изпълнила е предназначението си да уведоми екипа за предложенията и забелязаните проблеми, нека ги оставим да си преценяват.
Активен

Моята вярност е моята чест!
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!